The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πρόβες

+34
Jennoula
iniseven
Nadine
Akis_z
Baked Potato
panosesc
GiannisEsc
alexg
Nick44
Gianissos
space28
ESCREGION
smart-attack
rozaelia
Albedo
Wow11
merda2004
WhenTheMusicDies
Master
Le Parisien
fertsod
liakleo
NoirJo
Lullaby.
Dia
Maria kat
jovla
panos
stskrg21
Jacko
lol3
Masilnto
EvNickGR
Elfo_Del_Infierno
38 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 4:56 pm
Albedo έγραψε:
liakleo έγραψε:Περνάει μηνύματα μωρέ, ίσως όντως το κάνει με επιτηδευμενο τρόπο, σου λέει πουλάνε αυτά, αλλά και ο ίδιος είναι διαφορετικός, οπότε εκεί μ έχει.
Δεν είναι διαφορετικός επειδή είναι γκέι και φοράει περούκα.Το 1/8 του αντρικου πληθυσμού είναι γκέι.Για τη παχυσαρκία τα ποσοστά είναι σαφώς πολύ μεγαλύτερα.Ειπε ας βάλουμε και μια κοπέλα με ειδικές ανάγκες να το απογειωσουμε.Τα μηνύματα στην οθόνη ασχολιαστα.Τιποτα το διαφορετικό δεν βλέπω σ' αυτή την εμφάνιση και είναι άκρως επιτηδευμένα όλα.Ελπιζω και το κοινό να το καταλάβει και να μη τσιμπήσει.Πλεον μου έχει γίνει εξαιρετικά αντιπαθής η συγκεκριμένη συμμετοχή καθώς πάει να εκμεταλλευτεί το "διαφορετικό".
Κάτσε ρε φίλε, πως δεν είναι διαφορετικός; Είναι εκτός της νόρμας που αυτή την στιγμή κυριαρχεί στον κόσμο. Όπως και να το κάνουμε από την στιγμή που έχει φάει ο άνθρωπος τόσο μπούλινγκ για μια περούκα και την σεξουαλική του προτίμηση τότε τι το επιτηδευμένο βλέπεις; Πες μου γιατί θα τρελαθούμε εδώ μέσα. Ποιος από τους στίχους δεν του ταιριάζει; Ποιο από τα μηνύματα από πίσω δεν ταιριάζουν στην κοινότητα του; Επειδή εσύ και αρκετοί άλλοι δεν έχουν νιώσει το πως είναι να είσαι εκτός της νόρμας, επειδή από ότι φαίνεται ποτέ δεν σας κορόιδεψαν για κάτι που δεν ελέγχετε καν (χρώμα του δέρματος, κιλά, νοητικό πρόβλημα ή οτιδήποτε άλλο) δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι που όλο αυτό  δεν τους αγγίζει και τους κάνει να νιώθουν όμορφα. Παρουσιάζεται με ένα αρκετά κλισέ τρόπο αλλά αφού αυτό τον εκφράζει και είναι κάτι που ο κόσμος ακόμα το έχει ανάγκη δεν βλέπω που είναι το κακό. Το τραγούδι αν αρέσει ή όχι είναι άλλο θέμα αλλά το staging είναι μια χαρά και μπράβο στον Μπιλάλ που δεν ακούει τον κάθε ένα και συνεχίζει να περνάει τα μηνύματα που θέλει.
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 5:22 pm
Είναι τόσο απελευθερωτικό να βλέπει κανείς αυτήν την ξέφρενη κούρσα της Γαλλίας. Όσο όμορφο κι αν είναι αυτό που θέλει να περάσει ως μήνυμα, όταν ένα τόσο αδύναμο τραγούδι, ερμηνευμένο από κάποιον που δεν είναι καν τραγουδιστής πλασάρεται ακόμα και για διεκδικητής της 1ης θέσης, συνειδητοποιείς επιτέλους ότι δεν πρέπει να τρελαίνεσαι ούτε για τα στοιχήματα, αλλά ούτε καν για τα αποτελέσματα. Χαλαρρρρράααααα...


Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 5:24 pm
Παρακαλώ να διατηρηθεί η συζήτηση σε κόσμιο επίπεδο, και να αποφευχθούν οι προσωπικές αναφορές.
Ο καθένας έχει δικαίωμα να του αρέσει οτιδήποτε για τον τάδε λόγο, και να μην του αρέσει οτιδήποτε για τον τάδε λόγο,
αρκεί βέβαια να το εκφράζει με αξιοπρεπή τρόπο.
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2186
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 5:27 pm
Libertus έγραψε:Είναι τόσο απελευθερωτικό να βλέπει κανείς αυτήν την ξέφρενη κούρσα της Γαλλίας. Όσο όμορφο κι αν είναι αυτό που θέλει να περάσει ως μήνυμα, όταν ένα τόσο αδύναμο τραγούδι, ερμηνευμένο από κάποιον που δεν είναι καν τραγουδιστής πλασάρεται ακόμα και για διεκδικητής της 1ης θέσης, συνειδητοποιείς επιτέλους ότι δεν πρέπει να τρελαίνεσαι ούτε για τα στοιχήματα, αλλά ούτε καν για τα αποτελέσματα. Χαλαρρρρράααααα...
+10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000!!!!!
Albedo
Albedo
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 5:29 pm
Le Parisien έγραψε:
Albedo έγραψε:
liakleo έγραψε:Περνάει μηνύματα μωρέ, ίσως όντως το κάνει με επιτηδευμενο τρόπο, σου λέει πουλάνε αυτά, αλλά και ο ίδιος είναι διαφορετικός, οπότε εκεί μ έχει.
Δεν είναι διαφορετικός επειδή είναι γκέι και φοράει περούκα.Το 1/8 του αντρικου πληθυσμού είναι γκέι.Για τη παχυσαρκία τα ποσοστά είναι σαφώς πολύ μεγαλύτερα.Ειπε ας βάλουμε και μια κοπέλα με ειδικές ανάγκες να το απογειωσουμε.Τα μηνύματα στην οθόνη ασχολιαστα.Τιποτα το διαφορετικό δεν βλέπω σ' αυτή την εμφάνιση και είναι άκρως επιτηδευμένα όλα.Ελπιζω και το κοινό να το καταλάβει και να μη τσιμπήσει.Πλεον μου έχει γίνει εξαιρετικά αντιπαθής η συγκεκριμένη συμμετοχή καθώς πάει να εκμεταλλευτεί το "διαφορετικό".
Κάτσε ρε φίλε, πως δεν είναι διαφορετικός; Είναι εκτός της νόρμας που αυτή την στιγμή κυριαρχεί στον κόσμο. Όπως και να το κάνουμε από την στιγμή που έχει φάει ο άνθρωπος τόσο μπούλινγκ για μια περούκα και την σεξουαλική του προτίμηση τότε τι το επιτηδευμένο βλέπεις; Πες μου γιατί θα τρελαθούμε εδώ μέσα. Ποιος από τους στίχους δεν του ταιριάζει; Ποιο από τα μηνύματα από πίσω δεν ταιριάζουν στην κοινότητα του; Επειδή εσύ και αρκετοί άλλοι δεν έχουν νιώσει το πως είναι να είσαι εκτός της νόρμας, επειδή από ότι φαίνεται ποτέ δεν σας κορόιδεψαν για κάτι που δεν ελέγχετε καν (χρώμα του δέρματος, κιλά, νοητικό πρόβλημα ή οτιδήποτε άλλο) δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι που όλο αυτό  δεν τους αγγίζει και τους κάνει να νιώθουν όμορφα. Παρουσιάζεται με ένα αρκετά κλισέ τρόπο αλλά αφού αυτό τον εκφράζει και είναι κάτι που ο κόσμος ακόμα το έχει ανάγκη δεν βλέπω που είναι το κακό. Το τραγούδι αν αρέσει ή όχι είναι άλλο θέμα αλλά το staging είναι μια χαρά και μπράβο στον Μπιλάλ που δεν ακούει τον κάθε ένα και συνεχίζει να περνάει τα μηνύματα που θέλει.
Καταρχάς δεν με ενοχλεί το τραγούδι του.Ειπα πως με ενοχλεί η εκμετάλλευση του bullying σε ένα διαγωνισμό τραγουδιού, τόσο απροκάλυπτα.Και ξαναλέω η μειοψηφία κάθε κοινωνίας είναι οι άρτιοι κατά τα πρότυπα που προβάλλονται καθημερινά στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.Οι υπόλοιποι είμαστε η πλειοψηφία.Δεν είσαι διαφορετικός επειδή είσαι γκέι ή φοράς περούκα.Απλα με το να επικεντρώνεται σ'αυτο δείχνεις ότι αποζητας προσοχή .Δεν βοηθάει κανέναν με το να φοράει περούκα , ενδυμασία Britney 1999 και έχοντας μηνύματα στο background αλά Aguilera 2002 .Το βίτσιο του κάνει κι εκμεταλλεύεται το κοινό που είχε κάποια τραυματική εμπειρία όπως σχεδόν όλοι μας.Αυτα στα λέω ως ένας γκέι άντρας, 25 χρόνων που σαν παιδάκι του δημοτικού ήμουν παχουλό . Δεν με ορίζει σαν άνθρωπο η σεξουαλικότητα μου.Αν ήμουν παχουλός δεν θα έλεγα μπράβο που δείχνετε τη παχουλή χορεύτρια για να σας ψηφίσουν.Δεν θα πω μπράβο στο Μπιλάλ που το μόνο που τον απασχολεί πραγματικά είναι να τινάζει τη μακριά καταξανθη περούκα του και να κάνει το σταριλικι του.Μην μασάτε ο,τι σας σερβίρουν.
Gianissos
Gianissos
Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2019

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 6:34 pm
Εγώ συμφωνώ με τον προλαλήσαντα. Γενικά θεωρώ ότι η αποδοχή της διαφορετικότητας θα έπρεπε να γίνεται πιο ουσιαστικά και η συγκεκριμένη συμμετοχή προσπαθεί να εκμεταλλευτεί το γεγονός ότι έχει «διαφορετικά» άτομα και προωθεί Τα «διαφορετικά» πιστεύω τους. Όμως αυτό είναι εσφαλμένο γιατι θεωρώ ότι κανείς άνθρωπος δεν θα πρέπει να ξεχωρίζει για τα χαρακτηριστικά που έχει (ψηλός κοντός χοντρός αδύνατος γκει Στρειτ χριστιανός μουσουλμάνος κτλπ) γιατι τότε δίνεται βήμα στους υπόλοιπους να τον σχολιάσουν αρνητικά. Έτσι και αυτή η συμμετοχή προωθεί κάποια χαρακτηριστικά ως ιδιαίτερα και θεωρώ ότι μόνο όσοι τα αποδέχονται ίσως να εκτιμήσουν κάπως το μήνυμα. Οι υπόλοιποι απλά θα κράξουν (λάθος). Άρα δεν προωθεί εν τελεί τη διαφορετικοτητα
Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 6:43 pm
Albedo έγραψε:
Le Parisien έγραψε:
Albedo έγραψε:
liakleo έγραψε:Περνάει μηνύματα μωρέ, ίσως όντως το κάνει με επιτηδευμενο τρόπο, σου λέει πουλάνε αυτά, αλλά και ο ίδιος είναι διαφορετικός, οπότε εκεί μ έχει.
Δεν είναι διαφορετικός επειδή είναι γκέι και φοράει περούκα.Το 1/8 του αντρικου πληθυσμού είναι γκέι.Για τη παχυσαρκία τα ποσοστά είναι σαφώς πολύ μεγαλύτερα.Ειπε ας βάλουμε και μια κοπέλα με ειδικές ανάγκες να το απογειωσουμε.Τα μηνύματα στην οθόνη ασχολιαστα.Τιποτα το διαφορετικό δεν βλέπω σ' αυτή την εμφάνιση και είναι άκρως επιτηδευμένα όλα.Ελπιζω και το κοινό να το καταλάβει και να μη τσιμπήσει.Πλεον μου έχει γίνει εξαιρετικά αντιπαθής η συγκεκριμένη συμμετοχή καθώς πάει να εκμεταλλευτεί το "διαφορετικό".
Κάτσε ρε φίλε, πως δεν είναι διαφορετικός; Είναι εκτός της νόρμας που αυτή την στιγμή κυριαρχεί στον κόσμο. Όπως και να το κάνουμε από την στιγμή που έχει φάει ο άνθρωπος τόσο μπούλινγκ για μια περούκα και την σεξουαλική του προτίμηση τότε τι το επιτηδευμένο βλέπεις; Πες μου γιατί θα τρελαθούμε εδώ μέσα. Ποιος από τους στίχους δεν του ταιριάζει; Ποιο από τα μηνύματα από πίσω δεν ταιριάζουν στην κοινότητα του; Επειδή εσύ και αρκετοί άλλοι δεν έχουν νιώσει το πως είναι να είσαι εκτός της νόρμας, επειδή από ότι φαίνεται ποτέ δεν σας κορόιδεψαν για κάτι που δεν ελέγχετε καν (χρώμα του δέρματος, κιλά, νοητικό πρόβλημα ή οτιδήποτε άλλο) δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι που όλο αυτό  δεν τους αγγίζει και τους κάνει να νιώθουν όμορφα. Παρουσιάζεται με ένα αρκετά κλισέ τρόπο αλλά αφού αυτό τον εκφράζει και είναι κάτι που ο κόσμος ακόμα το έχει ανάγκη δεν βλέπω που είναι το κακό. Το τραγούδι αν αρέσει ή όχι είναι άλλο θέμα αλλά το staging είναι μια χαρά και μπράβο στον Μπιλάλ που δεν ακούει τον κάθε ένα και συνεχίζει να περνάει τα μηνύματα που θέλει.
Καταρχάς δεν με ενοχλεί το τραγούδι του.Ειπα πως με ενοχλεί η εκμετάλλευση του bullying σε ένα διαγωνισμό τραγουδιού, τόσο απροκάλυπτα.Και ξαναλέω η μειοψηφία κάθε κοινωνίας είναι οι άρτιοι κατά τα πρότυπα που προβάλλονται καθημερινά στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.Οι υπόλοιποι είμαστε η πλειοψηφία.Δεν είσαι διαφορετικός επειδή είσαι γκέι ή φοράς περούκα.Απλα με το να επικεντρώνεται σ'αυτο δείχνεις ότι αποζητας προσοχή .Δεν βοηθάει κανέναν με το να φοράει περούκα , ενδυμασία Britney 1999 και έχοντας μηνύματα στο background αλά Aguilera 2002 .Το βίτσιο του κάνει κι εκμεταλλεύεται το κοινό που είχε κάποια τραυματική εμπειρία όπως σχεδόν όλοι μας.Αυτα στα λέω ως ένας γκέι άντρας, 25 χρόνων που σαν παιδάκι του δημοτικού ήμουν παχουλό . Δεν με ορίζει σαν άνθρωπο η σεξουαλικότητα μου.Αν ήμουν παχουλός δεν θα έλεγα μπράβο που δείχνετε τη παχουλή χορεύτρια για να σας ψηφίσουν.Δεν θα πω μπράβο στο Μπιλάλ που το μόνο που τον απασχολεί πραγματικά είναι να τινάζει τη μακριά καταξανθη περούκα του και να κάνει το σταριλικι του.Μην μασάτε ο,τι σας σερβίρουν.
Για να μην ξεφύγει τελείως από τα όρια του διαγωνισμού αυτή η συζήτηση θα πως αυτά και θα το αφήσω εδώ. Από την στιγμή που είναι εκτός της νόρμας είναι αυτομάτως διαφορετικός για την πλειοψηφία. Αυτό είναι γεγονός και δεν μπορεί να αμφισβητηθεί. Αν ακολουθούσες έστω λίγο τον Μπιλάλ θα έβλεπες πως δεν έχει κανένα σταριλίκι και ότι είναι ένας άνθρωπος που έχει ακούσει τα χίλια δυο(μέχρι και απειλητικά μηνύματα)  για κάτι που ουσιαστικά δεν ενοχλεί κανέναν. Αν εσένα οι στίχοι που λένε "malgre les regards les avis, je pleure, je sors et je ris" ή " toutes ces voix, fais comme ci fais comme ca" δεν σε αγγίζουν και δεν σου δείχνουν να καταλάβεις τα πόσα έχει περάσει τότε μάλλον το τραγούδι δεν είναι για σένα. Δεν χρειάζεται να υποτιμάμε τις εμπειρίες και τα συναισθήματα των καλλιτεχνών απλά για να φανούμε ότι δεν μασάμε. Αυτά  Surprised
Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 6:45 pm
Να ρωτήσω κάτι… θα έχουμε βίντεο από την αυριανή τζενεράλε, έτσι;
Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 6:52 pm
Ερασιτεχνικά από κινητά κτλ όχι επαγγελματικά
Ίσως μέσα στην αρένα να φαίνονται κ από τα screens κάποια τηλεοπτικά πλάνα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jacko στις Κυρ Μάης 12, 2019 6:53 pm, 1 φορά
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 6:53 pm
Nα πω και εγω την γνωμη μου για τους ''μεγαλους''.Γερμανοαγγλιες καλο πατο,ενα τσικ καλυτερο της Βρετανιας αλλα πολυ basic και ο τραγουδιστης προσπαθει να το ανεβασει καπως με την φωνη του αλλα καταφευγει στην υπερβολη και στην τσιριδα.Της Ισπανιας απλα ευχαριστο,δεν νομιζω οτι κολλουσε και παρα πολυ το στειτζινγκ του Φωκα.Του Ισραηλ μια safe επιλογη,μια αξιοπρεπης μπαλαντα κλασσικη επιλογη διοργανωτριας χωρας που ξερει οτι δεν παει για κατι καλο(γιατι αραγεWink.Η Ιταλια συνεχιζει να μου αρεσει,αν και μοιαζει λιγο φτηνιαρικο επι σκηνης και κυριως ακουγεται πολυ flat ο Μαχμουντ,λενε βεβαια οτι ηταν αρρωστος.Εκτιμω οτι σαν κλασσικη πορεια Ιταλιας θα φαει ψιλοπατο απο επιτροπες αλλα στο κοσμο θα παει καλα καπου 5ο-6ο ειναι και συγχρονο ακουσμα εξαλλου.Για την Γαλλια που εχει γινει talk of the town εκτιμω το επαγγελματικο στησιμο και οτι καταφεραν να προσελκυσουν επιτυχημενα την προσοχη,παρολα αυτα-και δεν θα αναφερθω καν στις ενστασεις περι επιτηδευμενου που εν μερει τις ενστερνιζομαι-ειναι μετριο τραγουδι και συνηθως αυτο δεν κρυβεται την βραδια του τελικου παρα τα γυρω γυρω,χωρις να το υποτιμω νομιζω οτι ειναι το φετινο ''τυρακι'' των στοιχηματικων
Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 7:00 pm
Αυτή είναι η διαφορά 
Η Κοντσιτα πχ είχε και μια τραγουδαρα παράλληλα με την διαφορετικότητα της εμφάνισης για αυτό και δεν προσπάθησε να κάνει κάτι άλλο εντυπωσιακό με props εφέ κτλ 
Η Γαλλία έχει ένα πολύ μέτριο τραγούδι για να νικήσει πέρα από το κονσεπτ της εμφάνισης
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 7:14 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Red carpet ξενικά σε λίγο, για όποιον ενδιαφέρεται.


Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 7:23 pm
Όχι πως και για την Κοντσίτα δεν έλεγαν ότι νίκησε λόγω εμφάνισης και όχι λόγω του τραγουδιού(το οποίο κατηγορήθηκε για αντιγραφή κτλ). Γενικότερα πάντα για έναν νικητή ψάχνουμε να βρούμε δικαιολογίες επειδή είχαμε άλλο προσωπικό νικητή και δεν σκεφτόμαστε ότι μπορεί να άρεσε όντως στον κόσμο αυτό που παρουσιάστηκε (εκτός από τις χρονιές που βγαίνει κάποιος κατά τύχη). Έτσι, αν νικήσει ο Μπιλάλ θα λένε τα ίδια. Αν νικήσει η Σουηδία θα είναι λόγω των επιτροπών, το Αζερμπαϊτζάν λόγω των εφέ και πάει λέγοντας.
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 7:39 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τι φοράει στα μαλλιά της η Κατερίνα;  green


Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 8:30 pm
Libertus έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Red carpet ξενικά σε λίγο, για όποιον ενδιαφέρεται.

Αναφέρθηκε στην κατηγορία "Διάφορα νέα".
Ό,τι σχετίζεται με την εκδήλωση καλύτερα να δημοσιεύεται εκεί πέρα,
όχι εδώ που είναι για τις πρόβες.
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 10:48 pm
Libertus έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τι φοράει στα μαλλιά της η Κατερίνα;  green
Ζωντανα λουλουδακια....
Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 12, 2019 11:27 pm
Αύριο που θα είναι το juries show, θα τραγουδήσουν και 3 big 5 που ψηφίζουν για να το ανεβάσουν μετά τον ημιτελικό όπως πέρσι;
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Δευ Μάης 13, 2019 7:27 am
Le Parisien έγραψε:Αύριο που θα είναι το juries show, θα τραγουδήσουν και 3 big 5 που ψηφίζουν για να το ανεβάσουν μετά τον ημιτελικό όπως πέρσι;

Λογικά ναι..!
Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Δευ Μάης 13, 2019 1:19 pm
Πω πω πέρασε ο καιρός 
Έφτασε η μέρα των επιτροπών 

Άντε καλή επιτυχία στα κορίτσια μας !
Να πάνε όλα καλά φωνητικά και να είναι τέλεια τα πλάνα μας  Laughing

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Albedo
Albedo
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Δευ Μάης 13, 2019 1:28 pm
Η Γούση πάλι ανέβασε εναν πίνακα με έναν ιππότη πάνω σε άσπρο άλογο.Επισης τώρα που το ξαναπαρατηρω το ρούχο της Κατερινας μοιάζει με στολή ιππότη.Δεν νομίζω να σημαίνει κάτι βέβαια,μάλλον έχω αρχίσει και το χάνω από την αγωνία.😅😅
Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Δευ Μάης 13, 2019 2:05 pm
Εγώ έχω αγωνία αν θα φανούν τα γραφικά τελικά στο πάτωμα ή όχι 
Μα ένας δημοσιογράφος δεν έχει βρεθεί να την ρωτήσει  Laughing Evil or Very Mad
Albedo
Albedo
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Δευ Μάης 13, 2019 2:18 pm
Jacko έγραψε:Εγώ έχω αγωνία αν θα φανούν τα γραφικά τελικά στο πάτωμα ή όχι 
Μα ένας δημοσιογράφος δεν έχει βρεθεί να την ρωτήσει  Laughing Evil or Very Mad
Έλα ντε...😅😅
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Δευ Μάης 13, 2019 2:28 pm
Jacko έγραψε:Εγώ έχω αγωνία αν θα φανούν τα γραφικά τελικά στο πάτωμα ή όχι 
Μα ένας δημοσιογράφος δεν έχει βρεθεί να την ρωτήσει  Laughing Evil or Very Mad

Παιδιά η ενημέρωση που είχα ήταν ότι θα τα αφήσουν αλλά ήθελαν να το δοκιμάσουν και σβηστό το δάπεδο στη δεύτερη προβα. Δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι από την Παρασκευή, πρακτικά θα το μάθουμε σήμερα στη προβα ποια ήταν η οριστική απόφαση. Ξέρω ότι θα υπάρχουν αλλαγές στα φώτα αρκετές και κάποια πλάνα θα «καθαρίσουν» από τις αλληλοεπικαλύψεις. 

Έχοντας δει και τις δυο βερσιον γραμμένες από τη τηλεοπτική κάλυψη, θεωρώ αυτοκτονία να το σβήσουν το γραφικό του δαπέδου.
Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Πρόβες - Σελίδα 19 Empty Απ: Πρόβες

Δευ Μάης 13, 2019 2:34 pm
Απλά αν σβήσουν τα γραφικά τότε πρέπει να αλλάξουν και τα πλάνα γιατί δεν υπάρχει λόγος η κάμερα να δείχνει το πάτωμα
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης