The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η είδηση της ημέρας

+14
Elfo_Del_Infierno
jovla
EvNickGR
liakleo
EVfan
iannitas
merda2004
Mr. Curiosity
sonia10
peggy
Master
Romanus
HOLA
Masilnto
18 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2198
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Παρ Αυγ 07, 2020 11:05 am
Δεν είναι καν στο φόρματ της eurovision (είναι απλά ένα ταλέντο σόου) και η ebu δεν έχει καμία σχέση με αυτη την δουλειά.... Απλά ο κύριος κριστερ θέλει να βγάλει παραδάκι και του έχει δώσει το όνομα song contest ούτως ώστε να έχει έτοιμο fan club και να χαιπαριστει από την Ευρώπη... Ανυπομονώ πιο πολύ για το Asiavision song contest που θα είναι εγχείρημα της ebu και θα βασίζεται όντως στον αγαπημένο μας διαγωνισμό...
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2198
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Παρ Αυγ 07, 2020 2:38 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Τελικα έκανα λάθος... Η ebu δίνει της ευλογίες της σε αυτό τον διαγωνισμό.... ΑΛΛΆ ΓΙΑΤΙ;;;;;; H eurovision δεν ήταν ποτέ ένα ταλέντ σόου... (γενικά νομίζω και με την ταινία του φερελ και με αυτό το σόου οι Αμερικανοί έχουν σχηματίσει μια εντελώς διαφορετική εικόνα για τον διαγωνισμό...). Πραγματικα κριμα..


Υ.Γ.: Χίλιες φορές να εχωναν την Αμερική στην eurovision.
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2198
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Πεμ Οκτ 15, 2020 2:12 pm
Η Φουρέιρα σε λίγο καιρό θα κυκλοφορήσει το νέο της τραγούδι με επιρροές '80s (αφού είναι της μόδας) και μάλλον της το έχει γράψει ο Κοντόπουλος γιατί είχαν 
βρεθεί πρόσφατα στο studio μαζί... Αν το τραγούδι όντως είναι του Κοντόπουλου, μάλλον θα ξέρουμε και προς τα που οδεύει το τραγούδι της Στεφανίας...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Πεμ Οκτ 15, 2020 9:04 pm
Είμαστε σίγουροι ότι είναι του Κοντόπουλου το κομμάτι; σε σημερινό άρθρο του eurovisionfun δεν αναφέρεται κάτι (υποθέτω πως το συγκεκριμένο σάιτ θα το έγραφε, αν ήταν Κοντόπουλος το τραγούδι).


jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2198
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Παρ Οκτ 16, 2020 8:12 am
Είπα μάλλον... Θα δούμε.. Πάντως μακάρι να της το έχει γράψει για να ξέρουμε προς τα που βαδίζει ο Κοντόπουλος..
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2198
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Τετ Οκτ 28, 2020 3:28 pm
Ο γιος του παριου έκανε το μουσικό του ντεμπούτο και πραγματικά το ΑΠΟΛΥΤΟ ΣΟΚ! ένα θα πω: αν του χρόνου δεν τον στείλουμε eurovision, είμαστε άξιοι της μοίρας μας. Έχω μείνει άφωνος! Τι καλλιτεχναρα είναι αυτή;;; Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν κάποιος νέος ξένος καλλιτέχνης... Πραγματικά αν η ερτ τόσο πολύ ποθεί την νίκη πρέπει να τον στείλει... ΣΟΚ ΣΟΚ ΣΟΚ!!! 

Αρέσει στους χρήστες Masilnto και Elfo_Del_Infierno

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Παρ Οκτ 30, 2020 2:54 pm
Πολύ καλή προσπάθεια, πράγματι! Σαν feeling μου θύμισε το when the party is over :ο Μακάρι να τον σκεφτούν για του χρόνου και να τον υποστηρίξουν όπως πρέπει.
Btw, το 80s τραγούδι της Φουρέιρα είναι co written and produced by Arcade. Επομένως, ίσως να έχεις δίκιο και η Στεφανία να σκάσει μύτη με κάτι τέτοιο.


Αρέσει στον χρήστη jovla

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2198
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Παρ Οκτ 30, 2020 5:26 pm
Βέβαια να πούμε ότι (για μένα τουλάχιστον) το Light it up είναι από τα πιο μέτρια τραγούδια που έχει κυκλοφορήσει 🤐🤐🤐.... Μακάρι της Στεφανιας να είναι καλύτερο..

Αρέσει στον χρήστη Elfo_Del_Infierno

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Παρ Οκτ 30, 2020 5:58 pm
Ωχ, ναι; δεν είμαι σπίτι και δεν το έχω ακούσει ακόμα. Ο Θεός να βάλει το χέρι του.  Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 2107382653

Υ.Γ. Η αλήθεια είναι πως ό,τι και να κυκλοφόρησε η Ελένη στη μετά Fuego εποχή, προσωπικώς, δεν μου άρεσε.

edit το άκουσα. Αχ, τι μου θέλουν τους πειραματισμούς με τη disco και τα 80s...


Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Δευ Μαρ 15, 2021 10:11 pm
Όχι ότι δεν το γνωρίζετε ήδη, αλλά σήμερα ανακοινώθηκαν οι υποψηφιότητες για τα επερχόμενα Όσκαρ και το Husavik, από την ταινία Εurovision Song Contest : The Story Of Fire Saga είναι υποψήφιο στην κατηγορία για καλύτερο τραγούδι. Συγχαρητήρια στους δημιουργούς!  Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 1262296416


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Elfo_Del_Infierno στις Δευ Μαρ 15, 2021 11:13 pm, 1 φορά


Αρέσει στον χρήστη Jacko

lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Δευ Μαρ 15, 2021 11:03 pm
Για καποιον λογο που μονο το μυαλο μου γνωριζει στην πρωτη στα γρηγορα αναγνωση διαβασα οτι η (ανεκδιηγητη)ταινια προταθηκε για οσκαρ ως η καλυτερη ταινια και θελησα για λιγα δευτερολεπτα να καψω με πυρακτωμενο σιδερο τα ματακια μου

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και jovla

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2198
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Τετ Μαρ 17, 2021 9:23 pm


Πηγαίνετε στο 16:03

Μουτσινάς: Eurovision πότε θα πάτε;
Josephine: Όποτε μας στείλετε.


Του χρόνου θέλω αυτή να πάει!!!! Πρώτη φορά την βλέπω να θέλει και να μην είναι διστακτική... Μάλλον η νίκη στο J2US της έδωσε περισσότερο θάρρος και πλέον δεν φοβάται τόσο τα lives!

Αρέσει στον χρήστη Elfo_Del_Infierno

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13996
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Τετ Μαρ 17, 2021 9:26 pm
Η Eurovision είναι για νέα ταλέντα,
η Ζοζεφίν τριανταφεύγα
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Τετ Μαρ 17, 2021 9:34 pm
Όχι ρε συ, δεν νομίζω να είναι πάνω από 30. Να πάει. Να της δώσουμε κι ένα τριτοδεύτερο σουξέ, τύπου Κλιοπάτρααααααααααααα και να πάει!


Αρέσει στον χρήστη jovla

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2198
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Τετ Μαρ 17, 2021 9:37 pm
Είναι 30 σκέτο χωρίς το φεύγα...

Η Φουρέιρα κατέκτησε την 2η θέση σε ηλικία 31 χρόνων και προφανώς τότε όλοι οι Έλληνες eurofan την αποκαλούσαν ατάλαντη και κορόιδευαν την καταγωγή της λες και είχε κάποια σχέση αυτό με το ταλέντο της... Κάποιος να πάει στο αρχείο του φόρουμ για το 2018, θα δει τι κράξιμο της είχατε ρίξει εδώ της Φουρέιρα...

Βεβαία οφείλω να πω πως ο masilnto παίζει να ήταν ο μόνος που υποστήριζε την Φουρέιρα πριν αυτή καταφέρει να κερδίσει την 2η θέση..
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Τετ Μαρ 17, 2021 9:48 pm
JoVla έγραψε:Είναι 30 σκέτο χωρίς το φεύγα...

Η Φουρέιρα κατέκτησε την 2η θέση σε ηλικία 31 χρόνων και προφανώς τότε όλοι οι Έλληνες eurofan την αποκαλούσαν ατάλαντη και κορόιδευαν την καταγωγή της λες και είχε κάποια σχέση αυτό με το ταλέντο της... Κάποιος να πάει στο αρχείο του φόρουμ για το 2018, θα δει τι κράξιμο της είχατε ρίξει εδώ της Φουρέιρα...

Βεβαία οφείλω να πω πως ο masilnto παίζει να ήταν ο μόνος που υποστήριζε την Φουρέιρα πριν αυτή καταφέρει να κερδίσει την 2η θέση..

Πού με πήγες τώρα...σε εποχές...ανύπαρκτες (με φωνή κας Αλέκας). 

Φαν της Φουρέιρα δεν υπήρξα ποτέ, ούτε πριν ούτε μετά τη Γιουρο. Απλά δεν κάνει τη μουσική που ακούω σπίτι μου, τίποτε άλλο. Σε αυτό που κάνει είναι εξαιρετική, όμως. Το δικό μου το θέμα το 2018 ήταν το τραγούδι (και νομίζω αρκετοί δεν είχαμε μείνει ευχαριστημένοι με το Fuego).
Συμφωνώ, ωστόσο, μαζί σου ότι τότε είχαν γίνει αρκετά άκομψα σχόλια σχετικά με τη Φουρέιρα, αλλά όχι από μένα ή τον Masilnto.


Αρέσει στον χρήστη jovla

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2198
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Τετ Μαρ 17, 2021 9:50 pm
Ναι ισχύει αυτό. Κάνεις από τους δυο σας δεν είχε κάνει τέτοια σχόλια και πρέπει να το αναγνωρίσω αυτό! Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 1262296416 Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 1262296416 Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 1262296416

Αρέσει στον χρήστη Elfo_Del_Infierno

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13996
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Πεμ Μαρ 18, 2021 9:39 am
Εντάξει, και η Λορίν 29 ήταν όταν κέρδισε, αλλά αυτές είναι εξαιρέσεις μωρέ,
η Ζοζεφίν μεγάλωσε πια κακά τα ψέματα Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 3233328778
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2198
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Παρ Απρ 09, 2021 8:55 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ο Αρσενάκος είπε ότι η Φουρέιρα έφαγε 3 άκυρα από την ΕΡΤ εξαιτίας της καταγωγής της.... 

Νομίζω πρέπει να σταματήσει αυτή η καραμέλα ότι η ΕΡΤ φέρθηκε ρατσιστικά... Απλά το '16 ήταν ο Τσάκνης που το θεωρούσε πανηγυράκι και επέβαλε τους Argo χωρίς να ρωτήσει κανέναν. Έπειτα, το '17 μετά από πολύ κράξιμο και την επιτυχία της Dream Team με τον Sergey, έκαναν ανάθεση στον Κοντόπουλο που ο ίδιος ήθελε την Demy και το 2018 για έναν ηλίθιο λόγο που κάνεις δεν κατάλαβε ποτέ, η ΕΡΤ ήθελε ελληνικό στοίχο και ηχόχρωμα που σίγουρα αυτό έβγαζε εκτός την Φουρέιρα... 

Ίσως να έφταιγε και η εμπάθεια που είχε ο Τσάκνης απέναντι σε τέτοιου είδους καλλιτέχνες και γι' αυτό έριχναν άκυρα στην Φουρέιρα...

Εσείς, τι πιστεύετε για τα τρία άκυρα που είχε φάει η Φουρέιρα;

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και smart-attack

Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Παρ Απρ 09, 2021 9:10 pm
Πιστεύω είναι ένας συνδυασμός όλων αυτών 
Και ένας ρατσισμός υπήρχε τύπου "σιγά μη στείλουμε τη Αλβανίδα να μας εκπροσωπήσει θα φάμε κραξιμο " αλλά και επειδή δεν ήθελαν για δικούς τους λόγους να στείλουν κάτι σε στυλ της Φουρέιρα
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13996
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Παρ Απρ 09, 2021 9:10 pm
JoVla έγραψε:

Ίσως να έφταιγε και η εμπάθεια που είχε ο Τσάκνης απέναντι σε τέτοιου είδους καλλιτέχνες και γι' αυτό έριχναν άκυρα στην Φουρέιρα...


Εσείς, τι πιστεύετε για τα τρία άκυρα που είχε φάει η Φουρέιρα;


Αυτό που είπες !!!

Αρέσει στους χρήστες jovla και smart-attack

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Παρ Απρ 09, 2021 9:16 pm
Αμφιβάλλω αν η ΕΡΤ του ΣΥΡΙΖΑ είχε θέμα με την καταγωγή της. Νομίζω πως το θέμα τους με τη Φουρέιρα ήταν θέμα ρεπερτορίου/πακέτου. Πολύ commercial για τα έντεχνα ακούσματά τους. χιχι


Αρέσει στους χρήστες jovla και smart-attack

Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Παρ Απρ 09, 2021 9:49 pm
Άρα η βαθμολογία των επιτροπών της Ελλάδας στον ημιτελικό με το 7αρι προς τη Κύπρο δεν είχε να κάνει με το θέμα της καταγωγής ; Razz που είχε σηκώσει θύελλα αντιδράσεων τότε με τον "αετό" που έκανε η Φουρέιρα με τον εκπρόσωπο της Αλβανίας 

Και μην μου πείτε ότι δεν έπεσε σύρμα να μην της δώσουν το 12αρι ..και στο τελικό αφού η Κύπρος διεκδικούσε πρωτιά και οι ψήφοι φαίνονται για να μην εκτεθούν και φανούν κακοι προς τη Κύπρο άλλαξαν στάση

Αρέσει στους χρήστες jovla και smart-attack

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Παρ Απρ 09, 2021 10:00 pm
Δεν μπορώ να ξέρω αν το περιστατικό αυτό με τον αετό έπαιξε ρόλο στο να της δώσουμε 7 στον ημιτελικό. Αναφέρομαι αποκλειστικά στα 3 άκυρα που έφαγε από την ΕΡΤ πριν λάβει μέρος με την Κύπρο. 
Και η Τάμτα αλλοδαπή είναι, όμως κλήθηκε από την ΕΡΤ στο παρελθόν και μάλιστα 2 φορές (2007 και 2015, άσχετα αν δεν πρόλαβε την προθεσμία). Προσωπικά ναι, αμφισβητώ έντονα ότι η Συριαίικη ΕΡΤ έχει θέμα με την καταγωγή του κάθε καλλιτέχνη. Έχει όμως, κατ' εμέ, μεγάλο θέμα, με οτιδήποτε έχει να κάνει με λάμψη, ποπ, αγγλική γλώσσα κλπ.


Αρέσει στους χρήστες Masilnto, jovla και smart-attack

Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 Empty Απ: Η είδηση της ημέρας

Παρ Απρ 09, 2021 10:13 pm
Εγώ δεν νομίζω ότι προκαλεί η καταγωγή Σουηδίας (Παπαρίζου) η με της Γεωργίας(Τάμτα) με την Αλβανία 

Υπάρχει θεωρώ μια διαφορετικη αντιμετώπιση από τον κόσμο  όταν κάποιος είναι από την Αλβανία κακα τα ψέματα
Εδώ έφαγε κράξιμο που πηγε με την Κύπρο και υπήρχαν σχόλια τύπου " ντροπή στη Κύπρο που τους εκπροσωπεί μια Αλβανίδα" κτλ σκεφτείτε τι θα γινόταν σε περίπτωση που πήγαινε με την Ελλάδα 

Δεν ξέρω αν είχαν προσωπικά θέμα με την καταγωγή της η όχι αλλά θεωρώ πολιτικά ήξεραν ότι θα ακούσουν τρελό κράξιμο σε περίπτωση που στείλουν την Φουρέιρα και ήθελαν να το αποφύγουν.

Αλλά οκ έχουμε διαφορετικές απόψεις δεν έγινε κάτι  Η είδηση της ημέρας - Σελίδα 28 526286995

Αρέσει στον χρήστη jovla

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης