The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2013 4:50 pm




avatar
vandomaniac
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2013 4:50 pm
Δε μ' αρέσει κανένα. Πιστεύω θα επιλεγεί το τρίτο και θα πάει μάλλον καλά επειδή είναι πολύ τηλεοπτικό με πολλές στιγμές με έντονη μουσική και έμφαση στα τύμπανα. Δεν είμαι σίγουρος ότι θα επαναλάβουν την επιτυχία του 2007 πάντως.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2013 4:54 pm
Masilnto έγραψε:Δυστυχώς,μου έδωσαν την εντύπωση ότι οι ίδιοι θέλουν αυτό να πάει.

Και εμένα, αυτή η εντύπωση μου δόθηκε Embarassed

Masilnto έγραψε:Κι εμένα Gresk μου άρεσε περισσότερο το Κismet!
Και μάλιστα αν αυτη τη στιγμη το επέλεγαν θα γινόταν 12άρι μου,προς το παρόν,με τα τραγούδια που έχουμε μέχρι στιγμής.

cheers Ομοίως!!

Masilnto έγραψε:Θεωρώ ότι η Βουλγαρία παρόλη τη φιλότιμη προσπάθειά της,
δεν θα περάσει τελικό. Neutral
Και δεν το λέω επειδή άκουσα τα τραγούδια,
από την πρώτη στιγμή που έμαθα για την άναθεση,
χάρηκα μεν,γιατί μου αρέσει ο ήχος τους,
αλλά κατάλαβα αυτομάτως πως αντιπροσωπεύουν κάτι που οι επιτροπές θα το ρίξουν στα τάρταρα.
Πράγματι,αν είχαν να επιλέξουν ανάμεσα σε αυτους,τη νύφη,τον μαλτέζο,ή τους αλβανούς ροκάδες,
θα άφηναν τελευταία τη Βουλγαρία!

Shocked

Λες οτι δεν θα περάσει τελικό; pale

Και γιατί πιστεύεις οτι οι επιτροπές (που παρεμπιπτόντως τις σιχαίνομαι) θα προτιμήσουν την αηδία της Αλβανίας η την ηλίθια νύφη από την Φινλανδία; confused (για την παπαριά της Μάλτας δεν λέω τίποτα, γιατί έχεις σίγουρα δίκιο, τις χλαπάτσες της Μάλτας τις εκτιμά κάθε χρόνο η επιτροπήΒουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 1629334161)
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2013 4:58 pm
Γιατί Gresk,έχω καταλάβει ότι οι επιτροπές δείχνουν μια τάση προς πιο safe επιλογές,
και δεν πριμοδοτούν τους έθνικ ήχους,πόσο μάλλον αν θα είναι σε συνδυασμό με dance!
Δηλαδή προτιμούν disney μπαλάντες ή soft rock τραγούδια,ή,ακόμη και ποπ τσιχλόφουσκες όπως της Φινλανδίας.
Επίσης να σου θυμίσω και τι ώθηση έδωσαν στον Βουκασιν για να περάσει τελικό ε Neutral
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2013 5:08 pm
Masilnto έγραψε:Γιατί Gresk,έχω καταλάβει ότι οι επιτροπές δείχνουν μια τάση προς πιο safe επιλογές,
και δεν πριμοδοτούν τους έθνικ ήχους,πόσο μάλλον αν θα είναι σε συνδυασμό με dance!
Δηλαδή προτιμούν disney μπαλάντες ή soft rock τραγούδια,ή,ακόμη και ποπ τσιχλόφουσκες όπως της Φινλανδίας.
Επίσης να σου θυμίσω και τι ώθηση έδωσαν στον Βουκασιν για να περάσει τελικό ε Neutral

Βασικά οι επιτροπές είναι απλά σάπιες, ωστόσο δεν έχεις άδικο σε αυτά που λες οτι "προωθούν" Neutral Ας ελπίσουμε οτι το κοινό θα δώσει μια ώθηση στην Βουλγαρία στον ημιτελικό, μιας και ψηφίζει Ελλάδα, Ρουμανία, Αζερμπαϊτζάν, Αρμενία, Γεωργία, Αλβανία, ΠΓΔΜ που είναι χώρες κοντά στον έθνικ ήχο της Βουλγαρίας.

Όμως ο Βούκασιν, πιστέυω οτι είναι άλλη περίπτωση απο το γυφτο-"ροκ" της Αλβανίας φέτος. Πιο πολύ μοιάζουν οι Αλβανοί φέτος με το Μαυροβούνιο του 2007 για παράδειγμα, που είχε πατώσει. Wink
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2013 5:13 pm
Gresk Einherjar έγραψε:
Masilnto έγραψε:Γιατί Gresk,έχω καταλάβει ότι οι επιτροπές δείχνουν μια τάση προς πιο safe επιλογές,
και δεν πριμοδοτούν τους έθνικ ήχους,πόσο μάλλον αν θα είναι σε συνδυασμό με dance!
Δηλαδή προτιμούν disney μπαλάντες ή soft rock τραγούδια,ή,ακόμη και ποπ τσιχλόφουσκες όπως της Φινλανδίας.
Επίσης να σου θυμίσω και τι ώθηση έδωσαν στον Βουκασιν για να περάσει τελικό ε Neutral

Βασικά οι επιτροπές είναι απλά σάπιες, ωστόσο δεν έχεις άδικο σε αυτά που λες οτι "προωθούν" Neutral Ας ελπίσουμε οτι το κοινό θα δώσει μια ώθηση στην Βουλγαρία στον ημιτελικό, μιας και ψηφίζει Ελλάδα, Ρουμανία, Αζερμπαϊτζάν, Αρμενία, Γεωργία, Αλβανία, ΠΓΔΜ που είναι χώρες κοντά στον έθνικ ήχο της Βουλγαρίας.

Όμως ο Βούκασιν, πιστέυω οτι είναι άλλη περίπτωση απο το γυφτο-"ροκ" της Αλβανίας φέτος. Πιο πολύ μοιάζουν οι Αλβανοί φέτος με το Μαυροβούνιο του 2007 για παράδειγμα, που είχε πατώσει. Wink
Ναι καλά το λες,είχε πατώσει,στο κοινό.Δεν εννοώ ότι θα πάει καλά η Αλβανία στις επιτροπές,απλά λέω αν είχαν να διαλέξουν ανάμεσα σε Αλβανία,Μάλτα,Φινλανδία,και Βουλγαρία,η τελευταία τους επιλογή θα ήταν η Βουλγαρία.
Όμως κι εγώ έχω κάποιες ελπίδες για το televoting,αν η Βουλγαρία καταφέρει να μπει τοπ3,τότε θα σωθεί!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2013 5:27 pm
Masilnto έγραψε:Όμως κι εγώ έχω κάποιες ελπίδες για το televoting,αν η Βουλγαρία καταφέρει να μπει τοπ3,τότε θα σωθεί!

Νομίζω οτι υπερβάλλεις λιγάκι...

Το πάκι της Νορβηγίας πέρσι, είχε βγει 6ο στο κοινό, και παρ'όλη την τελευταία θέση στην επιτροπή πέρασε! Και η Σόφι Μαρίνοβα ήταν 9η στο κοινό και προτελευταία στην επιτροπή, και ισοβάθμησε στην 10η θέση! Δεν πιστεύω ειλικρινά οτι στις επιτροπές η Βουλγαρία θα είναι ΤΟΣΟ χαμηλά... What a Face Αν μη τι άλλο, κάτι Λεττονίες και κάτι Ελβετίες θα τις περάσει Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 4111112379

Εγώ πιστεύω οτι θα έχουν μια ασφαλή σχετικά πρόκριση στον τελικό αν βρεθούν στο τοπ7 του κοινού. Cool
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2013 5:34 pm
Gresk Einherjar έγραψε:
Masilnto έγραψε:Όμως κι εγώ έχω κάποιες ελπίδες για το televoting,αν η Βουλγαρία καταφέρει να μπει τοπ3,τότε θα σωθεί!

Νομίζω οτι υπερβάλλεις λιγάκι...

Το πάκι της Νορβηγίας πέρσι, είχε βγει 6ο στο κοινό, και παρ'όλη την τελευταία θέση στην επιτροπή πέρασε! Και η Σόφι Μαρίνοβα ήταν 9η στο κοινό και προτελευταία στην επιτροπή, και ισοβάθμησε στην 10η θέση! Δεν πιστεύω ειλικρινά οτι στις επιτροπές η Βουλγαρία θα είναι ΤΟΣΟ χαμηλά... What a Face Αν μη τι άλλο, κάτι Λεττονίες και κάτι Ελβετίες θα τις περάσει Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 4111112379

Εγώ πιστεύω οτι θα έχουν μια ασφαλή σχετικά πρόκριση στον τελικό αν βρεθούν στο τοπ7 του κοινού. Cool
Nαι δεν αποκλείεται..Με ενα τοπ5,ίσως και με ένα τοπ7 να περάσουν. (Αν και η Φινλανδία ως 6η στο κοινό το 2010 αποκλείστηκε,και ήταν καθαρά με εθνικ ήχο,τη χαντάκωσαν οι επιτροπές).
Αλλά για την Ελβετία έχω ένσταση!Πιστευω θα πάει αρκετά καλά στις επιτροπές!Τουλάχιστον καλύτερα από τη Βουλγαρία,αυτη την αίσθηση έχω.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2013 5:45 pm
Masilnto έγραψε:Nαι δεν αποκλείεται..Με ενα τοπ5,ίσως και με ένα τοπ7 να περάσουν. (Αν και η Φινλανδία ως 6η στο κοινό το 2010 αποκλείστηκε,και ήταν καθαρά με εθνικ ήχο,τη χαντάκωσαν οι επιτροπές).
Αλλά για την Ελβετία έχω ένσταση!Πιστευω θα πάει αρκετά καλά στις επιτροπές!Τουλάχιστον καλύτερα από τη Βουλγαρία,αυτη την αίσθηση έχω.

Την περίπτωση της Φινλανδίας 2010 είχα κι εγώ στο μυαλό μου, γιαυτό είπα "σχετικά" ασφαλή πρόκριση... Μωρε ας περάσουν κι ας μην τα πάνε τόσο καλά στον τελικό, μόνο το 2007 είχαν περάσει τελικό!! No

Ελβετία είναι τόσο παλιατζούρα, τόσο μη-επιτροπή... εμένα έτσι μου κάνει τουλάχιστον! Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 4111112379 Δεν ξέρω βέβαια τι ρόλο θα παίξει στην επιτροπή το οτι ανήκουν σε κάποιον οργανισμό, αυτά πολλές φορές μετράνε... Μπορεί και να την βγάλουν ψηλά, χου νόουζ; Οι επιτροπές είναι ό,τι νά'ναι άλλωστε Laughing
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2013 5:54 pm
Gresk Einherjar έγραψε:
.. Μωρε ας περάσουν κι ας μην τα πάνε τόσο καλά στον τελικό, μόνο το 2007 είχαν περάσει τελικό!! No

Ελβετία είναι τόσο παλιατζούρα, Δεν ξέρω βέβαια τι ρόλο θα παίξει στην επιτροπή το οτι ανήκουν σε κάποιον οργανισμό, αυτά πολλές φορές μετράνε... Μπορεί και να την βγάλουν ψηλά, χου νόουζ; Οι επιτροπές είναι ό,τι νά'ναι άλλωστε Laughing
Συμφωνώ σε όλα!
Και κυρίως στο τελευταίο! Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 1747192130
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2013 7:38 pm
ΔΕ μου αρέσει κανένα από τα τρία... Ίσως λίγο πιο εντυπωσιακό να είναι το 3ο με τα τύμπανα...
Αν είχα να τα διατάξω θα έβαζα 3, 1, 2... Αλλά δε θα ψήφιζα ΚΑΝΕΝΑ...

ΚΑΙ αυτή τη φορά όχι μόνο δε μου αρέσει η συμμετοχή της Ελίτσας (με όποιο από τα 3 και να πάει), ΑΛΛΑ με ενοχλεί σαν άκουσμα...

Πάραυτα να ευχηθώ καλή επιτυχία στη Βουλγαρία, μία χώρα που έχει βρεθεί αρκετές φορές εκτός τελικού με συμμετοχές που θα άξιζαν να έχουν περάσει...
avatar
no1
Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2013

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2013 7:56 pm
Περισσότερο από τα τρία υποψήφια μου άρεσε το κισμέτ
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2013 10:29 pm
peggy έγραψε:ΔΕ μου αρέσει κανένα από τα τρία... Ίσως λίγο πιο εντυπωσιακό να είναι το 3ο με τα τύμπανα...
Αν είχα να τα διατάξω θα έβαζα 3, 1, 2... Αλλά δε θα ψήφιζα ΚΑΝΕΝΑ...

ΚΑΙ αυτή τη φορά όχι μόνο δε μου αρέσει η συμμετοχή της Ελίτσας (με όποιο από τα 3 και να πάει), ΑΛΛΑ με ενοχλεί σαν άκουσμα...

Πάραυτα να ευχηθώ καλή επιτυχία στη Βουλγαρία, μία χώρα που έχει βρεθεί αρκετές φορές εκτός τελικού με συμμετοχές που θα άξιζαν να έχουν περάσει...
>Συμφωνώ με την προλαλήσασα!!!!!! Neutral
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Φεβ 17, 2013 11:07 pm
Τα αριστουργήματα γράφονται μια φορά,και το 2007 η Βουλγαρία είχε αριστούργημα....φέτος δυστυχώς δεν με καλύπτουν,ξεκάθαρα το 3ο ξεχωρίζει...νομίζω η Βουλγαρία θα είναι τελικό καθαρά λόγω Elitsas....πάντως προτιμώ να βλέπω τέτοιες συμμετοχές στην eurovision παρα εμετικές συμμετοχές τύπου Λετονίας και Σλοβενίας!!!
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2013 12:41 am
Masilnto έγραψε:




mou arese to 2o k to 3o... θα τα πανε καλα πιστευω
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2013 6:10 pm
Θα περάσουν στον τελικό, αν και δεν με εντυπωσίασε κανένα από τα τρία (μοιάζουν μεταξύ τους..). Ωστόσο, είναι πολύ καλύτερη μουσική από κάτι άλλα που έχουμε ακούσει μέχρι τώρα Embarassed

Καλή επιτυχία Βουλγαρία!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Φεβ 18, 2013 6:14 pm
Μου άρεσε περισσότερο το τρίτο.
avatar
EVfan
Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Τρι Φεβ 19, 2013 4:12 pm
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Τρι Φεβ 19, 2013 4:41 pm
Τα ξανάκουσα προσεκτικά και τελικά μου άρεσε περισσότερο το «Dzupaj, libe boso», είναι το πιο ιδιαίτερο απο τα 3 και το πιο αρμονικό στα αυτιά μου, αλλά ίσως είναι υποτονικό για τη Γιουροβίζιον.

Στο «Kismet» μου αρέσουν τα φωνητικά και τρελαίνομαι για την γκάιντα αλλά βρίσκω πολύ σκληρό και επαναλαμβανόμενο τον ήχο των κρουστών και του μπιτ σε ενοχλητικό σημείο.

Το «Samo Shampioni» καλό αλλά τραβηγμένο απο τα μαλλιά, η επανάληψη κουράζει.

Ο Στόγιαν δε γίνεται να προχωρήσει στυλιστικά στο 2013; Θυμίζει χαρακτήρες ελληνικών βιντεοταινιών του ΄80.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Μαρ 03, 2013 11:27 am
Aπόψε στις 9 παρά τέταρτο ώρα Ελλάδος,
η επιλογή τραγουδιού.
http://tv.bnt.bg/bntworld/
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Μαρ 03, 2013 9:26 pm
σιγουρα καμια σχεση με την παλιοτερη συμμετοχη της Ελιτσα αλλα απο τα 3 που ειδα για φετος μου αρεσει το 2ο κ το 3ο...ισως λιγο περισσοτερο το Samo Shampioni(αυτο δεν ηταν το 3ο )?
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Μαρ 03, 2013 9:44 pm
βρε κ οι Κοζα λολ
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Μαρ 03, 2013 9:53 pm
telika nikise to Kismet e?e apo to prwto kalitera auto an k ithela to 3o
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Μαρ 03, 2013 9:55 pm
Έχουμε βιντεάκι merda???
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 2 Empty Απ: Βουλγαρία 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Μαρ 03, 2013 9:58 pm
απο το τραγουδι που νικησε? περδευτικα τωρα. τι τελικος ηταν αυτος? ειπαν το αποτελεσμα κ τελος! ουτε καν βγηκε στην σκηνη να το τραγουδισει ουτε τιποτα! ουτε καν ενα τυμπανο! χαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης