Μοιραστείτε
Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 28 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Την / Το Πεμ Μάης 10, 2018 3:55 pm
impressedguy έγραψε:Η Γιαννα πρακτικά δεν ανήκε ούτε ανήκει στην Πανικ. Ούτε πρόκειται να δείτε άλλο τραγούδι της να κυκλοφορεί από εκεί. Η συμφωνία τους ήταν πολύ συγκεκριμένη και αφορούσε μόνο την Γιουροβίζιον. Το πόσο και που θα τη βοηθούσε η Πανικ ήταν από πριν αποφασισμένο και η Τερζη το ήξερε από τον Ιανουάριο αναλυτικά. Ήταν στο συμφωνητικό που είχαν υπογράψει και οι δυο πλευρές.

Όσον αφορά τις επιλογές ατόμων στην ομάδα της ήταν όλα ΔΙΚΗ ΤΗΣ επιλογή. Η δισκογραφική δεν αναμίχθηκε πουθενά.

Επίσης η πρόταση της Κύπρου ήταν στον Αλεξ Παπακωνσταντίνου. Η Φουρειρα και η Πανικ «προέκυψαν» στην πορεία.

Όσον αφορά το καλή επιτυχία, ακόμα και αν δε το νιώθει, ακόμα και αν θεωρεί ότι το κυπριακό κομμάτι είναι το χειρότερο που έχει γραφτεί ποτε για την Κύπρο, λόγω του ότι εκπροσωπεί την Ελλάδα ΟΦΕΙΛΕΙ να το πει. Όχι ως Γιαννα αλλά ως ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ της Ελλάδας. Όχι βασιζόμενη στη προσωπική της γνώμη  αλλά λογο θέσης.  Έτσι και αλλιως όμως υπάρχει μια λεπτή γραμμή που διαχωρίζει την ευγένεια της καλής επιτυχίας και την πικρόχολη συμπεριφορά.

Και επειδή δεν το πρόσεξα, τι ανέβασε και μετά κατέβασε η Τερζη;

Η ταμτα που της προταθηκε το φουεγο ειναι επισης της πανικ...η φουρειρα ηταν η 3η επιλογη...η Ελενα σε ποια δισκογραφικη ειναι???
Αν η συμφωνια της Γιαννας με την πανικ ειχε μονο τον ορο να την "καλυψει" δισκογραφικα ισα για να καταθεσει συμμετοχη χωρις τιποτε παραπανω οπως λες, τοτε φερει ευθυνη η ιδια σε ολα ...καταθεσε κομματι χωρις να εχει οικονομικη υποστηριξη και τους καταλληλους συνεργατες τι περιμενε να κανει σε εναν διαγωνισμο που εχει τοσες απαιτησεις????
Με αυτα που εγραψε παντως εγω επιμενω οτι δειχνει την πανικ....αρα μηπως η συμφωνια ηταν αλλη τελικα????
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 28 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Την / Το Πεμ Μάης 10, 2018 3:58 pm
iannitas έγραψε:
HOLA έγραψε:
iannitas έγραψε:
HOLA έγραψε:
Ας υπάρχει και ΈΝΑΣ άνθρωπος στην Ελληνική show biz μη χε...που δεν είναι υποκριτής!  Που δεν τους αγαπά όλους, που δε τα συγχωρεί όλα...έτσι για αλλαγή! Να θυμηθούμε πως είναι οι ειλικρινείς και τίμιοι άνθρωποι!
Την Τερζη περιμεναμε να μας διδαξει τιμιοτητα και ειλικρινεια Surprised
Τι ακριβως το τιμιο και ειλικρινες ειχε το ψεμα περι τελωνειου;! Ειπαμε ; Laughing
Κι όμως υπάρχει παραδοχή από τους διοργανωτές πως συγκεκριμένα εφέ... βεγγαλικά που είχε ζητήσει η Ελλάδα, ερχόταν από ΗΠΑ και κόλλησαν στο τελωνείο! Είναι γεγονός και αφορούσε και πάλι ολιγωρία των διοργανωτών...δεν είχε να κάνει με δικοαμς λάθος ή παράλειψη!
Και δεν ξεκολλησαν ποτε; Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 28 3449772844
Εχεις διαβασει επισημα δηλωση των διοργανωτων;Εχω δεν εχω δει κατι τοσες μερες!Επισημα μονο απο ελληνικα χειλη το ακουσα
Έφτασαν μετά τη δεύτερη πρόβα...αν τα παρακολουθούσες τα τεκταινόμενα θα το ήξερες...και γιατί να απολογείται η ΕΡΤ ή η Γιάννα για τους Σουηδούς;;;
iannitas
Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2012

Την / Το Πεμ Μάης 10, 2018 4:09 pm
HOLA έγραψε:
iannitas έγραψε:
HOLA έγραψε:
iannitas έγραψε:
HOLA έγραψε:
Ας υπάρχει και ΈΝΑΣ άνθρωπος στην Ελληνική show biz μη χε...που δεν είναι υποκριτής!  Που δεν τους αγαπά όλους, που δε τα συγχωρεί όλα...έτσι για αλλαγή! Να θυμηθούμε πως είναι οι ειλικρινείς και τίμιοι άνθρωποι!
Τι ακριβως το τιμιο και ειλικρινες ειχε το ψεμα περι τελωνειου;! Ειπαμε ; Laughing
Κι όμως υπάρχει παραδοχή από τους διοργανωτές πως συγκεκριμένα εφέ... βεγγαλικά που είχε ζητήσει η Ελλάδα, ερχόταν από ΗΠΑ και κόλλησαν στο τελωνείο! Είναι γεγονός και αφορούσε και πάλι ολιγωρία των διοργανωτών...δεν είχε να κάνει με δικοαμς λάθος ή παράλειψη!
Και δεν ξεκολλησαν ποτε; Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 28 3449772844
Εχεις διαβασει επισημα δηλωση των διοργανωτων;Εχω δεν εχω δει κατι τοσες μερες!Επισημα μονο απο ελληνικα χειλη το ακουσα
Έφτασαν μετά τη δεύτερη πρόβα...αν τα παρακολουθούσες τα τεκταινόμενα θα το ήξερες...και γιατί να απολογείται η ΕΡΤ ή η Γιάννα για τους Σουηδούς;;;
Μαλιστα...
Τα παρακολουθουσα αρκετα (οσο μπορουσα)αλλα μαλλον θα μου διεφυγε!
Και της απαγορεψανε και αυτο το πλαν εφ οσον φτασανε μετα τη δευτερη προβα; καναμε και τριτη τεχνικη προβα!
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 454
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Την / Το Πεμ Μάης 10, 2018 4:12 pm
Προσωπικά δεν βρίσκω κακό στο να γνωρίστηκε η Γιαννα με τους Βουλγαρους να έγιναν φιλοι να τους έκαναν τραπέζι χθες και να προέτρεψε τον κοσμο να στηρίξει την Βουλγαρία.Απο την αλλη βεβαια συμφωνώ και με την αποψη οτι εστω και για τους τύπους ακομα και αν δεν συμπάθει την Φουρειρα η δεν της αρέσει το φουεγκο ενα καλη επιτυχία στην Κύπρο πρεπει να το πει πριν τον τελικό αλλα θεωρω οτι θα το πει δεν εφτασε σαββατο ακομα.Οσο για τον επιμερισμό ευθυνών σε μια αποτυχία όπως και στην επιτυχία βεβαια ολοι εμπλεκόμενοι εχουν μερίδιο σπάνια κάποιος να βγάζει την ουρά του απο εξω
iannitas
Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2012

Την / Το Πεμ Μάης 10, 2018 4:24 pm
iannitas έγραψε:
HOLA έγραψε:
iannitas έγραψε:
HOLA έγραψε:
iannitas έγραψε:
HOLA έγραψε:
Μαλιστα...
Τα παρακολουθουσα αρκετα (οσο μπορουσα)αλλα μαλλον θα μου διεφυγε!
Και της απαγορεψανε και αυτο το πλαν εφ οσον φτασανε μετα τη δευτερη προβα; καναμε και τριτη τεχνικη προβα!
Τελος παντων,ολοι μας εχουμε μια στοιχειωδη κριτικη ικανοτητα...ας σχηματισει ο καθενας τη δικη του αποψη
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Πεμ Μάης 10, 2018 4:24 pm
lol3 έγραψε:Προσωπικά δεν βρίσκω κακό στο να γνωρίστηκε η Γιαννα με τους Βουλγαρους να έγιναν φιλοι να τους έκαναν τραπέζι χθες και να προέτρεψε τον κοσμο να στηρίξει την Βουλγαρία.Απο την αλλη βεβαια συμφωνώ και με την αποψη οτι εστω και για τους τύπους ακομα και αν δεν συμπάθει την Φουρειρα η δεν της αρέσει το φουεγκο ενα καλη επιτυχία στην Κύπρο πρεπει να το πει πριν τον τελικό αλλα θεωρω οτι θα το πει δεν εφτασε σαββατο ακομα.Οσο για τον επιμερισμό ευθυνών σε μια αποτυχία όπως και στην επιτυχία βεβαια ολοι εμπλεκόμενοι εχουν μερίδιο σπάνια κάποιος να βγάζει την ουρά του απο εξω
Αν δεν την συμπαθουσε δεν θα πηγαινε στα γενεθλια της να ακουσει την φουρειρα...οτι εγινε μεταξυ τους εγινε τωρα με την γιουροβιζιον κι απο οτι βλεπω δεν θα μαθουμε ποτε τι...
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar

Την / Το Πεμ Μάης 10, 2018 4:33 pm
lol3...κοιτάζω την υπογραφή σου... εντάξει...νέος Βοnd o ΓιανΟύλα!
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 421
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 47

Την / Το Πεμ Μάης 10, 2018 5:39 pm
Καλε μου βγήκαν τα μάτια να σας διαβάζω!!! Τi οίστρος είναι αυτός!!! 

Προς Hola...
Ούλα!
Γιαν Ούλα!!
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Παρ Μάης 11, 2018 1:44 pm
Ειδα τις δηλωσεις της Γιαννας στην επιστροφη της απο την Λισαβονα....λυπαμαι που θα το πω αλλα αυτοκριτικη δεν την ειδα να κανει παρα μονο παραπονα για την διοργανωση που δεν τους βοηθησαν να κανουν αυτα που ηθελαν...δεν ειπε ομως τι ειχαν σχεδιασει να ξερουμε και εμεις....ολες τις προηγουμενες ημερες αλλα και σημερα η σκηνικη μας παρουσια ηταν φλου και φλου παρεμεινε....ενα "κατι" που σκεφτηκε η chali την οποια η Γιαννα υπερασπιζεται με παθος ακομη και τωρα και μου εδωσε να καταλαβω οτι οντως ηταν επιλογη της.....η απουσια της εταιριας ειναι αισθητη...πουθενα δεν ανακατευτηκε ωστε να σωσει οτι σωζοταν και αν επρεπε να κανει στην ακρη την chali βρε αδερφε και να την υποχρεωσει να δουλεψει με επαγγελματια χορογραφο που θα της εφερνε...να ειχε χρονια καριερα να το δεχτω οτι μπορουσε να κανει το δικο της τωρα ομως????η μονη εμφανιση της πανικ ηταν οταν ζητησε απο την Γιαννα να κατεβασει την φωτογραφια με την βουλγαρα οπως ειπε η καινουργιου οτι εγινε...και ενω εμας μας εφαγαν οι ερασιτεχνισμοι η ομαδα πισω απο την φουρειρα ειχε στειλει τα παπουτσια της σε ειδικο εργαστηριο να κεντηθουν με πετρουλες που τα καλυπτουν τελειως ωστε να ειναι ενα με την φορμα που φοραει....το ειπε ο βρεττακος....
πηραν μια τραγουδαρα και την κατεστρεψαν απο εγωισμο και την απραξια της ερτ....ποσο θα τους στοιχιζε να δωσουν κατι επικο στην σκηνη μαζι με τα φωνητικα της καπως παρομοιο μ αυτο????τα λεφτα ηταν το προβλημα τα παιδια ηταν ηδη ντυμενα στα λευκα χτενισμενα και βαμενα σιγα το κοστος!!!!
Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 28 Newego11
Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 28 795b1411
Libertus
Libertus
Αριθμός μηνυμάτων : 2181
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Την / Το Παρ Μάης 11, 2018 11:40 pm
Κάποιος στοχεύει σε μερικές Ελληνικές ψήφους.  Very Happy

http://ogaegreece.com/archives/53314

Desatar  Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 28 4037559606
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Σαβ Μάης 12, 2018 12:00 am
Είπαμε καλό παιδί αλλά όχι και να τον ψηφίσουμε!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar

Την / Το Σαβ Μάης 12, 2018 12:19 am
Απορία: Ο Ρύμπακ είναι....single and straight; Μήπως του γυάλισε η δικιά μας;
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Σαβ Μάης 12, 2018 12:25 am
HOLA έγραψε:Απορία: Ο Ρύμπακ είναι....single and straight; Μήπως του γυάλισε η δικιά μας;
Νομιζω εχει παντρευτει αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη....
lol3
lol3

Την / Το Σαβ Μάης 12, 2018 12:41 am
δεν νομιζω να ειναι παντρεμενος ο ριμπακ αλλα πρεπει να εχει κοριτσι,τεσπα ενα αξιοπεριεργο ινφο που διαβασα προσφατα για τον ιδιο ηταν οτι ειναι ορθοδοξος
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Σαβ Μάης 12, 2018 12:45 am
Λογικό αφού κυρίαρχη θρησκεία στη Λευκορωσία η ορθοδοξία είναι!
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Την / Το Σαβ Μάης 12, 2018 12:47 am
citelis έγραψε:Λογικό αφού κυρίαρχη θρησκεία στη Λευκορωσία η ορθοδοξία είναι!
+1
lol3
lol3

Την / Το Σαβ Μάης 12, 2018 12:47 am
citelis έγραψε:Λογικό αφού κυρίαρχη θρησκεία στη Λευκορωσία η ορθοδοξία είναι!
ειχα την εντυπωση οτι απλα ριζες ειχε απο εκει αλλα τελικα και οι δυο γονεις του λευκορωσοι ειναι και απλα μεταναστευσαν στην νορβηγια
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Σαβ Μάης 12, 2018 12:48 am
Και ο ίδιος εκεί έχει γεννηθεί!
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Σαβ Μάης 12, 2018 2:29 am
Σε ολη την ρωσια ειναι η ορθοδοξια κυριαρχη θρησκεια απλα στην πρωην Σ.Ενωση λογο κουμουνισμου ειχε απαγορευτει...οι εκκλησιες ξανανοιξαν επι γκορμπατσωφ...οποτε και ως ανεξαρτητα κρατη αυτην την θρησκεια εχουν.....
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Σαβ Μάης 12, 2018 2:33 am
Μαρια S έγραψε:Σε ολη την ρωσια ειναι η ορθοδοξια κυριαρχη θρησκεια απλα στην πρωην Σ.Ενωση λογο κουμουνισμου ειχε απαγορευτει...οι εκκλησιες ξανανοιξαν επι γκορμπατσωφ...οποτε και ως ανεξαρτητα κρατη αυτην την θρησκεια εχουν.....
Δεν ισχύει αυτό! Η Σοβιετική Ένωση είχε γενικά απαγορεύσει τη θρησκεία αλλά πολλές από τις επαρχίες που την αποτελούσαν δεν ήταν καν χριστιανικές πριν! Παράδειγμα το Αζερμπαϊτζάν!
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Σαβ Μάης 12, 2018 2:35 am
citelis έγραψε:
Μαρια S έγραψε:Σε ολη την ρωσια ειναι η ορθοδοξια κυριαρχη θρησκεια απλα στην πρωην Σ.Ενωση λογο κουμουνισμου ειχε απαγορευτει...οι εκκλησιες ξανανοιξαν επι γκορμπατσωφ...οποτε και ως ανεξαρτητα κρατη αυτην την θρησκεια εχουν.....
Δεν ισχύει αυτό! Η Σοβιετική Ένωση είχε γενικά απαγορεύσει τη θρησκεία αλλά πολλές από τις επαρχίες που την αποτελούσαν δεν ήταν καν χριστιανικές πριν! Παράδειγμα το Αζερμπαϊτζάν!
Γνωριζω πολυ καλα τα της ρωσιας πιστεψε με...δεν ανεφερα αυτες τις περιοχες γιατι ξερουμε οτι εκει ειναι μουσουλμανοι επιασα το υπολοιπο κομματι....
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Σαβ Μάης 12, 2018 2:37 am
Μαρια S έγραψε:
citelis έγραψε:
Γνωριζω πολυ καλα τα της ρωσιας πιστεψε με...δεν ανεφερα αυτες τις περιοχες γιατι ξερουμε οτι εκει ειναι μουσουλμανοι επιασα το υπολοιπο κομματι....
Ναι το ξέρω αλλά αυτό που λέω είναι ότι Η Σ. Ένωση δεν αποτελούνταν μόνο από χριστιανούς αλλά και από μουσουλμάνους και άλλες θρησκείες που έτσι κι αλλιώς είχαν απαγορεύτεί!
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Σαβ Μάης 12, 2018 2:38 am
Εδώ η σημερινή Ρωσία και έχει 14 εκ. μουσουλμάνους!
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Σαβ Μάης 12, 2018 2:42 am
citelis έγραψε:Εδώ η σημερινή Ρωσία και έχει 14 εκ. μουσουλμάνους!
Μια ελλαδα και κατι ψιλα....

Αχ βρε Γιαννα πως τα καταφερες ετσι???αντι να συζηταμε για το βραβειο που ισως κερδιζες να συζηταμε για τις θρησκειες.... Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 28 545790608 
ροιδο τα κανες ολα....
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Σαβ Μάης 12, 2018 2:45 am
Ξέφυγε η κουβέντα!  Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης