The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

+12
panos
Erotevmenaki
John2000
Le Parisien
EvNickGR
merda2004
jovla
lol3
space28
Jacko
Masilnto
Elfo_Del_Infierno
16 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τρι Φεβ 04, 2020 11:57 pm
Όπου Κοκοτός και PANIK, καμία έκπληξη. Λογικά, η εταιρεία έχει αναλάβει την κυκλοφορία του single στην Ελλάδα, όπως πχ έκανε με το Plakala των Kazka.

Νομίζω ότι δένουν τα κομμάτια του παζλ - προφανώς η ΕΡΤ δεν πολυέβαλε το χέρι στην τσέπη ούτε φέτος και μάλλον το κόστος ανελήφθη από την ΡΑΝΙΚ (και ενδεχομένως από την Ολλανδική δισκογραφική της Στεφανίας; ) και αυτό προφανώς υπήρξε καθοριστικής σημασίας κριτήριο στην επιλογή της συγκεκριμένης καλλιτέχνιδος.


Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13965
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 05, 2020 12:13 am
Libertus έγραψε:

Νομίζω ότι δένουν τα κομμάτια του παζλ - προφανώς η ΕΡΤ δεν πολυέβαλε το χέρι στην τσέπη ούτε φέτος και μάλλον το κόστος ανελήφθη από την ΡΑΝΙΚ (και ενδεχομένως από την Ολλανδική δισκογραφική της Στεφανίας; ) και αυτό προφανώς υπήρξε καθοριστικής σημασίας κριτήριο στην επιλογή της συγκεκριμένης καλλιτέχνιδος.

Έτσι ναι, βγάζει νόημα..!
Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 522
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 05, 2020 1:44 pm
Libertus έγραψε:Όπου Κοκοτός και PANIK, καμία έκπληξη. Λογικά, η εταιρεία έχει αναλάβει την κυκλοφορία του single στην Ελλάδα, όπως πχ έκανε με το Plakala των Kazka.

Νομίζω ότι δένουν τα κομμάτια του παζλ - προφανώς η ΕΡΤ δεν πολυέβαλε το χέρι στην τσέπη ούτε φέτος και μάλλον το κόστος ανελήφθη από την ΡΑΝΙΚ (και ενδεχομένως από την Ολλανδική δισκογραφική της Στεφανίας; ) και αυτό προφανώς υπήρξε καθοριστικής σημασίας κριτήριο στην επιλογή της συγκεκριμένης καλλιτέχνιδος.
Πάντως από το τελευταίο άρθρο του eurovision fun δεν φαίνεται πουθενά η Panik, ίσα ίσα που γράψανε ότι η δικιά της Ολλανδική δισκογραφική θα συνεργαστεί με την ΕΡΤ.
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2184
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 05, 2020 2:03 pm
Έτσι κι αλλιώς πρέπει να κάνει μία συμφωνία με κάποια ελληνική δισκογραφική... Όταν κυκλοφορήσει το supergirl, δεν θα μπορεί η Ολλανδική δισκογραφική να στείλει το τραγούδι στα Ελληνικά ραδιόφωνα, θα πρέπει μία ελληνική δισκογραφική να το κάνει αυτό... Άρα σίγουρα έχει παιχτεί κάποιο deal με την Panik...
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 05, 2020 3:02 pm
Le Parisien έγραψε:
Libertus έγραψε:Όπου Κοκοτός και PANIK, καμία έκπληξη. Λογικά, η εταιρεία έχει αναλάβει την κυκλοφορία του single στην Ελλάδα, όπως πχ έκανε με το Plakala των Kazka.

Νομίζω ότι δένουν τα κομμάτια του παζλ - προφανώς η ΕΡΤ δεν πολυέβαλε το χέρι στην τσέπη ούτε φέτος και μάλλον το κόστος ανελήφθη από την ΡΑΝΙΚ (και ενδεχομένως από την Ολλανδική δισκογραφική της Στεφανίας; ) και αυτό προφανώς υπήρξε καθοριστικής σημασίας κριτήριο στην επιλογή της συγκεκριμένης καλλιτέχνιδος.
Πάντως από το τελευταίο άρθρο του eurovision fun δεν φαίνεται πουθενά η Panik, ίσα ίσα που γράψανε ότι η δικιά της Ολλανδική δισκογραφική θα συνεργαστεί με την ΕΡΤ.

ΕΡΤ αναθέτοντας την εκπροσώπησή της χώρας στην Στεφανία Λυμπερακάκη (Stefania Liberakakis), ύστερα από την ομόφωνη θετική γνωμοδότηση της Ομάδας Εργασίας EUROVISION 2020 θα συνεργαστεί  με την εταιρεία K2ID PRODUCTIONS LIMITED που εκπροσωπεί την καλλιτέχνιδα.

Με ένα πρόχειρο γκουγκλαρισμα η συγκεκριμενη εταιρεία βγαίνει με έδρα την Κύπρο. Καμιά σχέση με Ολλανδία. Τι φαση; Ενιγουει, οποίος και αν χρηματοδοτεί, μακάρι να επενδύσει όσα χρειάζονται για κάτι εκρηκτικό επί σκηνής.


jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2184
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 05, 2020 3:38 pm
"Ολλανδική δισκογραφική εταιρία!"... Η ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΪΖΕΛ ΤΟ 2018.... Η δισκογραφική τους είναι η Dream Team και μάλλον ιδιοκτήτης της εταιρίας είναι ο Κοκοτός... Μας ταΐζουν κουτόχορτο και εμείς το τρώμε...


Σπόιλερ:
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 05, 2020 4:44 pm
lol! lol!


Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 522
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 05, 2020 5:36 pm
Libertus έγραψε:
Le Parisien έγραψε:
Libertus έγραψε:Όπου Κοκοτός και PANIK, καμία έκπληξη. Λογικά, η εταιρεία έχει αναλάβει την κυκλοφορία του single στην Ελλάδα, όπως πχ έκανε με το Plakala των Kazka.

Νομίζω ότι δένουν τα κομμάτια του παζλ - προφανώς η ΕΡΤ δεν πολυέβαλε το χέρι στην τσέπη ούτε φέτος και μάλλον το κόστος ανελήφθη από την ΡΑΝΙΚ (και ενδεχομένως από την Ολλανδική δισκογραφική της Στεφανίας; ) και αυτό προφανώς υπήρξε καθοριστικής σημασίας κριτήριο στην επιλογή της συγκεκριμένης καλλιτέχνιδος.
Πάντως από το τελευταίο άρθρο του eurovision fun δεν φαίνεται πουθενά η Panik, ίσα ίσα που γράψανε ότι η δικιά της Ολλανδική δισκογραφική θα συνεργαστεί με την ΕΡΤ.

ΕΡΤ αναθέτοντας την εκπροσώπησή της χώρας στην Στεφανία Λυμπερακάκη (Stefania Liberakakis), ύστερα από την ομόφωνη θετική γνωμοδότηση της Ομάδας Εργασίας EUROVISION 2020 θα συνεργαστεί  με την εταιρεία K2ID PRODUCTIONS LIMITED που εκπροσωπεί την καλλιτέχνιδα.

Με ένα πρόχειρο γκουγκλαρισμα η συγκεκριμενη εταιρεία βγαίνει με έδρα την Κύπρο. Καμιά σχέση με Ολλανδία. Τι φαση; Ενιγουει, οποίος και αν χρηματοδοτεί, μακάρι να επενδύσει όσα χρειάζονται για κάτι εκρηκτικό επί σκηνής.
Αλήθεια; Και εγώ είχα υποθέσει ότι ήταν κάποια Ολλανδική δισκογραφική που αναλάμβανε την Στεφανία γενικά.Τι φάση; Δεν ξέρω, μάλλον αυτή η Κυπριακή εταιρία συνεργάζεται με την συγκεκριμένη ομάδα; Είναι δικιά τους; Ποιος ξέρει. Πάντως και η Αιζέλ που ειπώθηκε πιο πάνω αλλά και η Στεφανία έχουν βγάλει τραγούδια μέσα από άλλες δισκογραφικές. Ειδικά για την δεύτερη έκανα μια γρήγορα έρευνα γιατί με παραξένευσε πολύ όλο αυτό. Φαίνεται πως τα 3 τραγούδια που έχει στο κανάλι της να έχουν βγει από την New Skool Records, ή οποία από ότι κατάλαβα είναι Ολλανδική ή κάποιας γερμανόφωνης χώρας και μια EGO company η οποία δεν μπόρεσα να βρω από που είναι. 'Όπως και να έχει ο προϋπολογισμός είναι 330κατι χιλιάδες για φέτος. Όποια και να την έχει αναλάβει νομίζω ότι είναι ένα σεβαστό ποσό.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 05, 2020 9:05 pm
Για την ώρα το μόνο που θα πω είναι να εύχεστε οι Arcade να έχουν κάνει μια διορθωτική ενορχήστρωση στο αρχικό demo - ο Κοντόπουλος δεν φημίζεται για τις εξαιρετικές ενορχηστρικές του δυνατότητες -  διαφορετικά θα μας φάει το μαύρο σκοτάδι.
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 05, 2020 9:20 pm
Με γρίφους μιλάς γέροντα.  green Έχεις ακούσει το demo; μολόγα!  What a Face


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 05, 2020 9:21 pm
Συγγνώμη που θα σας το χαλάσω αλλα δε ισχυουν τα όσα λέτε. Ούτε η Πανικ θα εμπλακεί πουθενά, ούτε το τραγούδι προς απογοήτευση των περισσοτέρων θα είναι μάπα κλπ Καλό θα είναι να δεχόμαστε ότι όπως σε όλα τα επαγγελματα, έτσι και οι συνθετες έχουν δικαιωμα και στις αποτυχίες.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 05, 2020 9:22 pm
Επίσης το τραγούδι έπαψε να είναι demo εδώ και αρκετό καιρό...Ειναι στο 100% της μορφής του.
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 05, 2020 9:29 pm
JohnGR έγραψε:Συγγνώμη που θα σας το χαλάσω αλλα δε ισχυουν τα όσα λέτε. Ούτε η Πανικ θα εμπλακεί πουθενά, ούτε το τραγούδι προς απογοήτευση των περισσοτέρων θα είναι μάπα κλπ Καλό θα είναι να δεχόμαστε ότι όπως σε όλα τα επαγγελματα, έτσι και οι συνθετες έχουν δικαιωμα και στις αποτυχίες.

Εντάξει, μην το πάμε εκεί τώρα. Ουδείς θα απογοητευθεί, αν το τραγούδι αποδειχθεί καλό και η Ελλάδα επανέλθει στα καλά αποτελέσματα. Ούτε είναι κάτι προσωπικό με τον Κοντόπουλο (δανεικά μου χρωστάει μήπως; ). 
Η καχυποψία και η γκρίνια ήταν αναμενόμενες, για προφανείς λόγους.
Επίσης, το ιδιοκτησιακό καθεστώς της εταιρείας  που εκπροσωπεί τη Στεφανία ποιο είναι, αν επιτρέπεται;


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 05, 2020 9:47 pm
JohnGR έγραψε:Επίσης το τραγούδι έπαψε να είναι demo εδώ και αρκετό καιρό...Ειναι στο 100% της μορφής του.

Αντιγράφω από infegreece:

"Ο κ. Κοντόπουλος ανέφερε ότι εκτίμησε πολύ το γεγονός ότι είναι πρόσχαρη κι ότι από όλα τα κομμάτια, το Supergirl της ταίριαξε περισσότερο. Μάλιστα ευχαρίστησε και τους υπόλοιπους συντελεστές του τραγουδιού και ανέφερε ότι γίνονται μίξεις αυτό το διάστημα στο τραγούδι, ώστε τέλη Φλεβάρη να είναι έτοιμο. "
avatar
panos
ESC Guru 2017
Αριθμός μηνυμάτων : 478
Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2015

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Φεβ 07, 2020 1:12 pm
Σε συνέντευξη που έδωσε η Στεφανία στην Ολλανδία, χαρακτήρισε το τραγούδι σαν ethnic rock, ένα up-tempo pop τραγούδι, με επιρροές από την ελληνική μουσική.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Φεβ 07, 2020 8:12 pm
Εν τω μεταξύ έχουμε ακούσει τα πάντα έθνικ ροκ dance ραπ ..τι φάση  Laughing
Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 522
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Φεβ 07, 2020 11:27 pm
panos έγραψε:Σε συνέντευξη που έδωσε η Στεφανία στην Ολλανδία, χαρακτήρισε το τραγούδι σαν ethnic rock, ένα up-tempo pop τραγούδι, με επιρροές από την ελληνική μουσική.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Μπήκε και το ροκ στο παιχνίδι; Ποιο είναι το επόμενο είδος που θα ακούσουμε;
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Φεβ 08, 2020 12:18 am
Και ροκ και ποπ και ραπ και ένας πικάντικος χορός, όπως δηλώνει. Ο στίχος μιλάει για την "εμπιστοσύνη που πρέπει να έχεις στον εαυτό σου και τη βοήθεια που πρέπει να δίνεις στους άλλους". και Άντε να δούμε! 15 Φλεβάρη θα είναι εδώ ξανά για να γυρίσει το κλιπάκι, όπως δήλωσε το Πουλοπουλάκι (άρα κρατάμε μια επιφύλαξη, χοχο!)






Γλυκιά κοπέλα πάντως. Μακάρι να πάνε τα πράγματα για τη Γιουρο όπως τα έχει στο μυαλό της.


Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 17, 2020 2:27 pm


1η Μαρτίου η επίσημη παρουσίαση του τραγουδιού και του βιντεοκλιπ στην εκπομπή του Μιχάλη Μαρίνου για τη Γιουροβίζιον - την τελευταία Κυριακή του καρναβαλιού. Μα πόσο εγκέφαλοι οι υπεύθυνοι προγράμματος της ΕΡΤ. Χιχι.
Τα γυρίσματα του κλιπ έγιναν στη Μαρίνα Φλοίσβου.


merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 19, 2020 12:54 pm
ηθελε να εκπροσωπησει την Ελλαδα στη γιουροβιιοζ αλλα δεν το διαλεξαν... δεν ειναι καθολου ασχημο παντως. Με οσα τραγουδια εχουν βγει ως τωρα ειναι μια χαρα . 
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2184
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Φεβ 22, 2020 4:34 pm
Τα σχόλια της συντακτικής ομάδας του eurovisionfun για το supergirl

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Σπόιλερ:
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Φεβ 22, 2020 5:44 pm
Δεν είπαν και κάτι αρνητικό,όλα καλά τα βρήκαν.Μακάρι να είναι έτσι
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Φεβ 22, 2020 6:36 pm
Εγώ πάντως την επόμενη Κυριακή θα καρναβαλίζομαι, οπότε λογικά θα ακούσω το τραγούδι ύστερα από μια μικρή κατανάλωση αλκοόλ. Μπορεί και να βοηθήσει.


Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 23, 2020 6:03 pm


Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13965
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 8 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τρι Φεβ 25, 2020 10:20 am
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης