The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

+21
Theogr
liakleo
Yiorgos Agis
eurovisionικος
Paris Geo
PetrosIs
jerryk
Jimijoop
Chrisde
NoirJo
koninos
lef
eurobirdo
lol3
alexg
wait, what
impressedguy
jovla
space28
smart-attack
Elfo_Del_Infierno
25 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Paris Geo
Paris Geo
Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2022

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τρι Ιαν 17, 2023 9:33 pm
Το τραγούδι που κατέθεσε η Σύνθια στην ΕΡΤ και το απέσυρε, τώρα διαγωνίζεται στη Μολδαβία
https://eurovisionfun.com/2023/01/mike-connaris-%cf%84%ce%bf-when-loves-real-%ce%b1%cf%80%cf%8c-%cf%84%ce%b7%ce%bd-%ce%b5%cf%81%cf%84-%cf%83%cf%84%ce%bf%ce%bd-%ce%b5%ce%b8%ce%bd%ce%b9%ce%ba%cf%8c-%cf%84%ce%b5%ce%bb%ce%b9/

Αρέσει στον χρήστη smart-attack

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2830
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Πεμ Ιαν 19, 2023 1:26 pm
Μέσα από την εκπομπή της ΕΡΤ1, Πρωίαν Σε Είδον Την Μεσημβρίαν, o Φώτης Σεργουλόπουλος και η Τζένη Μελιτά ανακοίνωσαν τους τρεις καλλιτέχνες οι οποίοι έχουν ξεχωρίσει από την συνδυαστική ψηφοφορία της επιτροπής κοινού και της καλλιτεχνικής επιτροπής. Αυτοί λοιπόν σε αλφαβητική σειρά είναι οι: 

1. Αντωνία Καούρη & Μαρία Μαραγκού – Shout Out (uptempo pop/rock) 
2. Melissa Mantzoukis – Liar (pop dance) 
3. Victor Vernicos – What They Say (midtempo festival ballad)

https://eurovisionfun.com/2023/01/its-the-final-countdown-%ce%ad%ce%bd%ce%b1%cf%82-%ce%b1%cf%80%cf%8c-%ce%b1%cf%85%cf%84%ce%bf%cf%8d%cf%82-%cf%84%ce%bf%cf%85%cf%82-%ce%b8%ce%b1-%ce%b5%ce%ba%cf%80%cf%81%ce%bf%cf%83%cf%89%cf%80%ce%ae/


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, alexg, eurovisionικος και Chrisde

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Πεμ Ιαν 19, 2023 1:50 pm
Μελισσα μονο, ουτε βερνικο πλιζ

Αρέσει στους χρήστες smart-attack, alexg, eurovisionικος και Paris Geo

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορBut if we flooop,we flop together

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Πεμ Ιαν 19, 2023 5:39 pm
Επιδιώκω να μην είμαι καχύποπτος. Άλλωστε δεν είναι κακό επιτροπή και κοινό να διαφωνούν, συμβαίνει και στην Eurovision. Κακό όμως είναι να λες ότι ανοίγεις την διαδικασία και να μη θέτεις σαφή τρόπο για το πως θα επιλεχθεί η συμμετοχή. Το ασαφές 50,6% του κοινού τελικά θα μετρήσει μετά τις 3 συναντήσεις, ή η επιτροπή θα μπορέσει να επιλέξει αυτό που ήθελε από την αρχή και μάλιστα σε περίπτωση αποτυχίας θα προβληθεί και η δικαιολογία ναι αλλά φέτος και το κοινό ψήφισε. Ας ψήφιζε αλλιώς. Πφφ δεν ξέρω, επιμένω να ελπίζω πως όλα αυτά είναι απλώς θεωρίες συνωμοσίας, αλλά του χρόνου ελπίζω σε ένα σαφές σύστημα με κανόνες που θα είναι γνωστοί από την αρχή μέχρι το τέλος και σε όλους.

Μακάρι να βγω Liar ... (και να βγει και αυτό)

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Πεμ Ιαν 19, 2023 6:07 pm
Έκανε δουλίτσα τελικά ο κυριουλης με το καπέλο. Άκου εκεί Καουρη και Μαραγκού. Θεός φυλάξοι....


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, smart-attack, eurovisionικος, Chrisde και Paris Geo

Paris Geo
Paris Geo
Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2022

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Πεμ Ιαν 19, 2023 8:44 pm
Melissa δαγκωτό
NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1160
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Πεμ Ιαν 19, 2023 11:37 pm
smart-attack έγραψε:Μέσα από την εκπομπή της ΕΡΤ1, Πρωίαν Σε Είδον Την Μεσημβρίαν, o Φώτης Σεργουλόπουλος και η Τζένη Μελιτά ανακοίνωσαν τους τρεις καλλιτέχνες οι οποίοι έχουν ξεχωρίσει από την συνδυαστική ψηφοφορία της επιτροπής κοινού και της καλλιτεχνικής επιτροπής. Αυτοί λοιπόν σε αλφαβητική σειρά είναι οι: 

1. Αντωνία Καούρη & Μαρία Μαραγκού – Shout Out (uptempo pop/rock) 
2. Melissa Mantzoukis – Liar (pop dance) 
3. Victor Vernicos – What They Say (midtempo festival ballad)

https://eurovisionfun.com/2023/01/its-the-final-countdown-%ce%ad%ce%bd%ce%b1%cf%82-%ce%b1%cf%80%cf%8c-%ce%b1%cf%85%cf%84%ce%bf%cf%8d%cf%82-%cf%84%ce%bf%cf%85%cf%82-%ce%b8%ce%b1-%ce%b5%ce%ba%cf%80%cf%81%ce%bf%cf%83%cf%89%cf%80%ce%ae/

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, Jacko, smart-attack και Constantinos

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Παρ Ιαν 20, 2023 12:00 am
PetrosIs έγραψε:
PetrosIs έγραψε:Ούτε και εμένα μου αρέσει ο Ακης Παναγιωτίδης. Είπε ότι θα έχει και ροκ τραγούδι, δεύτερη κόκκινη κάρτα για μένα αυτό, πέραν της φωνής του που δεν μου αρέσει καθόλου! Κάτι ακόμα δεν ξέρω αν ισχύει αλλά είδα πως την Μαρία Μαραγκού την ακολουθούν στο Instagram ο Πρόεδρος της ΕΡΤ, ο Κοντόπουλος και το eurovision fun. Μήπως έχει καταθέσει τραγούδι και αυτή; Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 3261839802
 Παιδιά μόλις μου ήρθε η φλασιά για την Μαρία Μαραγκού και το ότι την είχα αναφέρει στο forum πριν καιρό! Τελικά όλα συνδέονται!

Λέτε τελικά η Μαραγκού να έχει βύσμα τον Ζούλα και να μην είναι απλώς αστείο;  Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 3261839802 εμένα πάντως η περιγραφή "ροκ κομμάτι από σουηδούς δημιουργούς με πείρα στο μελοντι" με παραπέμπει σε εκείνα τα λίγο παρακμιακά camp τραγούδια που λένε συνήθθως μεγαλύτεροι σε ηλικία καλλιτέχνες στο εν λόγω φεστιβάλ και που δεν πάνε καν δεύτερη ευκαιρία.  Rolling Eyes


Αρέσει στον χρήστη smart-attack

impressedguy
impressedguy
Αριθμός μηνυμάτων : 497
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2022
Φύλο : Άντρας ΧιούμορΓέα, γέα, φάιερ

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Παρ Ιαν 20, 2023 2:58 pm
ΣΥΓΓΝΩΜΗ

Η ΚΑΟΥΡΗ με την άλλη δεν υποτίθεται σύμφωνα με «έγκυρες» ( ; ) πληροφορίες ότι ήταν τελευταίες; 

Θα πάνε αυτές τελικά και θα γελάμε.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, smart-attack και Constantinos

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Παρ Ιαν 20, 2023 6:20 pm
impressedguy έγραψε:ΣΥΓΓΝΩΜΗ

Η ΚΑΟΥΡΗ με την άλλη δεν υποτίθεται σύμφωνα με «έγκυρες» ( ; ) πληροφορίες ότι ήταν τελευταίες; 

Θα πάνε αυτές τελικά και θα γελάμε.


Λογικά θα πρώτευσε στην ψηφοφορία της παρέας του Παπαδημητρίου.  Razz Εμ, έτσι είναι, καλή μου ΕΡΤ. Όταν επί μία ολόκληρη τριετία έχεις κάποιους να κάνουν τρελές αβάντες στην επιτροπή σοφών, γράφοντας ότι αυτοί οι σοφοί είναι οι μοναδικοί που "ξέρουν" (και όχι το κοινό, το οποίο υποτιμήθηκε φριχτά με τη δικαιολογία ότι ψηφίζει μόνο ντιριντάχτα), ότι αυτοί είναι ποιοτικοί, ότι αυτοί είναι έμπειροι και αδέκαστοι, θα ερχόταν η στιγμή που η επιτροπή θα σήκωνε μπαιράκι και δεν θα στο έκανε εύκολο να στείλεις το bopάκι που θέλεις, ελέω και της αλλαγής των κανονισμών ψηφοφορίας στους ημιτελικούς. Θα σου φορούσε την Καούρω και την ανθυποκομπάρσα των Παγιδευμένων καπέλο. 

Καλά ξεμπερδέματα!  green


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, jovla, smart-attack, Constantinos, Chrisde, impressedguy και eurobirdo

Paris Geo
Paris Geo
Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2022

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Κυρ Ιαν 22, 2023 12:33 pm
Το πράγμα βρωμάει από την στιγμή που ο πρόεδρος της ΕΡΤ ακολουθεί εδώ και καιρό την Μαραγκού. Προφανώς και ήταν πρώτη στη ψηφοφορία της κριτικής Επιτροπής. Μην αναρωτιέστε πως έγινε. Έχουμε δει σε πολλούς εθνικούς να πηγαίνει κάποιο που ήταν χαμηλά κοινό και το έστειλαν οι Επιτροπές!
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Κυρ Ιαν 22, 2023 6:59 pm
Εντάξει, ας μην προτρέχουμε. Μπορεί τελικά όλα να πάνε καλά και να πρυτανεύσει η λογική. Το efun υπονεί ότι μπορεί να μας χωρίζουν έως και ώρες από την ανακοίνωση του επόμενου εκπροσώπου μας (καλή φάση για να αντιμετωπιστεί η κλασικη Δευτεριάτικη κατάθλιψη λόγω αρχής της εβδομάδας  Razz ).

https://eurovisionfun.com/2023/01/%ce%b5%ce%bb%ce%bb%ce%ac%ce%b4%ce%b1-%ce%b5%ce%bd-%ce%b1%ce%bd%ce%b1%ce%bc%ce%bf%ce%bd%ce%ae-%cf%84%ce%b7%cf%82-%cf%84%ce%b5%ce%bb%ce%b9%ce%ba%ce%ae%cf%82-%ce%b1%cf%80%cf%8c%cf%86%ce%b1%cf%83%ce%b7/

Βέβαια, οι αναγνώστες, όπως φαίνεται και από τα σχόλια είναι στα κάγκελα με το ενδεχόμενο να κερδίσουν την εσωτερική επιλογή η Καούρη και η Μαραγκού - ειδικά για τη 2η πνέουν τα μένεα εναντίον της καθώς όλοι γνωρίζουν πως ακολουθείται από το Ζούλα στο ινστα εδω και καιρό. Θα ζήσουμε ξανά τις ένδοξες εποχές του 2016. 

Παίρνω ποπ κορν και παρακολουθώ με προσοχή.  green


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, jovla, smart-attack, PetrosIs και Paris Geo

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

lef
lef
Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2021
Φύλο : Άντρας Χιούμορi can't make the music bop

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Κυρ Ιαν 22, 2023 9:04 pm
SHOUT OUT! THIS IS THE MOMENT

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, Chrisde και impressedguy

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2830
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Κυρ Ιαν 22, 2023 9:10 pm
Θα σας παρακαλούσα όλους, εδω στο φόρουμ να απέχουμε απο το όποιο στοχευμένο leak επιθυμούν μερικά άτομα σκοπίμως.

θα ήταν συνετό και το efun να ακολουθήσει την ίδια γραμμή, να μην αναφερθούν καν σε αυτό το γεγονός στο σημερινό τους live.
Διαφορετικά θα μας βάλουν σε υποψίες οτι τίποτα δεν είναι τυχαίο.

Υ.Γ. εδω που φτάσαμε και αφού κανένας πλέον δεν συμμερίζεται την κρίση της ΕΡΤ, ας φροντίσουν μερικοί μερικοί να διαρρεύσουν ΚΑΙ τα 3 τραγούδια.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την smart-attack στις Κυρ Ιαν 22, 2023 9:16 pm, 1 φορά


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, Yiorgos Agis και eurobirdo

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2186
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Κυρ Ιαν 22, 2023 9:16 pm
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΤΩΡΑ ΣΟΒΑΡΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΦΑΒΟΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΉΣΕΙ!?!?!?!? Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!!!!!! ΠΑΜΕ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΠΛΑΚΑ!!

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, Jacko, Chrisde, GunadaOgunkoya και eurobirdo

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Κυρ Ιαν 22, 2023 9:23 pm
Τι θυμήθηκα τώρα...



Razz


Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack, Chrisde, impressedguy και eurobirdo

eurobirdo
eurobirdo
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2022
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 24
Τόπος : Australia
Χιούμορtake a look at yourself ????

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Κυρ Ιαν 22, 2023 10:57 pm
Δε μπορώ να ξέρω το επίπεδο των άλλων τραγουδιών, όμως αρνούμαι να πιστέψω πως αυτό το τραγούδι θεωρήθηκε καλύτερο πακέτο από άλλα 100 περίπου τραγούδια.   Shocked

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, jovla, smart-attack, Yiorgos Agis, Chrisde, GunadaOgunkoya και impressedguy

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2830
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Κυρ Ιαν 22, 2023 11:20 pm


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, Elfo_Del_Infierno, jovla, Yiorgos Agis και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Κυρ Ιαν 22, 2023 11:35 pm
Εντάξει, νομίζω πως μόνο τυχαία δεν έγινε η διαρροή.  green Δεν ξέρω αν τεθεί ζήτημα αποκλεισμού του τραγουδιού (προσωπικά δεν θεωρώ πως υφίσταται λόγος, καθώς δεν δημιουργείται αθέμιτος ανταγωνισμός, όπως πχ θα συνέβαινε αν βρισκόμαστε πριν από τη διεξαγωγή εθνικού τελικού), αλλά μακάρι ν'απαλλαγούμε από αυτό το έκτρωμα. Δλδ αν και δεν θεωρώ δίκαιο τον αποκλεισμό του, εντούτοις θα τον υποστηρίξω.  green


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, jovla, smart-attack, Chrisde, GunadaOgunkoya και eurobirdo

lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Δευ Ιαν 23, 2023 12:04 am
Τι κανετε παιδιαα; Δεν χαθηκα σας παρακολουθουσα, αλλα μονο εμενα φετος με παει μην πω πως στη δουλεια;
Επισης μην λεω και ψεματα η φετινη φαση με τα φετινα ονοματα δεν με ειχε βαιμπαρει και τρομερα για να κανω κεφι να σχολιασω. Αλλα τωρα μπαινουμε σιγα σιγα στο ζουμι. Τι να πρωτοσχολιασει κανεις, την καλοδεχουμενη μεν αλλα καπως βεβιασμενη και τελευταιας στιγμης προσπαθεια της ερτ να εκδημοκρατισει την ολη διαδικασια; οτι τελικα η καουρη χωρεσε στην τελικη τριαδα, εγινε leak το κομματι της (εξαιρετικα υποπτο) και αυτο ηταν πιο αδιαφορο και απο οσο περιμεναμε; οτι μαλλον η μελισσα ειναι οτι καλυτερο μπορουμε να εχουμε για φετος; 
Γενικα δεν εχω καταλαβει και το πηχυ των προσδοκιων για φετος, ειναι λιγο πιο συγκεχυμενη και ρευστη η κατασταση απο ο,τι συνηθως. Θα δειξει.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack και eurobirdo

Paris Geo
Paris Geo
Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2022

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Δευ Ιαν 23, 2023 12:06 am
Διαφθορά ολέ

Αρέσει στους χρήστες Masilnto και Elfo_Del_Infierno

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Δευ Ιαν 23, 2023 12:13 am
Ελπίζω να έχουμε συνειδητοποιήσει όλοι ότι έτσι και επιλεγεί αυτή η μπαλαφάρα ο Clown παύει αυτομάτως να αποτελεί τη χειρότερη Ελληνική συμμετοχή ever, έτσι;


Αρέσει στους χρήστες smart-attack, GunadaOgunkoya και eurobirdo

lef
lef
Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2021
Φύλο : Άντρας Χιούμορi can't make the music bop

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 13 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Δευ Ιαν 23, 2023 12:16 am
Πραγματικά δε θέλω να ξέρω πόσο κοντά ήταν στο να το επιλέξουνε έτσι ώστε να αναγκαστεί κάποιος τρίτος να το διαρρεύσει.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack, GunadaOgunkoya και eurobirdo

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης