The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

+16
liakleo
lol3
Le Parisien
space28
Yiorgos Agis
Chrisde
eurobirdo
G3N15
impressedguy
PetrosIs
eurovisionικος
NoirJo
wait, what
Elfo_Del_Infierno
jovla
smart-attack
20 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω

Ποιες χώρες θα προκριθούν στον τελικό από τον 2ο ημιτελικό ;

10 - 10%
9 - 9%
1 - 1%
3 - 3%
7 - 7%
2 - 2%
8 - 8%
10 - 10%
2 - 2%
9 - 9%
10 - 10%
9 - 9%
0 - 0%
10 - 10%
9 - 9%
5 - 5%
 
Σύνολο Ψήφων: 104
+7
jovla
eurovisionικος
wait, what
Constantinos
κωνσταντινος
eurovisionlover
impressedguy
11 απαντήσεις
 
NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1159
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Τετ Μάης 03, 2023 5:24 pm
Le Parisien έγραψε:Τα στοιχήματα μας έχουν ήδη εκτός τελικού   2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 2653846087

(με φωνή Chali) Πάμεεεεε έεεεεεετσιιιιι yeaahhhhhh   2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 696852235

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Le Parisien, Yiorgos Agis και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Τετ Μάης 03, 2023 5:31 pm
https://m.youtube.com/shorts/zWEPRQ9drFU


Διότι θυμόμαστε και τιμάμε την κληρονομιά της Γιαννι


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, jovla, smart-attack, Le Parisien, Yiorgos Agis και Chrisde

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1159
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Τετ Μάης 03, 2023 5:34 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:https://m.youtube.com/shorts/zWEPRQ9drFU


Διότι θυμόμαστε και τιμάμε την κληρονομιά της Γιαννι

"Κι αυτοί που δεν το αξίζουνε..."

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Dfdff50650173d9815e608eeff21c936

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack, Le Parisien, Chrisde και eurobirdo

wait, what
wait, what
Αριθμός μηνυμάτων : 121
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2021
Φύλο : Άντρας

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Τετ Μάης 03, 2023 9:13 pm
Kαι αν ο ρηγος απλα δοκιμαζε τα λεντς;

Αρέσει στους χρήστες Yiorgos Agis και Chrisde

impressedguy
impressedguy
Αριθμός μηνυμάτων : 497
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2022
Φύλο : Άντρας ΧιούμορΓέα, γέα, φάιερ

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Πεμ Μάης 04, 2023 1:02 pm
 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Da01f010

Αρέσει στους χρήστες smart-attack και Chrisde

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Πεμ Μάης 04, 2023 1:17 pm
impressedguy έγραψε: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Da01f010

-Why is your hand blue?
-It's Greece's blue

Αρέσει στους χρήστες smart-attack, Le Parisien, wait, what και impressedguy

wait, what
wait, what
Αριθμός μηνυμάτων : 121
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2021
Φύλο : Άντρας

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Πεμ Μάης 04, 2023 1:49 pm
impressedguy έγραψε: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Da01f010
ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΩΡΑΙΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΠΟΖΑΡΑ ΚΑΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΣΑΡΟΥΧΗ ΚΥΡΙΑ ΤΖΖΖΖΖΟΥΥΥΛΙΑΑΑΑ;;;;;

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack, Le Parisien, Chrisde, impressedguy και eurobirdo

wait, what
wait, what
Αριθμός μηνυμάτων : 121
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2021
Φύλο : Άντρας

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Πεμ Μάης 04, 2023 10:36 pm


Περα απο αρμενια, ολα μου φαινονται κακα σημερα σε αυτα τα πλανα προς το παρον. Τρελο snoozefest ο δευτερος ημιτελικος, δεν θα με σοκαρε αν εχουμε καλη τηλεσκηνοθεσια και περασουμε εν τελει. Με την ελπιδα βεβαια πως δεν θα εχουν βαρεθει μεχρι την Εσθονια και δεν θα το εχουν κλεισει.

Αρέσει στους χρήστες NoirJo, Le Parisien, Chrisde και eurobirdo

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Πεμ Μάης 04, 2023 10:42 pm
Κι εγώ την Αρμενία ξεχώρισα.
smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2830
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Πεμ Μάης 04, 2023 10:49 pm
Η Αρμενία δεν μου άρεσε, κάτι είναι οff. Η εμφάνιση όμως δεν είναι κακή, αν και είναι αρκετά στατική. 
Εγω ξεχώρισα Εσθονία παρόλα αυτά...


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Giphy

Αρέσει στους χρήστες NoirJo και eurovisionικος

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2185
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Πεμ Μάης 04, 2023 10:52 pm
Εγώ δεν ξεχώρισα καμία... Ίσως ο Βίκτωρας να έχει περισσότερες πιθανότητες από αυτές που πιστεύουμε...

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo και smart-attack

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1159
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Πεμ Μάης 04, 2023 11:05 pm
wait, what έγραψε:

Περα απο αρμενια, ολα μου φαινονται κακα σημερα σε αυτα τα πλανα προς το παρον. Τρελο snoozefest ο δευτερος ημιτελικος, δεν θα με σοκαρε αν εχουμε καλη τηλεσκηνοθεσια και περασουμε εν τελει. Με την ελπιδα βεβαια πως δεν θα εχουν βαρεθει μεχρι την Εσθονια και δεν θα το εχουν κλεισει.
Σπόιλερ:

Σα να βλέπεις έναν από τους πολλούς εθνικούς ημιτελικούς της Σουηδίας και πρέπει αναγκαστικά να προβλέψεις ποιοι θα προκριθούν στην επόμενη φάση, αλλά έχεις να κάνεις με ένα μάτσο non-qualifiers. Laughing

Δανία και Ρουμανία δε μου αρέσουν καθόλου, άπαπα. Το Βέλγιο θα περάσει, είναι το μοναδικό που εκπέμπει κάτι fun και ευχάριστο μέχρι στιγμής, αν και προβλέπω βατερλώ στον τελικό. Η αλήθεια είναι πως η Αρμενία με απογοήτευσε σε αυτά τα 30''. Μου αρέσει το σκηνικό, αλλά η φιλενάδα φαίνεται προβληματισμένη/αγχωμένη, σα να αισθάνεται άβολα τέλος πάντων. Η Εσθονία πολύ "κλασική" μεν, αξιοπρεπής δε. Αν είναι έτσι και τα υπόλοιπα κλιπς αύριο, θα έχουμε σίγουρα - ευχάριστες και δυσάρεστες - εκπλήξεις δεδομένου του πόσο ρευστός είναι ο συγκεκριμένος ημιτελικός.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, lol3, smart-attack, Le Parisien και eurovisionικος

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Παρ Μάης 05, 2023 12:19 am
Καμία χώρα δεν μ'ενθουσιασε. Ξεχωρίζω κάπως την Αρμενία. Βασιζόμενος στο ρικάπ, μόνο η Ρουμανία θεωρώ πως είναι χωρίς καμία ελπίδα πρόκρισης. Όλα τα υπόλοιπα είναι εντός παιχνιδιού. Βέλγιο να με συγχωράτε, αλλά θα βγάλω τα βουντού. Δεν το θέλω καθόλου. Άντε να δούμε και τα δικά μας τα χαίρια αύριο.  What a Face  Τουλάχιστον πήρα λίγο θάρρος με αυτά που είδα.  Razz


Αρέσει στους χρήστες liakleo, NoirJo, jovla, smart-attack, Le Parisien, eurovisionικος, Chrisde και eurobirdo

wait, what
wait, what
Αριθμός μηνυμάτων : 121
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2021
Φύλο : Άντρας

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Παρ Μάης 05, 2023 4:27 pm
wait, what έγραψε:Kαι αν ο ρηγος απλα δοκιμαζε τα λεντς;



that didn't age well

Αρέσει στους χρήστες smart-attack και Chrisde

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2185
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Παρ Μάης 05, 2023 6:58 pm
Παιδιά, δεν μπορώ να σας αποκαλύψω το πως αλλά μόλις είδα την πρόβα του Βίκτωρ από το πρώτο κουπλέ μέχρι το πρώτο pre chorus... Να ξέρετε η σκηνοθεσία δεν είναι αυτό που θα μας απασχολήσει περισσότερο την Πέμπτη.. Η σκηνοθεσία είναι τίμια χωρίς όμως κάτι το ιδιαίτερο... Δυστυχώς το μεγάλο πρόβλημα είναι η απειρία του Βίκτωρ, που φαίνεται έντονα... Στην κάμερα σου βγάζει μία νευρικότητα που προσπαθεί να κρύψει το άγχος του και φωνητικά είναι ασταθής από το πρώτο κουπλέ, ενώ μου είπαν ότι στο δεύτερο δεν ακούγεται καν... Ο ίδιος ο Βίκτωρ είναι πολύ ερασιτέχνης και σου δίνει την αίσθηση ότι παρακολουθείς έναν διαγωνιζόμενο στο πρώτο του λάιβ στο X factor, με την κακή έννοια. Δεν ξέρω αν αξίζουμε να προκριθούμε και να φάμε την πρόκριση από κάποιον που μπορεί να αποδώσει φωνητικά το τραγούδι του...

Ο Βίκτωρας ξεκινάει ξαπλωμένος στο πάτωμα διπλά σε έναν άλλον εικονικό Βίκτωρα ο οποίος μετακινείται αριστερά και δεξιά από τον πραγματικό. Μαζί με τον εικονικό Βίκτωρα στο Led πάτωμα υπάρχουν σκόρπια τα γράμματα της Ελληνικής αλφάβητου... Έπειτα το led wall δείχνει το πρόσωπο του Βίκτωρα μαζί με ένα φεγγάρι το όποιο είναι αρκετά όμορφο... Αυτά είδα.

Πιο πολύ τα έχω βάλει με ΕΡΤ και την επιτροπή της που προφανώς διάλεξαν ένα άπειρο παιδί και τώρα θα εκτεθεί πανευρωπαϊκά... Την Στεφανία όταν την διάλεξαν το '20 είχε ήδη στο βιογραφικό της μία junior eurovision και άπειρες συναυλίες, και μία έμπειρη ομάδα από πίσω της, αλλά και πάλι μπορούσες να διακρίνεις το άγχος της. Παρόλα αυτά μπορούσε να απoδωσει το τραγούδι Live. Ο Βικτωράκος δεν έχει πείρα και φαίνεται. Φαίνεται ότι ακόμα δυσκολεύεται με το in-ear του, φαίνεται ότι του είναι δύσκολο να αποδώσει σε μία τόσο μεγάλη σκήνη. Ένας ενδεχομένως αποκλεισμός και ένα σίγουρο κακό πλασάρισμα στον τελικό, θα βαρύνει όλους αυτούς που τον διάλεξαν και τον κατεύθυναν και όχι τον ίδιο που είναι ένα παιδί και προφανώς δεν είχε τα σωστά άτομα στην ομάδα του.

Αρέσει στους χρήστες liakleo, Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2185
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Παρ Μάης 05, 2023 9:54 pm

Αρέσει στον χρήστη Elfo_Del_Infierno

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Παρ Μάης 05, 2023 10:23 pm
Πω ρε φίλε όχι...πόσο ξενερα. Και μόνο που τον είδα μου μετέφερε μια νευρικότητα. Μ αρέσει που πίστευα πως παρά την ηλικία του ήταν αρκετά χαλαρός και χωρίς άγχος. Πολύ καλό για να είναι αληθινό. Μακάρι η ΕΡΤ να πάρει σοβαρά τον πιθανό αποκλεισμό και του χρόνου να επανέλθει δυναμικά.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Elfo_Del_Infierno στις Παρ Μάης 05, 2023 10:29 pm, 1 φορά


Αρέσει στους χρήστες liakleo, jovla, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 904
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Παρ Μάης 05, 2023 10:24 pm
Τραγωδία....
Περίμενα αν μη τι άλλο να ακούσω μία ωραία φωνή...

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack, Le Parisien, Chrisde και impressedguy

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1159
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Παρ Μάης 05, 2023 10:28 pm



 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Rip-funeral

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Παρ Μάης 05, 2023 10:38 pm
Έχω πάθει σοκ...δεν το περίμενα τόσο κακό.


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, jovla, Le Parisien και Chrisde

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2185
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Παρ Μάης 05, 2023 10:43 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:Έχω πάθει σοκ...δεν το περίμενα τόσο κακό.
Προσπάθησα να σας προϊδεάσω από την στιγμή που έπεσε η πρόβα στα χέρια μου.... Δεν μου αρέσει να κράζω ένα 16χρονο... Αλλά παιδιά αυτό είναι χειρότερο από Argo, Yianni και Demy μαζί...

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Παρ Μάης 05, 2023 10:48 pm
Έχεις δίκιο...ομολογώ πως δεν το περίμενα έτσι. Λάθος μου. 
Ούτε εγώ θα πω κάτι περισσότερο, σεβόμενος το ότι είναι μόλις δεκάξι και δεν θα θελα να φανώ κακός. Όχι ότι η ηλικία είναι δικαιολογία για τα πάντα, μιας και συνειδητά μπήκε στη διαδικασία αυτή, αλλά whatevs.


Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack και Chrisde

eurobirdo
eurobirdo
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2022
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 24
Τόπος : Australia
Χιούμορtake a look at yourself ????

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Παρ Μάης 05, 2023 10:57 pm
Λυπάμαι. Δεν καταλαβαίνω που πήγε η τόση προσπάθεια που υποτίθεται ότι έκανε. Ίσως δεν μπορείς να είσαι ποτέ αρκετά προετοιμασμένος για κάτι τέτοιο αν είσαι εντελώς άπειρος.

Δεν θέλω να του ρίξω ευθύνες γιατί έστειλε ένα τραγούδι χωρίς να έχει λογικά προσδοκίες. Είναι σα να στέλνω και γω βιογραφικό σε κάποια υπερσουπερ εταιρεία για τον χαβαλε και να με παίρνουν τελικά. Συνταγή για καταστροφή.

Η ΕΡΤ είναι ένα μεγάλο κοτέτσι.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

impressedguy
impressedguy
Αριθμός μηνυμάτων : 497
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2022
Φύλο : Άντρας ΧιούμορΓέα, γέα, φάιερ

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Παρ Μάης 05, 2023 11:11 pm
Δυστυχώς πάμε μάλλον για το μεγαλύτερο βατερλό από εποχής Αργκο…

Αρέσει στον χρήστη Chrisde

Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Παρ Μάης 05, 2023 11:40 pm
Αν αποκλειστούμε εδώ, τότε μιλάμε για τη μεγαλύτερη αποτυχία μας. Έχουμε τελικό στο πιάτο με αυτές τις χώρες δίπλα μας και ένα τραγούδι που μπορεί να μην ενθουσιάζε, αλλά τουλάχιστον άφηνε κάτι θετικό πίσω του. Θέλω να ελπίζω πως ολοκληρωμένο θα δείχνει καλύτερο, γιατί αυτό... Και δεν είναι μόνο ο ίδιος, γενικότερα είναι σαν να μην υπάρχει η μουσική από πίσω, υπάρχει κάποιο θέμα με το μιξινγκ;

Αρέσει στον χρήστη Elfo_Del_Infierno

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης