The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Μαρ 13, 2011 11:25 pm
KostasGr έγραψε:...
Αυτό που μου την έδωσε είναι οτι περίμεναν να βγούν οι συμμετοχές όλων των χωρών, και μετά βλέποντας πως δεν υπάρχουν μπαλλάντες, αποφάσισαν να το παίξουν έτσι!!! Mad
Οι υπόλοιποι τι είναι... βλάκες;; και αυτοί οι ξύπνιοι όπως είχα πει και παραπάνω;;;; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ΤΟ ΕΞΥΠΝΟ ΠΟΥΛΙ.... Twisted Evil Twisted Evil
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΣΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΑΖ!
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13978
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Μαρ 13, 2011 11:27 pm
Δεν είναι πολύ slow μπαλάντα πάντως..
Απλά δεν είναι dance όπως Αρμενία,Νορβηγία,Πολωνία,Ρωσία,Κροατία,Ουγγαρία,Μάλτα,Βρετανία,Σουηδία,Εσθονία,Ιρλανδία,Ισραήλ κ.α.
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Μαρ 13, 2011 11:29 pm
Masilnto έγραψε:Καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις..
Κοίταξε να δεις,ειδικά μετά από την περυσινή νίκη της Lena,
όλες οι χώρες φέτος στελνουν αγγλικά ή ποπ ή dance.
Μπορεί να μην έχουν σπουδαία μουσική παράδοση,ή,μπορεί να γνωρίζουν ότι για να κερδίσουν την eurovision πρέπει να πάνε με κάτι που να έχει διεθνή ήχο.

Δλδ θέλεις να μου πεις ότι θέλουν να κερδίσουν εκεί στο Αζερμπαιτζαν γι'αυτό στέλνουν αυτά τα τυποποιημένα τραγούδια made in Sweden Razz? Razz ξέρουν πόσο κοστίζει η διοργάνωση? :PP

ok μπορεί να μην έχουν σπουδαία μουσική παράδοση όπως είπες (μάλλον δεν έχουν) αλλά θα μπορούσαν έστω να στείλουν ένα τραγούδι με ανατολίτικη μουσική. Δεν είναι μονόδρομος η αμερικανικη μουσική (κάτι που έστελνε η Ρωσία το 2007, 2008 και στέλνει φέτος). Έχω την εντύπωση ότι θέλουν να στείλουν κάτι μοντέρνο κ δυτικό για να δείξουν ότι αυτό είναι το πρόσωπο του Αζερμπαϊτζάν (όπως έγραψα και πριν). Αυτές οι χώρες χρησιμοποιούν την Eurovision για προβολή της χώρας περισσότερο οπότε δεν θα μου έκανε εντύπωση αν όντως έτσι σκέφτηκαν... τουλάχιστον η Αρμενία στέλνει συμμετοχές που θυμίζουν Αρμενία και όχι Σουηδία Twisted Evil [αγνοώ την φετινή!]

Masilnto έγραψε:Και για να λέμε και του στραβού το δίκιο,
υπάρχουν χώρες (γκουχου γκουχου) που παρόλο που έβαλαν νερό στο κρασί τους για να κερδίσουν τον διαγωνισμό,
συνέχισαν να στέλνουν μη-αξιόλογα τραγούδια,και όταν έφθασε η στιγμή να στείλουν κάτι διαφορετικό,έπεσε κράξιμο.



green I see what you did there!!!
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Μαρ 13, 2011 11:33 pm
KostasGr έγραψε:Χλιαρό, αδιάφορο, γλυκανάλατο... Δεν μου άρεσε!! Sleep

Δυστυχώς, λόγω έλλειψης πολλών μπαλλαντών, θα βρεθούν πάλι στην δεκάδα και ίσως και πεντάδα!!! Mad

Mad προτιμώ Σουηδία, που τουλάχιστον πατώνουν κάθε χρόνο οπότε θα είναι μια αλλαγή η πεντάδα!
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13978
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Μαρ 13, 2011 11:33 pm
Πλάκα κανεις?
Δεν θελεις να σου θυμισω τι πλυση εγκεφαλου παθαμε περυσι για τη Σαβουρα?
Γιατι ξοδεψαν τοσα εκατομμυρια και όπως ακουγεται,λάδωσαν επιτροπές?
Για την προβολη της χωρας?
Ψοφανε για τη νικη!
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Μαρ 13, 2011 11:43 pm
Masilnto έγραψε:Πλάκα κανεις?
Δεν θελεις να σου θυμισω τι πλυση εγκεφαλου παθαμε περυσι για τη Σαβουρα?
Γιατι ξοδεψαν τοσα εκατομμυρια και όπως ακουγεται,λάδωσαν επιτροπές?
Για την προβολη της χωρας?
Ψοφανε για τη νικη!

δεν είπα ότι δεν ήθελαν πέρσι να κερδίσουν!!

Και ναι για την προβολή της χώρας είναι ένας λόγος. Κανείς δεν ξέρει που είναι το Αζερμπαιτζαν (ακόμα περισσότεροι πριν την Eurovision) οπότε μια διοργάνωση εκεί εκτός από διαφήμιση για την χώρα, περηφάνια στους φτωχούς Αζέρους κτλπ θα βελτίωνε την εικόνα της χώρας σε όλη την Ευρώπη... μην ξεχνάμε ότι η Eurovision προώθησε αρκετά Λετονία & Εσθονία (έγιναν και μέλη της Ε.Ε. 2-3 χρόνια μετά) + δεν χρειάζεται να αναφέρω καν την Τουρκία!!! Γι'αυτό και οι "μεγάλες" χώρες δεν ενδιαφέρονταν για τον διαγωνισμό...

Τα εκατομμύρια ήταν προσφορά από πάμπλουτους Ρώσους/Αζέρους επιχειρηματίες που έχουν πετρέλαια κτλπ (το είχα ακούσει πέρσι).. δεν τα έδωσε το κρατικό κανάλι!! άλλωστε είδες και μόνος σου την ποιότητα των shows που κάνουν!!

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 14, 2011 12:08 am
Εντελώς τουρκομογγολόφατσα ο τραγουδιστής!!!

Το τραγουδάκι δεν είναι καθόλου άσχημο!!! Και φέτος ψηλά θα είναι το Αζερμπαϊτζάν εκτός και αν είναι τραγικοί στο λάιβ!!! Φτου!!!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 14, 2011 12:45 am
Running scared has been written by members of the same Swedish team as last year's Azerbaijani entry, Drip drop: Stefan Örn, Sandra Bjurman and Iain Farquharsondur.

http://www.esctoday.com/news/read/17020

Rolling Eyes
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 14, 2011 12:47 am
Κώστα η υπογραφή σου είναι εφιαλτική!!! affraid
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 14, 2011 12:55 am
Mastiha έγραψε:Κώστα η υπογραφή σου είναι εφιαλτική!!! affraid

Laughing Laughing
Λες να την κρατήσω μόνο για τον 2ο ημιτελικό;; Άν σε αγριέυει πολύ, no prob! green
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 14, 2011 12:57 am
KostasGr έγραψε:Running scared has been written by members of the same Swedish team as last year's Azerbaijani entry, Drip drop: Stefan Örn, Sandra Bjurman and Iain Farquharsondur.

http://www.esctoday.com/news/read/17020

Rolling Eyes

το καταλάβαμε αφού θυμίζει πάρα πολύ το Drip-Drop Laughing

Μήπως είχαν κάνει καμιά συμφωνία να δίνουν τραγούδια στο Αζερμπαιτζάν μέχρι να μπουν στην τριάδα ή ακόμα να κερδίσουν? Suspect Μου αρέσει που μετά το τέλος της περσινής Eurovision, οι αζέροι fans έλεγαν πως θέλουν ένα τραγούδι στην γλώσσα τους που να το έχουν γράψει αζέροι!! θα σοκαρίστηκαν τώρα green
KostasGr έγραψε:
Mastiha έγραψε:Κώστα η υπογραφή σου είναι εφιαλτική!!! affraid

Laughing Laughing
Λες να την κρατήσω μόνο για τον 2ο ημιτελικό;; Άν σε αγριέυει πολύ, no prob! green
Τέλειο το gif
green
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 14, 2011 1:05 am
KostasGr έγραψε: Laughing Laughing
Λες να την κρατήσω μόνο για τον 2ο ημιτελικό;; Άν σε αγριέυει πολύ, no prob! green


Κράτα την!!! Λατρεύω τα θρίλερ!!!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 14, 2011 1:18 am
Laughing Laughing

Ok, θα την κρατήσω!!

Όσο για το Αζερμπαϊτζάν, θα ήθελα πολύ να τα πάει χάλια φέτος... Αλλά... δεν!!! Πάλι δεκάδα θα βρεθεί φοβάμαι, ελπίζω βέβαια οι επιτροπές να το κατεβάσουν κάπως... μια και δεν έχουν δείξει να τιμούν την Σουηδίλα!!!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 14, 2011 1:19 am
KostasGr έγραψε:.....Σουηδίλα!!!
lol! lol! lol!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 14, 2011 1:28 am
Βρωμάει σουηδίλα το Αζερμπαϊτζάν!!! lol!
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 14, 2011 9:09 am
Θέλω στο διαγωνισμό να είμαι -όσο μπορώ- αντικειμενικός.
ΑΥΤΟ το τραγούδι, δεν είναι άσχημο.
ΔΕΝ με ενοχλέι όπως το 2009 και φυσικά η Σαβούρα πέρσι, είναι σαφώς η πιο αξιοπρεπής συμμετοχή του ΑΖ στο διαγωνισμό.
Δεν είναι άσχημο λοιπόν, αλλά το βαριέμαι οικτρά. Θυμίζει λίγο φετινή Δανία επίσης [Σκανδιναβοί οι δημιουργοί γαρ...] και ΑΝ το πουν και καλά στο Ντίσελντορφ άλλο ένα τοπ-5 θα μετράει το ΑΖ [δυστυχώς!]
Εμένα απλά....δε μ' αρέσει, αλλά σαφώς δεν είναι έκτρωμα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 14, 2011 11:00 am
10η - 11η θέση το βλέπω τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο.....ανιαρό λίγο και βαρετό ...πόσο να αλλάξει στο live πια?????
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13978
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 14, 2011 1:35 pm
cst003 έγραψε:Θέλω στο διαγωνισμό να είμαι -όσο μπορώ- αντικειμενικός.
ΑΥΤΟ το τραγούδι, δεν είναι άσχημο.
ΔΕΝ με ενοχλέι όπως το 2009 και φυσικά η Σαβούρα πέρσι, είναι σαφώς η πιο αξιοπρεπής συμμετοχή του ΑΖ στο διαγωνισμό.
Δεν είναι άσχημο λοιπόν, αλλά το βαριέμαι οικτρά. Θυμίζει λίγο φετινή Δανία επίσης [Σκανδιναβοί οι δημιουργοί γαρ...] και ΑΝ το πουν και καλά στο Ντίσελντορφ άλλο ένα τοπ-5 θα μετράει το ΑΖ [δυστυχώς!]
Εμένα απλά....δε μ' αρέσει, αλλά σαφώς δεν είναι έκτρωμα.
+1
Σε παραδέχομαι γιατί παρόλο που δεν συμπαθείς το Αζερ
προσπάθησες να μην αδικήσεις τη συμμετοχή. Smile
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 14, 2011 1:42 pm
^ ΜΑΚΑΡΙ να είχαν τέτοια στάση και άλλοι...
Ειδικά, όσον αφορά τις δικές μας συμμετοχές, που τις τσακίζουμε οι ίδιοι...
ΟΚ, ΔΕ μπορεί κάποιος να αναγκαστεί να του αρέσει το τραγούδι που επιλέχτηκε, αλλά θα μπορούσε να ΜΗΝ το αδικεί και να ΜΗ βγάζει χολή... What a Face
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 14, 2011 4:07 pm
Παιδιά δεν έχω πρόβλημα με χώρες!
Με τραγούδια έχω πρόβλημα!!!! Άλλωστε τη Ρωσία την έβριζα ΧΡΟΟΟΟΟΝΙΑ τώρα και πέρσι της έδωσα το βραβείο μου!!! Αυτή είναι και η προσωπική μου χαρά στο διαγωνισμό! Να πορώνομαι, να τα χώνω, να παραπονιέμαι για βαθμούς, κ.λπ,κ.λπ, φαντάζομαι όλοι κάπως έτσι λειτουργούμε, γι' αυτό και μας αρέσει αυτό που βλέπουμε!!!
Γι' αυτό και ξαναλέω ότι ανεξάρτητα απ' το αν ήθελα να πάει ο Λούκας, θα τη στήριζα τη συμμετοχή, ή τουλάχιστον θα παρέμενα σιωπηλός χωρίς να κάνω "ζημιά" στην Ελλάδα!
Η Πέγκυ πιθανόν να θυμάται ότι πέρσι ξέρναγα με το Πυροβολάκη, που αν πήγαινε θα ήταν η χειρότερή μου ελληνική συμμετοχή όλων των εποχών. ΑΝ όμωε γινόταν κάτι τέτοιο, καταρχάς θα το σεβόμουνα, μπορεί εδώ μεταξύ μας να τα έχωνα κιόλας, αλλά όχι! Σε youtube και esctoday και λοιπά,ΔΕΝ θα έγραφα Μα@#$%@!
Είναι δυσάρεστο να μπαίνεις στο esctoday και να βλέπω άπειρους έλληνες να γράφουν "Sorry Greece 0 points". Αυτό το βρίσκω καθαρά....PATHETIC.
Έχε την άποψή σου, αλλά σεβάσου το αποτέλεσμα.
Μισω και σιχαίνομαι το Ρίμπακ, πραγματικά δεν βρίσκω το λόγο που η Ευρώπη αφηνίασε με ένα βλαμένο βιολιστή, αλλά αναλογιζόμενος του 387 βαθμούς πολλές φορές έχω πει στον εαυτό μου "κάτσε ρε μεγάλε, κάτι θα είχε αυτό το κομμάτι, δεν μπορεί να έπαθαν παράκρουση όλοι"
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Μαρ 20, 2011 4:01 am
έχετε ακούσει την nigar (ή whatever την λένε) να τραγουδάει live?






Evil or Very Mad τα σκότωσε!

Μάλλον θα της ταίριαζε καλύτερα ένα τραγούδι με show..

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Μαρ 20, 2011 2:35 pm
Το Cry me a river το τραγούδησε χάλια οπότε δεν μπαίνω στον κόπο να ακούσω τα υπόλοιπα!!! Razz
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Μαρ 20, 2011 4:52 pm
Αφώνου και αταλάντου γωνία η "Nikki"
Αν δεν βελτιωθεί και στην προφορά, χλωμούς τους κόβω τους Αζερμπαϊτζάν ανθρώπους φέτος. Περσι καλά λάδωσαν, φέτος όμως;;;
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13978
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Μαρ 24, 2011 10:43 am
Νομίζω ότι φέτος,περισσότερο από ποτέ άλλοτε,
το Αζερμπαϊτζάν βρίσκεται κοντά στο βραβείο.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Αζερμπαϊτζάν 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Μαρ 24, 2011 11:47 am
Masilnto έγραψε:Νομίζω ότι φέτος,περισσότερο από ποτέ άλλοτε,
το Αζερμπαϊτζάν βρίσκεται κοντά στο βραβείο.

Σιγά μην κερδίσει αυτή η νερόβραστη σούπα!!! silent
Τοπ5 ίσως, αλλά μέχρι εκεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης