The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

+12
panos
Erotevmenaki
John2000
Le Parisien
EvNickGR
merda2004
jovla
lol3
space28
Jacko
Masilnto
Elfo_Del_Infierno
16 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5142
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τρι Ιουλ 09, 2019 9:43 pm
Δεκτή έγινε η παραίτηση του Γ.Δρόσου από τη θέση του Διευθύνοντος Συμβούλου της ΕΡΤ από τον Κυβερνητικό εκπρόσωπο. Μάλιστα, η Κυβέρνηση προσανατολίζεται στην εκλογή νέου Δ.Σ. στην δημόσια ραδιοτηλεοάραση πριν το ολιγοήμερο κλείσιμο της Βουλής τον Δεκαπενταύγουστο. Για να δούμε τι θα δούμε.


Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5142
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τρι Ιουλ 16, 2019 5:23 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

The cringe is real.


Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τρι Ιουλ 16, 2019 6:03 pm
Ύποπτο λίγο πάντως που ο διευθυντής του ΡΙΚ κάνει ραντεβού με την Φουρέιρα  Laughing


Καλά για τα δικά μας πιστεύω ούτε καν έχουν μπει σε σκέψεις για το θέμα eurovision  Laughing
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5142
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Ιουλ 19, 2019 7:45 pm
Αν θέλει κάτι σε πιο έθνικ, που να είναι και ανεβαστικό, αλλά όχι φτηνιάρικο, η Ελλάδα θα πρέπει να στείλει κάτι τέτοιο. Είναι και ακριβώς 3 λεπτά, κρίμα που κυκλοφόρησε πριν από την 1η Σεπτεμβρίου.  green



jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2184
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Ιουλ 22, 2019 8:10 pm

Πρέπει να το αναγνωρίσω αυτό. Η Steafania έχει πολύ καλό μάνατζερ... Μέχρι πριν ένα μήνα κάνεις δεν την ήξερε στην Ελλάδα, μετά σίγα σίγα άρχισαν να φυτρώνουν άρθρα γι' αυτήν σε ελληνικά φαν site της eurovision, έπειτα έκανε guest στα mad και τώρα μιλούν και οι wiwibloggs γι΄αυτήν. Νομίζω ότι είναι φανερό πως θέλει να πάει, ειδικά τώρα που θα γίνει η eurovision στην Ολλανδία, η χώρα στην οποία έχει ξεκινήσει την πρόσφατη καριέρα της και χρειάζεται ένα boost.
Τέλος πάντων, στην καλύτερη την βλέπω να παθαίνει Κατερίνα Αυγουστάκη 2010. Άλλαξε η κυβέρνηση και δεν νομίζω να στείλουμε για τρίτη συνεχόμενη χρόνια μία άγνωστη κοπέλα στο ευρύ ελληνικό κοινό.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιουλ 24, 2019 1:32 pm
O Sin Boy δήλωσε ότι τον ενδιαφέρει να γίνει γνωστός και εκτός Ελλάδος, στην Ευρώπη, και παγκόσμια.
Ίσως, αν του γίνει ανάθεση, να το σκεφτεί πολύ σοβαρά !

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2184
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιουλ 24, 2019 3:50 pm
Masilnto έγραψε:O Sin Boy δήλωσε ότι τον ενδιαφέρει να γίνει γνωστός και εκτός Ελλάδος, στην Ευρώπη, και παγκόσμια.
Ίσως, αν του γίνει ανάθεση, να το σκεφτεί πολύ σοβαρά !


Δεν θα με χάλαγε καθόλου!!! Έχουμε από το '13 να στείλουμε μία συμμετοχή που να μην παίρνει τον εαυτό της πολύ σοβαρά! Επίσης, θα είναι μία νέα πρόταση για την Ελλάδα, αλλά και την Ευρώπη  lol! lol! !!! Πάντως με ένα τραγουδάκι τύπου μαμά, άνετα τον έβλεπα τοπ 10!
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5142
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Ιουλ 25, 2019 6:56 am
Troll alert! Κλαίω από τα γέλια...

Αν γράψει κάτι σαν το "Μαμά", να πάει το κελεπούρι μας...μόνο οι συνεντεύξεις του θα αξίζουν χρυσό. Θα γελάμε μέχρι το 2100 μ.Χ.


lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Ιουλ 26, 2019 7:33 pm
Παντως εγω να την πω την αμαρτια μου θεωρω οτι το ''Μαμα'' εχει καλο μπιτακι,οκ το ξερω ειναι για γελια γενικα ο Σιν Μποι,δεν καταλαβαινεις τι λενε,αυτη η ψευτοτραπ ειναι σιχαμα αλλα το κομματι ειναι εθιστικο το ακουμε και παντου βεβαια αρα αναποφευκτα σου κολλαει στο μυαλο.Καμια σχεση με γιουροβιζιον βεβαια
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2184
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Αυγ 05, 2019 1:46 pm
Προσωπικά, ο Ιάσονας Μανδηλάς δε θα με πείραζε καθόλου αν πήγαινε eurovision, ήδη έχει πάει μία φόρα και ξέρει τι του γίνεται (πολλοί ξένοι καλλιτέχνες πήγαν πρώτα ως φωνητικά και μετά ως κεντρικοί τραγουδιστές π.χ. η Tamara Todevska που φέτος σάρωσε στις κριτικές επιτροπές, άσχετα αν ήταν δίκαιο ή άδικο το αποτέλεσμα..). Επίσης, για μένα ο Ιάσονας έχει αυτό το star quaility και καθόλου αυτή την κιτς δηθενιά που έχει ο Βαγγέλης Κακουριώτης. Ακόμη, έχει ένα δικό του στυλ, δεν προσπαθεί να αντιγράψει κάποιον άλλο, αν δείτε το βίντεο κλιπ του "Χίλια Κομμάτια" θα καταλάβετε τι εννοώ. Επιπρόσθετα, έχει σπουδάσει στο Λονδίνο μιούζικαλ, όποτε δεν θα έχει θέμα με χορό και τραγούδι μαζί live... Με ένα κάλο τραγουδάκι και χορογραφία άνετα σάρωνε αλά Mikolas Josef και Luca Hanni. Τέλος, έχουμε να στείλουμε σόλο άνδρα από το 2010 και γενικά άνδρα τραγουδιστή από το 2014, μήπως ήρθε η ώρα??

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5142
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Αυγ 05, 2019 9:25 pm
Καλά, ανάμεσά τους κι εγώ προτιμώ Μανδηλά. Σίγουρα δεν έχει χειρότερη φωνή από τον κακουριώτη, είναι πιο όμορφος – υποκειμενικό βέβαια αυτό – και βγαίνει πιο ευχάριστος και όχι douchebag κλαρινογαμπρός όπως ο Βάγγουρας. Κατά τ’ άλλα, βέβαια, ισχύουν τα ίδια με VK. Χρειάζεται δίπλα του ομαδάρα, που θα του βρει κομμάτι στα πρότυπα του Lie to me ή του She got me. Το χίλια κομμάτια, ok, συμπαθές, αλλά δεν αρκεί. Εδώ θέλουμε ένα banger, bop, πώς τα αποκαλούν στα ξένα fora οι χρήστες; Επίσης, δεν νομίζω ότι χρειάζεται ν’ αναφέρω πως πρέπει να προσέξουμε τη σκηνική παρουσία. Χρειαζόμαστε βιντεοκλιπίστικη αισθητική, σαν αυτά που κάνει η Σάσα –όταν βέβαια έχει κέφια.


Λοιπόν, επειδή βλέπω γενικά ότι οι Έλληνες fans έχουν καταλήξει (λαναθασμένα κατ’ εμέ) στο συμπέρασμα ότι το πρόβλημα της Ελλάδας είναι πρόβλημα μουσικού είδους (ότι και καλά πατώνουμε επειδή δεν στέλνουμε dance (ethno) pop, μνημονεύουν δε, συνέχεια τον Luca Hani) θα αναφέρω ότι κακώς έχουν σκαλώσει στο τι έκανε η Ελβετία φέτος στον βαθμολογικό πίνακα. Σουηδικό uptempo και μάλιστα με γνωστή ποπ σταρ και τη Σάσα στην σκηνική παρουσία έστειλε η Κύπρος φέτος και στο t/v μηδένισε σχεδόν, σαν κι εμάς. Uptempo είχε και η Μάλτα, η οποία τα έσκασε χοντρά στους Symphonix για ν’ αγοράσει κομμάτι και στην Ambra Succi του Euphoria για το staging και βρέθηκε στη δεξιά πλευρά που πίνακα, με συγκομιδή 20 (!!!!!) πόντων μόλις στην τηλεψηφοφορία. Για τη Λευκορωσία, να μην μιλήσω καν.
Το πρόβλημά μας είναι ότι με τα δυτικά ακούσματα δεν το έχουμε και όταν κατά τύχη το βρίσκουμε (όπως φέτος καλή ώρα, που και πάλι η Ντούσκα πανέξυπνα πήρε το ντέμο κι έκανε την τελική παραγωγή στο Λονδίνο) σκοντάφτουμε στο staging. Συνεπώς, αν θέλουμε κάτι westernized πρέπει ν’ απευθυνθούμε μάλλον σε ξένους. Για μένα είναι, πλέον, ξεκάθαρο. Ειδάλλως, ας πάμε με κάποιο καθαρόαιμο Ελληνικό τραγούδι με δυναμική παρουσίαση, a la Watch my dance.


Επίσης, δείτε αυτό :


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Το ρεπορτάζ είναι του Γουμενίδη βέβαια, αλλά δε βαριέσαι... green


Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5142
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τρι Αυγ 06, 2019 12:09 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αφου υπαρχουν αρθρα για Κακου, Μανδηλα, Κετιμε και αλλους, τοτε απαιτω κι ενα για τον Ιαν @eurovisionfun.com.  green


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Libertus στις Παρ Αυγ 09, 2019 6:10 pm, 1 φορά


lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τρι Αυγ 06, 2019 9:06 pm
Bασικα οι περισσοτεροι εχουν λυσσαξει με αυτο το στυλ γιατι και ανδρας εχει χρονια να μας εκπροσωπησει και αυτο το ντανσοποπ το εχουμε παραμερισει.Αλλα και εγω δεν θεωρω οτι ειναι ο μονος σιγουρος δρομος για ασφαλη επιστροφη στην επιτυχια.Το μονο ευκολο ειναι να βρεθει ενας τετοιος τραγουδιστης-απο τετοιους βριθουμε- να γραφτει και ενα κομματι με εθνικ στοιχεια αλλα μετα θελει και αλλα πραγματα, να μην ειναι φτηνο τριτοτεταρτο ποπ,ο ερμηνευτης να εχει χαρισμα,το στειτζινγκ να ειναι δυναμικο και οχι παρωχημενο,να εχει μια εσανς ποιοτητας για να πεισει επιτροπες κ.α.Για Ιαν ειμαι ξεκαθαρα μεσα εγω και χαιρομαι που βλεπω οτι δεν ειναι αρνητικος,ειναι απο τους λιγους εγχωριους που εχουν φοντα για διεθνη καριερα και εχει γενικα ενα star quality.Και αυτος φυσικα με πολλα εαν και εφοσον.Θα δουμε φετος τι θα γινει,ισως παμε σε καποιον πιο αναγνωρισμενο αν και η τραπουλα ειναι συγκεκριμενη δεν εχει πολλα χαρτια,μας πηρε η Κυπρος δυο ποπ σταρ για τα δικα μας δεδομενα,δεν υπαρχουν και πολλοι αλλοι εφικτοι(βαρεθηκα να ακουω να προτεινουν καμμενοι γιουροφαν ονοματα οπως του Βερτη).Για τον τροπο εκπροσωπησης πιστευω θα εχουμε νεα μεσα στο φθινοπωρο
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5142
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Αυγ 07, 2019 2:38 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αχ με ακουσαν, χιχι.


edit . Το κομμάτι που του έγραψε ο Sillyboy είναι κατώτερο απ'ότι περίμενα. Και το κλιπάκι, τι φάση;  Surprised Ανεκμετάλλευτος πηγαίνει και αυτός δυστυχώς.



Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5142
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Αυγ 10, 2019 7:22 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ο πρώην της Ράνιας Θρασκιά είναι ο νέος "ισχυρός" άντρας της ΕΡΤ. Καλορίζικος!  green


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Αυγ 24, 2019 9:06 pm
Hello guys! 

Nομίζω ότι φέτος θα είναι μια άκρως ενδιαφέρουσα χρονιά!

Η EBU νομίζω ότι κοιμάται ήσυχη, η διοργάνωση προβλέπεται απροβλημάτιστη και στρωμένη.

Αναρωτιέμαι για το πώς θα κινηθεί η Κύπρος. Για την ώρα ξέρω ότι υπάρχουν κάποιες ιδέες, αλλά είναι ακόμα νωρίς.

Ελπίζω σε επιστροφή Βουλγαρίας με σοβαρότητα.

Τέλος αυτά που μαθαίνω από εμάς είναι ότι η πρώτη προσέγγιση για τον διαγωνισμό είναι να τον κεφαλοποιήσουν οικονομικά και εμπορικά (κόντρα στην απαξίωση των τελευταίων χρόνων, με εξαίρεση ίσως τη περσινή χρονιά), να χτίσουν ξανά προφίλ όπως την προηγούμενη δεκαετία που είχαμε δεκάδα για πλάκα και ιδανικά μέσα στα επόμενα 4 χρόνια να παίξουμε ακόμα και για τη νίκη.

Μακάρι...
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5142
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Σεπ 02, 2019 11:39 pm
Να ευχηθω σε ολα τα μελη του φορουμ καλη Γιουροσεζον να εχουμε!  cheers

Και, ελπιζω, μακρια απο επιδοξα φιντανια!  green



Υ.Γ Που δεν το βλεπω...


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5142
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Σεπ 06, 2019 7:38 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] 

Όχι ότι υπήρχε ενδεχόμενο να μη συμμετάσχουμε του χρόνου, αλλά έχουμε και την πρώτη επιβεβαίωση από τη Διευθύντρια Διεθνών Σχέσεων της ΕΡΤ.


jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2184
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Σεπ 07, 2019 6:33 pm
Η Κουφοπούλου είπε: "Το deadline για την πρώτη αυτή φάση του project της Eurovision είναι στις 16/9 . Μέχρι τότε θα είμαστε έτοιμοι!".
Έχω την αίσθηση ότι θα μάθουμε τον τρόπο επιλογής Καλλιτέχνη-τραγουδιού σύντομα... Έκτος και αν με το "έτοιμοι" εννοεί την χαρτούρα και τις υπογραφές, ούτως ώστε να είμαστε επίσημα στον επόμενο διαγωνισμό...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Σεπ 14, 2019 12:23 pm
Καλησπέρα παιδιά! Το πρώτο μου ποστ εδώ. Ομολογω δεν ηξερα την υπαρξη αυτου του φορουμ.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Σεπ 14, 2019 1:46 pm
JohnGR έγραψε:Καλησπέρα παιδιά! Το πρώτο μου ποστ εδώ. Ομολογω δεν ηξερα την υπαρξη αυτου του φορουμ.

Καλώς ήλθες !
Κι όμως, υπάρχει από τον Γενάρη του 2011, σε λίγους μήνες κλείνει 9 χρόνια !
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Σεπ 14, 2019 1:49 pm
Ζητώ ταπεινά συγγνώμη. Χαίρομαι που πολλά άρθρα μου όμως έγιναν θέμα συζήτησης! Θα σας παρακολουθω πλέον!
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Σεπ 14, 2019 1:56 pm
JohnGR έγραψε:Χαίρομαι που πολλά άρθρα μου όμως έγιναν θέμα συζήτησης! Θα σας παρακολουθω πλέον!

Χαρά μας ! Very Happy Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 3446550971
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Τετ Σεπ 18, 2019 10:39 pm
Ο Γιώργος Περρής λέει ότι με απευθείας ανάθεση θα ηθελε να εκπροσωπησει στο Ροτερνταμ Ελλαδα ή Κυπρο. Επισης αναφέρει οτι στο παρελθον καποια τριτη χωρα του ειχε κανει προταση.
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5142
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2020 (επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Σεπ 19, 2019 7:00 pm
Κι αυτός απευθείας ανάθεση θέλει; τέλος πάντων, υπό την παρούσα διοίκηση το βλέπω χλωμό, οπότε μάλλον δεν θα τον δούμε σύντομα στον διαγωνισμό.  green


Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης