The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

+18
Phil_Fog
iniseven
stskrg21
Jennoula
Jacko
space28
NoirJo
Dia
Master
liakleo
panos
jovla
merda2004
EvNickGR
Elfo_Del_Infierno
lol3
Masilnto
HOLA
22 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Φεβ 15, 2019 1:06 pm
Tragic το περουκίνι...

Πάντως χαίρομαι που μέχρι στιγμής περνάμε το τεστ των κακιασμένων χρηστών του Wiwiblogs. Θετικότατα σχόλια σε συντριπτικά μεγάλο ποσοστό τόσο για τη φωνή της Ντούσκα, όσο και για τα τραγούδια της.  Very Happy

'Αντε να περιμένεις τώρα 3 βδομάδες ν΄ακούσεις το τραγούδι. Πού είναι αυτοί οι Ρώσοι χάκερς να κάνουν ένα leak να τελειώνουμε;  green


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Φεβ 15, 2019 1:42 pm
Τα διαβασα κ εγω χθες το βραδυ οπου μπηκα να κοψω αντιδρασεις...καλο ειναι αυτο  Wink

Επειδη το τραγουδι "φτιαχνετε" στο λονδινο λιγο δυσκολο να υπαρξει διαρροη  Smile

Το χειροτερο δεν ειναι το περουκινι....Το χειροτερο ειναι το βαμενο περουκινι καμμια σχεση με τα πραγματικα του μαλλια....  green green
Ακομη και αν λογω καποιας ασθενειας εχασε τα μαλλια του ας επαιρνε ενα ιδιο με τα δικα του οπως τον ξεραμε..... Ρεζιλικια.....
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2185
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Φεβ 15, 2019 1:47 pm
Ασχετο, αλλα παρατηρησατε οτι φετος πολλες χωρες θα δημοσιευσουν/επιλεξουν το τραγουδι τους τον Μαρτιο???
Εμπρος στον δρομο που χαραξε η Βουλγαρια 2018!!!!
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Φεβ 15, 2019 1:50 pm
JoVla έγραψε:Ασχετο, αλλα παρατηρησατε οτι φετος πολλες χωρες θα δημοσιευσουν/επιλεξουν το τραγουδι τους τον Μαρτιο???
Εμπρος στον δρομο που χαραξε η Βουλγαρια 2018!!!!

Έχουμε 15 Φεβρουαρίου, και γνωρίζουμε μόλις 8 από τα 42 τραγούδια.
Δηλαδή άλλα 34 τραγούδια σε 3 εβδομάδες !!! bounce
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Φεβ 15, 2019 6:53 pm
Τα τελευταια  χρονια υπαρχει ενας αγραφος κανονας που λεει οτι οσο αργοτερα βγει το τραγουδι τοσο το καλυτερο για να μην επερχεται κορεσμος στου φανς που ακουν και ξανα ακουν τα τραγουδια απο πολυ νωρις και τετοιος κινδυνος υπαρχει ακομα και αν καποιο ειναι καλο κομματι(συντομευμενα περιπτωση γκαμπανι).Λιγο υπερβολικο το βρισκω αλλα τελος παντων θα την υποστουμε την αναμονη.Για αυτο φετος σχεδον ολοι την τελευταια εβδομαδα της προθεσμιας θα ανακοινωσουν το τραγουδι τους
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Φεβ 15, 2019 7:45 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 

Είμαι έτοιμος γι΄αυτόν τον καταιγισμό τραγουδιών!


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Φεβ 15, 2019 11:14 pm
Συνεντευξη της Κατερινας στην Ραδιοτηλεοραση....Ανοιγοντας το συνδεσμο πατωντας στις εικονες θα βρειτε την συνεντευξη....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2185
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Φεβ 16, 2019 8:48 pm
Να και το πρώτο μίνι tease του τραγουδιού! Μίνι στίχος του τραγουδιού είναι "...way to love, who you love..."! Προφανώς και δεν μπορούμε να καταλάβουμε με τι θα σχετίζονται οι στίχοι... Αλλά μπορούμε να κάνουμε υποθέσεις... Εμένα μου κάνει είτε για self-empowerment song ή για break-up song!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Φεβ 16, 2019 8:59 pm
Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 4037559606 Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 4037559606 Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 4037559606 Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 4037559606 Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 4037559606


jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2185
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 12:01 pm
Και μάθαμε τον τίτλο του τραγουδιού... Είναι Better Love και μπορώ να πω πως έχω αρχίσει να ανησυχώ ήδη... Ο συγκεκριμένος τίτλος με παραπέμπει σε "We Got Love", "This Is Love" και "Love, Love, Peace, Peace"!!! Επίσης το τρεντ με το hashtag πέρασε και το έχει κάνει ήδη αποτυχημένα η Demy... Να αρχίσω να φοβάμαι???
Επίσης οι στίχοι τι φάση??? "Better love, better love, all that we’re after, way to love, who you love"???? Νομίζω ο Leon of Athens  την επηρέασε άσχημα... Είχε αρκετούς καλύτερους στοίχος στο Embodiment... Τέλος Πάντων, ελπίζω απλά να κινδυνολογώ χωρίς αίτια... Και να μας εκπλήξει το αποτέλεσμα... 
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 1:03 pm
Απ' ό,τι είδα, μετά διέγραψε τους στίχους από το ποστ της κι άφησε μόνο τον τίτλο. Νταξ, ούτε εγώ ξετρελάθηκα με αυτό, για να είμαι ειλικρινής. Ελπίζω να μην είναι απλοικοί οι στίχοι, γιατί θα είναι όντως κρίμα, η Κατερίνα έχει κάνει φοβερούς στίχους στο Embodiment όντως... Αχ, διατηρώ βέβαια την εμπιστοσύνη μου στα παιδιά εννοείται!  Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 4037559606


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 2:21 pm
Εγω παλι απο το υφος των τραγουδιων της δεν την πιστευω απο την αρχη...Το χω ξαναγραψει οι ξενοι θελουν κατι που να θυμιζει εμας και οχι δηθενιες τυπου βελγιου,ολλανδιας και σουηδιας αυτα τα βρισκουν και αλλου...Αντικ,Λουκας Γιωρκας και Αγαθωνας με Κοζα Μοστρα τα καλυτερα παραδειγματα...Ο Βερτης εχει παρει το 3ο βραβειο σε πανευρωπαικο διαγωνισμο με το ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ το ξερετε???Και εμεις κοιταμε να στειλουμε οτι πιο μακρια απο μας...Μακαρι το τραγουδι της να με διαψευσει (που δεν το βλεπω)....
Καποτε κοροιδευαμε τους στιχους του "εμπορικου" my no 1 που μας εδωσε και πρωτια...Αλλα δεν βλεπω αυτη του "ποιοτικου" να χει ποιοτικους στιχους.....
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2185
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 2:54 pm
Λίγα τα λόγια σου το για το θεϊκό "γιορ μαϊ λάβα, αντερκάβα"! lol! lol! lol!
Εγώ παραμένω αισιόδοξος, όχι όσο πριν, αλλά παραμένω!
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 3:03 pm
Εγώ πάλι παραμενω μια χαρά αισιόδοξος! Αρνούμαι να γίνω drama queen σαν τους Ελληνες φανς που βρίσκουν και την παραμικρή αφορμή για να πανικοβληθούν.

Επίσης παιδάκια, προτού εκφέρουμε κρίση περί δηθενιών να έχουμε ακούσει και κανένα τραγούδι από τη δισκογραφία του Leon και της Κατερίνας πριν, εεεεε;  green


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 3:31 pm
Libertus δεν ξερω πως να περιγραψω το ειδος της για αυτο εβαλα τον ορο δηθενια...Ενα-δυο τραγουδια της που ειδα προσφατα γιατι οπως εχω πει δεν την ηξερα την κοπελα καν,δεν μου αρεσαν...Δεν θα αγοραζα cd ουτε της Amy,ουτε της Lana ουτε της Adele που ειναι φωναρες (η μια ηταν)...Μ αρεσουν καποια ξενα τραγουδια αλλα οχι αυτου του στυλ...
Επισης δεν εχω λογο να πανικοβληθω γιατι υπαρχουν σοβαροτερα πραγματα στην ζωη απο εναν διαγωνισμο τραγουδιου...Επειδη ομως η καθε μας συμμετοχη δεν διαγωνιζεται ως Κατερινα,Ειρηνη,Ελενη κτλ αλλα ως Greece στον πινακα της ψηφοφοριας, θελω να πηγαινουμε καλα ακομη και αν παρουμε μερος σε διαγωνισμο ψαροντουφεκου για το μεγαλυτερο θηραμα....
Τι να το κανω αν στειλουμε κατι μοντερνο αλλα δεν περασουμε στον τελικο η αν περασουμε βρεθουμε στον πατο????Τους αγγλους μπορει να μην τους ενδιαφερει το οτι εχουν ξεφτιλισει τον ορο πατωνω στον διαγωνισμο αλλα εμενα με νοιαζει.....
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 4:05 pm
Η αλήθεια είναι ότι ούτε εγώ ενθουσιαζομαι με τέτοιους στίχους σχετικά με αγάπη,ερωτες κτλ πλεον θεωρούνται κοινοτυποι κατά βάση και οι θύμησες απο την Ντέμη ειναι νωπές αλλα προτού το ακούσουμε δεν μπορούμε να εξάγουμε κανενα συμπέρασμα
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 5:53 pm
Το να τα πάμε καλά είναι ασφαλώς το επιθυμητό, αλλά δεν θα πρέπει να ανάγεται σε αυτοσκοπό. Η Ελλάδα έχει στείλει πολλά χαζοτράγουδα, με τα οποία έπιασε 10άδα, νομίζω ότι φτάνουν και περισσεύουν. Αν πχ πλέον έπρεπε να διαλέξω με το ζόρι μεταξύ ενός trash εθνοποπ, που θα μάζευε ψηφαλάκια από τα βαλκάνια και θα μας έβγαζε 10ους και ενός κομματιού σαν το Slow με θέση κάπου στο 16, θα διάλεγα το 2ο χωρίς δεύτερη σκέψη. Καλό είναι ν' αρχίσουμε να στέλνουμε πιο καλαίσθητα πράγματα, κι ας γράψει ο πίνακας όποια θέση θέλει. Στο κάτω-κάτω, η Άνοιξη 13η ήρθε κι ακόμα την τραγουδάμε, 'Ελληνες και ξένοι fans. Για το Γεια σου, Μαρία από την άλλη, ποιος νοιάζεται αλήθεια, κι ας είχε τερματίσει 7ο;


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 6:36 pm
Libertus έγραψε:Το να τα πάμε καλά είναι ασφαλώς το επιθυμητό, αλλά δεν θα πρέπει να ανάγεται σε αυτοσκοπό. Η Ελλάδα έχει στείλει πολλά χαζοτράγουδα, με τα οποία έπιασε 10άδα, νομίζω ότι φτάνουν και περισσεύουν. Αν πχ πλέον έπρεπε να διαλέξω με το ζόρι μεταξύ ενός trash εθνοποπ, που θα μάζευε ψηφαλάκια από τα βαλκάνια και θα μας έβγαζε 10ους και ενός κομματιού σαν το Slow με θέση κάπου στο 16, θα διάλεγα το 2ο χωρίς δεύτερη σκέψη. Καλό είναι ν' αρχίσουμε να στέλνουμε πιο καλαίσθητα πράγματα, κι ας γράψει ο πίνακας όποια θέση θέλει. Στο κάτω-κάτω, η Άνοιξη 13η ήρθε κι ακόμα την τραγουδάμε, 'Ελληνες και ξένοι fans. Για το Γεια σου, Μαρία από την άλλη, ποιος νοιάζεται αλήθεια, κι ας είχε τερματίσει 7ο;
Θα αργησουμε και ΑΝ ξαναστειλουμε ποτε αλλη μια "ανοιξη" ...
Σου ξαναλεω το θεμα  της θεσης με ενδιαφερει γιατι ο εκαστοτε καλλιτεχνης δεν εκπροσωπει τον εαυτο του αλλα την χωρα του...Αν η κατερινα και η οποια Κατερινα πηγαινε σε εναν διαγωνισμο εκπροσωποντας τον εαυτο της και μονο ας επαιρνε οποια θεση ηθελε....
Και τι παει να πει τρας εθνοποπ????δηλαδη οι ισραηλινοι επρεπε να πουν "δεν χαιρομαστε που κερδισαμε γιατι το τραγουδι ειναι της πλακας, οι Κυπριοι να πουν "δεν μας αρεσει η 2η θεση γιατι το τραγουδι ηταν για τα πανηγυρια και οι σουηδοι με ντροπη να γυρισουν το βραβειο τους πισω αφου κερδισε λογω του εφε με το παιδακι...,Η  γιουροβιζιον δεν ξεχειλιζει απο ποιοτητα παλιοτερα ναι....Αν ολοι εβγαζαν ποιοτικα τραγουδια τοτε ναι μαζι σου...Τωρα πρεπει να μετεχεις με τα ιδια οπλα.....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 6:40 pm
lol3 έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι ούτε εγώ ενθουσιαζομαι με τέτοιους στίχους σχετικά με αγάπη,ερωτες κτλ πλεον θεωρούνται κοινοτυποι κατά βάση και οι θύμησες απο την Ντέμη ειναι νωπές αλλα προτού το ακούσουμε δεν μπορούμε να εξάγουμε κανενα συμπέρασμα
Αυτην σκεφτηκα κ εγω οταν ειδα τους στιχους και μου ανεβηκε η πιεση  Very Happy
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 6:51 pm
Οποιος εχει instagram ας μπει στου Πουλοπουλακιου γιατι εγραψε οτι ακουσε το τραγουδι μας και οτι ειναι ιδιαιτερο και διαφορετικο....Ρωτηστε τον κατι παραπανω...
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 7:02 pm
Αν αρέσει στο Πουλοπουλάκι εκεί είναι που θ' αρχίσω ν' ανησυχώ!  green

Λοιπόν, θεματικά η αγάπη πάντα θα εμπνέει στιχουργικά, καθώς είναι ανεξάντλητη πηγή. Το θέμα είναι να γίνεται με τρόπο όμορφο και πρωτότυπο, όπως ας πούμε κάνει ο Leon στο Aeroplane...

"even if I can't escape
Your love is like an aeroplane
going down then flying high
you take me for a ride..." Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 4037559606


Τώρα κάτι διάβασα σε σχόλιο κάποιοιυ, που λέει ότι έχει ακούσει το τραγούδι, ότι οι στίχοι θίγουν την έννοια της αγάπης ως αλληλεγγύη και σεβάσμό.Είναι δλδ λίγο πιο πολύπλευρο θεματικά το τραγούδι. Εμένα κάτι τέτοια με ανησυχούν περισσότερο να πω την αλήθεια. Laughing


jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2185
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 7:21 pm
Εν τω μεταξύ τι φάση??? Όλοι έχουν ακούσει το τραγούδι??? Αφού ηχογραφείται στο Λονδίνο... Αρά σημαίνει ότι η Κατερίνα στέλνει τα demo στην ΕΡΤ ή στην Minos για να εγκρίνουν το τραγούδι??? Πάντως αν όλοι αυτοί που λένε ότι το έχουν ακούσει, όντως το έχουν ακούσει, τότε σίγουρα θα υπάρξει διαρροή του τραγουδιού τις επόμενες μέρες!!! Το έχουν ακούσει υπερβολικά πολλά άτομα για να μην υπάρξει....
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 8:09 pm
Η κοπέλα που ανέφερα σε προηγούμενο ποστ μου λογικά το έχει όντως ακούσει, καθώς ανήκει στο ευρύτερο team/παρεάκι της Ντούσκα. Δε θα πω περισσότερα, καθώς δεν ξέρω πόσοι και ποιοι μας διαβάζουν εδώ.  green Για τον άλλον τώρα, που μας δίνει μάλιστα και το περιεχόμενο των στίχων, δεν ξέρω, ένα σχόλιο στο γκρουπ του ΟGAE έκανε ο άνθρωπος. Αλήθεια, ψέματα, δεν μπορώ να πω.
Ώστε λες να υπάρξει leak ε; Αχ, έχω σκάσει πάντως να το ακούσω!


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 8:23 pm
JoVla έγραψε:Εν τω μεταξύ τι φάση??? Όλοι έχουν ακούσει το τραγούδι??? Αφού ηχογραφείται στο Λονδίνο... Αρά σημαίνει ότι η Κατερίνα στέλνει τα demo στην ΕΡΤ ή στην Minos για να εγκρίνουν το τραγούδι??? Πάντως αν όλοι αυτοί που λένε ότι το έχουν ακούσει, όντως το έχουν ακούσει, τότε σίγουρα θα υπάρξει διαρροή του τραγουδιού τις επόμενες μέρες!!! Το έχουν ακούσει υπερβολικά πολλά άτομα για να μην υπάρξει....
Συνηθως οι των eurovision τα ακουν λιγο νωριτερα
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2185
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 12 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2019 8:25 pm
Επίσης, ο Πουλόπουλος υποστηρίζει πως έχει ακούσει το τραγούδι... και έχω την εντύπωση πως το τραγούδι το έχει ακούσει και ο impressed γιατί τις τελευταίες μέρες είναι πολύ ήσυχος και ανενεργός από το φόρουμ (ίσως και να ναι η ιδέα μου)... Αλλά ναι, αν το έχουν ακούσει τόσοι πολλοί μυρίζομαι leak, το ίδιο είχε συμβεί και με την Demy...
Μαρία, πέρσι της Τερζής κανείς δεν το είχε ακούσει... Και κανείς δεν είχε ιδέα για τι τραγούδι επρόκειτο μέχρι την κυκλοφορία του...
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης