Μοιραστείτε
Πήγαινε κάτω
Αριθμός μηνυμάτων : 1451
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορYeah, yeah,fire!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Απ: Κύπρος 2019

Την / Το Κυρ Δεκ 09, 2018 12:45 am
Ναι, ύστερα από προσεκτική εξέταση (λολ!) κι εγώ διακρίνω σκιές μάλλον από μακριά μαλλιά. Επίσης, μου φαίνεται ότι το πρόσωπο της φωτογραφίας δεν έχει φαρδιούς ώμους...

Και η αλήθεια είναι ότι η Τάμτα φέτος τα τιμάει τα perfectos στις εμφανίσεις της στο BOX.  green

Αριθμός μηνυμάτων : 732
Ημερομηνία εγγραφής : 29/04/2018
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 44
Τόπος : Παντου & πουθενα
ΧιούμορΠοιος ειναι αυτος ο ικας????

Την / Το Παρ Δεκ 21, 2018 12:36 pm
Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 38
ΧιούμορΠλάτσα πλούτσα τα παπάκια και γύρω γύρω τα λιόπανα! #fail #GRE

Την / Το Παρ Δεκ 21, 2018 1:10 pm
Μαρια S έγραψε:ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟ....ΤΑΜΤΑ!!!!
http://infegreece.gr/tamta-will-be-the-one-representing-cyprus-after-all/

Αναμενόμενο, το λέμε καιρό, απορώ που μερικοί δεν βλέπατε τα μαλλιά και λέγατε για Κακουριώτη!

Θα σας πω ότι για την Κύπρο πρακτικά ουκ έστι όριο budget (βλέπε Κασιδόκωστας), η Τάμτα θα δώσει ΠΟΝΟ σκηνικά, η ίδια το βλέπει σαν μια ευκαιρία να αναστήσει την... χλιαρή καριέρα της, ήδη υπάρχει μια πρώτη προσέγγιση για το τί θα γίνει σκηνικά. 

Πολύ ασφαλείς πληροφορίες μου θέλουν η πρώτη προσέγγιση για την σκηνική παρουσία να είναι "ατμοσφαιρική" και όχι τόσο χορευτική όπως με τη Φουρέιρα - λογικό, γιατί η Τάμτα δεν μπορεί να στηρίξει το χορό που έκανε πέρυσι η Φουρέιρα - και χωρίς props, γενικά η Sasha γενικά δεν τα συμπαθεί ιδιαίτερα τα props, το αντίθετο δηλαδή του Φωκά που τα τελευταία 10 χρόνια ξεκινά την σκηνική προσέγγιση με τη φράση "λοιπον θα βάλουμε ενα μεγάλο κουτί επι σκηνής..." 

Το τραγούδι θα ξαναπώ ότι θυμίζει Unloved μαζί με Fuego αλλά όχι με τόσα λάτιν στοιχεία (τουλάχιστον το demo για το οποίο έχω υπόψιν μου, αν και γενικά ο Alex δεν τα αλλάζει ιδιαίτερα τα κομμάτια του και τα demo του ειναι σχεδόν 98% η τελική εικόνα του κομματιού). Για μένα η Κύπρος με ένα σωστό στήσιμο μπορεί να κάνει και πάλι μεγάλα πράγματα και πάλι φέτος - ο ΡΙΚ θέλει την νίκη σαν τρελός.
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 12478
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Την / Το Παρ Δεκ 21, 2018 2:13 pm
Άντε, σειρά μας τώρα !
Για να δούμε !!!

Την / Το Σαβ Δεκ 22, 2018 5:38 pm
impressedguy έγραψε:
Μαρια S έγραψε:ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟ....ΤΑΜΤΑ!!!!
http://infegreece.gr/tamta-will-be-the-one-representing-cyprus-after-all/

Αναμενόμενο, το λέμε καιρό, απορώ που μερικοί δεν βλέπατε τα μαλλιά και λέγατε για Κακουριώτη!

Θα σας πω ότι για την Κύπρο πρακτικά ουκ έστι όριο budget (βλέπε Κασιδόκωστας), η Τάμτα θα δώσει ΠΟΝΟ σκηνικά, η ίδια το βλέπει σαν μια ευκαιρία να αναστήσει την... χλιαρή καριέρα της, ήδη υπάρχει μια πρώτη προσέγγιση για το τί θα γίνει σκηνικά. 

Πολύ ασφαλείς πληροφορίες μου θέλουν η πρώτη προσέγγιση για την σκηνική παρουσία να είναι "ατμοσφαιρική" και όχι τόσο χορευτική όπως με τη Φουρέιρα - λογικό, γιατί η Τάμτα δεν μπορεί να στηρίξει το χορό που έκανε πέρυσι η Φουρέιρα - και χωρίς props, γενικά η Sasha γενικά δεν τα συμπαθεί ιδιαίτερα τα props, το αντίθετο δηλαδή του Φωκά που τα τελευταία 10 χρόνια ξεκινά την σκηνική προσέγγιση με τη φράση "λοιπον θα βάλουμε ενα μεγάλο κουτί επι σκηνής..." 

Το τραγούδι θα ξαναπώ ότι θυμίζει Unloved μαζί με Fuego αλλά όχι με τόσα λάτιν στοιχεία (τουλάχιστον το demo για το οποίο έχω υπόψιν μου, αν και γενικά ο Alex δεν τα αλλάζει ιδιαίτερα τα κομμάτια του και τα demo του ειναι σχεδόν 98% η τελική εικόνα του κομματιού). Για μένα η Κύπρος με ένα σωστό στήσιμο μπορεί να κάνει και πάλι μεγάλα πράγματα και πάλι φέτος - ο ΡΙΚ θέλει την νίκη σαν τρελός.
Επειδη αυτο για τον Κακουριωτη το λες μαλλον για μενα εγω απλα ειπα κατι που διαβασα ως πληροφορια σε καποια ιστοσελιδα στην οποια ηταν και σιγουροι υποτιθεται...Οσο για την Ταμτα ακουγοταν καιρο τωρα το ονομα της οποτε πιο πολυ θα μου προκαλουσε εκπληξη να πηγαινε ο Κακουριωτης παρα η Ταμτα!!!

Την / Το Σαβ Δεκ 22, 2018 5:43 pm
Masilnto έγραψε:Άντε, σειρά μας τώρα !
Για να δούμε !!!
Τον Μαιο οπως ακουγεται εμεις θα εχουμε εκλογες...Μ αυτο το δεδομενο ποσο σιγουρο το εχεις οτι στην ερτ θα ασχοληθουν σοβαρα με κατι ευτελες ( συμφωνα με την αποψη των συριζαιων παντα ) οπως η eurovision ??? Αν παρουμε μερος τελικα βολεψου με τιποτα καινουργιους argo και πολυ μας ειναι!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης