The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Λετονία 2019 (Επέλεξε τραγούδι) Empty Λετονία 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2019 12:47 am
The winner!



Το βρίσκω πολύ ατμοσφαιρικό, αλλά οι νέχρι στιγμης αντιδράσεις από τους φανς είναι χλιαρές. Για να δούμε...


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Λετονία 2019 (Επέλεξε τραγούδι) Empty Απ: Λετονία 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2019 12:57 am
Τι εχουν παθει ολοι φετος???Τους ειπε κανεις οτι εχουμε καταθλιψη???Ωχ Παναγια μου δεν τολμω να σκεφτω οτι και το δικο μας θα ναι καπως ετσι...Καλα ειπα οτι θα μας Sleep Sleep !!!!
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Λετονία 2019 (Επέλεξε τραγούδι) Empty Απ: Λετονία 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2019 1:02 am
Μαρια S έγραψε:Τι εχουν παθει ολοι φετος???Τους ειπε κανεις οτι εχουμε καταθλιψη???Ωχ Παναγια μου δεν τολμω να σκεφτω οτι και το δικο μας θα ναι καπως ετσι...Καλα ειπα οτι θα μας Sleep Sleep !!!!

Ψυχραιμία. Από πολύ στενή φίλη γνωστού μου, που έχει ακούσει το τραγούδι, έμαθα σήμερα ότι δεν είναι έτσι όπως φαντάζεσαι.  green


Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Λετονία 2019 (Επέλεξε τραγούδι) Empty Απ: Λετονία 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2019 2:00 am
Ουτε κρυο ουτε ζεστη...μου φαινεται αδιάφορο....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Λετονία 2019 (Επέλεξε τραγούδι) Empty Απ: Λετονία 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2019 8:26 am
Libertus έγραψε:
Μαρια S έγραψε:Τι εχουν παθει ολοι φετος???Τους ειπε κανεις οτι εχουμε καταθλιψη???Ωχ Παναγια μου δεν τολμω να σκεφτω οτι και το δικο μας θα ναι καπως ετσι...Καλα ειπα οτι θα μας Sleep Sleep !!!!

Ψυχραιμία. Από πολύ στενή φίλη γνωστού μου, που έχει ακούσει το τραγούδι, έμαθα σήμερα ότι δεν είναι έτσι όπως φαντάζεσαι.  green
Μηπως μπορεις να ρωτησεις  αυτην την φιλη του γνωστου σου που το ακουσε το εξης: αν δεν το ηξερε οτι ηταν υποψηφιο για τον διαγωνισμο και το ακουγε τυχαια στο ραδιοφωνο θα της αρεσε τοσο ωστε να συγκρατησει καποιες φρασεις ωστε να το ψαξει με την 1η ευκαιρια στο yt?????
(το εχω κανει εγω με τραγουδια που δεν ειχα ξανακουσει  Smile)
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Λετονία 2019 (Επέλεξε τραγούδι) Empty Απ: Λετονία 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2019 11:17 am
Α, εσύ είσαι χειρότερη από μένα!  Λετονία 2019 (Επέλεξε τραγούδι) 1262296416 Τεσπα, ό,τι ρώτησα, ρώτησα τώρα. Εκνευριζομαι να μη μου λένε και τίποτα, λες και κρατούν το μυστικό του κράτους.  green


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Λετονία 2019 (Επέλεξε τραγούδι) Empty Απ: Λετονία 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2019 12:03 pm
Ελα μου ντε....Και αν η ερωτηση μου ειναι απλη η απαντηση θα μας "ελεγε" πολλα...
Παντως στα μεχρι τωρα τραγουδια δεν σου μενει κανενα ωστε να σιγοτραγουδησεις τον ρυθμο του στο ασχετο ενω κανεις δουλειες σπιτι σου πχ.Για μενα εκει φαινεται ενα καλο τραγουδι....
Νομιζω φετος ολοι κανουν πειραματα οτι και καλα θα φερουν στον διαγωνισμο κατι το διαφορετικο και αν το παρατηρησεις τα τραγουδια ειναι σχεδον τα ιδια και ανεπνευστα....
Αν τ ακουσεις δε ολα το ενα πισω απο το αλλο non stop δεν θα ξερεις ποιο ειναι ποιανου!!!!
Εγω αν δεν βγει κανενα ενδιαφερον κομματι μουσικα στην ολοκληρωση των συμμετοχων θα κοιμηθω καλα το μεσημερι και τις 3 βραδιες του διαγωνισμου αλλιως θα κοιμηθω ορθια το βραδυ  green
Χαθηκε και ο impressed να μας πει κανενα νεοτερο για μας και την Ταμτα αν ξερει κατι....
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης