The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

Ποιοί 10 προκρίνονται;

6 - 10%
0 - 0%
2 - 3%
2 - 3%
2 - 3%
6 - 10%
3 - 5%
6 - 10%
5 - 8%
2 - 3%
1 - 2%
1 - 2%
5 - 8%
4 - 7%
1 - 2%
6 - 10%
2 - 3%
1 - 2%
6 - 9%
 
Σύνολο Ψήφων: 61
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:47 am
Ο Λεττονός δεν μου άρεσε που υπερέβαλλε στο τελευταίο λεπτό της ερμηνείας του....

Το Λιθουανικό πρόβατο έχε χάρη που είχε Ιρλανδία-Λεττονία-ΗΒ στον ημιτελικό, αλλιώς θα σου'λεγα εγώ...! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 2437130571

Η Ιταλία εμένα προσωπικά μου άρεσε, και η Φραντζέσκα μου φάνηκε πολύ γλυκιά. Smile

Ούτε η Τζαμάλα ούτε η Ντάμι θα απασχολήσουν τις 2 πρώτες θέσεις του βαθμολογικού πίνακα, το ντέρμπι είναι Ερεβάν-Σότσι. 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 593467521

Η Νορβηγία δεν με εξέπληξε καθόλου, μάλιστα σήμερα δίσταζα να την προκρίνω και θα έβαζα την Γεωργία στην θέση της (β' μισό γαρ....) αλλά δεν τόλμησα, γιατί θεώρησα πολύ δύσκολο το άκουσμα της Γεωργίας για τον μέσο τηλεθεατή. Έκανα λάθος!

Για τη Hola είμαι σίγουρος πως το highlight της βραδιάς ήταν ο γυμνός Μανς με τον λύκο-λούτρινο να του κρύβει τα μέζεα! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 1349104625
Τελικά είναι φουλ της μόδας το ξέκωλο style στον άντρα τα τελευταία 1-2 χρόνια! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 2765061254
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:50 am
Gresk Einherjar έγραψε:Aπορώ πως ο μέσος Ευρωπαίος/Αυστραλός τηλεθεατής δεν ένιωσε την ζεστασιά και την αμεσότητα της Καλλιόπης, και αποφάσισε πως το αριστούργημα αυτής της Μεγάλης Ερμηνεύτριας δεν άξιζε μια θέση στον τελικό του σοου. Πως δεν ένοιωσε το ίδιο το μεγαλείο της ανθρώπινης ύπαρξης να τον διαποτίζει, μέσω της λύτρωσης που επέβαλλε στο φινάλε της Ωδής της, η στριγγλιά αυτής της Μεγάλης Κυρίας του Ευρωπαϊκού Πενταγράμμου.
Τι είπες τωρα! Shocked
Και όλα αυτά για ένα ........
spoiler:
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:50 am
Mastiha έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:Aπορώ πως ο μέσος Ευρωπαίος/Αυστραλός τηλεθεατής δεν ένιωσε την ζεστασιά και την αμεσότητα της Καλλιόπης, και αποφάσισε πως το αριστούργημα αυτής της Μεγάλης Ερμηνεύτριας δεν άξιζε μια θέση στον τελικό του σοου. Πως δεν ένοιωσε το ίδιο το μεγαλείο της ανθρώπινης ύπαρξης να τον διαποτίζει, μέσω της λύτρωσης που επέβαλλε στο φινάλε της Ωδής της, η στριγγλιά αυτής της Μεγάλης Κυρίας του Ευρωπαϊκού Πενταγράμμου.

Εγώ έβαλα τα γέλια στο τέλος που κρατούσε και τον λαιμό της καθώς στρίγγλιζε!!! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 2262866851

Ένας απο τους ιταλούς σχολιαστές είπε ότι αυτή η στριγγλιά μπορούσε να σπάσει ποτήρι απο απόσταση χιλιομέτρων! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 1102038703

Aυτή τη γελοία στριγγλιά, την έκανε γιατί είχε διαβάσει από σχόλια 15χρονων σε YouTube και δεν συμμαζεύεται οτι τρελλαίνονται για το "epic scream" Rolling Eyes που είχε κάνει το 2012, και δεν ήθελε να τους απογοητεύσει! Laughing

Μακράν ότι γελοιότερο από άποψη "ερμηνείας" έχω δει τα τελευταία χρόνια στον διαγωνισμό - αυτό και η γελοία/ψωνίστικη τελευταία κορώνα του Ντίντρικ το 2010! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 2437130571

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:51 am
Mastiha έγραψε:Ωραία, τώρα που βγήκε απο τη μέση η Νορβηγία θα μας κατσικωθεί το σουηδικό νερόπλημα στο top10...  2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 453965389

apopse eblepa ton imiteliko sto bbc4 k sto telos k ekei to pira xampari ...leei mia.. einai i monadiki xwra apo tis skandinabikes ston teliko! ekei pira xampari auto pou les gia top 10! adiko! poso adiko! giati tosoi mala..kes???
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:51 am
Gresk Einherjar έγραψε:

Η Νορβηγία δεν με εξέπληξε καθόλου, μάλιστα σήμερα δίσταζα να την προκρίνω και θα έβαζα την Γεωργία στην θέση της (β' μισό γαρ....) αλλά δεν τόλμησα, γιατί θεώρησα πολύ δύσκολο το άκουσμα της Γεωργίας για τον μέσο τηλεθεατή. Έκανα λάθος!
 

Μόνο το ρεφρέν ήταν ωραίο, τα κουπλέ έτσι πως τα άκουσα σήμερα και σε σχέση με τα άλλα τραγούδια, ήταν πολύ αδύναμα και δεν τα ερμήνευσε καλά. Υπήρχε μια ανισότητα και στο κομμάτι αλλά και στην απόδοση της.
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:51 am
Gresk Einherjar έγραψε: 
Τελικά είναι φουλ της μόδας το ξέκωλο style στον άντρα τα τελευταία 1-2 χρόνια! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 2765061254

Να το υιοθετήσεις 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 1710716985
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:53 am
HOLA έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:Aπορώ πως ο μέσος Ευρωπαίος/Αυστραλός τηλεθεατής δεν ένιωσε την ζεστασιά και την αμεσότητα της Καλλιόπης, και αποφάσισε πως το αριστούργημα αυτής της Μεγάλης Ερμηνεύτριας δεν άξιζε μια θέση στον τελικό του σοου. Πως δεν ένοιωσε το ίδιο το μεγαλείο της ανθρώπινης ύπαρξης να τον διαποτίζει, μέσω της λύτρωσης που επέβαλλε στο φινάλε της Ωδής της, η στριγγλιά αυτής της Μεγάλης Κυρίας του Ευρωπαϊκού Πενταγράμμου.
Τι είπες τωρα! Shocked
Και όλα αυτά για ένα ........
spoiler:
Σπόιλερ:
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:53 am
Παιδιά δεν είδα!!!!!!! Το μεσημέρι πηγαίνοντας για δουλειά, βρήκα 2 μωρά γατάκια πεταμένα στη πλατεία! Είναι 2-3 εβδομάδων και θέλουν φροντίδα, τάισμα τακτικό, παίρνουν και αντιβίωση...γενικώς θέλουν προσοχή!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:54 am
EvNickGR έγραψε:.....με εξαίρεση το Βέλγιο που ξύπνησε τους τηλεθεατές και ας είναι το τραγούδι αντιγραφή από πολλά τραγούδια Razz


Ναι, αν το έβλεπε η μαμά μου θα θυμόνταν τα σχολικά της χρόνια! Laughing
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:56 am
Είδα όμως τα αποτελέσματα! Ο Βαγγελάκης του Ισραήλ στο τσακ το γλίτωσε το εγκεφαλικό!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:56 am
Η Σουηδία δυστυχώς θα τα πάει πολύ καλά στον Τελικό, αλλά με τίποτε τοπ5. Με τα χίλια ζόρια και πολύ σπρώξιμο από την επιτροπή μόνο ίσως βγει 5ος.

Μαστίχα κι εμένα δεν μου έκατσε καλά η Νορβηγία απόψε, κι ας μου αρέσει πολύ το τραγούδι. Όπως τα είπες είναι. Στα πλην, οτι η φωνή της φάνηκε αδύναμη σε σχέση με τις ομολογουμένως εξαιρετικές φωνές του 90% των λοιπών συμμετεχόντων του ημιτελικού. Έπεσε σύγκριση!

σ.σ. και για όποιους λένε οτι αν ήμασταν στον 2ο ημιτελικό θα είχαμε ελπίδα πρόκρισης, με τις ΦΩΝΕΣ που άκουσα απόψε, ζήτημα θα ήταν αν θα περνούσαμε την Ελβετία και καμμιά άλλη από σπόντα. Μόνο. 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 1470663980
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:57 am
HOLA έγραψε:Παιδιά δεν είδα!!!!!!! Το μεσημέρι πηγαίνοντας για δουλειά, βρήκα 2 μωρά γατάκια πεταμένα στη πλατεία! Είναι 2-3 εβδομάδων και θέλουν φροντίδα, τάισμα τακτικό, παίρνουν και αντιβίωση...γενικώς θέλουν προσοχή!


2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 4037559606 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 4037559606 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 4037559606 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 4037559606 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 4037559606

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:58 am
HOLA έγραψε:Είδα όμως τα αποτελέσματα! Ο Βαγγελάκης του Ισραήλ στο τσακ το γλίτωσε το εγκεφαλικό!


Ευτυχώς φορούσε waterproof! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 696852235
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:01 am
Gresk Einherjar έγραψε:
Μαστίχα κι εμένα δεν μου έκατσε καλά η Νορβηγία απόψε, κι ας μου αρέσει πολύ το τραγούδι. Όπως τα είπες είναι. Στα πλην, οτι η φωνή της φάνηκε αδύναμη σε σχέση με τις ομολογουμένως εξαιρετικές φωνές του 90% των λοιπών συμμετεχόντων του ημιτελικού. Έπεσε σύγκριση!
 

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 1747192130

Toυ έδωσα βαθμούς γιατί είχα ακούσει αρκετές φορές το τραγούδι και γιατί ήταν πιο σύγχρονο άκουσμα απο τα περισσότερα άλλα τραγούδια.
Αν το άκουγα πρώτη φορά ίσως να μην μου έμενε στην μνήμη.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:03 am
Να προσθέσω πως χάρηκα πολύ που κόπηκε η γελοιότητα της Λευκορωσίας και η παλιατζούρα της Маимyдонски Харис Алексиy. Twisted Evil
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:06 am
EvNickGR έγραψε:^ Όντως, πάλι μάλλον δεν θα περνούσαμε αν και οι πιθανότητες θα ήταν πιο αυξημένες...


Ακόμη το συζητάμε;!!! Laughing  Ήμαρτον! lol!

Η Ελλάδα θα μπορούσε να είχε προκριθεί αν είχαν διοργανώσει έναν ημιτελικό μόνο για εκείνη! green

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:19 am
Αυστραλία-Βέλγιο-Βουλγαρία-Ισραήλ-Πολωνία 1ο μισό
Γεωργία-Λεττονία-Λιθουανία-Σερβία-Ουκρανία(αλλοίμονο...) 2ο μισό
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:22 am
EvNickGR έγραψε:lol!  

Πάντως για μένα έκπληξη που δεν πέρασε η Νορβηγία, καλή ήταν όχι τέλεια όμως. Επίσης ευτυχώς χαιρετήσαμε Λευκορωσία και ΦΥΡΟΜ όμως!


Για την Λευκορωσία δεν είχα ποτέ καμία αμφιβολία, για τα Σκόπια απλά φοβόμουν μην την πριμοδοτήσουν τα Βαλκάνια που τους αρέσουν αυτές οι παλιατζούρες, είναι και πολύ γνωστή απο όσο ξέρω εκεί. Ευτυχώς δεν τα κατάφερε! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 2295997565
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:23 am
Gresk Einherjar έγραψε:Αυστραλία-Βέλγιο-Βουλγαρία-Ισραήλ-Πολωνία 1ο μισό
Γεωργία-Λεττονία-Λιθουανία-Σερβία-Ουκρανία(αλλοίμονο...) 2ο μισό


Όχι η Αυστραλία στο 1ο μισό!!! Sad Crying or Very sad

Οπότε η Ουκρανία μπορεί να μπει άνετα top5! Για top3 δεν μου κολλάει, δεν ξέρω.. Rolling Eyes

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:25 am
Mastiha έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:Αυστραλία-Βέλγιο-Βουλγαρία-Ισραήλ-Πολωνία 1ο μισό
Γεωργία-Λεττονία-Λιθουανία-Σερβία-Ουκρανία(αλλοίμονο...) 2ο μισό


Όχι η Αυστραλία στο 1ο μισό!!! Sad Crying or Very sad

Οπότε η Ουκρανία μπορεί να μπει άνετα top5! Για top3 δεν μου κολλάει, δεν ξέρω.. Rolling Eyes
Πιθανό τοπ5:

Ρωσία-Αρμενία-Ουκρανία-Αυστραλία-Ολλανδία
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 4 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:27 am
EvNickGR έγραψε:^ Η Αυστραλία και 9η-10η να την βάλουν, άνετα θα μπει τοπ5, οπότε δεν πειράζει!
 9η είναι η Σουηδία - είμαι σίγουρος οτι θα αποφύγουν να βάλουν φαβορί γύρω του Wink

2 από τις Τσεχία/Βέλγιο/Βουλγαρία υποθέτω θα είναι αυτές που θα βάλουν στο #8 και στο #10.

Ναι η Αυστραλία θα είναι ίσως ακόμα και 1η στην επιτροπή, οπότε όπου και αν κληρωθεί δεν θα έχει πρόβλημα να μπει τοπ5.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης