The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 3:09 pm
Con έγραψε:
Master έγραψε:
Con έγραψε:δεν μου άρεσε κανένα Sad


Καλωσήρθες Con cheers

ευχαριστώ και καλως σας βρηκα! πριν απ λιγο σας ανακαλυψα και δεν εχασα ευκαρια να γραφτω, και συγνωμη προκαταβολικα αν κανω καποιο λαθος εδω στο φορουμ δεν ειμαι τοσο εξοικειωμένος Razz
Καλώς ήλθες Con!
Μην ανησυχείς,όλα καλά! Very Happy
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 3:10 pm
Masilnto έγραψε:
Master έγραψε:Η Μάχη ανάμεσα σε Ηλιάδη και Τζωτζίνα,είναι ξεκάθαρο....

Θα επανέθλω με σχόλια για το καθένα ξεχωριστά...
Έχω κάποιες αμφιβολίες,μήπως ακυρώσει η μία την άλλη,
επειδή κινούνται και οι δύο σε ανατολίτικα μονοπάτια (δηλ. να μοιραστεί το κοινό )
οπότε έτσι μπορεί να βγει μπροστά κάποια άλλη συμμετοχή.

Μην μου λες τέτοια pale

Θεωρώ το Angel με προβάδισμα,έχει κάτι που τραβάει περισσότερο
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 3:11 pm
vandomaniac έγραψε:

Φαντάσου το Angel στημένο πάνω στη σκηνή. Έχει τρομερές δυνατότητες να σκηνοθετηθεί και να παρουσιαστεί λιτά και να ανατριχιάσει. Ελπίζω να ψηφιστεί.
Τώρα κατάλαβα γιατί ο Alex Leon έψαχνε μια ιδιαίτερη φωνή που να υπερασπιστεί το συγκεκριμένο τραγούδι.
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 3:12 pm
Master έγραψε:
Masilnto έγραψε:
Master έγραψε:Η Μάχη ανάμεσα σε Ηλιάδη και Τζωτζίνα,είναι ξεκάθαρο....

Θα επανέθλω με σχόλια για το καθένα ξεχωριστά...
Έχω κάποιες αμφιβολίες,μήπως ακυρώσει η μία την άλλη,
επειδή κινούνται και οι δύο σε ανατολίτικα μονοπάτια (δηλ. να μοιραστεί το κοινό )
οπότε έτσι μπορεί να βγει μπροστά κάποια άλλη συμμετοχή.

Μην μου λες τέτοια pale

Θεωρώ το Angel με προβάδισμα,έχει κάτι που τραβάει περισσότερο

φτου κακα στο στομα σου!!! τωρα λενε κ στη μελετη αυτο που ειπα περι Θωμαης κ Γερμανιας κ ποσο μοιαζουν....
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 3:14 pm
vandomaniac έγραψε:
Masilnto έγραψε:Koza Mostra ft Αγάθωνας:Ενώ ξεκινά πολλά υποσχόμενο,δεν εξελίσσεται το ίδιο καλά.Περίμενα μεγαλύτερη εμπλοκή του ρεμπέτικου,και πιο όμορφο μπλέξιμο του Αγάθωνα,μέσα στη μελωδία των Koza Mostra.Δεν είναι κακό.Ίσως το δεύτερο καλύτερο από όλα.Παρ'όλα αυτά θυμίζει παλαιότερες συμμετοχές Μολδαβίας.

Αγγελική Ηλιάδη:Ελαφρώς αδιάφορο σαν κομμάτι,αλλά αυτό που μου έκανε μεγαλύτερη εντύπωση ότι τόσο βαριά ανατολή δεν έχει στείλει ούτε η Τουρκία!Και δεν είναι φέτος να μας ψηφίσει!

Αlex Leon ft Giorgina:Eπιβλητική η ερμηνεία της Τζορτζίνας.Κινείται κι αυτό σε ανατολίτικα μονοπάτια.Αρκετά πρωτότυπο για τα ελληνικά δεδομένα της eurovision.Το θεωρώ λίγο φορτωμένο σαν παραγωγή/ενορχήστρωση και με κάπως αδύναμο ρεφρέν.Αλλά το ωραιότερο από τα τέσσερα τραγούδια!Το μοναδικό που θέλω να ξανακούσω!

Θωμαή Απέργη:Δεν είναι κακό,αλλά παρόλο που είναι ρυθμικό,βαρέθηκα γρήγορα,ενώ μου έδωσε την εντύπωση τραγουδιού-τσιχλόφουσκα.Βέβαια η Θωμαή το υπερασπίζεται πολύ καλά!

Φαντάσου το Angel στημένο πάνω στη σκηνή. Έχει τρομερές δυνατότητες να σκηνοθετηθεί και να παρουσιαστεί λιτά και να ανατριχιάσει. Ελπίζω να ψηφιστεί.


Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 1262296416 Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 1262296416 Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 1262296416 Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 1262296416
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 3:14 pm
Το Alcohol is free στην αρχή είναι ωραίο αλλά μετά μπερδεύεται πολύ, δεν έχει μια συγκεκριμένη μελωδία οπότε στο τέλος θυμάμαι μόνο ένα θόρυβο.
Της Ηλιάδη είναι πολύ βαρύ και πολύ ανατολίτικο και σίγουρα θα παρεξηγηθεί...
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 3:22 pm
να κανω μια ερωτηση? μπορουν να αλλαξουν κατι σε ενα τραγουδι στην πορεια αφου παρουσιαστει?ας πουμε καποιο επιπλεον οργανο η καποιος στιχος παραπανω?η απο αγγλια σε Ελληνικα? με περδεψαν με αυτα που ακουσα στην Μελετη....
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 3:39 pm
Όσο ξανακούω τα τραγούδια,
τόσο περισσότερο πιστεύω ότι η Τζορτζίνα μπορεί στο Μάλμε να κάνει εντυπωσιακή εμφάνιση!
Πολύ ψηλά!
Ίσως ναναι και η πρώτη φορά που η Ελλάδα θα καταφέρει να κερδίσει τη συμπάθεια ΚΑΙ των επιτροπών!
avatar
vandomaniac
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 3:41 pm
Masilnto έγραψε:Όσο ξανακούω τα τραγούδια,
τόσο περισσότερο πιστεύω ότι η Τζορτζίνα μπορεί στο Μάλμε να κάνει εντυπωσιακή εμφάνιση!
Πολύ ψηλά!
Ίσως ναναι και η πρώτη φορά που η Ελλάδα θα καταφέρει να κερδίσει τη συμπάθεια ΚΑΙ των επιτροπών!

Συν ότι πρέπει επιτέλους και εμείς να κάνουμε μία μουσική πρόταση στο διαγωνισμό. Δεν υπάρχει λόγος να ακολουθήσουμε συνταγές που έχουν ήδη δοκιμαστεί.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 3:45 pm
Εγώ είναι η πρώτη φορά που είμαι ενθουσιασμένη με υποψήφια ελληνική συμμετοχή. Πραγματικά δεν βρίσκω κάτι αρνητικό να πω για το Angel. Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 3369546851
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 3:46 pm
vandomaniac έγραψε:
Masilnto έγραψε:Όσο ξανακούω τα τραγούδια,
τόσο περισσότερο πιστεύω ότι η Τζορτζίνα μπορεί στο Μάλμε να κάνει εντυπωσιακή εμφάνιση!
Πολύ ψηλά!
Ίσως ναναι και η πρώτη φορά που η Ελλάδα θα καταφέρει να κερδίσει τη συμπάθεια ΚΑΙ των επιτροπών!

Συν ότι πρέπει επιτέλους και εμείς να κάνουμε μία μουσική πρόταση στο διαγωνισμό. Δεν υπάρχει λόγος να ακολουθήσουμε συνταγές που έχουν ήδη δοκιμαστεί.
Εδώ θα διαφωνήσω,
το 2011 ήταν πρόταση. Wink
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 901
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 51

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 3:46 pm
Συμφωνώ. Το κομμάτι αυτό είναι ιδιαίτερο, είναι πρόταση και αγγίζει κάπως τα σκοτεινά μονοπάτια του Euphoria χωρίς όμως να το αντιγράφει μουσικά.
avatar
vandomaniac
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 3:47 pm
Masilnto έγραψε:
vandomaniac έγραψε:
Masilnto έγραψε:Όσο ξανακούω τα τραγούδια,
τόσο περισσότερο πιστεύω ότι η Τζορτζίνα μπορεί στο Μάλμε να κάνει εντυπωσιακή εμφάνιση!
Πολύ ψηλά!
Ίσως ναναι και η πρώτη φορά που η Ελλάδα θα καταφέρει να κερδίσει τη συμπάθεια ΚΑΙ των επιτροπών!

Συν ότι πρέπει επιτέλους και εμείς να κάνουμε μία μουσική πρόταση στο διαγωνισμό. Δεν υπάρχει λόγος να ακολουθήσουμε συνταγές που έχουν ήδη δοκιμαστεί.
Εδώ θα διαφωνήσω,
το 2011 ήταν πρόταση. Wink

Σωστός! Το ξέχασα αυτό!
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 3:54 pm
merda2004 έγραψε:να κανω μια ερωτηση? μπορουν να αλλαξουν κατι σε ενα τραγουδι στην πορεια αφου παρουσιαστει?ας πουμε καποιο επιπλεον οργανο η καποιος στιχος παραπανω?η απο αγγλια σε Ελληνικα? με περδεψαν με αυτα που ακουσα στην Μελετη....

apantiste mou breeeeeeeee
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 4:02 pm
merda2004 έγραψε:
merda2004 έγραψε:να κανω μια ερωτηση? μπορουν να αλλαξουν κατι σε ενα τραγουδι στην πορεια αφου παρουσιαστει?ας πουμε καποιο επιπλεον οργανο η καποιος στιχος παραπανω?η απο αγγλια σε Ελληνικα? με περδεψαν με αυτα που ακουσα στην Μελετη....

apantiste mou breeeeeeeee
Για τα λόγια δεν ξέρω,
θυμάμαι όμως ότι το 2006 και το 2007 είχαν γίνει κάποιες ενορχηστρωτικές αλλαγές,
μέχρι την ημέρα του ελληνικού τελικού.
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 4:04 pm
αχ ουτε εσυ ξερεις ε???χμ???αχ ας κανουν κατι να γινει καλυτερο της Τζωρτζινα κ του Αλεξ.
avatar
vandomaniac
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 4:06 pm
Σε ένα forum διάβασα μία ενδιαφέρουσα άποψη για το τραγούδι της Ηλιάδη:

Δεδομένου ότι η Τουρκία δε θα συμμετάσχει φέτος, και επειδή το τραγούδι της δεν είναι ελληνικό, αλλά καθαρά ανατολίτικο, μήπως θα μαζεύαμε ψηφαλάκια από την τούρκικη διασπορά σε όλη την Ευρώπη με αυτό το τραγούδι;
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 4:09 pm
vandomaniac έγραψε:Σε ένα forum διάβασα μία ενδιαφέρουσα άποψη για το τραγούδι της Ηλιάδη:

Δεδομένου ότι η Τουρκία δε θα συμμετάσχει φέτος, και επειδή το τραγούδι της δεν είναι ελληνικό, αλλά καθαρά ανατολίτικο, μήπως θα μαζεύαμε ψηφαλάκια από την τούρκικη διασπορά σε όλη την Ευρώπη με αυτό το τραγούδι;
Προτιμώ να πάμε με το τραγούδι που θα μας αρέσει περισσότερο,
και όχι με ψηφοθηρική νοοτροπία Wink
Αλλά αν είναι της Ηλιάδη αυτό που θα αρέσει,θα το σεβαστώ απόλυτα.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 4:10 pm
merda2004 έγραψε:αχ ουτε εσυ ξερεις ε???χμ???αχ ας κανουν κατι να γινει καλυτερο της Τζωρτζινα κ του Αλεξ.
Τι ακριβώς να κάνουν?
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 4:11 pm
Η βυζαντινή μουσική είναι μέρος της ελληνικής μουσικής παράδοσης; cyclops
Πριν το μπουζούκι υπήρχε ελληνική μουσική; cyclops
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 4:16 pm
Masilnto έγραψε:
merda2004 έγραψε:αχ ουτε εσυ ξερεις ε???χμ???αχ ας κανουν κατι να γινει καλυτερο της Τζωρτζινα κ του Αλεξ.
Τι ακριβώς να κάνουν?

δεν ξερω....αλλα τοση συγκριση με της Ιλιαδη με φοβιζει...τεσπα.. θα δουμε κ το λαιβ κ θα κρινουμε
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 4:20 pm
Νά μαι κι εγώ..... Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 4111112379 Περιμένατε την κριτική μου εναγωνίως, είμαι βέβαιος Twisted Evil

Λοιπόν:

Koza Mostra & Αγάθωνας: Ξεκινά πραγματικά όπως είπε και ο Masilnto πολύ πιο ελπιδοφόρα, αλλά στην συνέχεια καταλήγει επαναλαμβανόμενο και μπερδεμένο. Και ω, ναι, πριν δω τα σχόλιά σας, μετά το πρώτο λεπτό ακρόασης δύο λέξεις μου ήρθαν στο μυαλό: Μολδαβία 2011, "So Lucky" Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 4111112379 Όχι, δεν το σιχαίνομαι όπως εκείνο αλλά δεν μου αρέσει ιδιαίτερα κιόλας... Δεν νομίζω οτι θα είναι αυτό που θα στείλουμε, τελικά. Εκτός αν δουλέψουν πολύ τα Εθνικά αντανακλαστικά... Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 4111112379

Alex Leon ft. Georgina: Απ'ότι βλέπω όλοι είστε φαν, οπότε εγώ θα ξωκείλω από την γραμμή του φόρουμ! Η Τζωρτζίνα έχει εξαιρετική φωνή, (θυμίζει και λίγο Κωχ Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 4111112379) το τραγούδι σίγουρα αν θα πάει θα πάει για πρώτη φορά πολύ καλά στις επιτροπές, ΑΛΛΑ: είναι δύσπεπτο και δεν σου μένει. Ούτε πιστεύω οτι θα έχει κάποιο εντυπωσιακό στήσιμο το οποίο θα έλξει το κοινό, είτε στον Εθνικό τελικό, είτε αν τελικά σταλεί στο Μαλμό. Διακινδυνεύω δε να πω οτι μπορεί να είναι και αυτό που θα βγει τελευταίο στο κοινό στον Εθνικό τελικό.

Αγγελική Ηλιάδη: Το αγαπημένο μου μαζί με αυτό της Θωμαΐδος! Cool Μου αρέσει πολύ και το σαντούρι και ο Ελληνικός στίχος, και το μπουζούκια-ανατολή που βγάζει, θα συμφωνήσω οτι είναι λίγο βαρύ και Masilnto μπορεί να μην συμμετέχει η Τουρκία, αλλά ποιος νομίζεις οτι θα πάρει το 12άρι του Αζερμπαϊτζάν;;; Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 4111112379

Θωμαΐς Απέργη: Μου άρεσε! Βγάζει κέφι, μπρίο, είναι ευχάριστο και σου μένει! Προσωπικά μου θυμίζει το L'Amore E Femmina, και πιστεύω οτι μπορεί να τα πάει πολύ καλά με μια ωραία σκηνική παρουσία!!!

Θωμαΐς ή Αγγελική λοιπόν από εμένα! Ξεκάθαρα..... Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 4111112379 cheers
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 4:42 pm
Στο youtube προσκυνούν όλοι το Angel
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13964
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 4:48 pm
Master έγραψε:Στο youtube προσκυνούν όλοι το Angel
Εγώ βλέπω ότι ο κόσμος,είναι μοιρασμένος,και μ'αρέσει αυτό Very Happy

υγ Μόνο οι Koza Mostra διαβάζω ότι δεν αρέσουν,ενώ όλως παραδόξως στα polls που ξεκίνησαν πάνε πολύ καλα scratch
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού - Σελίδα 2 Empty Απ: Tα τραγούδια του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 06, 2013 4:52 pm
Masilnto έγραψε:
Master έγραψε:Στο youtube προσκυνούν όλοι το Angel
Εγώ βλέπω ότι ο κόσμος,είναι μοιρασμένος,και μ'αρέσει αυτό Very Happy

υγ Μόνο οι Koza Mostra διαβάζω ότι δεν αρέσουν,ενώ όλως παραδόξως στα polls που ξεκίνησαν πάνε πολύ καλα scratch

Ολοι εκθιάζουν Angel και στα Poll πρώτoi οι Koza Mostra Rolling Eyes scratch
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης