The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

+21
alexg
Christine_07
Haris
G3N15
Krl
Lian95
merda2004
Masilnto
lol3
space28
GiannisEsc
Jacko
panos
NoirJo
Wow11
stskrg21
Elfo_Del_Infierno
iniseven
jovla
liakleo
Albedo
25 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μάης 10, 2019 5:56 pm
H αληθεια ειναι οτι πρεπει να διευκρινιστει τι θα γινει με το λουλουδι στο πατωμα,Impressed ξερεις εσυ Wink.Επισης θα ηθελα μια γνωμουλα απο Κατερινα: αν στην πρωτη προβα προσεγγισε το 50% του ποτενσιαλ της ποσο εφτασε σε αυτην εχω μεγαλη περιεργεια
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μάης 10, 2019 6:44 pm
liakleo έγραψε:Εντωμεταξύ υπάρχουν ακόμα αυτοί που σχολιάζουν ...Condom???  Ναι ρε φίλε, condom!! Γιατί μεταφέρουμε και ένα κοινωνικό μήνυμα. Better love με προφύλαξη πάντα!!!



ΗΑΗΑΗΑΗΑΑΗΑΗ  Πετυχημενο!!!!!!!
stskrg21 έγραψε:Κακα τα ψεματα ειναι προβες και μετα αφου δουν τις τρεις ληψεις θα πουνε τελικα τι θελουν. Τι τους αρεσει περισσοτερο.

Ακριβως!
liakleo έγραψε:Το μόνο που δεν μου αρέσει είναι οι κραυγούλες στο τέλος. Οι περισσότεροι στο youtube σχολιάζουν αρνητικά τα μακρινά πλάνα σε όλες τις συμμετοχές. Κατά τ' άλλα είναι ωραιότατη η Ντούσκα, το attitude το βλέπω, υψηλή αισθητική βλέπω, είναι πιο ήσυχο τώρα οπτικά χωρίς να μειώνεται η δυναμική του γιατί φωνητικά τα σπάει το κορίτσι. Σοβαρή υποψηφιότητα πλέον για τοπ10 και αν τους πιάσουμε στα κέφια και τοπ5!!!

Συμφωνω...αυτες οι κραυγουλες κ μενα δε μου πολυαρεσουν.... 
Το λουλουδι παραπανω διαβασα οτι εμφανιστηκε στη 2ο-3ο ραν της προβας.... δε γινεται να βγαλου κατι που αρεσε βρε παιδια! μαλλον δεν τους πετυχε στο πρωτο ραν.
Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μάης 10, 2019 6:59 pm
Να εξηγήσω γιατί μου αρέσουν οι κραυγές ? 

Νιώθω ότι οι χορεύτριες είναι κάτι σαν αερικά/πουλιά που κελαηδούν καθώς φτάνουν στη έκσταση βρισκοντας την αγάπη κτλ 
Τραβηγμένο ; Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 1710716985
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 3:13 am


Ντάξει, τουλάχιστον αρέσαμε στην Αλέσια. Στην αρχή του βίντεο.


NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1151
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 3:20 am
Libertus έγραψε:

Ντάξει, τουλάχιστον αρέσαμε στην Αλέσια. Στην αρχή του βίντεο.

Χαχα, μόλις έγραψα για αυτό στις "Πρόβες". 
Την εμπιστεύομαι γιατί πέρυσι μάντεψε σωστά πως Βέλγιο και Ελλάδα δεν έχουν ελπίδα πρόκρισης...

Πάντως σε γενικές γραμμές, παρά την έλλειψη led floor, αρέσαμε πολύ και σήμερα, ήρθαμε και δεύτεροι στο press poll.
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 3:24 am
Το είδα πως γράψαμε ταυτόχρονα!  green

Ναι κι εγώ την εμπιστεύομαι την Αλέσια. Ήταν δε από τους πρώτους που είχαν πιστέψει στη δυναμική της Αυστραλίας φέτος, όταν είχε βγει το κομμάτι και είχαμε φρίξει.

Μακάρι να βγει σωστή και φέτος!  Cool


NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1151
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 3:32 am
Είδα και το review όλων των rehearsals από escunited. Φάνηκε παράξενο στον Matt που αρκετοί απο όσους είδαν το rehearsal clip στο youtube απογοητεύτηκαν με την έλλειψη του led floor, είπε πως, έχοντας δει την πρόβα τρεις φορές σήμερα, ήμασταν παρά πολύ καλοί. Στο τέλος μας έβαλε και στο τοπ 3 του για την ημέρα και είπε πως λειτουργεί πολύ καλά το staging και η χορογραφία ειναι πολύ "άνετη" και "ρευστή" και γράφει πολύ καλά. Πιστεύει κι αυτός πως είμαστε στο σωστό δρόμο για να το τελειοποιήσουμε και πως θα πάμε πολύ καλά.
Τι να πω, μήπως εμείς είμαστε πολύ αυστηροί;  Laughing
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 3:40 am
NoirJo έγραψε:Είδα και το review όλων των rehearsals από escunited. Φάνηκε παράξενο στον Matt που αρκετοί απο όσους είδαν το rehearsal clip στο youtube απογοητεύτηκαν με την έλλειψη του led floor, είπε πως, έχοντας δει την πρόβα τρεις φορές σήμερα, ήμασταν παρά πολύ καλοί. Στο τέλος μας έβαλε και στο τοπ 3 του για την ημέρα και είπε πως λειτουργεί πολύ καλά το staging και η χορογραφία ειναι πολύ "άνετη" και "ρευστή" και γράφει πολύ καλά. Πιστεύει κι αυτός πως είμαστε στο σωστό δρόμο για να το τελειοποιήσουμε και πως θα πάμε πολύ καλά.
Τι να πω, μήπως εμείς είμαστε πολύ αυστηροί;  Laughing


Και τον Matt τον εμπιστεύομαι. Επειδή είμαι και στο escunited και καμιά φορά μιλάμε, είναι πάντα υποστηρικτικός προς την Ελλάδα, αλλά δεν φοβάται να πει την αλήθεια - πχ πέρσι το είπε "no final for Greece".

Μπορεί και να είμαστε εμείς οι σκληροί, θα δείξει η νεκροψία. Πάντως, και μόνο που θα δω τον ημιτελικό χωρίς να έχω άγχος είναι κάτι.  green Ένα-ένα βήμα. Το τι θα γίνει στον τελικό το βλέπουμε από Τετάρτη.   Very Happy


NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1151
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 3:48 am
Libertus έγραψε:
NoirJo έγραψε:Είδα και το review όλων των rehearsals από escunited. Φάνηκε παράξενο στον Matt που αρκετοί απο όσους είδαν το rehearsal clip στο youtube απογοητεύτηκαν με την έλλειψη του led floor, είπε πως, έχοντας δει την πρόβα τρεις φορές σήμερα, ήμασταν παρά πολύ καλοί. Στο τέλος μας έβαλε και στο τοπ 3 του για την ημέρα και είπε πως λειτουργεί πολύ καλά το staging και η χορογραφία ειναι πολύ "άνετη" και "ρευστή" και γράφει πολύ καλά. Πιστεύει κι αυτός πως είμαστε στο σωστό δρόμο για να το τελειοποιήσουμε και πως θα πάμε πολύ καλά.
Τι να πω, μήπως εμείς είμαστε πολύ αυστηροί;  Laughing


Και τον Matt τον εμπιστεύομαι. Επειδή είμαι και στο escunited και καμιά φορά μιλάμε, είναι πάντα υποστηρικτικός προς την Ελλάδα, αλλά δεν φοβάται να πει την αλήθεια - πχ πέρσι το είπε "no final for Greece".

Μπορεί και να είμαστε εμείς οι σκληροί, θα δείξει η νεκροψία. Πάντως, και μόνο που θα δω τον ημιτελικό χωρίς να έχω άγχος είναι κάτι.  green Ένα-ένα βήμα. Το τι θα γίνει στον τελικό το βλέπουμε από Τετάρτη.   Very Happy

Ισχύει...τι ήταν εκείνος ο ημιτελικός; Θυμάμαι που μόλις ολοκληρώθηκε η εμφάνιση μας είπα "οκ, τέρμα τα ψέματα, δεν περνάμε". No
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 3:57 am
Άστα να πάνε. 2/2 έχω σε αποκλεισμούς όταν είδα ημιτελικό μόνος.  green #poteksana

Καληνύχτα παιδάκια. Είχαμε παραγωγική βραδιά. Είδαμε πώς περίπου γράφουμε στην κάμερα. Εύχομαι και ακόμα καλύτερα στις επόμενες εμφανίσεις. Δευτέρα δεν έχουμε dress και jury rehearsal; Μακάρι να βγουν όλα όπως θέλει η αποστολή μας!


NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1151
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 3:59 am
Ναι, τη Δευτέρα είναι! Ελπίζω να πάνε όλα καλά.
Lian95
Lian95
Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 10:08 am
Καλημέρα παιδιά! Αν και παρακολουθώ καιρό τις συζητήσεις πρώτη φορά γράφω.
Χθες το βράδυ ένας γιουροφάν φίλος ανέβασε σε ιστορίες στο ίνσταγκραμ ολόκληρη την πρόβα της Ελλάδας πως φαίνεται από το μόνιτορ (το βίντεο το έκανε ριποστ).
Μερικά πλάνα είναι πολύ πολύ ωραία. Η αρχή είναι φανταστική και από τη γέφυρα και μετά επίσης. Εκεί στη μέση υπάρχει το πρόβλημα της πολλής πληροφορίας που σε συνδυασμό με τα γενικά πλάνα κάπως μπουκώνει. Νομίζω εκεί αναφέρεται και η Κατερίνα όταν μιλάει στις συνεντεύξεις. Μακάρι να το λύσουν, αλλά όπως και να χει έχει γίνει πολύ καλή δουλειά!
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2184
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 10:16 am
Ποιος ακριβως για να το δουμε και μεις???
Lian95
Lian95
Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 10:39 am
JoVla έγραψε:Ποιος ακριβως για να το δουμε και μεις???

Δε θέλω να το κάψω το παιδί  Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 999574319

Αλλά μπορείς να τσεκάρεις το post με τις πρόβες που κάποιος το μοιράζει  Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 1145487962
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 10:58 am
ειδε κανεις Ελα Χαμογελα πριν λιγο?Ειχαν τη Γουση σε λαιβ συνδεση κ ρωτησαν διαφορα. Ειπε οτι αυτο που βλεπουμε ειναι μονο καποια πλανα κτλ...Την ρωτησαν αν γινει αυτο με τη τεχνικη ταμπλο βιβαν (η οπως το λενε) κ η Γουση χαμογελασε κ ειπε ολα θα γινουν οπως πρεπει. 
Μετα θυμηθηκα που ελεγαν οτι θα κανουν ,ως αποστολη, κατι που δεν εχει γινει πριν κ λεω μωρε λες να γινει κ να μη το εχουν δειξει ακομα?
Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 11:20 am
Η Γούση είχε πετάξει κάτι μέρες πριν για μια έκπληξη στον τέλος του τραγουδιού το οποιο θα το δούμε στον ημιτελικό
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 11:24 am
Jacko έγραψε:Η Γούση είχε πετάξει κάτι μέρες πριν για μια έκπληξη στον τέλος του τραγουδιού το οποιο θα το δούμε στον ημιτελικό

wraia to idio leme... Smile
Krl
Krl
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 11:29 am
Σχετικά με τα πλάνα:Δεν ξέρω πόσα χρόνια ωλέπετε Eurovision αλλά επδ το χω ψάξει,πρέπει σε κάθε χώρα ο σκηνοθέτης υποχρεωτικά να δείχνει το στάδιο στη διάρκεια του κομματιού...Γι αυτο όλοι σχολιάζουν όλες τις χώρες για τα μακρινά πλάνα!Δεν φταίνε ο Φωκάς,η Σασα,η Γουση..Φέτος απλά δείχνουν λίγα παραπάνω μακρινά απ οτι πρέπει
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2184
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 11:29 am
merda2004 έγραψε:ειδε κανεις Ελα Χαμογελα πριν λιγο?Ειχαν τη Γουση σε λαιβ συνδεση κ ρωτησαν διαφορα. Ειπε οτι αυτο που βλεπουμε ειναι μονο καποια πλανα κτλ...Την ρωτησαν αν γινει αυτο με τη τεχνικη ταμπλο βιβαν (η οπως το λενε) κ η Γουση χαμογελασε κ ειπε ολα θα γινουν οπως πρεπει. 
Μετα θυμηθηκα που ελεγαν οτι θα κανουν ,ως αποστολη, κατι που δεν εχει γινει πριν κ λεω μωρε λες να γινει κ να μη το εχουν δειξει ακομα?
 Στο τέλος μένουν ακίνητες για αρκετή ώρα εφόσον έχει τελειώσει το τραγούδι.. (Κάποιος δημοσιογράφος από το escunited είπε πως είναι το πιο δυνατό σημείο του performance.)

Σπόιλερ:
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13965
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 12:26 pm
Lian95 έγραψε:Καλημέρα παιδιά! Αν και παρακολουθώ καιρό τις συζητήσεις πρώτη φορά γράφω.
Χθες το βράδυ ένας γιουροφάν φίλος ανέβασε σε ιστορίες στο ίνσταγκραμ ολόκληρη την πρόβα της Ελλάδας πως φαίνεται από το μόνιτορ (το βίντεο το έκανε ριποστ).
Μερικά πλάνα είναι πολύ πολύ ωραία. Η αρχή είναι φανταστική και από τη γέφυρα και μετά επίσης. Εκεί στη μέση υπάρχει το πρόβλημα της πολλής πληροφορίας που σε συνδυασμό με τα γενικά πλάνα κάπως μπουκώνει. Νομίζω εκεί αναφέρεται και η Κατερίνα όταν μιλάει στις συνεντεύξεις. Μακάρι να το λύσουν, αλλά όπως και να χει έχει γίνει πολύ καλή δουλειά!

Καλώς ήλθες !
iniseven
iniseven
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019
Φύλο : Θηλυκό

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 1:06 pm
Επειδη προλαβα και ειδα χθες ολοκληρο το βιντεο της προβας με τα τηλεοπτικα πλανα(μετα το κατεβασαν), όντως το κλεισιμο φαινεται αρκετα εντυπωσιακο
G3N15
G3N15
Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 4:17 pm
εχει καποιος το ονομα του λογαριασμού απο το instagram με ολοκληρο το βιντεο της ελληνικής συμμετοχής ?
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 4:25 pm
Στο έστειλα πριβέ, αλλά έτσι κι αλλιώς δεν έχει νόημα να το κρατάμε κρυφό, στο escforum.net τον πόσταραν δημόσια τον λογαριασμό του παιδιού. Κάποιος μαρτυριάρης από εδώ ίσως;  green

Ελπίζω να κερδίσει κανέναν follower τουλάχιστον.  Very Happy


Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5145
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 6:48 pm


Haris
Haris
Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2019

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 11, 2019 7:17 pm
Libertus έγραψε:Στο έστειλα πριβέ, αλλά έτσι κι αλλιώς δεν έχει νόημα να το κρατάμε κρυφό, στο escforum.net τον πόσταραν δημόσια τον λογαριασμό του παιδιού. Κάποιος μαρτυριάρης από εδώ ίσως;  green

Ελπίζω να κερδίσει κανέναν follower τουλάχιστον.  Very Happy
Καλησπέρα! Εμεις δεν μπορουμε το δουμε αυτο το βιντεο?
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης