The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τρι Μαρ 12, 2013 12:54 am
Εν τη ρύμη του λόγου βρε Μασίλντο..... θες να το διορθώσω;
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τρι Μαρ 12, 2013 12:55 am
Gresk Einherjar έγραψε:Εν τη ρύμη του λόγου βρε Μασίλντο..... θες να το διορθώσω;
Όχι βρε,απλά ρώτησα μήπως αναφέρθηκε και αλλού,και δεν το θυμαμαι!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τρι Μαρ 12, 2013 12:57 am
Masilnto έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:Εν τη ρύμη του λόγου βρε Μασίλντο..... θες να το διορθώσω;
Όχι βρε,απλά ρώτησα μήπως αναφέρθηκε και αλλού,και δεν το θυμαμαι!

Κάτι είπε και ο Νώντας, οτι δεν θα τον χάλαγε να κερδίσει την Αστέρω.... αλλά δεν νομίζω να πιστεύει κι αυτός οτι το Ουαλό πιπινάκι διεκδικεί βραβείο Διάφορα νέα - Σελίδα 5 4111112379
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τρι Μαρ 12, 2013 12:58 am
Gresk Einherjar έγραψε:
Masilnto έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:Εν τη ρύμη του λόγου βρε Μασίλντο..... θες να το διορθώσω;
Όχι βρε,απλά ρώτησα μήπως αναφέρθηκε και αλλού,και δεν το θυμαμαι!

Κάτι είπε και ο Νώντας, οτι δεν θα τον χάλαγε να κερδίσει την Αστέρω.... αλλά δεν νομίζω να πιστεύει κι αυτός οτι το Ουαλό πιπινάκι διεκδικεί βραβείο Διάφορα νέα - Σελίδα 5 4111112379
Έχει ν.39 τη Δανία,οπότε όποιος και να την νικήσει,θα το χαρεί πιστεύω Διάφορα νέα - Σελίδα 5 4111112379
avatar
EVfan
Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τρι Μαρ 12, 2013 1:51 am
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τρι Μαρ 12, 2013 11:31 am
EVFan ειρωνεύομαι Διάφορα νέα - Σελίδα 5 4111112379

Το αστείο είναι οτι έλεγες Μασίλντο οτι δεν μας ευνοεί το νέο σύστημα, και στο λινκ που έδωσε η EVFan βγαίνει οτι με το καινούριο σύστημα ο Λούκας θα ήταν 6ος και η Ελευθερία 13η, έστω και ψιλο-θεωρητικά! Και εγώ θα πώ αναμενόμενο, γιατί η επιτροπή μας έριξε και τις δύο χρονιές παραπάνω από όσο θα "έπρεπε"!! Wink Ενώ για παράδειγμα ο Τουρκαλάς πέρσι θα έβγαινε εκτός δεκάδας, κάτι που θα ήταν πολύ πιο δίκαιο σε σχέση με το ότι βγήκε 7ος ενώ ήταν 4ος στο τ/β και 22ος στην επιτροπή!
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τρι Μαρ 12, 2013 11:41 am
Σίγουρα αν θα υπήρχε ο νέος τρόπος βαθμολογίας και τα προηγούμενα χρόνια,
θα υπήρχαν μικρές διαφοροποιήσεις.
Αλλά τους πίνακες που έχει το λινκ,τους θεωρώ αυθαίρετους.Δεν βγαίνουν έτσι οι βαθμοί.
Αυτοί πήραν και πρόσθεσαν τις θέσεις των χωρών της συνολικής κατάταξης.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τρι Μαρ 12, 2013 11:44 am
Masilnto έγραψε:Σίγουρα αν θα υπήρχε ο νέος τρόπος βαθμολογίας και τα προηγούμενα χρόνια,
θα υπήρχαν μικρές διαφοροποιήσεις.
Αλλά τους πίνακες που έχει το λινκ,τους θεωρώ αυθαίρετους.Δεν βγαίνουν έτσι οι βαθμοί.
Αυτοί πήραν και πρόσθεσαν τις θέσεις των χωρών στη συνολική κατάταξη.

Συμφωνώ οτι είναι αυθαίρετοι. Ωστόσο, κατα κάποιον τρόπο δίνουν μια τάση, νομίζω. Γι'αυτό είπα οτι τα προηγούμενα δύο χρόνια θα είχαμε πάει λογικά κάπως καλύτερα με το φετινό σύστημα....

Ωστόσο, Acta est fabula Διάφορα νέα - Σελίδα 5 3233328778
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τρι Μαρ 12, 2013 11:34 pm
Gresk Einherjar έγραψε:
Όσο για την Δανία, τα έχω ξαναπεί. Το μόνο ερώτημα πλέον είναι αν θα ξεπεράσει το ρεκόρ του Νορβηγού, αν θα κάτσει ανάμεσα στο σκόρ του Νορβηγού και της Λορήν ή αν θα είναι λιιιιγο πιο κατώ από την Λορήν,
να χρησιμοποιείς ηλεκτρονικό θερμόμετρο και όχι υδραργύρου σου 'χω πει!!!!!!!!!! Razz
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τρι Μαρ 12, 2013 11:41 pm
cst003 έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:
Όσο για την Δανία, τα έχω ξαναπεί. Το μόνο ερώτημα πλέον είναι αν θα ξεπεράσει το ρεκόρ του Νορβηγού, αν θα κάτσει ανάμεσα στο σκόρ του Νορβηγού και της Λορήν ή αν θα είναι λιιιιγο πιο κατώ από την Λορήν,
να χρησιμοποιείς ηλεκτρονικό θερμόμετρο και όχι υδραργύρου σου 'χω πει!!!!!!!!!! Razz

Όσο νωρίτερα το πάρεις απόφαση για την Αστέρω, τόσο καλύτερα για σένα θα είναι..... Twisted Evil
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τρι Μαρ 12, 2013 11:43 pm
Gresk Einherjar έγραψε:
Συμπέρασμα: Το καινούριο σύστημα είναι πιο δίκαιο από την άποψη οτι επι της ουσίας, όποιο τραγούδι έχει πάει γενικά καλύτερα και κυρίως από κοινό, ευνοείται εις βάρος των ασυναρτησιών που ψηφίζουν οι επιτροπές. Από την άλλη όμως, και εδώ κρούω καμπανάκι κινδύνου, οι επιτροπές χωρών που δεν γουστάρουν τις άλλες, πχ, στην περίπτωση την δική μας οι επιτροπές Σκοπίων-Τουρκίας, έχουν πλέον ένα πολύ δυνατό εργαλείο στο χέρι τους για να μας κάνουν να παίρνουμε πάντα 0, ακόμα και να έχουμε καταφέρει να πάρουμε 10-12 στο τελεβότινγκ τους, βγάζοντάς μας πάντα τελευταίους στο κάθε σόου. Γενικά κέρδισαν ένα εργαλείο "χαντακώματος" Wink

Αυτά! Very Happy
Εντελώς ανόητο το νέο σύστημα. Καλώς ή κακώς οι βαθμοί που δίνονται είναι 10. Το παλιό σύστημα ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΤΕ επιβράβευε 10 χώρες. Είτε του κοινού, είτε των επιτροπών. Οι 10 ΠΡΩΤΕΣ μοιράζονταν και τα ψηφαλάκια, ανάλογα με το πού θα καθόταν η μπίλια.
Τώρα ουσιαστικά ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ εν μέρει η αξιολογική σειρά προτίμησης, αφού μπορεί ένα κομμάτι που ήρθε 12ο και 11ο να βρεθεί να παίρνει κανα ασσόδυο στο μεικτό.

Ντάξει....έχω ξενερώσει που έχω ξενερώσει με το διαγωνισμό φέτος, δλδ δεν έχω ακόμη ακούσει 5...6 τραγούδια ΚΑΘΟΛΟΥ, έρχονται και όλα αυτά τα κουλά, μου φαίνεται απ' του χρόνου θα βλέπω μόνο τα 3 σόου το εκάστοτε βράδυ. Αεισταδιάλα.
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τρι Μαρ 12, 2013 11:47 pm
Gresk Einherjar έγραψε:
cst003 έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:
Όσο για την Δανία, τα έχω ξαναπεί. Το μόνο ερώτημα πλέον είναι αν θα ξεπεράσει το ρεκόρ του Νορβηγού, αν θα κάτσει ανάμεσα στο σκόρ του Νορβηγού και της Λορήν ή αν θα είναι λιιιιγο πιο κατώ από την Λορήν,
να χρησιμοποιείς ηλεκτρονικό θερμόμετρο και όχι υδραργύρου σου 'χω πει!!!!!!!!!! Razz

Όσο νωρίτερα το πάρεις απόφαση για την Αστέρω, τόσο καλύτερα για σένα θα είναι..... Twisted Evil
Δε σε καταλαβαίνω.
Ειλικρινά. Και μάλιστα και να σπάσει και ρεκόρ Ρίμπακ. Με τί ακριβώς;; Με τσεκούρι; Με τί τραγούδι; Επειδή έχει για 4 δεύτερα ένα φλάουτο; Ότι θα ενθουσιαστεί το κοινό θες να μου πεις τώρα!!!!
Δε σε καταλαβαίνω.
Άντε...άμα κωλοσπρωχτεί.....να πάρει 200 πόντους. Μήτε ένα παραπάνω!!!!!!!!!!!!!! green
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τρι Μαρ 12, 2013 11:50 pm
cst003 έγραψε:Ντάξει....έχω ξενερώσει που έχω ξενερώσει με το διαγωνισμό φέτος, δλδ δεν έχω ακόμη ακούσει 5...6 τραγούδια ΚΑΘΟΛΟΥ, έρχονται και όλα αυτά τα κουλά, μου φαίνεται απ' του χρόνου θα βλέπω μόνο τα 3 σόου το εκάστοτε βράδυ. Αεισταδιάλα.

Εγω τι να πω που ούτε ένα τραγούδι που ήθελα δεν βγήκε σε κανέναν εθνικό τελικό, η χρονιά είναι ένας απίστευτος βόθρος βαρεμάρας και σαχλαμάρας, έχασα το 10άρι μου όλων των εποχών και μέσα σε όλα αυτά, στέλνουμε και την μεγαλύτερη π@π@ριά που είχαμε να στείλουμε από την εποχή Ρακιντζή!!Mad Evil or Very Mad

Το σύστημα το καινούριο αν σου πώ, περιμένω να το δω στην πράξη... φαινομενικά για μένα πάντως είναι πιο δίκαιο. Γιατί το τ/β μπορεί να "διορθώσει" πολλές μαλακίες εσκεμμένες ή μη της επιτροπής. Wink
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τρι Μαρ 12, 2013 11:54 pm
cst003 έγραψε:Δε σε καταλαβαίνω.
Ειλικρινά. Και μάλιστα και να σπάσει και ρεκόρ Ρίμπακ. Με τί ακριβώς;; Με τσεκούρι; Με τί τραγούδι; Επειδή έχει για 4 δεύτερα ένα φλάουτο; Ότι θα ενθουσιαστεί το κοινό θες να μου πεις τώρα!!!!
Δε σε καταλαβαίνω.
Άντε...άμα κωλοσπρωχτεί.....να πάρει 200 πόντους. Μήτε ένα παραπάνω!!!!!!!!!!!!!! Διάφορα νέα - Σελίδα 5 4111112379

Φέτος, αυτήν την χρονιά, ναι, αυτό το φλάουτο του κώλου και αυτό το τετριμμένο τραγουδάκι συνταγής Ρίμπακ μπορεί να δώσει άνετα μια σαρωτική νίκη επιπέδου Λορήν. Στο έχω ξαναπεί, μην κρίνεις από τα δικά σου γούστα. Κι εγώ σιχαινόμουνα το 2009 τον Ρίμπακ, έλεγα αποκλείεται ένα τέτοιο τραγούδι που ήταν μόνο για την Γιουροβίζιον jr. να πάρει πάνω από 200 βαθμούς, καί όμως, έγινε. Έφαγα την σούπα κι εντάξει. Διάφορα νέα - Σελίδα 5 3233328778 Η Δανία πιστεύω, όσο και να την σιχαίνομαι σαν χώρα στον διαγωνισμό, είναι ανίκητη φέτος.
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τρι Μαρ 12, 2013 11:59 pm
Gresk Einherjar έγραψε:
Φέτος, αυτήν την χρονιά, ναι, αυτό το φλάουτο του κώλου και αυτό το τετριμμένο τραγουδάκι συνταγής Ρίμπακ μπορεί να δώσει άνετα μια σαρωτική νίκη επιπέδου Λορήν. Στο έχω ξαναπεί, μην κρίνεις από τα δικά σου γούστα. Κι εγώ σιχαινόμουνα το 2009 τον Ρίμπακ, έλεγα αποκλείεται ένα τέτοιο τραγούδι που ήταν μόνο για την Γιουροβίζιον jr. να πάρει πάνω από 200 βαθμούς, καί όμως, έγινε. Έφαγα την σούπα κι εντάξει. Διάφορα νέα - Σελίδα 5 3233328778 Η Δανία πιστεύω, όσο και να την σιχαίνομαι σαν χώρα στον διαγωνισμό, είναι ανίκητη φέτος.
Μα μη μου συγκρίνεις την αμεσότητα του Ρίμπακ και της Λορήν με τη παπαριά τώρα. σε παρακαλώ. Μη λέμε και ότι θέμε....
Ότι και να ήταν ο Ρίμπακ είχε το "κάτι" που σε κέρδιζε [ίσως όχι εμένα], καλά για πέρσι δεν το συζητάμε, αλλά ένα κακοφτιαχμένο ποπ-πράγμα, με μία αχτένιστη να κρώζει, με βαρετά επαναλαμβανόμενο ρυθμό, ε, όχι ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΤΟΥΜΠΑΝΟ, δεν το δέχομαι ούτε ΚΑΝ το τοπ-3. flower
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τετ Μαρ 13, 2013 12:03 am
cst003 έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:
Φέτος, αυτήν την χρονιά, ναι, αυτό το φλάουτο του κώλου και αυτό το τετριμμένο τραγουδάκι συνταγής Ρίμπακ μπορεί να δώσει άνετα μια σαρωτική νίκη επιπέδου Λορήν. Στο έχω ξαναπεί, μην κρίνεις από τα δικά σου γούστα. Κι εγώ σιχαινόμουνα το 2009 τον Ρίμπακ, έλεγα αποκλείεται ένα τέτοιο τραγούδι που ήταν μόνο για την Γιουροβίζιον jr. να πάρει πάνω από 200 βαθμούς, καί όμως, έγινε. Έφαγα την σούπα κι εντάξει. Διάφορα νέα - Σελίδα 5 3233328778 Η Δανία πιστεύω, όσο και να την σιχαίνομαι σαν χώρα στον διαγωνισμό, είναι ανίκητη φέτος.
Μα μη μου συγκρίνεις την αμεσότητα του Ρίμπακ και της Λορήν με τη παπαριά τώρα. σε παρακαλώ. Μη λέμε και ότι θέμε....
Ότι και να ήταν ο Ρίμπακ είχε το "κάτι" που σε κέρδιζε [ίσως όχι εμένα], καλά για πέρσι δεν το συζητάμε, αλλά ένα κακοφτιαχμένο ποπ-πράγμα, με μία αχτένιστη να κρώζει, με βαρετά επαναλαμβανόμενο ρυθμό, ε, όχι ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΤΟΥΜΠΑΝΟ, δεν το δέχομαι ούτε ΚΑΝ το τοπ-3. flower

Καλά.

Κοντός ψαλμός αλληλούϊα, εδω είναι ο Μάης. Θα δούμε ποιος από τους δυό έλεγε μαλακίες Διάφορα νέα - Σελίδα 5 4111112379 Δεν θα έχω κανένα πρόβλημα να το παραδεχτώ αν όντως έχεις δίκιο.... Very Happy
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τετ Μαρ 13, 2013 12:09 am
cst003 έγραψε: να κρώζει,
ότι κρώζει,κρώζει,το'χω πει κι εγώ από τη πρώτη φορά που την άκουσα!
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τετ Μαρ 13, 2013 12:12 am
Gresk Einherjar έγραψε:

Καλά.

Κοντός ψαλμός αλληλούϊα, εδω είναι ο Μάης. Θα δούμε ποιος από τους δυό έλεγε μαλακίες Διάφορα νέα - Σελίδα 5 4111112379 Δεν θα έχω κανένα πρόβλημα να το παραδεχτώ αν όντως έχεις δίκιο.... Very Happy
Το κακό Κώστα είναι ότι καμιά φορά οι νικητές φτιάνονται ακόμη και από δω μέσα, γιατί φτιάχνονται συνειδησιακά, ΕΠΙΒΑΛΛΟΝΤΑΣ εκ του ασφαλούς ένα δοκιμασμένο πρότυπο ως πληρεξούσιο μιας νίκης.
Αυτό πια ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΧΟΜΑΙ.
Φαντάζομαι ότι έγινα αντιληπτός.

Υ.Γ: Μην παρεξηγηθώ, δεν τα "έχω" μαζί σου, απλά έχεις πέσει κι εσύ σ' αυτή τη στημένη παγίδα. Ούτε είναι θέμα να δούμε ποιος θα έχει δίκιο το Μάιο, εγώ κι εσύ δεν θα κερδίσουμε απολύτως τίποτα!!! χεχεχε Razz
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Τετ Μαρ 13, 2013 12:27 am
cst003 έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:

Καλά.

Κοντός ψαλμός αλληλούϊα, εδω είναι ο Μάης. Θα δούμε ποιος από τους δυό έλεγε μαλακίες Διάφορα νέα - Σελίδα 5 4111112379 Δεν θα έχω κανένα πρόβλημα να το παραδεχτώ αν όντως έχεις δίκιο.... Very Happy
Το κακό Κώστα είναι ότι καμιά φορά οι νικητές φτιάνονται ακόμη και από δω μέσα, γιατί φτιάχνονται συνειδησιακά, ΕΠΙΒΑΛΛΟΝΤΑΣ εκ του ασφαλούς ένα δοκιμασμένο πρότυπο ως πληρεξούσιο μιας νίκης.
Αυτό πια ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΧΟΜΑΙ.
Φαντάζομαι ότι έγινα αντιληπτός.

Υ.Γ: Μην παρεξηγηθώ, δεν τα "έχω" μαζί σου, απλά έχεις πέσει κι εσύ σ' αυτή τη στημένη παγίδα. Ούτε είναι θέμα να δούμε ποιος θα έχει δίκιο το Μάιο, εγώ κι εσύ δεν θα κερδίσουμε απολύτως τίποτα!!! χεχεχε Razz

Το ξέρω ρε! Διάφορα νέα - Σελίδα 5 4111112379 Και αυτό με το δίκιο δεν στο λέω γιατί μπαίνω στο τριπάκι, δεν με νοιάζει να αποδείξω τίποτα. Αλλά, επιμένεις αγαπητέ........ Διάφορα νέα - Σελίδα 5 4111112379

Αυτό το "φτιάχνονται συνειδησιακά" που λές ναι, ισχύει, αλλά αν με ήξερες λιιιγο παραπάνω, σίγουρα δεν θα το έλεγες αυτό ειδικά σε εμένα... Ούτε θα μίλαγες για "παγίδες" που πέφτω μέσα!! Cool Για την Δανία επιμένω φέτος, γιατί είναι μια χώρα που την περίμενα εδώ και χρόνια, όχι γιατί έστελνε καλά τραγούδια, αλλά γιατί (θέλω να πιστεύω) οτι ξέρω πως κατευθύνονται κάθε χρόνο ανάλογα τα οικονομικά συμφέροντα οι νίκες!! Στα @@ μου για την Αστέρω, να στο πω κι έτσι, παρόλο που φέτος για μένα εν αντιθέσει με εσένα, είναι από τα καλύτερα κομμάτια.

Κι εγώ δεν το ανέχομαι αυτό που λες, θα ήθελα πολύ κάθε χρόνο να κέρδιζε αυτό που πραγματικά άξιζε (πχ. Για μένα φέτος η Νορβηγία) αλλά..... Διάφορα νέα - Σελίδα 5 3233328778
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Δευ Μαρ 18, 2013 11:48 am
Λοιπόν τα νεότερα
1)Η σειρά εμφάνισης των χωρών στους ημιτελικούς θα ανακοινωθεί από την Ebu το πολύ μέχρι τις 29 Μαρτίου.
2)Στον τελικό οι χώρες με κλήρωση θα χωριστούν στο πρώτο μισό και στο δεύτερο μισό του τελικού,και μετά οι παραγωγοί θα επιλέξουν τη σειρά εμφάνισης.
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Δευ Μαρ 18, 2013 8:13 pm
Κανένα νέο ή βιντεάκι απο την συνάντηση των αρχηγών δεν έχουμε??
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Πεμ Μαρ 28, 2013 1:56 am
Αποσπάσματα από τις postcards Ισλανδίας,Γαλλίας,Σλοβενίας.
http://www.svt.se/melodifestivalen/eurovision/forsta-bilderna-landernas-vykort-i-eurovision-song-contest-i-malmo-2013
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Πεμ Απρ 04, 2013 12:25 am
Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Infographic_rehearsals-1
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Πεμ Απρ 04, 2013 12:28 am
Φέτος προβλέπω μίνιμουμ αγωνία για τις πρόβες της Ελλάδας, για πρώτη φορά μετά από χρόοοονια Διάφορα νέα - Σελίδα 5 4111112379
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 Empty Απ: Διάφορα νέα

Πεμ Απρ 04, 2013 12:49 am
Gresk Einherjar έγραψε:Φέτος προβλέπω μίνιμουμ αγωνία για τις πρόβες της Ελλάδας, για πρώτη φορά μετά από χρόοοονια Διάφορα νέα - Σελίδα 5 4111112379

Διάφορα νέα - Σελίδα 5 1747192130


Αντιθέτως για πρώτη φορά έχω μεγάλη αγωνία για τη συνέντευξη τύπου... Διάφορα νέα - Σελίδα 5 1710716985
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης