The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:30 am
Mastiha έγραψε:


Καλά εκπρόσωπος της Κύπρου που έχει δώσει και βαθμολογία της Κύπρου; Ό,τι να ΄ναι... Rolling Eyes
Σατανικό!!!!!!! Κύπριος ΔΕΝ θα δώσει 12αρι στη Κύπρο! Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 1470663980
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:33 am
Gresk Einherjar έγραψε:
Mastiha έγραψε:


Καλά εκπρόσωπος της Κύπρου που έχει δώσει και βαθμολογία της Κύπρου; Ό,τι να ΄ναι... Rolling Eyes
Εγώ θέλω να πει "and 12 points from Greek jury go to Armenia" γίνεται; Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 602494952


Πιο πιθανό να πει "Russia"... Κοντόπουλος, Ευαγγελινός! Wink  Και απο ό,τι είδα όλοι μα όλοι στην Ελλάδα μιλούν για την συμμετοχή της Ρωσίας και το ελληνικό άρωμα της. Wink
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:36 am
Mastiha έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:Για πείτε τώρα... τι πιστεύετε πως θα κερδίσει, όχι τι θέλετε:
Η Ρώσικη νάϋλον σωβρακοκιλότα ή το Αρμένικο δαντελωτό G-string; Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 71255287


Η λογική μου λέει Ρωσία...
Το ένστικτο η Αρμενία...

Δυο φωνές μου φωνάζουν, δυο φωνές με τρελαίνουν, να φύγω.. να πάω που;;; Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 770851334
ΧΑΧΑ! Ομοίως! Νομίζω η Ιβέτα θα πάρει το televoting!


YΓ!Τα γατάκια είναι ένα αγόρι και ένα κορίτσι, ο μικρός είναι σιαμ αλλά όχι καθαρόαιμο και η αδελφούλα του τιγρε με πολύ λευκό! Περιμένω προτάσεις για όνομα!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:43 am
Mastiha έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:
Mastiha έγραψε:


Καλά εκπρόσωπος της Κύπρου που έχει δώσει και βαθμολογία της Κύπρου; Ό,τι να ΄ναι... Rolling Eyes
Εγώ θέλω να πει "and 12 points from Greek jury go to Armenia" γίνεται; Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 602494952


Πιο πιθανό να πει "Russia"... Κοντόπουλος, Ευαγγελινός! Wink  Και απο ό,τι είδα όλοι μα όλοι στην Ελλάδα μιλούν για την συμμετοχή της Ρωσίας και το ελληνικό άρωμα της. Wink

Kανένα πρόβλημα! Russia!
Όπως και να έχει μου αρκεί να ΜΗΝ πει Cyprus! Twisted Evil

HOLA έγραψε:ΧΑΧΑ! Ομοίως! Νομίζω η Ιβέτα θα πάρει το televoting!


YΓ!Τα γατάκια είναι ένα αγόρι και ένα κορίτσι, ο μικρός είναι σιαμ αλλά όχι καθαρόαιμο και η αδελφούλα του τιγρε με πολύ λευκό! Περιμένω προτάσεις για όνομα!

Χαν και Ζέμπρα Cool
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:44 am
Mastiha έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:Για πείτε τώρα... τι πιστεύετε πως θα κερδίσει, όχι τι θέλετε:
Η Ρώσικη νάϋλον σωβρακοκιλότα ή το Αρμένικο δαντελωτό G-string; Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 71255287

Η λογική μου λέει Ρωσία...
Το ένστικτο η Αρμενία...

Δυο φωνές μου φωνάζουν, δυο φωνές με τρελαίνουν, να φύγω.. να πάω που;;; Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 770851334

Το ίδιο έχω πάθει κι εγώ! Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 593467521
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:46 am
HOLA έγραψε: Νομίζω η Ιβέτα θα πάρει το televoting!


Κι εγώ! Αλλά αν γίνει όπως με την Ιταλία πέρσι; Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 3261839802 Neutral
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:53 am
EvNickGR έγραψε:Πάντως, μου άρεσε η Γερμανία εμένα


Και σε εμένα αρέσει η Γερμανία, απο την αρχή που το άκουσα... είναι απο τα λίγα "σύγχρονα" κομμάτια.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:57 am
HOLA έγραψε:
YΓ!Τα γατάκια είναι ένα αγόρι και ένα κορίτσι, ο μικρός είναι σιαμ αλλά όχι καθαρόαιμο και η αδελφούλα του τιγρε με πολύ λευκό! Περιμένω προτάσεις για όνομα!


Mans και Kaliopi green
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 1:58 am
Mastiha έγραψε:
HOLA έγραψε:
YΓ!Τα γατάκια είναι ένα αγόρι και ένα κορίτσι, ο μικρός είναι σιαμ αλλά όχι καθαρόαιμο και η αδελφούλα του τιγρε με πολύ λευκό! Περιμένω προτάσεις για όνομα!

Mans και Kaliopi green

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 637381263
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 2:05 am
Mastiha έγραψε:
HOLA έγραψε:
YΓ!Τα γατάκια είναι ένα αγόρι και ένα κορίτσι, ο μικρός είναι σιαμ αλλά όχι καθαρόαιμο και η αδελφούλα του τιγρε με πολύ λευκό! Περιμένω προτάσεις για όνομα!


Mans και Kaliopi green
Μπα είναι μεγαλόσωμο το αρσενικο green
Καλλιόπη .......μμμμ.... σαν όνομα ηλικιωμένης ακούγεται Laughing

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 2:46 am
HOLA έγραψε:
Mastiha έγραψε:
HOLA έγραψε:
YΓ!Τα γατάκια είναι ένα αγόρι και ένα κορίτσι, ο μικρός είναι σιαμ αλλά όχι καθαρόαιμο και η αδελφούλα του τιγρε με πολύ λευκό! Περιμένω προτάσεις για όνομα!


Mans και Kaliopi green
Μπα είναι μεγαλόσωμο το αρσενικο green
Καλλιόπη .......μμμμ.... σαν όνομα ηλικιωμένης ακούγεται Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 4:55 am
H σειρά εμφάνισης στον Τελικό !


  1. Belgium
  2. Czech Republic
  3. The Netherlands
  4. Azerbaijan
  5. Hungary
  6. Italy
  7. Israel
  8. Bulgaria
  9. Sweden
  10. Germany
  11. France
  12. Poland
  13. Australia
  14. Cyprus
  15. Serbia
  16. Lithuania
  17. Croatia
  18. Russia
  19. Spain
  20. Latvia
  21. Ukraine
  22. Malta
  23. Georgia
  24. Austria
  25. United Kingdom
  26. Armenia
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 6:41 am
Ατυχής επιλογή να βάλουν δίπλα Ιταλία-Ισραήλ (δύο μπαλάντες), έλεος..
Ρωσία, Αρμενία, Ουκρανία και Αυστραλία (λογικά οι χώρες που ήταν στην κορυφή των ημιτελικών),
έχουν όλες πολύ καλή σειρά εμφάνισης.
Επίσης και η Γαλλία προσέχθηκε.
Η Ισπανία μετά τη Ρωσία, πώς θα φανεί άραγε ? green
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 10:41 am
Η Κύπρος ανάμεσα σε Αυστραλία και Σερβία! Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 3776520731
ΚΑΡΜΑ!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 11:34 am
Masilnto έγραψε:H σειρά εμφάνισης στον Τελικό !


  1. Belgium
  2. Czech Republic
  3. The Netherlands
  4. Azerbaijan
  5. Hungary
  6. Italy
  7. Israel
  8. Bulgaria
  9. Sweden
  10. Germany
  11. France
  12. Poland
  13. Australia
  14. Cyprus
  15. Serbia
  16. Lithuania
  17. Croatia
  18. Russia
  19. Spain
  20. Latvia
  21. Ukraine
  22. Malta
  23. Georgia
  24. Austria
  25. United Kingdom
  26. Armenia


1ο μισό: Η Τσεχία θα κάνει Κυριάκου/Ντιλάρα. Κακή κλήρωση για Ολλανδία-Ιταλία, Αζερμπαϊτζάν πάει για φούντο Twisted Evil
Δύο κομμάτια με πολλή extravaganza γύρω από τη Σουηδία, για να φανεί ακόμα πιο "απλό" και "ποιοτικό" το "αριστούργημα" και φυσικά Αυστραλία όσο πιο αργά γινόταν.... έλεος Rolling Eyes

2ο μισό: Κύπρος όσο πιο νωρίς γινόταν και κοντά στην Αυστραλία - άρα πέρασε χαμηλά Twisted Evil Κροατία και Ισπανία πάνε για να ξύσουν πάτο βαθμολογικού, Ουκρανία στο 21-αλλοίμονο.... πολύ καλή κλήρωση για Γεωργία, κακή για Λεττονία και για ΗΒ. Το 26 στην Αρμενία δυστυχώς ΔΕΝ μου αρέσει καθόλου... Εκτός, ΑΝ γίνουν τα πράγματα όπως πέρισυ στο τ/β όπου η Ιταλία εμφανιζόταν στο 27 Twisted Evil

Φως φανάρι οτι η EBU σπρώχνει το βραβείο στη Ρωσία! Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 4069549776
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 11:50 am
Kαι εγώ το σκέφτηκα αυτό με την Αρμενία! ΙL VOLO... Iveta!!!
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 11:53 am
HOLA έγραψε:Kαι εγώ το σκέφτηκα αυτό με την Αρμενία! ΙL VOLO... Iveta!!!

Ξεκάθαρο το 26 Αρμενία.....ΣΟΤΣΙ 2017 Cool
avatar
fraulina13
Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2016

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 2:18 pm
Master έγραψε:
HOLA έγραψε:Kαι εγώ το σκέφτηκα αυτό με την Αρμενία! ΙL VOLO... Iveta!!!

Ξεκάθαρο το 26 Αρμενία.....ΣΟΤΣΙ 2017 Cool
 Πάλι βλέπω να συγχίζομαι όπως πέρσι... Evil or Very Mad
avatar
fraulina13
Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2016

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 2:19 pm
Masilnto έγραψε:
Η Ισπανία μετά τη Ρωσία, πώς θα φανεί άραγε ? green

Αριστούργημα!!  lol!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 2:30 pm
Μεγάλο ενθουσιασμό βλέπω για την μοιρολογίστρα στο ίντερνετ! Μεγάλος και ο ενθουσιασμός των τούρκων για την χρήση ταταρικών τα οποία είναι τούρκικη γλώσσα. Απο ό,τι φαίνεται θα πάει πολύ καλά στο τ/β και η Jamala. Προφανώς έχετε δίκιο για το τοπ3... Rolling Eyes 

Η Iveta φοβάμαι ότι στις επιτροπές δεν θα τα πάει και τόσο καλά, αντίθετως με την Αυστραλία και την Ουκρανία (και την Ρωσία αν αυτή είναι η εκλεκτή για φέτος). Απο την άλλη πιστεύω ότι θα τα πάει εξαιρετικά στο τ/β.

Λογικά η Αυστραλία θα στηριχθεί πολύ απο τις "δυτικές" και σκανδιναβικές χώρες.

Με λίγα λόγια πάρε το αυγό και κούρευτο! Δεν είναι εύκολο να προβλέψεις τον νικητή...

Αφού όμως απο την αρχή ξεχώρισε σαν φαβορί η Ρωσία, είναι αυτή που έχει και τις περισσότερες πιθανότητες. Βέβαια μου φαίνεται περίεργο με τόσες γυναίκες φαβορί να κερδίσει για δεύτερη χρονιά άνδρας και μάλιστα με συμμετοχή που βασίζεται σκηνικά στην ίδια ιδέα με εκείνη του περσινού νικητή. Rolling Eyes

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 4:39 pm
Mastiha έγραψε:Αφού όμως απο την αρχή ξεχώρισε σαν φαβορί η Ρωσία, είναι αυτή που έχει και τις περισσότερες πιθανότητες. Βέβαια μου φαίνεται περίεργο με τόσες γυναίκες φαβορί να κερδίσει για δεύτερη χρονιά άνδρας και μάλιστα με συμμετοχή που βασίζεται σκηνικά στην ίδια ιδέα με εκείνη του περσινού νικητή. Rolling Eyes

Kαι με παλιακό τραγούδι, πραγωγής περασμένης δεκαετίας, να προσθέσω - πέρσι ο Μανς, άρεσε δεν άρεσε, είχε σύγχρονο τραγούδι.

Η Αρμενία θα σκίσει στο τ/β, θεωρώ πως θα είναι παραπάνω από την Ρωσία (ακόμα και αν υπολείπεται στο σοβιετ, θα "ρεφάρει" και θα πάρει κεφάλι από την διασπορά και τις δυτικές χώρες, οι οποίες δεν έχουν σε τόσο καλή υπόληψη τη Ρωσία)

ΑΝ όμως η εκλεκτή είναι η Ρωσία όπως είπε και η Μαστίχα, τότε θα είναι πρωτοδεύτερη στην επιτροπή και η Ιβέτα κάπου 6η... και εκεί game over.

Η Αυστραλία μου φαίνεται εξώφθαλμο να σπρωχτεί ως τη νίκη την πρώτη φορά που συμμετέχει κανονικά και όχι "τιμητικά". Πολύς κόσμος δεν τη γουστάρει γιατί την θεωρεί παρείσακτη και θα φανεί Γερμανικός δάκτυλος μια νίκη της, εφόσον έχει μπει ρήτρα να διοργανώσει το NDR με το SBS σε περίπτωση νίκης. Άν "χωνευτεί" η συμμετοχή της 2-3 χρονάκια ακόμη, μπορεί εύκολα να της το δώσουν. Άσε που δεν πιστεύω με τίποτα να είναι πάνω από 4η στο τ/β....
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 5:12 pm
Δεν μου αρέσει το γεγονός ότι EBU ενημερώνει για τα αποτελέσματα τους διοργανωτές,
ώστε να "φτιάξουν" με τέτοιο τρόπο τη σειρά εμφάνισης.
Η Σουηδία μπήκε ανάμεσα σε δύο φωνές, όχι ιδιαιτέρων δυνατοτήτων, και αυτό είναι ένα ακόμη θετικό για την ίδια. Wink

Θεωρητικά λοιπόν Αυστραλία από το 13, Ρωσία από το 18, Ουκρανία από το 21, και Αρμενία από το 26 θα παλαίψουν για το βραβείο ; Θα δείξει..

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης