The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
????????
Επισκέπτης

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Μαρ 10, 2011 8:50 pm
Master έγραψε:Κάπου έγραψε ο Φάνης ότι ψηφίζει πρώτη Γαλλία και δεύτερη Ιταλία???(στις big νομίζω)

Πω πω συμφωνώ πολύ μαζί του φέτος Shocked.....Θα πάω για ένα γενικό τσεκ-απ! green


γιατι παραξενευεσαι που συμφωνεις μαζι μου?
δεν το καταλαβα..

στο πηγαδι εχω κατουρησει?
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Μαρ 10, 2011 8:54 pm
Καλά τα 6 τετράγωνα ούτε που τα είχα παρατηρήσει...
Ό,τι να ναι είμαι. Θενξ γκάιζ!!!
Ε, ναι, είστε μάγκάκια, πως να το κάνουμε τώρα!!! cheers
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Μαρ 10, 2011 9:10 pm
cst003 έγραψε:
KostasGr έγραψε:

Ρε συ Νώντα, τι είναι οι Σλοβενόβιοι και η Σουηδόβιοι;; lol!

lol! Ειδική "ομάδα" γιουροφάν που λατρεύουν οτιδή+ποτε στέλνει η Σουηδία και συγχρόνως θεωρούν αριστουργήματα τις Σλεβενικές συμμετοχές του 2001, 2002, 2006, 2007, 2008 !!!!!!!!!!!!!!!!


lol! lol! lol!

άσχετο αλλά γιατί οι Σλοβένοι έχουν μια μανία με την Δανία? Εκτός από πέρσι που τους έδωσαν 12άρι (!), θυμάμαι και άλλες χρονιές να τους ψηφίζουν με πολλούς βαθμούς!!

ale έγραψε:Τοπ 3 σίγουρα παίδες δεν υπάρχει αμφιβολία γι' αυτό!!!!!!

Μακάρι!!!!! jocolor Παρίσι ή Νίκαια* 2012!!

*Νότια Γαλλία geek

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μαρ 18, 2011 7:00 pm
EvNickGR έγραψε:Και τώρα που είδαμε και της Αγγλίας, καλύτερα να νικήσει αυτό που είναι διαφορετικό παρά το χαζοπόπ της Αγγλίας!! Wink

αν θα ξεπερασει την 20η θεση η αγγλια, θα το θεωρησω σουπερ εκπληξη Twisted Evil
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μαρ 18, 2011 7:20 pm
giorgos έγραψε:
EvNickGR έγραψε:Και τώρα που είδαμε και της Αγγλίας, καλύτερα να νικήσει αυτό που είναι διαφορετικό παρά το χαζοπόπ της Αγγλίας!! Wink

αν θα ξεπερασει την 20η θεση η αγγλια, θα το θεωρησω σουπερ εκπληξη Twisted Evil

20η θέση? Laughing
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μαρ 18, 2011 7:38 pm
Mr. Curiosity έγραψε:
giorgos έγραψε:
EvNickGR έγραψε:Και τώρα που είδαμε και της Αγγλίας, καλύτερα να νικήσει αυτό που είναι διαφορετικό παρά το χαζοπόπ της Αγγλίας!! Wink

αν θα ξεπερασει την 20η θεση η αγγλια, θα το θεωρησω σουπερ εκπληξη Twisted Evil

20η θέση? Laughing

πολυ ειπα?

άι κε κε κε κε κε κεν... δηλαδη θα πεσει πολυ γελιο στο ζωντανο jocolor

σ.σ. άι κε... νυμφευσου! king queen
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μαρ 18, 2011 7:46 pm
giorgos έγραψε: άι κε κε κε κε κε κεν... δηλαδη θα πεσει πολυ γελιο στο ζωντανο jocolor


Το ακούσαμε ζωντανά!!! Δεν το κάνουν το κε κε κε!!! No
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μαρ 18, 2011 8:00 pm
Mastiha έγραψε:
giorgos έγραψε: άι κε κε κε κε κε κεν... δηλαδη θα πεσει πολυ γελιο στο ζωντανο jocolor


Το ακούσαμε ζωντανά!!! Δεν το κάνουν το κε κε κε!!! No

ναι το αλλαξαν σε ο ο ου... με κονσερβα φωνητικα

δηλαδη σου αρεσε το ζωντανο?

τελος παντων, προσωπικα δεν τους δινω καμια τυχη...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μαρ 18, 2011 8:03 pm
giorgos έγραψε: ναι το αλλαξαν σε ο ο ου... με κονσερβα φωνητικα

δηλαδη σου αρεσε το ζωντανο?


Όχι!!! Εμένα μου αρέσει το κε κε κε οπότε απογοητεύτηκα που δεν το άκουσα στο ζωντανό..... No
Για αυτό και τους έδωσα μόνο 1 βαθμό στο τοπ10 μου, διαφορετικά θα τους έδινα κάτι παραπάνω!!! green
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μαρ 18, 2011 8:11 pm
Mastiha έγραψε:
giorgos έγραψε: ναι το αλλαξαν σε ο ο ου... με κονσερβα φωνητικα

δηλαδη σου αρεσε το ζωντανο?


Όχι!!! Εμένα μου αρέσει το κε κε κε οπότε απογοητεύτηκα που δεν το άκουσα στο ζωντανό..... No
Για αυτό και τους έδωσα μόνο 1 βαθμό στο τοπ10 μου, διαφορετικά θα τους έδινα κάτι παραπάνω!!! green

κε κε και δε δε μου λες... οοο οουυυ... ποποσο παραπαπαπαπανω δηλαδη? ο ο ο οουυυυ :cherry:
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μαρ 18, 2011 8:14 pm
giorgos έγραψε:

πολυ ειπα?

άι κε κε κε κε κε κεν... δηλαδη θα πεσει πολυ γελιο στο ζωντανο jocolor

Μου φαίνεται μπέρδεψες το Ηνωμένο Βασίλειο με άλλη χώρα Wink Το γέλιο θα πέσει με το 90% των άλλων φετινών συμμετοχών και όχι με το Ηνωμένο Βασίλειο, that's for sure green

Mastiha έγραψε:
Για αυτό και τους έδωσα μόνο 1 βαθμό στο τοπ10 μου, διαφορετικά θα τους έδινα κάτι παραπάνω!!! green

are you kidding? Oι Blue είναι ήδη συγκινημένοι που είναι στο Top 10 σου! Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Mr. Curiosity στις Παρ Μαρ 18, 2011 8:19 pm, 1 φορά
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μαρ 18, 2011 8:15 pm
giorgos έγραψε: κε κε και δε δε μου λες... οοο οουυυ... ποποσο παραπαπαπαπανω δηλαδη? ο ο ο οουυυυ :cherry:


Θα τους έδινα 2 και θα έδινα τον 1 βαθμό στην ουγγαρέζα!!!
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μαρ 18, 2011 8:18 pm
scripta manent cyclops

ο ο ο ουυ γες :albino:

νομιζα οτι λεγατε για την ελβετιδα ή την εσθονη!

για την ουγγαρεζα εχω εκφρασει αποψη ως προς το ζωντανο εεεεεεπιιιισης!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μαρ 18, 2011 8:27 pm
Της Εσθονίας μου αρέσει πολύ!!! Του έδωσα 8!!!
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μαρ 18, 2011 8:33 pm
Mastiha έγραψε:Της Εσθονίας μου αρέσει πολύ!!! Του έδωσα 8!!!

επηρεαζεσε κ συ απο την προπαγανδα των πρακτορειων και της ebu.. σε πειραζω

επιτελους να συμφωνησουμε σε κατι φετος!

πως τα καταφερνεις ομως! περσι γερμανια, φετος ιταλια!

φταιω αν τον κανω τον συνειρμο? οχι πες μου!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μαρ 18, 2011 8:36 pm
giorgos έγραψε:πως τα καταφερνεις ομως! περσι γερμανια, φετος ιταλια!


φταιω να τον κανω τον συνειρμο? οχι πες μου!

Για κάντον!!! green
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μαρ 18, 2011 8:44 pm
Mastiha έγραψε:
giorgos έγραψε:πως τα καταφερνεις ομως! περσι γερμανια, φετος ιταλια!


φταιω να τον κανω τον συνειρμο? οχι πες μου!

Για κάντον!!! green

μαστιχεν χιωτικεν... καγφωνεσε.. πες για τα αγγλα καλα λογεν!!!!

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Merkel-thumb-large
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Παρ Μαρ 18, 2011 8:52 pm
Χαχαχα!!! lol!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μαρ 19, 2011 12:11 am
Μάλιστα...

Άρα συμπαιρένω οτι εξακολουθώ να είμαι ο μόνος που βλέπει το Ηνωμένο Βασίλειο νικήτρια χώρα φέτος, και τη Γαλλία μέση του βαθμολογικού πίνακα... Laughing

Για να δούμε τι θα παιχτεί φέτος λοιπόν!!!
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μαρ 19, 2011 10:53 am
KostasGr έγραψε:Μάλιστα...

Άρα συμπαιρένω οτι εξακολουθώ να είμαι ο μόνος που βλέπει το Ηνωμένο Βασίλειο νικήτρια χώρα φέτος, και τη Γαλλία μέση του βαθμολογικού πίνακα... Laughing

Για να δούμε τι θα παιχτεί φέτος λοιπόν!!!

με την καμια... δεν τον βλεπω αυτο

ειναι βεβαιο οτι η γαλλια θα σαρωσει στις επιτροπες, ακομα κι αν δεν τα παει καλα στο κοινο, ειναι σχεδον απιθανο να μεινει εκτος τοπ10

αν θυμηθω την καας... 4η στις επιτροπες και 17η στο κοινο
ηταν στην τελικη καταταξη 8η!

εκτιμω οτι μιας και το ΗΒ δεν θα εχει δυναμικη στις επιτροπες ειναι πιθανοτερο να κινηθει απο τη μεση του πινακα και κατω!

Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μαρ 19, 2011 11:38 am
giorgos έγραψε:
εκτιμω οτι μιας και το ΗΒ δεν θα εχει δυναμικη στις επιτροπες ειναι πιθανοτερο να κινηθει απο τη μεση του πινακα και κατω!


επειδή δεν σου αρέσει το τραγούδι του Η.Β. πιστεύεις ότι θα πατώσει στις επιτροπές Razz ίσα-ίσα που εκεί θα πάει πολύ καλά! Ειδικά αν ισχύουν οι "θεωρίες συνομωσίας"!!! Laughing
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μαρ 19, 2011 12:03 pm
Mr. Curiosity έγραψε:
giorgos έγραψε:
εκτιμω οτι μιας και το ΗΒ δεν θα εχει δυναμικη στις επιτροπες ειναι πιθανοτερο να κινηθει απο τη μεση του πινακα και κατω!


επειδή δεν σου αρέσει το τραγούδι του Η.Β. πιστεύεις ότι θα πατώσει στις επιτροπές Razz ίσα-ίσα που εκεί θα πάει πολύ καλά! Ειδικά αν ισχύουν οι "θεωρίες συνομωσίας"!!! Laughing

με ολοκληρο... andrew loyd webber και ηρθε 3ο στις επιτροπες!
δεν μου αρεσει το τραγουδι ειναι αληθεια.. αλλα στις εκτιμησεις μου προσπαθω να εχω αντικειμενικο κριτηριο :pirat:

Θα τολμησω να πω, πως αν περασει η ιρλανδια τελικο, θα βρεθει ψηλοτερα απο το ΗΒ!
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μαρ 19, 2011 1:32 pm
giorgos έγραψε:

με ολοκληρο... andrew loyd webber και ηρθε 3ο στις επιτροπες!
δεν μου αρεσει το τραγουδι ειναι αληθεια.. αλλα στις εκτιμησεις μου προσπαθω να εχω αντικειμενικο κριτηριο :pirat:

Θα τολμησω να πω, πως αν περασει η ιρλανδια τελικο, θα βρεθει ψηλοτερα απο το ΗΒ!

Μα ξεχνάς ότι το 2009 υπήρχε και μια Νορβηγία και μια Ισλανδία!! Το It's My Time κακά τα ψέματα δεν μπορούσε να συγκριθεί με τα άλλα 2 τραγούδια!! Φέτος, δεν έχουμε τραγούδια όπως το Is it True, Fairytale κτλπ. ΟΚ η Γαλλία θα είναι τριάδα στις επιτροπές, το ξέρουμε από τώρα, αλλά μετά το χάος Razz

Το καλό που της θέλω της Ιρλανδίας να δώσει 12άρι στο Η.Β. φέτος! Rolling Eyes Το 2009, ο κόσμος έδωσε 12 στο It's my time και η επιτροπή 8 !!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μαρ 19, 2011 2:06 pm
Και πολύ ήταν το 8 για εκείνη τη σούπα!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης