The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 4:58 pm
Εδώ τελείωσε....λυπάμαι ΠΑΝΙΚ μου...σε σώζεται!
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 4:58 pm
Μαρια S έγραψε:Ειναι το 1ο ονομα της εταιριας στις γυναικες hola εχουν ριξει ενα σκασμο λεφτα πανω της λογικο ειναι να προσπαθουν να μπαλωσουν τα αμπαλωτα γιατι εχει και μια καριερα -λεμε τωρα- εδω στην Ελλαδα...αν ο κοσμος εδω της γυρισει την πλατη θα παει εξω για ευρωπαικη καριερα????
Εμενα μου κανει εντυπωση που δεν εχει βγει ο Νοτης να την ξ@χεσει για την χειρονομια ενω ειναι λαλιστατος....επεσε και σ αυτον συρμα απο την εταιρια μηπως????

Τοποθετήθηκε ο Μπογδάνος.  Very Happy

https://meaculpa.gr/constantinos-bogdanos/4252-i-brazilianomeksikanoellinoalbanokupraia-pou-mas-empaizei


Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:03 pm
Το έζησα κι αυτό, μια φορά να συμφωνήσω με τον καραφλοξερόλα.
It's gonna be a loooooooooooooooong way until Saturday night. green
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:07 pm
HOLA έγραψε:Εδώ τελείωσε....λυπάμαι ΠΑΝΙΚ μου...σε σώζεται!
Μην το λες...το τι σχολιο εχω διαβασει απο το πρωι για ολους εμας που αντιδρουμε αστο....ειμαστε απο γραφικοι και υπερβολικοι μεχρι φασιστες και ζηλιαρηδες γιατι η ελενη παει καλυτερα απο την Γιαννα...στην εκπομπη της καινουργιου το πρωι μια δημοσιογραφος που εχει στην εκπομπη της κοντεψε να μας βγαλει τρελλους σε σημειο που αλλαξα καναλι...ο μονος που τα εχωσε σε 2 μελη του infe που ειναι στην Λισαβονα -ο ενας απο κυπρο- ηταν ο παπανωτας!!!!!
Ο ενας infeς ο ελληνας ειπε οτι ολο αυτο ειναι υπερβολικο και ο κυπριος ειπε οτι κανεις ξενος εκει δεν ασχοληθηκε καν με αυτο που εγινε....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:10 pm
Μαρια S έγραψε:
HOLA έγραψε:Εδώ τελείωσε....λυπάμαι ΠΑΝΙΚ μου...σε σώζεται!
Μην το λες...το τι σχολιο εχω διαβασει απο το πρωι για ολους εμας που αντιδρουμε αστο....ειμαστε απο γραφικοι και υπερβολικοι μεχρι φασιστες και ζηλιαρηδες γιατι η ελενη παει καλυτερα απο την Γιαννα...στην εκπομπη της καινουργιου το πρωι μια δημοσιογραφος που εχει στην εκπομπη της κοντεψε να μας βγαλει τρελλους σε σημειο που αλλαξα καναλι...ο μονος που τα εχωσε σε 2 μελη του infe που ειναι στην Λισαβονα -ο ενας απο κυπρο- ηταν ο παπανωτας!!!!!
Ο ενας infeς ο ελληνας ειπε οτι ολο αυτο ειναι υπερβολικο και ο κυπριος ειπε οτι κανεις ξενος εκει δεν ασχοληθηκε καν με αυτο που εγινε....
Μα το να προσπαθείς να μειώσεις με κάθε τρόπο τη Φουρέιρα αυτήν την εντύπωση δίνει! Ότι ζηλεύεις!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:12 pm
Romanus έγραψε:Το έζησα κι αυτό, μια φορά να συμφωνήσω με τον καραφλοξερόλα.
It's gonna be a loooooooooooooooong way until Saturday night. green
Και εγω!!!!!!!ο Χριστος και η μανουλα του δηλαδη!!!!!

1) ποτε εγινε τοσο πατριωτης αυτος???
2) εδω εχει δικιο....μεγαλο:
...να ξέρεις ότι αρκετοί δεν θα ξαναπατήσουν ούτε για αστείο σε μαγαζί όπου τραγουδάς. Μην ανησυχείς, όμως. Οι Έλληνες μάλλον θα αποδείξουν ξανά ότι έχουν βραχεία μνήμη, ότι σχεδόν απολαμβάνουν να τους κοροϊδεύει κανείς χυδαία και κατάμουτρα και ότι ξέρουν να επιβραβεύουν τους ψεύτες και τους εκμεταλλευτές. Οπότε, τελικά, μάλλον ξανά όλα καλά.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:13 pm
citelis έγραψε:
Μαρια S έγραψε:
HOLA έγραψε:Εδώ τελείωσε....λυπάμαι ΠΑΝΙΚ μου...σε σώζεται!
Μην το λες...το τι σχολιο εχω διαβασει απο το πρωι για ολους εμας που αντιδρουμε αστο....ειμαστε απο γραφικοι και υπερβολικοι μεχρι φασιστες και ζηλιαρηδες γιατι η ελενη παει καλυτερα απο την Γιαννα...στην εκπομπη της καινουργιου το πρωι μια δημοσιογραφος που εχει στην εκπομπη της κοντεψε να μας βγαλει τρελλους σε σημειο που αλλαξα καναλι...ο μονος που τα εχωσε σε 2 μελη του infe που ειναι στην Λισαβονα -ο ενας απο κυπρο- ηταν ο παπανωτας!!!!!
Ο ενας infeς ο ελληνας ειπε οτι ολο αυτο ειναι υπερβολικο και ο κυπριος ειπε οτι κανεις ξενος εκει δεν ασχοληθηκε καν με αυτο που εγινε....
Μα το να προσπαθείς να μειώσεις με κάθε τρόπο τη Φουρέιρα αυτήν την εντύπωση δίνει! Ότι ζηλεύεις!
Πρόβες! - Σελίδα 2 Nteni
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:18 pm
Romanus έγραψε:
citelis έγραψε:
Μαρια S έγραψε:
HOLA έγραψε:Εδώ τελείωσε....λυπάμαι ΠΑΝΙΚ μου...σε σώζεται!
Μην το λες...το τι σχολιο εχω διαβασει απο το πρωι για ολους εμας που αντιδρουμε αστο....ειμαστε απο γραφικοι και υπερβολικοι μεχρι φασιστες και ζηλιαρηδες γιατι η ελενη παει καλυτερα απο την Γιαννα...στην εκπομπη της καινουργιου το πρωι μια δημοσιογραφος που εχει στην εκπομπη της κοντεψε να μας βγαλει τρελλους σε σημειο που αλλαξα καναλι...ο μονος που τα εχωσε σε 2 μελη του infe που ειναι στην Λισαβονα -ο ενας απο κυπρο- ηταν ο παπανωτας!!!!!
Ο ενας infeς ο ελληνας ειπε οτι ολο αυτο ειναι υπερβολικο και ο κυπριος ειπε οτι κανεις ξενος εκει δεν ασχοληθηκε καν με αυτο που εγινε....
Μα το να προσπαθείς να μειώσεις με κάθε τρόπο τη Φουρέιρα αυτήν την εντύπωση δίνει! Ότι ζηλεύεις!
Πρόβες! - Σελίδα 2 Nteni
+1 Κα Μαρκορα μου....

αν ζηλευω κατι ειναι η εξοφθαλμη στηριξη που εχει απο την εταιρια της και τιποτε αλλο...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:20 pm
Δεν είπα ότι ζηλεύεις!
Είπα ότι δίνεις την εντύπωση ότι ζηλεύεις!
Έχει μεγάλη διαφορά!
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:24 pm
Δεν είναι θέμα εταιρείας, αλλά ραδιοτηλεοπτικού φορέα. 

Θα μπορούσε η ΕΡΤ να έχει κουνηθεί λίγο και να βρει κάποιους χορηγούς, όπως έκανε το ΡΙΚ. Η Εντέλα ναι μεν φορτώθηκε ανανάδες και μπανάνες στο κλιπ, αλλά η υπεροχή στο budget και κατ' επέκταση στην παρουσία επί σκηνής, φάνηκε.


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:24 pm
citelis έγραψε:Δεν είπα ότι ζηλεύεις!
Είπα ότι δίνεις την εντύπωση ότι ζηλεύεις!
Έχει μεγάλη διαφορά!
Στα μυαλα των 15χρονων φαν της μπορει.....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:28 pm
Libertus έγραψε:Δεν είναι θέμα εταιρείας, αλλά ραδιοτηλεοπτικού φορέα. 

Θα μπορούσε η ΕΡΤ να έχει κουνηθεί λίγο και να βρει κάποιους χορηγούς, όπως έκανε το ΡΙΚ. Η Εντέλα ναι μεν φορτώθηκε ανανάδες και μπανάνες στο κλιπ, αλλά η υπεροχή στο budget και κατ' επέκταση στην παρουσία επί σκηνής, φάνηκε.
Κοίτα να δεις που θα τις βγούνε σε καλό οι μπανάνες!  Πρόβες! - Σελίδα 2 2262866851 Πρόβες! - Σελίδα 2 2262866851
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:30 pm
Libertus έγραψε:Δεν είναι θέμα εταιρείας, αλλά ραδιοτηλεοπτικού φορέα. 

Θα μπορούσε η ΕΡΤ να έχει κουνηθεί λίγο και να βρει κάποιους χορηγούς, όπως έκανε το ΡΙΚ. Η Εντέλα ναι μεν φορτώθηκε ανανάδες και μπανάνες στο κλιπ, αλλά η υπεροχή στο budget και κατ' επέκταση στην παρουσία επί σκηνής, φάνηκε.
Τετοιο μπατζετ δεν ειναι μονο θεμα φορεα αν ηταν ετσι καθε χρονο το ρικ θα εστελνε πολυ καλυτερες συμμετοχες....το βιντεοκλιπ με τις μπανανες ηταν μονο για εσωτερικη καταναλωση στο site του διαγωνισμου πηγε σκετο....εσενα θα σου αρεσε το βιντεο το δικο μας να χε μπανιερες λεκανες κτλ μεσα????εμενα οχι!!!!
Η ερτ μονο για ανθρωπους τυπου καρανικα ενδιαφερεται....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:30 pm
Το νέο μέλος του φόρουμ έχει κάνει καταπληκτική ανάλυση περί σκηνής και πως ορισμένους τους καταπίνει - πραγματικά μπράβο! Η Λιθουανία όμως καθόλου δεν είναι διάλειμμα τουαλέτας - έτσι νόμιζα και εγώ για την Εστονια το 2001 και πήρε το βραβείο!

Η Κύπρος είναι η πιο οργανωμένη αποστολή με διαφορα και αυτό που παρουσιάζουν επι σκηνής σε κάνει να το παρατηρείς από την αρχή έως το τέλος, είτε το λατρεύεις είτε όχι. Στη διαχείρηση θα μείνω - εδώ η Κύπρος πήρε το μέτριο και το έκανε έπος και εμείς πήραμε το έπος και το κάναμε BOOM NOTHING.

Το number one που μας έφερε τη νίκη παρεμπιπτόντως δε το λες και αριστούργημα Smile

Η Κύπρος κατά τη γνώμη μου στο τελεβοτινγκ πάει για παρά πολύ μεγάλα πράγματα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:37 pm
Η παρομοιωση με το επος και το μετριο ειναι αυτο που εγινε φετος με απλα λογια...εκει ειναι το ολο story...
Impressedguy  Πρόβες! - Σελίδα 2 1262296416
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:38 pm
impressedguy έγραψε:
Το number one που μας έφερε τη νίκη παρεμπιπτόντως δε το λες και αριστούργημα Smile

Η Κύπρος κατά τη γνώμη μου στο τελεβοτινγκ πάει για παρά πολύ μεγάλα πράγματα.
Πόσο συμφωνώ στο ότι το ''number One'' δεν ήταν αριστούργημα! 

Άμα πάει καλά και στις επιτροπές αφού είναι του κυκλώματος τότε μιλάμε για πολύ καλή θέση για τη Κύπρο!
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:40 pm
Μαρια S έγραψε:
Libertus έγραψε:Δεν είναι θέμα εταιρείας, αλλά ραδιοτηλεοπτικού φορέα. 

Θα μπορούσε η ΕΡΤ να έχει κουνηθεί λίγο και να βρει κάποιους χορηγούς, όπως έκανε το ΡΙΚ. Η Εντέλα ναι μεν φορτώθηκε ανανάδες και μπανάνες στο κλιπ, αλλά η υπεροχή στο budget και κατ' επέκταση στην παρουσία επί σκηνής, φάνηκε.
Τετοιο μπατζετ δεν ειναι μονο θεμα φορεα αν ηταν ετσι καθε χρονο το ρικ θα εστελνε πολυ καλυτερες συμμετοχες....το βιντεοκλιπ με τις μπανανες ηταν μονο για εσωτερικη καταναλωση στο site του διαγωνισμου πηγε σκετο....εσενα θα σου αρεσε το βιντεο το δικο μας να χε μπανιερες λεκανες κτλ μεσα????εμενα οχι!!!!
Η ερτ μονο για ανθρωπους τυπου καρανικα ενδιαφερεται....


Δεν ξέρω τι έκανε τις άλλες χρονιές, πάντως φέτος βρήκε χορηγούς, οργανώθηκαν καλά και, όπως λέει και ο impressedguy, έκαναν το μέτριο έπος. 

Εμείς πάλι... 

Πρόβες! - Σελίδα 2 Mlq2J2j


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Libertus στις Παρ Μάης 04, 2018 5:46 pm, 1 φορά


Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:47 pm
Libertus ασε τι καναμε εμεις  
Καναμε το
Πρόβες! - Σελίδα 2 2384112703
Πρόβες! - Σελίδα 2 3018454671
Μονο εμεις αυτα τα τραγελαφικα....
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:51 pm
Για να δούμε που θα γείρει η ζυγαριά φέτος, στην καλη εμφάνιση ενος μετρίου ποπ τραγουδιού ή σε ενα αισθησιακό κομμάτι σαν της ελλάδας που θα μπορούσε να εχει μεγαλύτερη δυναμική παρουσία?
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:54 pm
Master νομίζω ότι το κομμάτι μας αυτή τη στιγμή αφορά μόνο εμάς και κανεναν άλλον.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13965
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 5:55 pm
αισθησιακό ? Surprised
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 6:11 pm
impressedguy έγραψε:Master νομίζω ότι το κομμάτι μας αυτή τη στιγμή αφορά μόνο εμάς και κανεναν άλλον.

Καταλαβαίνω αυτό που λες αλλά ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα, εχουμε ενα τραγούδι που αρέσει οπως και να εχει...δεν ξερω το κατα πόσο θα ειμασταν ευχαριστημένοι αν βλέπαμε κατι παραπάνω στην σκηνικη του παρουσία ή ποσο καλύτερη θα ηταν η ψηφοφορία στο press center αλλα οπως και να εχει εχουμε ενα τραγούδι ιδιαίτερο, δεν ξερω πόσο θα μετρήσει ολο αυτο αλλά βλέποντας όλες συμμετοχές δεν συγκλονίζομαι απο καποια χωρα...μια μετριότητα υπάρχει και τιποτα παραπάνω...τωρα το κατα πόσο η Κύπρος θα ανέβει ψηλά ή χαμηλα αυτο θα φανεί....
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13965
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 6:18 pm
Σχετικά με την περηφάνεια και τις τελευταίες θέσεις Very Happy

Σπόιλερ:
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 6:20 pm
Πρόβες! - Σελίδα 2 2262866851 Πρόβες! - Σελίδα 2 2262866851 Πρόβες! - Σελίδα 2 2262866851 Πρόβες! - Σελίδα 2 2262866851 Πρόβες! - Σελίδα 2 2262866851


Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης