The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μεγάλος Τελικός

+27
EvNickGR
Haris
bop-whop-a-lu
fertsod
smart-attack
alexg
John2000
jovla
Dia
rozaelia
space28
liakleo
Le Parisien
Nadine
Elfo_Del_Infierno
panos
Gus123
stskrg21
panosesc
NoirJo
lol3
merda2004
Master
Jacko
Wow11
Gianissos
Masilnto
31 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 3:20 am
NoirJo έγραψε:Top 4 θα έλεγα, Jacko. Δεδομένου ότι έκαψε τελείως τη Τσεχία στο #3 και τη Σερβία ανάμεσα σε τόσα φαβορί...

Δεν ξέρω από την μια χαρηκα που δεν είμαστε στην αρχή και το προτιμώ να είμαστε 13 έστω και μετά την Ολλανδία παρά π.χ 6 
Αλλά από την άλλη όμως μετά την Ολλανδία ;
Αν υποθέσουμε ότι η Αυστραλία νικησε(που λογικά έτσι έγινε) με το 25 που βλέπουμε 
Θα έβαζε το τοπ3 ημιτελικού π.χ μετά το απόλυτο φαβορί ;
Θα έβαζε απανωτά 3 χώρες που έχουν καλές προοπτικές ;

Πφφφ δεν ξέρω τι να καταλάβω καηκα Laughing
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 3:26 am
Εγώ πάντως το μόνο που ξέρω είναι ότι κάνουμε ενδιαφέρον σάντουιτς οι Έλληνες (Ελλαδίτες και Κύπριοι) με τον Ολλανδό.  green


Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 3:45 am
Μερικές θέσεις ίσως να έχουν μπει ανάλογα και με την διαφορετικότητα των τραγουδιών. Κύπρος - Ολλανδία - Ελλάδα πχ είναι ένα τρίο πολύ διαφορετικό μεταξύ τους, χρωματικά, μουσικά, αισθητικά κτλ. Επίσης με τόσα φαβορί μαζεμένα στον πρώτο μισό λογικό ήταν κάπου να γίνει αυτός ο συνωστισμός. Δεν υπάρχουν αρκετά fillers για να καλυφθούν όλα τα φαβορί πριν και μετά. Προσωπικά νομίζω ότι μου αρέσει η θέση. Δεν ξέρω ποια θα μπορούσε να ήταν η ιδανικότερη δεδομένων των χωρών που μαζεύτηκαν στο πρώτο μισό, αλλά το ότι βγαίνουμε ουσιαστικά στην μέση που είναι ένα σημείο που θα έχει μαζευτεί σίγουρα ο κόσμος στις τηλεοράσεις και μετά από ένα φαβορί που σημαίνει ότι το ενδιαφέρον θα είναι στον διαγωνισμό και όχι στο πότε θα έρθει η πίτσα νομίζω ότι δεν το λες και καταστροφικό. Πιο άσχημα είναι για την Κύπρο που βγαίνει πριν και όλοι απλά θα περιμένουν το φαβορί για να κρίνουν αν αξίζει την νίκη ή όχι. Το ότι η Μάλτα θα ανοίξει μάλλον σημαίνει ότι πέρασε στις τελευταίες θέσεις και έχει υπερκτιμηθεί από τους bookers μιας και ποτέ δεν είχε δύναμη στο televoting (αν και όλα αλλάζουν με μια δυνατή εμφάνιση). Θ δείξει, ο τελικός είναι σε λιγότερο από 48 ώρες!
avatar
panos
ESC Guru 2017
Αριθμός μηνυμάτων : 478
Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2015

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 3:52 am
Από το 2013 που αποφασίζουν οι παραγωγοί την σειρά εμφάνισης, αυτή είναι η θέση που δίνει η 13η σειρά εμφάνισης:

2013. Ολλανδία - Anouk (Τελικός: 9 θέση - Ημιτελικός: 6 Θέση)
2014. Σουηδία - Sanna Nielsen (Τελικός: 3η θέση, Ημιτελικός: 2η θέση)
2015. Βέλγιο - Loic Nottet (Τελικός: 4η θέση, Ημιτελικός: 2η θέση)
2016. Αυστραλία - Dami Ιm (Τελικός: 2η θέση, Ημιτελικός: 1η θέση)
2017. Κροατία - Jacques Houdek (Τελικός: 13η θέση, Ημιτελικός: 8η θέση)
2018. Γαλλία - Madama Monsieur (Τελικός: 13η θέση)

Δεν ξέρω τι συμπέρασμα να βγάλω από αυτό, εάν δηλαδή τα πήγαμε καλά στον ημιτελικό ή απλώς μας έβαλαν σαν filler δίπλα στο μεγάλο φαβορί
Στο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] πάντως δεν τα πάμε καθόλου καλά στο iTunes charts, είμαστε στις τελευταίες θέσεις, ακόμη και κάτω από χώρες που αποκλείστηκαν.
Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 4:02 am
panos έγραψε:Από το 2013 που αποφασίζουν οι παραγωγοί την σειρά εμφάνισης, αυτή είναι η θέση που δίνει η 13η σειρά εμφάνισης:

2013. Ολλανδία - Anouk (Τελικός: 9 θέση - Ημιτελικός: 6 Θέση)
2014. Σουηδία - Sanna Nielsen (Τελικός: 3η θέση, Ημιτελικός: 2η θέση)
2015. Βέλγιο - Loic Nottet (Τελικός: 4η θέση, Ημιτελικός: 2η θέση)
2016. Αυστραλία - Dami Ιm (Τελικός: 2η θέση, Ημιτελικός: 1η θέση)
2017. Κροατία - Jacques Houdek (Τελικός: 13η θέση, Ημιτελικός: 8η θέση)
2018. Γαλλία - Madama Monsieur (Τελικός: 13η θέση)

Δεν ξέρω τι συμπέρασμα να βγάλω από αυτό, εάν δηλαδή τα πήγαμε καλά στον ημιτελικό ή απλώς μας έβαλαν σαν filler δίπλα στο μεγάλο φαβορί
Στο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] πάντως δεν τα πάμε καθόλου καλά στο iTunes charts, είμαστε στις τελευταίες θέσεις, ακόμη και κάτω από χώρες που αποκλείστηκαν.
Από ότι είδα καμιά χώρα δεν τα πάει ιδιαίτερα καλά στα iTunes, ακόμα και η Ολλανδία στις μεγάλες βιομηχανίες είναι κατά πολύ εκτός τοπ 100. Τώρα αν στην Αρμενία που για να μπεις τοπ 50 στα iTunes πρέπει να πουλήσεις 2 αντίτυπα θεωρείται αυτό επιτυχία τι να πω. Όλα θα κριθούν στον τελικό γιατί υπάρχει και ο παράγοντας που λέγεται επιτροπή, αν μας στηρίξουν και μέτρια να τα πάμε στο κοινό μια καλή θέση μπορούμε να την πάρουμε όπως έγινε πέρσι με την Αυστρία κτλ. Θα δούμε.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 8:08 am
Εμένα η αίσθησή μου είναι ότι Ελλάδα και Κύπρος προκρίθηκαν ως εκτοέβδομες.
Αν έβγαιναν top3, δε νομίζω να τις έβαζαν δίπλα ΣΤΟ φαβορί του διαγωνισμού.
Από κει και πέρα, από τη σειρά εμφάνισης, εντύπωση μου κάνει το 7 του Σαν Μαρίνο,
μια θέση που παραδοσιακά δίνεται σε φαβορί, wtf.
Η Αυστραλία πρέπει να κέρδισε τον ημιτελικό μας, και έχω την εντύπωση ότι η Σερβία ήταν ίσως και top 3.
Θεωρώ επίσης ότι καλή σειρά εμφάνισης έχει η Ιταλία, ανάμεσα σε δύο πιο low tempo κομμάτια.
Η Αυστραλία μετά την Ελβετία ίσως πάθει λίγη ζημιά (στον κόσμο), γιατί στις επιτροπές ξέρουμε green
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 8:19 am
ΑΝ θυμάμαι σωστά, το διάλειμμα στον τελικό γίνεται μεταξύ των θέσεων 12 & 13,
δηλαδή μετά την Ολλανδία και πριν την Ελλάδα.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 8:20 am
Βίντεο με τη σειρά εμφάνισης των χωρών

liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 904
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 11:33 am
Λοιπόν, έτσι όπως βλέπω το recap, θεωρώ ότι έχουμε μια πολύ καλή θέση. Θα ζεσταθεί το κοινό με Τάμτα, θα απογειωθεί με Ολλανδία και έτσι όπως θα είναι θερμό θα υποδεχθεί και την Κατερίνα-αν δεν μας κόψουν (κάψουν) με κανένα διάλειμμα....
Μετά το 20 γίνεται ο κακός χαμός....
Ο Σεργκέι (που ανακάλυψα ότι έχει γεννηθεί κι αυτός Πρωταπριλιά σαν κι εμένα!) νομίζω ψιλοθάβεται στο 5....
Gianissos
Gianissos
Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2019

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 12:19 pm
Για αυτούς που λενε ότι Αυστραλία βγήκε πρώτη γτ είναι στη θέση 25 να θυμησω ότι πέρσι την ίδια θέση είχε κ η φουρειρα π βγήκε δεύτερη στον ημιτελικό της. Γενικά θεωρώ ότι για διάφορους παράγοντες δεν θα πάρει αυτή η αποστολή (η δικιά μας) αυτό που της αξιζει κ είναι κακό αυτό Για μια τόσο καλοδουλεμένη συμμετοχή από όλες τις πλευρές. Είναι καλύτερες οι εξής;
Μαλτα άχαρη (αγουρω που είδα κ εδώ) τραγουδίστρια
Αζερος 100 φορές το σατ απ μας τα πρηξε κ σιγά τη σκηνική εμφάνιση (ειδικά το εφέ χαλια)
Βόρεια Μακεδονία σε τπτ δεν μας περναει
Ισπανία το τραγούδι δεν είναι τόσο καλό όσο το δικό μας
Ελβετός άφωνος 
Ιταλός καπως μέτρια σκηνική εμφάνιση κ οριακά φωνητικά καλος
Νορβηγία κιτς
Γάλλος οριακά φωνητικά καλός μέτριο τραγούδι 
Αυστραλία μέτριο τραγούδι
Εγώ θεωρώ ότι είμαστε καλύτεροι από όλους αυτούς και θα έπρεπε να είμαστε 6οι
(Ή 5οι ανάλογα με τη γνώμη του καθενός για την ισλανδια εμένα σαν τραγούδι καπως μ αρέσει)
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 1:00 pm
Gianissos έγραψε:Για αυτούς που λενε ότι Αυστραλία βγήκε πρώτη γτ είναι στη θέση 25 να θυμησω ότι πέρσι την ίδια θέση είχε κ η φουρειρα π βγήκε δεύτερη στον ημιτελικό της. Γενικά θεωρώ ότι για διάφορους παράγοντες δεν θα πάρει αυτή η αποστολή (η δικιά μας) αυτό που της αξιζει κ είναι κακό αυτό Για μια τόσο καλοδουλεμένη συμμετοχή από όλες τις πλευρές. Είναι καλύτερες οι εξής;
Μαλτα άχαρη (αγουρω που είδα κ εδώ) τραγουδίστρια
Αζερος 100 φορές το σατ απ μας τα πρηξε κ σιγά τη σκηνική εμφάνιση (ειδικά το εφέ χαλια)
Βόρεια Μακεδονία σε τπτ δεν μας περναει
Ισπανία το τραγούδι δεν είναι τόσο καλό όσο το δικό μας
Ελβετός άφωνος 
Ιταλός καπως μέτρια σκηνική εμφάνιση κ οριακά φωνητικά καλος
Νορβηγία κιτς
Γάλλος οριακά φωνητικά καλός μέτριο τραγούδι 
Αυστραλία μέτριο τραγούδι
Εγώ θεωρώ ότι είμαστε καλύτεροι από όλους αυτούς και θα έπρεπε να είμαστε 6οι
(Ή 5οι ανάλογα με τη γνώμη του καθενός για την ισλανδια εμένα σαν τραγούδι καπως μ αρέσει)

Και μένα μου φαίνεται αδιανόητο να είναι πιο πάνω από εμάς Βόρεια Μακεδονία, Ισπανία, Μάλτα.

Νορβηγία το θεωρώ τραγικά κακό κομμάτι που δε μπορεί να σταθεί πουθενά εκτός Γιουροβίζιον, αλλά προφανώς θα ψηφιστεί από τους βόρειους.
Ελβετός δε με ενοχλεί η φωνή του, αλλά οπτικά είναι εντυπωσιακότατο και η σειρά εμφάνισης τον ευνοεί.
Τη Ρωσία ειδικά στις επιτροπές την βλέπω 8η - 10η. Από την τηλεψηφοφορία θα σωθεί αλλά δεν τον βλέπω για μεγάλα πράγματα. Έχει και τον λαιμό του, έλεγε ότι ο κλιματισμός είναι τόσο χαμηλα που έχει παγώσει - έχοντας πάει Ισραήλ να σας πώ ότι όντως με τον κλιματισμό έχουν ένα κόλλημα και τον βάζουν στο μείον 40.

Η Γαλλία είναι τόσο in your face όλο το μήνυμα κλπ και δεν ξέρω πως θα λειτουργήσει.
Η Ιταλία έχει κάνει τα αδύνατα δυνατά να στηθεί σκηνοθετικά όσο πιο άχαρα γίνεται. Φωνητικά εμένα μου φαίνεται κακός, ακατανόητη η επιλογή των ρούχων τη στιγμή που έχει εξαιρετικό γούστο, είναι ότι χειρότερο έχει φορέσει.

Την Αυστραλία προσωπικά δεν την καταλαβαίνω. Είναι για μένα ακατανόητη συμμετοχή - όπως ήταν και η Νέτα - και δεν μπορώ να καταλάβω τίμπορεί να κάνει. Το τραγούδι είναι φρίκη, τα crossover οι επιτροπές τα ΘΑΒΟΥΝ αλλά εδώ έχουμε όλο αυτό το οπτικό που θολώνει τα υπόλοιπα...

Τελική πρόβλεψη για εμάς 8-12. Πάνω από 8οι θα είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιτυχία, κάτω από 12 το θεωρώ κατάφορη αδικία.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 1:53 pm
Νομίζω πως εφικτός στόχος είναι αρχικά να είμαστε πάνω από τη 19η θέση,
και καλώς εχόντων των πραγμάτων να είμαστε στην αριστερή πλευρή του πίνακα. Very Happy
Είναι δύσκολα τα πράγματα για την Κατερίνα, γιατί εμφανίζεται όχι απλώς μετά το φαβορί,
αλλά μετά από έναν αψεγάδιαστο ερμηνευτή.
Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 1:58 pm
Αυτό φοβαμαι κ εγώ 
Το μόνο άγχος να ΜΗΝ μείνει η Demy ως η καλύτερη θέση τα τελευταία χρόνια  Twisted Evil
space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 454
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 3:22 pm
Συμφωνω με τον impressed οτι σε αυτες τις θεσεις θα επρεπε να ειμαστε, αλλα φοβαμαι οτι θα βρεθουμε ακομα χαμηλοτερα! Αν το δυνατο μας χαρτι φετος ειναι οι κριτικες επιτροπες, καθως δεν νομιζω οτι ευκολα θα σηκωσει καποιος το τηλεφωνο για να μας ψηφισει, τα πραγματα ειναι δυσκολα. Ποτε δεν μας στηριξαν. Δειτε το τοπ3 της Λευκορωσιας φετος...Τσεχια, Εσθονια και Γεωργια (οτι αυτοι ηταν οι 3 καλυτεροι ας πουμε) ή τις αντιστοιχες τακτικες της το 2018 με την Κυπρο στον πατο στον ημιτελικο και 12αρι στον τελικο (ξαφνικα τους αρεσε). Αφου ομως δεν τους παραμαζευει η ΕBU, θα αλωνιζουν και θα προωθουν οτι τους καπνισει, ειδικα αυτες του Ανατολικου μπλοκ. Οσο για την Κυπρο η σειρα εμφανισης ειναι καταστροφικη, αφου βγαινει πριν το μεγαλο φαβορι, που νομιζω ανετα θα παρει και το βραβειο. Η Ελβετια θα σαρωσει στο τ/β και συνολικα θα ειναι 5αδα ισως και 3αδα αναλογα με τις επιτροπες που θα τον δωσουν 4-10 θεωρω. Η Σουηδια ειναι λιγοτερο καλη απο οτι την περιμενα, αλλα θα φαει τρελο σπρωξιμο, ενω η Αυστραλια εμενα μου φαινεται τσιρκουλιο, αλλα με τις γνωστες τακτικες και με το δεδομενο της παρουσιασης που αρεσει θα ειναι ανετα 7αδα. Η Ιταλια προς το τελος της δεκαδας, το Αζερμπαιτζαν 10αδα και αυτο, ενω η αγγουρω μπουτου της Μαλτας απο 15 και κατω. 

ΥΓ.Ερωτηση προς impressed.. τι το τοσο διαφορετικο ειχες δει πριν τις προβες και ησουν τοσο ενθουσιασμενος με εμας, γιατι τωρα σε ακουω απογοητευμενο και δικαιως νομιζω..

Καλη μας επιτυχια το Σαββατο!
NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1160
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 4:21 pm
Σύμφωνα με eurovoix τα διαλείμματα θα γίνουν μετά τη Βόρεια Μακεδονία (#8 ) και μετά το Ηνωμένο Βασίλειο (#16).
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 5:03 pm
NoirJo έγραψε:Σύμφωνα με eurovoix τα διαλείμματα θα γίνουν μετά τη Βόρεια Μακεδονία (#8 ) και μετά το Ηνωμένο Βασίλειο (#16).

ουφ, πάλι καλά !!! Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 1262296416 
Είναι αξιόπιστη πηγή ?
rozaelia
rozaelia
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 5:10 pm
Εφόσον κληρωθηκαμε στο 1ο μισό δεν θέλαμε την καλύτερη  πιο θέση όσοκοντά στην 13η? Και στην τελική αυτό που θεωρείται φαβορί φέτος που να το έβαζαν? Και στις θέσεις 20-26 όλα μαζί τα έχουν το ενα μετά το άλλο. Εγώ πιστεύω ότι πιο πολύ χαντακωσαν την Ρωσία παρά εμάς..
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 904
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 5:12 pm
rozaelia έγραψε:Εφόσον κληρωθηκαμε στο 1ο μισό δεν θέλαμε την καλύτερη  πιο θέση όσοκοντά στην 13η? Και στην τελική αυτό που θεωρείται φαβορί φέτος που να το έβαζαν? Και στις θέσεις 20-26 όλα μαζί τα έχουν το ενα μετά το άλλο. Εγώ πιστεύω ότι πιο πολύ χαντακωσαν την Ρωσία παρά εμάς..
Συμφωνώ!
NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1160
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 5:17 pm
Masilnto έγραψε:
NoirJo έγραψε:Σύμφωνα με eurovoix τα διαλείμματα θα γίνουν μετά τη Βόρεια Μακεδονία (#8 ) και μετά το Ηνωμένο Βασίλειο (#16).

ουφ, πάλι καλά !!! Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 1262296416 
Είναι αξιόπιστη πηγή ?

Ναι ναι! Έκαναν live report ανα λεπτό καθετί που συμβαίνει στη dress rehearsal.
Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 5:28 pm
Gianissos έγραψε:Για αυτούς που λενε ότι Αυστραλία βγήκε πρώτη γτ είναι στη θέση 25 να θυμησω ότι πέρσι την ίδια θέση είχε κ η φουρειρα π βγήκε δεύτερη στον ημιτελικό της. 
Σωστό 
Αλλά αν δεν βγήκε πρώτη η Αυστραλία τότε θα ήρθε 2η
Και αν δεν νίκησε η Αυστραλία τότε ποια ;
Ελλάδα Κύπρος ;θα έβαζαν 2 νικητές ημιτελικών μαζί ;

Μήπως η Ισλανδία ; Που έχει και καλή θέση 
Εκτός αν έκανε καμία έκπληξη καμιά Belarus η San Marino με την διασπορά της Τουρκίας ;
Φαντάζεστε να έπιασε 5αδα στο κοινό το Σαν Μαρίνο ; σοκ  Laughing
Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 5:29 pm
NoirJo έγραψε:
Masilnto έγραψε:
NoirJo έγραψε:Σύμφωνα με eurovoix τα διαλείμματα θα γίνουν μετά τη Βόρεια Μακεδονία (#8 ) και μετά το Ηνωμένο Βασίλειο (#16).

ουφ, πάλι καλά !!! Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 1262296416 
Είναι αξιόπιστη πηγή ?

Ναι ναι! Έκαναν live report ανα λεπτό καθετί που συμβαίνει στη dress rehearsal.
Περίεργο 
Θα εμφανιστεί δλδ η Σουηδια μετά το διάλειμμα; Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 2107382653

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13966
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 5:46 pm
Απόψε κρίνεται το 50% του Τελικού !
Καλή επιτυχία Κατερίνα !!!
Καλή επιτυχία Ελλάδα !!!
Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 2717653341
NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1160
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 5:52 pm
Jacko έγραψε:
NoirJo έγραψε:
Masilnto έγραψε:
NoirJo έγραψε:Σύμφωνα με eurovoix τα διαλείμματα θα γίνουν μετά τη Βόρεια Μακεδονία (#8 ) και μετά το Ηνωμένο Βασίλειο (#16).

ουφ, πάλι καλά !!! Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 1262296416 
Είναι αξιόπιστη πηγή ?

Ναι ναι! Έκαναν live report ανα λεπτό καθετί που συμβαίνει στη dress rehearsal.
Περίεργο 
Θα εμφανιστεί δλδ η Σουηδια μετά το διάλειμμα; Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 2107382653

Όντως περίεργο. Όπως και το ότι η Ισλανδία εμφανίζεται μετά το δευτερο διάλειμμα...
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Μεγάλος Τελικός - Σελίδα 3 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός

Παρ Μάης 17, 2019 6:01 pm
Στην dress rehearsal τα πλάνα δεν βελτιώθηκαν (έκπληξη!) ενώ η Κατερίνα δεν τραγούδησε πολύ καλά. Ελπίζω το βράδυ στις επιτροπές να είναι πιο χαλαρή, γιατί είναι πολύ σημαντικό. 

Καλή μας επιτυχία!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης