The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

+18
Phil_Fog
iniseven
stskrg21
Jennoula
Jacko
space28
NoirJo
Dia
Master
liakleo
panos
jovla
merda2004
EvNickGR
Elfo_Del_Infierno
lol3
Masilnto
HOLA
22 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μάης 25, 2018 1:02 am
Libertus έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

"Το Fuego κατέληξε εκεί που έπρεπε", δήλωσε η Τάμτα. Κουβέντα δε για Γιουροβίζιον σε σχέση σε μας... green
1ον) στην δηλωση ταμτα μονο η hola μπορει να απαντησει  green
2ον) ταμτα για ελλαδα με κοντοπουλο????  not Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 139041916 
3ον) αμα δεν μιλησει ο καλλιτεχνης σε συνεντευξη του για τους γκει δεν ειναι must  Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 140729899
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Ιουν 07, 2018 3:01 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Το Πουλοπουλάκι άρχισε νωρίς φέτος!  Very Happy


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Ιουν 07, 2018 7:14 pm
Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 2437130571 Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 2437130571 Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 2437130571 Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 2437130571
Μυαλο δεν βαζουμε.....ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΟΟΟΟΟΟΟ ΛΕΜΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13965
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιουν 27, 2018 1:15 am
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιουν 27, 2018 9:12 am
Masilnto έγραψε:
Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 3261839802 scratch Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 3010029976
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιουν 27, 2018 3:30 pm
Ποιοι είναι αυτοί οι κάγκουρες, οι οποίοι απαιτούν και απευθείας ανάθεση;  Surprised


Meanwhile...



Εγώ νομίζω ότι η Τάμτα το ψήνει για την επόμενη χρονιά. Το θέμα είναι αν θα πάει με μας ή θα την κάνει για καμιά Κύπρο ή ακόμα και για Γεωργία.


Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13965
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιουν 27, 2018 9:00 pm
Από τη στιγμή που έχει γίνει ανάθεση στους Argo,
ο οποιοσδήποτε στην Ελλάδα μπορεί να το ζητήσει green
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιουν 27, 2018 10:40 pm
Masilnto έγραψε:Από τη στιγμή που έχει γίνει ανάθεση στους Argo,
ο οποιοσδήποτε στην Ελλάδα μπορεί να το ζητήσει green

Το έχεις ξαναγράψει αυτό και αν θυμάμαι σου είχα απαντήσει ότι 2 λάθη δεν κάνουν ένα σωστό.  
Εξάλλου, παραφράζοντας μια πάγια αρχή του δικαίου, "ισότητα στην αταλαντοσύνη δεν νοείται".  green


Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13965
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Ιουν 28, 2018 9:22 am
Libertus έγραψε:
Masilnto έγραψε:Από τη στιγμή που έχει γίνει ανάθεση στους Argo,
ο οποιοσδήποτε στην Ελλάδα μπορεί να το ζητήσει green

Εξάλλου, παραφράζοντας μια πάγια αρχή του δικαίου, "ισότητα στην αταλαντοσύνη δεν νοείται".  green

lol!
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τρι Σεπ 04, 2018 10:36 pm
Καλή Γιουροβιζιονοσεζόν να έχουμε. Δεν ξέρω και πόσοι είμαστε πλέον, μετά τον Μάιο, εδώ.  green

Παντελώς ξενερωμένος μετά τα περσινά της ΕΡΤ, δηλώνω παρών και φέτος, αλλά ειλικρινά δε με ενδιαφέρει προς το παρόν στο ελάχιστο το τι σκοπεύουν να κάνουν οι κύριοι στην Αγία Παρασκευή. 

Πρόβλεψη του ενστίκτου και μόνο ότι στην "καλύτερη" θα δούμε Τάμτα με απευθείας ανάθεση και σουηδοτράγουδο, στη χειρότερη κάποιον εθνικό τελικό της πλάκας με τριτοτέρτατα ονόματα και τραγούδια της οκάς. 

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 4079498562


Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13965
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τρι Σεπ 04, 2018 11:35 pm
Συμφωνώ !
Νομίζω πως ναι, η Τάμτα θα είναι το θετικό σενάριο για φέτος..
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Σεπ 13, 2018 9:36 pm
Καλη eurovisionχρονια και απο μενα....Μετα απο τοσες φανφαρες για το που θα γινει ο διαγωνισμος που μας ζαλισαν ελαφρως τον ερωτα Τελ Αβιβ λοιπον....
Πειραζει που εμενα η συνταγη "Ταμτα-γιουροβιζιοντραγουδο της πλακας by κοντοπουλος" δεν μου αρεσει????ας μην παμε καθολου καλυτερα...Ετσι κι αλλιως τα τελευταια χρονια οι ευρωπαιοι γραμμενους μας εχουν....δεν θα τους λειψουμε.....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Νοε 02, 2018 11:01 pm
ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Νοε 03, 2018 7:28 pm
Δηλαδή η ΕΡΤ σε 3 χρόνια θα έχει άλλαξει ηγεσία 3 φορές; Τσκ τσκ

Ενιγουέι, δεν τα βλέπω ούτε φέτος ιδιαίτερα ρόδινα τα πράγματα. Λέτε να μην πάμε;


Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13965
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Νοε 05, 2018 12:25 pm
Αποκλείεται.
Απλώς, θα έχουμε μάλλον μια λύση του ποδαριού.
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τρι Νοε 06, 2018 8:24 pm
ΕΡΤ με βλέπεις πώς σε κοιτάζω; 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Κανόνισε την πορεία σου.


Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13965
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Νοε 07, 2018 10:21 pm
Χαχαχαχα !
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Νοε 17, 2018 10:14 pm
ΛΕΤΕ????ΜΑΚΑΡΙ!!!!!
την προτιμω απο Ταμτα αρκει να μην παει σαν φτωχος συγγενης εκει...Να "βαλουν" λεφτα πανω της......
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Νοε 17, 2018 11:53 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Πάλι καλά...

Υ.Γ. Το τι γέλιο ρίχνω που όλοι στο γκρουπ του ΟΓΚΑΕ τραβάνε τα βυζιά τους από τη χαρά στο ενδεχόμενο εκπροσώπησής μας από την Καλομοίρα, δε λέγεται.  green


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Νοε 18, 2018 12:54 am
Libertus και εγω χαρηκα ( δεν βυζοτραβηχτηκα το πηρα πιο ψυχραιμα Smile ) παντα ημουν υπερ στο να ξαναπαει...Δεν λεω για τωρα αλλα και για παλιοτερα....Στην σκηνη το χει,καλο χαρακτηρα εχει την συμπαθουν ολοι οι φαν του διαγωνισμου ενα πολυ καλο τραγουδι να της εγραφαν να επενδυαν στην σκηνικη παρουσια της και μια χαρα....δηλαδη η φουρεραι τι παραπανω ειχε φετος?????
Παντως εγω διαβασα οτι η Καλομοιρα ειναι στην Αθηνα τωρα αν ισχυει δεν ξερω...Αν δεν ισχυει θα το διαψευσει η ιδια αν οχι οπου υπαρχει καπνος υπαρχει κ φωτια δεν λενε????
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Νοε 18, 2018 1:04 am
Εγώ πάλι νομίζω ότι, αν το πλάνο της ΕΡΤ για να σπάσει το σερί των κακών αποτελεσμάτων, είναι να μας σερβίρει λύση 2008, τότε καλύτερα ν' αποσυρθεί για λίγο, μπας και σκεφτεί πιο νηφάλια. Δηλαδή, sorry, αλλά θα στείλουμε μια 34αρα να νιαουρίζει παριστάνοντας την britney; Το 2008 η Καλομοίρα ήταν ένα φρέσκο, δροσερό κορίτσι, χωρίς φωνή μεν, αλλά με τρομερό χάρισμα (αυτό το αναγνωρίζω).Τώρα όλο αυτό το στιλ θα φαίνεται απλά γραφικό.

Τέλος, να μην ξεχνάμε πως η Καλομοίρα είναι τα τελευταία χρόνια stay at home mom, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Καμία επαφή με δισκογραφία ή τη σκηνή. Δεν ξέρω πως μια τέτοια επιλογή εκ μέρους της ΕΡΤ μπορεί να μας οδηγήσει σε κάτι εξαιρετικό.


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Νοε 18, 2018 10:52 am
Libertus έγραψε:Εγώ πάλι νομίζω ότι, αν το πλάνο της ΕΡΤ για να σπάσει το σερί των κακών αποτελεσμάτων, είναι να μας σερβίρει λύση 2008, τότε καλύτερα ν' αποσυρθεί για λίγο, μπας και σκεφτεί πιο νηφάλια. Δηλαδή, sorry, αλλά θα στείλουμε μια 34αρα να νιαουρίζει παριστάνοντας την britney; Το 2008 η Καλομοίρα ήταν ένα φρέσκο, δροσερό κορίτσι, χωρίς φωνή μεν, αλλά με τρομερό χάρισμα (αυτό το αναγνωρίζω).Τώρα όλο αυτό το στιλ θα φαίνεται απλά γραφικό.

Τέλος, να μην ξεχνάμε πως η Καλομοίρα είναι τα τελευταία χρόνια stay at home mom, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Καμία επαφή με δισκογραφία ή τη σκηνή. Δεν ξέρω πως μια τέτοια επιλογή εκ μέρους της ΕΡΤ μπορεί να μας οδηγήσει σε κάτι εξαιρετικό.
Καλημερα.....αλλοι καταξιωμενοι καλλιτεχνες δεν προκειται να πανε,η ερτ λεφτα δεν βαζει βλ.Τερζη περσι,οποτε στην αναβροχια καλο ειναι και το χαλαζι που λενε....απο το να στειλει η ερτ κανεναν αγνωστο αγνωστοπουλο μονο κ μονο για να βγαλει την υποχρεωση καλυτερα η Καλομοιρα....και η J.Lo κοντευει τα 50 αλλα μια χαρα σωου κανει στην σκηνη.....υποθετω αν παει η Καλομοιρα τελικα οποιος της γραψει θα σκεφτει οτι εχει μεγαλωσει πλεον για να νιαουριζει οποτε θα γραψει αναλογα...στο infe διαβασα πως εδειξε και ενδιαφερον για την eurovision και ο ηθοποιος που επαιζε στο ΤΑΜΑΜ το ονομα του δεν το θυμαμαι....
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13965
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Νοε 18, 2018 10:59 am
Ας πει μια μπαλάντα βρε παιδιά ! green

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Νοε 18, 2018 2:05 pm
Masilnto έγραψε:Ας πει μια μπαλάντα βρε παιδιά ! green

Εκει εχεις μεινει ακομη???Για δες αυτο που ειναι σχετικα φρεσκο...περσινο
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Νοε 18, 2018 4:50 pm
Μαρια S έγραψε:
Libertus έγραψε:Εγώ πάλι νομίζω ότι, αν το πλάνο της ΕΡΤ για να σπάσει το σερί των κακών αποτελεσμάτων, είναι να μας σερβίρει λύση 2008, τότε καλύτερα ν' αποσυρθεί για λίγο, μπας και σκεφτεί πιο νηφάλια. Δηλαδή, sorry, αλλά θα στείλουμε μια 34αρα να νιαουρίζει παριστάνοντας την britney; Το 2008 η Καλομοίρα ήταν ένα φρέσκο, δροσερό κορίτσι, χωρίς φωνή μεν, αλλά με τρομερό χάρισμα (αυτό το αναγνωρίζω).Τώρα όλο αυτό το στιλ θα φαίνεται απλά γραφικό.

Τέλος, να μην ξεχνάμε πως η Καλομοίρα είναι τα τελευταία χρόνια stay at home mom, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Καμία επαφή με δισκογραφία ή τη σκηνή. Δεν ξέρω πως μια τέτοια επιλογή εκ μέρους της ΕΡΤ μπορεί να μας οδηγήσει σε κάτι εξαιρετικό.
Καλημερα.....αλλοι καταξιωμενοι καλλιτεχνες δεν προκειται να πανε,η ερτ λεφτα δεν βαζει βλ.Τερζη περσι,οποτε στην αναβροχια καλο ειναι και το χαλαζι που λενε....απο το να στειλει η ερτ κανεναν αγνωστο αγνωστοπουλο μονο κ μονο για να βγαλει την υποχρεωση καλυτερα η Καλομοιρα....και η J.Lo κοντευει τα 50 αλλα μια χαρα σωου κανει στην σκηνη.....υποθετω αν παει η Καλομοιρα τελικα οποιος της γραψει θα σκεφτει οτι εχει μεγαλωσει πλεον για να νιαουριζει οποτε θα γραψει αναλογα...στο infe διαβασα πως εδειξε και ενδιαφερον για την eurovision και ο ηθοποιος που επαιζε στο ΤΑΜΑΜ το ονομα του δεν το θυμαμαι....

Το point μου δεν είναι ότι στα 34 είσαι μεγάλος για να κάνεις σόου. Απλά η Καλομοίρα έχει ένα πολύ συγκεκριμένο στιλ, αυτό της λολίτας, της καλής κόρης, της γλυκούλας. Και η εμφάνισή της, αλλά και η ένρινη, νιαουριστή φωνή της την εγκλωβίζουν σε αυτό.Και δυστυχώς, ηλικιακά δεν την παίρνει να το κάνει πλέον, χωρίς να φαίνεται αστεία. Η JLo κάνει σόου στα 50 της και βγαίνει γυναικάρα. Η Καλομοίρα δεν μπορεί να κάνει κάτι άλλο, εκτός από το χαριτωμένο κοριτσάκι. Προσωπικά, την κάνω από τώρα εικόνα στο μυαλό μου να στέλνει "φιλάκιαααααα" στους φανς και στους δημοσιογράφους και cringάρω. 

Το ότι δε θέλουν να πάνε καταξιωμένοι καλλιτέχνες δε λέει από μόνο του τίποτα. Όρεξη να υπήρχε από μεριάς ΕΡΤ και θα μπορούσε να βρει κάποιον λιγότερο γνωστό, αλλά ταλαντούχο και με το σωστό τραγούδι και την κατάλληλη ομάδα να φτάναμε σε ένα πολύ καλό αποτέλεσμα. Και κατά τη γνώμη μου, η σκέψη της ΕΡΤ για Καλομοίρα εν έτει 2018, δείχνει αυτό ακριβώς που όλοι ξέρουμε. Ότι η ΕΡΤ βαριέται που ζει και καταφεύγει σε τεμπέλικες λύσεις. Αλήθεια, με το τραγούδι τι γίνεται; έχουν σκεφτεί κάτι, ή θα έχουμε τα καλά του 2017;

Ο Χατζηγεωργίου από το Ταμάμ πάλι, δεν ξέρω. Συμπαθέστατο παιδί, αλλά αν σκέφτεται να πάει με κάτι σαν αυτό το σινγκλ που έβγαλε με την PANIK, τότε καλύτερα να κάτσει σπίτι του. 

Masilnto έγραψε:Ας πει μια μπαλάντα βρε παιδιά ! green


Αριστούργημα!  Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 1262296416

Σπόιλερ:


Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης