The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

+18
Phil_Fog
iniseven
stskrg21
Jennoula
Jacko
space28
NoirJo
Dia
Master
liakleo
panos
jovla
merda2004
EvNickGR
Elfo_Del_Infierno
lol3
Masilnto
HOLA
22 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Ιαν 03, 2019 7:44 pm
Ας είναι και κάτι τέτοιο

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Ιαν 03, 2019 7:48 pm


Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 1229280719 Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 1229280719


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Ιαν 03, 2019 9:23 pm
Masilnto έγραψε:
Libertus έγραψε:Στο club του OGAE ακούγεται η Κετιμέ...  Rolling Eyes

Μακάριιιιι
Θα χει τραγουδι χειροτερο απο το περσινο αν ειναι αυτη....ε ρε και τι στιχους θα εχει.....αν διαβαζε τους στιχους περισυ ο Ριτσος θα εσκιζε τα πτυχια του!!!!!
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Ιαν 04, 2019 12:02 am
Ακουγεται εντονως και η Φωτεινη Δαρρα-μαλλον για τους γνωστους λογους- την οποια θεωρω εξαιρετικη αλλα πιθανοτατα οχι για γιουροβιζιον για αυτο και δυσκολα και θα δεχτει σε περιπτωση που της γινει καποια προσεγγιση,ουτε για την Αρετη εχω αρνητικη αποψη σε αυτο που κανει ειναι αρκετα καλη,αλλα μαλλον υπερβολικα χαμηλων τονων για να σταθει, λογικα θα την πεταξουν μονη της στην σκηνη της γιουροβιζιον και με ενα τραγουδι σαν το περσινο και αντε να τα βγαλει περα,εκτος των αλλων εκανε την προσπαθεια της περσι δεν της βγηκε παλι φετος ξανα μα τα ιδια προσωπα δεν μου φαινεται καλος οιωνος,τεσπα  ας δουμε τι θα γινει προσωπικα εξαλλου προτιμουσα εναν εθνικο τελικο απο αναθεση ,αφου δεν μιλαμε μαλιστα για κανενα πασιγνωστο ονομα, πιο δικαιο και θα ειχαμε και ευρυτερες επιλογες αλλα μαλλον το κρινουν ως περιττο εξοδο και πορευομαστε με αυτα που εχουμε
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Ιαν 04, 2019 12:14 am
Ο Παπαδημητρίου έχει χωρίσει εδώ και χρόνια με τη Δάρρα. Πλέον, λέγεται ότι τα έχει με τη συγκεκριμένη.   Very Happy



lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Ιαν 04, 2019 12:26 am
Libertus έγραψε:Ο Παπαδημητρίου έχει χωρίσει εδώ και χρόνια με τη Δάρρα. Πλέον, λέγεται ότι τα έχει με τη συγκεκριμένη.   Very Happy

Αυτην δεν την ξερω,παντως απο αυτο που ακουσα να την χαιρεται αλλα στο σπιτι του Laughing ...ειπαμε με το ελληνικο ηχοχρωμα μην το παρακανουμε κιολας
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Ιαν 04, 2019 12:32 am
Δεν ξέρω ρε παιδιά. Διαισθητικά και μόνον, του έχω μια κάποια εμπιστοσύνη του συγκεκριμένου. Θεωρώ δηλαδή ότι η συμμετοχή μας θα είναι κάτι γνήσια αξιόλογο και όχι "βαρετά ποιοτικό". Fingers crossed! 

Υ.Γ. Δεν κάθεται να γράψει αυτός τίποτα;


lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Ιαν 04, 2019 12:40 am
Το θεμα ειναι οποιος και αν επιλεχθει ο,τι στυλ και αν προτιμηθει να υπαρχει ενα ξεκαθαρο σχεδιο και οργανωση,το περσινο ηταν ενα εξαιρετικο μαθημα,παρα τις παλινωδιες σταθηκαμε τυχεροι και μας ετυχε ενα εξαιρετικο τραγουδι που στην studio version σου εβγαζε vibes νικητη,αλλα περαν απο το αμιγως βαθμολογικο σου εβγαζε ενα εξαιρετικο συναισθημα,και καταφεραμε να το καταστρεψουμε με την μεταφορα του στην σκηνη,το θεωρησα μεγαλο βατερλο τον περσινο αποκλεισμο δεν ηταν περιπτωση argo που απλα γελας με τα χαλια μας και πας παρακατω.Προς γνωσιν και συμμορφωσιν ελπιζω φετος να υπαρχει ενα σχεδιο,δεν περιμενω θαυματα αλλα τουλαχιστον προσδοκω να βγαλουμε επι σκηνης ενα ολοκληρωμενο κονσεπτ γιατι ουσιαστικα η γιουροβιζιον ενα σοου ειναι,θα καταληξουμε να αναπολουμε αγαθωνα και αλκαιο σε λιγο απο τοτε εχουμε να παρουσιασουμε κατι ολοκληρωμενο καλο κακο κατι εστω
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Ιαν 04, 2019 12:52 am
lol3 έγραψε:Το θεμα ειναι οποιος και αν επιλεχθει ο,τι στυλ και αν προτιμηθει να υπαρχει ενα ξεκαθαρο σχεδιο και οργανωση,το περσινο ηταν ενα εξαιρετικο μαθημα,παρα τις παλινωδιες σταθηκαμε τυχεροι και μας ετυχε ενα εξαιρετικο τραγουδι που στην studio version σου εβγαζε vibes νικητη,αλλα περαν απο το αμιγως βαθμολογικο σου εβγαζε ενα εξαιρετικο συναισθημα,και καταφεραμε να το καταστρεψουμε με την μεταφορα του στην σκηνη,το θεωρησα μεγαλο βατερλο τον περσινο αποκλεισμο δεν ηταν περιπτωση argo που απλα γελας με τα χαλια μας και πας παρακατω.Προς γνωσιν και συμμορφωσιν ελπιζω φετος να υπαρχει ενα σχεδιο,δεν περιμενω θαυματα αλλα τουλαχτόιστον προσδοκω να βγαλουμε επι σκηνης ενα ολοκληρωμενο κονσεπτ γιατι ουσιαστικα η γιουροβιζιον ενα σοου ειναι,θα καταληξουμε να αναπολουμε αγαθωνα και αλκαιο σε λιγο απο τοτε εχουμε να παρουσιασουμε κατι ολοκληρωμενο καλο κακο κατι εστω


Αυτό ακριβώς. Φέτος θέλουμε ερμηνευτή με φωνή και χάρισμα και φροντίδα στη σκηνική παρουσία.


Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Ιαν 04, 2019 7:34 am
Καταρχάς να πω για το θέμα της ανάθεσης: από τη στιγμή που έχει γίνει στο παρελθόν ανάθεση στους A R G O, μπορεί να γίνει στον καθέναν.
Επίσης, θα συμφωνήσω, χρειαζόμαστε φυσικά τραγούδι, αλλά από ερμηνευτή με καλλιτεχνικό εκτόπισμα και αυθεντικότητα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Ιαν 04, 2019 11:29 am
Ενα τραγουδι του στυλ "θελω να με νοιωσεις" ( παλι απο τον Βερτη εννοειται  Smile ) θα ηταν πολυ ωραιο αλλα ο Βερτης δεν θα δεχοταν για πολλους λογους και ειναι κριμα γιατι τον αγαπουν πολυ στο Ισραηλ θα ειχε και το κοινο μαζι του....
Μην το ψαχνετε παιδια οσο η ερτ αντιμετωπιζει τον θεσμο σαν αγγαρεια και οι αποστολες μας πανε σαν οι "φτωχοι συγγενεις" προκοπη δεν θα δουμε...ετσι καπως ειχε αισθανθει και ο Αλκαιος οταν πηγε...η ebu θελει να βλεπει ενδιαφερον για το προιον της και εμεις εδω και χρονια δεν....
Αν ο Αλκαιος ειχε παει με την Κετιμε και το τραγουδι τους την εποχη των παχιων αγελαδων της ερτ θα ειχαμε την 2η νικη μας ανετα....
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Ιαν 04, 2019 4:57 pm
Masilnto έγραψε:Καταρχάς να πω για το θέμα της ανάθεσης: από τη στιγμή που έχει γίνει στο παρελθόν ανάθεση στους A R G O, μπορεί να γίνει στον καθέναν.
Επίσης, θα συμφωνήσω, χρειαζόμαστε φυσικά τραγούδι, αλλά από ερμηνευτή με καλλιτεχνικό εκτόπισμα και αυθεντικότητα.


Άντε πάλι...είπαμε, δύο λάθη δεν κάνουν ένα σωστό. Θα πρέπει να μαθαίνουμε από τα σφάλματα του παρελθόντος...

Επίσης τι βλέπω; ΜΙΝΟS και PANIK (θα έφαγε γερή παντόφλα ο Πάρις! green ) θα απέχουν από τις διαδικασίες της Ελληνικής εκπροσώπησης λόγω Tamta. 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Ιαν 05, 2019 12:34 am
Libertus έγραψε:
Masilnto έγραψε:Καταρχάς να πω για το θέμα της ανάθεσης: από τη στιγμή που έχει γίνει στο παρελθόν ανάθεση στους A R G O, μπορεί να γίνει στον καθέναν.
Επίσης, θα συμφωνήσω, χρειαζόμαστε φυσικά τραγούδι, αλλά από ερμηνευτή με καλλιτεχνικό εκτόπισμα και αυθεντικότητα.


Άντε πάλι...είπαμε, δύο λάθη δεν κάνουν ένα σωστό. Θα πρέπει να μαθαίνουμε από τα σφάλματα του παρελθόντος...

Επίσης τι βλέπω; ΜΙΝΟS και PANIK (θα έφαγε γερή παντόφλα ο Πάρις! green ) θα απέχουν από τις διαδικασίες της Ελληνικής εκπροσώπησης λόγω Tamta. 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Aυτο δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο...Απο τη μια τοσα χρονια παμε με την πεπατημενη του στυλ ο,τι μας πασαρει η πανικ και ειδαμε τα χαιρια μας και φετος παω στοιχημα κανα Κακουριωτη θα προωθουσαν,απο την αλλη η συντριπτικη πλειοψηφια εγχωριων τραγουδιστων ανηκει η στην μια η στην αλλη ,τρεμω ποιον μπορει να προτεινουν που να βρισκεται εκτος δισκογραφικων
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Ιαν 05, 2019 1:18 am
Όπως τα λες...Καγκουριώτης μάλλον μας περίμενε, οπότε ίσως να είναι για καλό που η PANIK δε θα συμμετάσχει.

Κοίτα, και η Cobalt τυπικά έχει Χατζηγιάννη, Μποφίλιου και Σαμπάνη να στείλει αν θέλει, αλλά αυτό το ξέρουμε ότι δεν παίζει. Βέβαια, μπορεί να στείλει τη Μακρή, με κάτι σαν το Θηρίο...γιατί όχι;

Ας ελπίσουμε, ακόμα κι εκτός δισκογραφικών να είναι ο επόμενος εκπρόσωπός μας ότι θα είναι στιβαρός ερμνηνευτής και δε θα μας "κρεμάσει". Εγω επιμένω : μετά από 3 χρόνια σερί άφωνων, πρέπει να στείλουμε κάποιον που να μπορεί να τραγουδήσει. Δε μας παίρνει άλλη καζούρα από τους ξένους!  green


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Ιαν 06, 2019 7:28 pm
Τι λετε γι αυτο????
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Ιαν 06, 2019 9:48 pm
Εγω αυτο που εχω να πω ειναι να σοβαρευτουν οι δημοσιογραφοι και τα σαιτς που ασχολουνται με τον διαγωνισμο και να δημοσιευσουν ξανα οταν θα εχουν διασταυρωμενη ειδηση. Τη μια δε θα συμμετασχουν Πανικ και Μινος, μετα θα προτεινουν την Τσαγκρινου και τον Νικο Απεργη (ποιον; ) αντιστοιχα. Οι δε οικοταιμς γραφουν για τον Αγερη. Ελεος, κουραστηκαμε. Εγω πλεον θα περιμενω την επισημη ανακοινωση της ΕΡΤ.


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Ιαν 06, 2019 10:40 pm
Libertus έγραψε:Εγω αυτο που εχω να πω ειναι να σοβαρευτουν οι δημοσιογραφοι και τα σαιτς που ασχολουνται με τον διαγωνισμο και να δημοσιευσουν ξανα οταν θα εχουν διασταυρωμενη ειδηση. Τη μια δε θα συμμετασχουν Πανικ και Μινος, μετα θα προτεινουν την Τσαγκρινου και τον Νικο Απεργη (ποιον; ) αντιστοιχα. Οι δε οικοταιμς γραφουν για τον Αγερη. Ελεος, κουραστηκαμε. Εγω πλεον θα περιμενω την επισημη ανακοινωση της ΕΡΤ.
Την Τσαγκρινου δεν την ξερω καν,ο Απεργης εχει βγει απο τραγουδιστικο ριαλιτι δεν θυμαμαι απο ποιο τοσα που εχουν περασει και ειναι του ποπ λαικου κατι σαν τον Βρεττο..Ο Αγερης μ αρεσει παρα πολυ...Νικητης του the voice που κατακλυζοταν οπως ολα τα παιχνιδια με ξενα τραγουδια βγηκε με την λυρα του και σαρωσε...Με ενα πολυ ωραιο σε παραδοσιακο στυλ πιστευω θα πηγαινε καλα...Ετσι κι αλλιως η ΕΡΤ νικη δεν θελει και το δειχνει...Αλλιως θα χε προτεινει κι αυτη σε γνωστο ονομα μονο και μονο για την τηλεθεαση και τα διαφημιστικα πακετα αλλα που να το βρουν το μυαλο στην φωλια των κουλτουριαρηδων.....
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Ιαν 07, 2019 6:03 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Εγκρινω, αν ειναι αληθεια.



avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Ιαν 07, 2019 7:44 pm
Libertus έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Εγκρινω, αν ειναι αληθεια.

Ποια ειναι αυτη ???? 1η φορα την ακουω....το ταβανι στο "κουλτουρε" μου φτανει μεχρι την Φωτεινη Δαρρα  Laughing
Αν στειλουμε αυτην που δεν νομιζω να την ξερει κανενας, την τηλεθεαση στην Ελλαδα θα την κανει η Ταμτα ξεκαθαρα....
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Ιαν 07, 2019 8:02 pm
Αχ, υποθετω οτι δεν παρακολουθεις την αγγλοφωνη σκηνη της Ελλαδας...  green


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Ιαν 07, 2019 8:57 pm
Libertus έγραψε:Αχ, υποθετω οτι δεν παρακολουθεις την αγγλοφωνη σκηνη της Ελλαδας...  green
Σωστα υποθετεις.... Smile  γενικα δεν ακουω ξενα και οσα ξενα μου αρεσουν ειναι τα πολυ παλια μεχρι της δεκαετιας του 90....
Οσο για την αγγλοφωνη σκηνη που με ενημερωσες ( που δεν γνωριζα καν οτι την εχουμε green ) μονο για τον Χαριτοδιπλωμενο ηξερα οτι ειχε βγαλει δισκο με ξενα τραγουδια παλιοτερα....  Very Happy Very Happy Very Happy
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Ιαν 07, 2019 8:57 pm
Μαρια S έγραψε:
Οσο για την αγγλοφωνη σκηνη που με ενημερωσες ( που δεν γνωριζα καν οτι την εχουμε green ) μονο για τον Χαριτοδιπλωμενο ηξερα οτι ειχε βγαλει δισκο με ξενα τραγουδια παλιοτερα....  Very Happy Very Happy Very Happy

Laughing Laughing Laughing
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τρι Ιαν 08, 2019 1:03 am
Μαρια S έγραψε:
Libertus έγραψε:Αχ, υποθετω οτι δεν παρακολουθεις την αγγλοφωνη σκηνη της Ελλαδας...  green
Σωστα υποθετεις.... Smile 

Κι όμως Μαρία, έχουμε Αγγλόφωνη σκηνή και μάλιστα αρκετά ενδιαφέρουσα. Monika, Leon of Athens, Melentini, Nalyssa Green, Sundayman, Papercut, Monsieur Minimal, Gaultier απλά να αναφέρω ενδεικτικά μερικούς.  Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 4037559606

Όταν ωρυόμουν η ΕΡΤ να πάει και σε άλλες εταιρείες (πχ στην inner ear που ειδικεύεται σε πιο εναλλακτική pop) και όχι μόνο στην ΠΑΝΙΚ, δεν το έκανα τυχαία. Η Φαφούτη ανήκει σε αυτήν την εταιρεία. 

Ελπίζω, αν είναι αυτή που προσέγγισαν και πει το "ναι", να έχει αξιόλογο κομμάτι.


lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τρι Ιαν 08, 2019 1:35 am
Ενδιαφερουσα εναλλακτικη επιλογη,αν της γραψουν ενα πραγματικα καλο τραγουδι υπαρχουν προοπτικες
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τρι Ιαν 08, 2019 2:46 pm
Libertus έγραψε:
Μαρια S έγραψε:
Libertus έγραψε:Αχ, υποθετω οτι δεν παρακολουθεις την αγγλοφωνη σκηνη της Ελλαδας...  green
Σωστα υποθετεις.... Smile 

Κι όμως Μαρία, έχουμε Αγγλόφωνη σκηνή και μάλιστα αρκετά ενδιαφέρουσα. Monika, Leon of Athens, Melentini, Nalyssa Green, Sundayman, Papercut, Monsieur Minimal, Gaultier απλά να αναφέρω ενδεικτικά μερικούς.  Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 4037559606
Σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια....η μονη που ξερω απο ολα αυτα τα ονοματα ειναι η Μονικα και αυτο γιατι εχω ακουστα το ονομα της...ειδα και το βιντεο της Φαφουτη εχει ωραια εκφραστικη φωνη και το τραγουδι της αυτο "εντυνε" ανετα τους τιτλους αρχης σε μια αμερικανικη αστυνομικη σειρα η περιπετειας...Μακαρι να της γραψουν κατι ωραιο αν παει αυτη τελικα αν κ δεν ξερω αν θα ψηφιστουμε με ξενο στιχο και στυλ...Το ελληνικο περσινο δεν πιανετε μας εφαγε η μηδαμινη σκηνικη παρουσια....
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης