The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 3:13 pm
HOLA έγραψε:
merda2004 έγραψε:.....eixe ontws problima me tin fwni tis logo fariggitidas k logo akoustikou.
Kρίμα να έχει μόνο αυτή πρόβλημα!! green
Άρχισαν με τη γκόμενα του μόστρα τώρα....που μοιάζει με την Τζολί ...λένε Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 2262866851 Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 2262866851

den nomizw i Georgina na elege psemmata gia kati. k i Demi eixe problima.to xeri tis olo sto akoustiko to eixe k pisw stin plati na prospathei na diorthwsei kati... as min tin dikasoume ama den eimaste sigouroi. tespa. to kalo einai oti thelei na ginei mia sinergasia me ton Leon!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 3:14 pm
peggy έγραψε:Άσε που ανακοινώθηκε ότι ο Κόζας ο Μόστρας είναι ένα κλικ πριν τα σκαλιά της εκκλησίας...

Μα ΧΑΖΟΙ είναι???

Πας καλό μου και ΩΡΑΙΟ αγοράκι στη ΓιουροΒΙΖΙΟΝ, και δηλώνεις πως ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΑΙ???

Πάνε οι ψήφοι ΚΑΙ από τις πιτσιρίκες ΚΑΙ από τους τζει... Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 4111112379

ΜΗ σου πω θα σου κάνει πόλεμο η Φιλανδή, επειδή παντρεύεσαι ΑΛΛΗ!!!



Όταν βγαίνω βλέπω δεκάδες σαν τον Μόστρα...σιγά την απώλεια. Είναι απο εκείνους που δεν τους ρίχνω δεύτερη ματιά, ενίοτε ούτε πρώτη. Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 71255287
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 3:15 pm
merda2004 έγραψε:.......

den nomizw i Georgina na elege psemmata gia kati. ....
Όχι δεν την αμφισβητω...απλά πολύ βολεψε κάποιους αυτό, καθώς και η επιλογή στο recap...τυχαίο? Suspect
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 3:19 pm
Ήταν ολοφάνερο ότι και η Ντέμυ είχε πρόβλημα με το ακουστικό της.

Merda αν γίνεται γράφε σε παρακαλώ με ελληνικούς χαρακτήρες, μεριεκές λέξεις δεν τις καταλαβαίνω σε γκρίκλις. Έγραψες faih και διάβασα faith! Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Mastiha στις Πεμ Φεβ 21, 2013 3:20 pm, 1 φορά
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 3:20 pm
Mastiha έγραψε:.....
Όταν βγαίνω βλέπω δεκάδες σαν τον Μόστρα...σιγά την απώλεια. Είναι απο εκείνους που δεν τους ρίχνω δεύτερη ματιά, ενίοτε ούτε πρώτη. Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 71255287
Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 2384112703
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 3:27 pm
Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 F175b909-0bad-4dd6-b630-4c1ce8578ded
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 3:29 pm
Ο Βρεττός Βρεττάκος, ο σχεδιαστής που έντυσε την Αγγελική Ηλιάδη στον φετινό τελικό της Eurovision, μιλάει αποκλειστικά στο FTHIS.GR και ξεκαθαρίζει: "Δεν μπαίνω στην διαδικασία να αναπτύξω ή να δικαιολογήσω τα σχόλια του σχεδιαστή (σ.σ. Βασίλειου Κωστέτσου). Ίσως δεν γνώριζε περασμένη μου δουλειά, που παρουσιάστηκε το 2011 και περιελάμβανε αντίστοιχες δημιουργίες μου".
Το λευκό φόρεμα της Αγγελικής Ηλιάδη δια χειρός Βρεττάκου, που φόρεσε η τραγουδίστρια στον τελικό της Eurovision, είναι το "μήλο της έριδος" για τους δύο δημιουργούς.
"Πρόκειται για μια τουαλέτα σε χρώμα off white, μεταξωτή silk crep με κρυστάλλινες λεπτομέρειες από γυάλινους κρυστάλλους swarovski ειδική παραγγελία custom made για την Αγγελική Ηλιάδη, με επιρροές από την επόμενη τάση του καλοκαιριού Glam seventies" τόνισε ο Βρεττός Βρεττάκος.
Αν ανατρέξετε στο fashion show μου, που παρουσιάστηκε στις 10 Οκτώβριου του 2011 στο Μουσείο Γουλανδρή με τον τίτλο "fashion of his love" θα διαπιστώσετε πως είχα παρουσιάσει παρόμοιες "φόρμες" με βαθιά σκισίματα.
Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 8ed5b74f-8621-4d2c-8c56-8feec888c0d4
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 3:30 pm
HOLA έγραψε:Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 F175b909-0bad-4dd6-b630-4c1ce8578ded

Αν το διαβάσει η Χριστίνα Πολίτη σίγουρα θα πάθει μεγάλο σοκ και θα ανφωνήσει «ιεροσυλία, ιερσουλία!»! Οι ποδιές τσαγκάρη που σχεδίασε ο cool(ος) Μητρόπουλος ήταν τόσο wow!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 3:35 pm
HOLA έγραψε:Ο Βρεττός Βρεττάκος, ο σχεδιαστής που έντυσε την Αγγελική Ηλιάδη στον φετινό τελικό της Eurovision, μιλάει αποκλειστικά στο FTHIS.GR και ξεκαθαρίζει: "Δεν μπαίνω στην διαδικασία να αναπτύξω ή να δικαιολογήσω τα σχόλια του σχεδιαστή (σ.σ. Βασίλειου Κωστέτσου). Ίσως δεν γνώριζε περασμένη μου δουλειά, που παρουσιάστηκε το 2011 και περιελάμβανε αντίστοιχες δημιουργίες μου".
Το λευκό φόρεμα της Αγγελικής Ηλιάδη δια χειρός Βρεττάκου, που φόρεσε η τραγουδίστρια στον τελικό της Eurovision, είναι το "μήλο της έριδος" για τους δύο δημιουργούς.
"Πρόκειται για μια τουαλέτα σε χρώμα off white, μεταξωτή silk crep με κρυστάλλινες λεπτομέρειες από γυάλινους κρυστάλλους swarovski ειδική παραγγελία custom made για την Αγγελική Ηλιάδη, με επιρροές από την επόμενη τάση του καλοκαιριού Glam seventies" τόνισε ο Βρεττός Βρεττάκος.
Αν ανατρέξετε στο fashion show μου, που παρουσιάστηκε στις 10 Οκτώβριου του 2011 στο Μουσείο Γουλανδρή με τον τίτλο "fashion of his love" θα διαπιστώσετε πως είχα παρουσιάσει παρόμοιες "φόρμες" με βαθιά σκισίματα.
Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 8ed5b74f-8621-4d2c-8c56-8feec888c0d4


Καλά ο Κωστέτσος έχει καταντήσει (εδώ και χρόνια) πιο γραφικός και απο τα Ζαγοροχώρια!
Νομίζει ότι ο μισός πλανήτης τον ζηλεύει και ο άλλος μισός τον αντιγράφει.
Έχουμε δει χιλιάδες φορέματα με διπλό βαθύ σκίσιμο,δεν είναι πατέντα ούτε του Βασίλειου, ούτε του Βρεττάκου.
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 3:44 pm
Mastiha έγραψε:

Καλά ο Κωστέτσος έχει καταντήσει (εδώ και χρόνια) πιο γραφικός και απο τα Ζαγοροχώρια!
Νομίζει ότι ο μισός πλανήτης τον ζηλεύει και ο άλλος μισός τον αντιγράφει.
Έχουμε δει χιλιάδες φορέματα με διπλό βαθύ σκίσιμο,δεν είναι πατέντα ούτε του Βασίλειου, ούτε του Βρεττάκου.
ΑΚΡΙΒΩΣ!! Μετά λέμε γιατί δεν υπάρχει Ελληνική μόδα green
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 4:19 pm
Λίγες ημέρες μετά τον Ελληνικό τελικό της φετινής Eurovision, η Αγγελική Ηλιάδη, μιλά ανοιχτά για τα σχόλια που για ακόμη μια χρονιά δέχτηκε ο μουσικός θεσμός αλλά και τις κριτικές που δέχτηκε το τραγούδι της «Χίλιες και μια νύχτες».

«Κάθε χρονιά λένε τα ίδια για τη Eurovision και ειλικρινά βαριέμαι. Εγώ ήμουν πολύ συγκεντρωμένη σε αυτό που ήθελα να κάνω. Ότι έκανα το ζούσα και πέρασα πολύ καλά. Άλλοι λένε τη Eurovision πανηγυράκι, άλλοι ότι δεν πρέπει να παίρνει μέρος η Ελλάδα στο διαγωνισμό. Εγώ χάρηκα που, παρά τα οικονομικά προβλήματα που έχουμε φέτος, το MAD αποφάσισε να στηρίξει την ΕΡΤ και τελικά έγινε ο διαγωνισμός», λέει η τραγουδίστρια στο περιοδικό Eγώ και συνεχίζει:
«Μέσα σε αυτή τη «μαυρίλα» που ζούμε η Eurovision και γενικότερα η μουσική ανεβάζουν τη διάθεση. Για αυτό θα έλεγα να μην παραπονιόμαστε, γιατί ήταν και αυτός ο διαγωνισμός ένα τρόπος για να ξεχάσουμε για λίγο τα προβλήματα της καθημερινότητας μας».

Όσο για τα σχόλια και τις κριτικές που δέχτηκε για το τραγούδι της απαντά:
«Κανένα από τα σχόλια και τις κριτικές που γράφτηκαν και ακούστηκαν δεν μου χάλασαν καθόλου τη διάθεση. Τα έβρισκα αστεία. Ήταν το πλέον ελληνικό τραγούδι, έπρεπε να ήμασταν χαρούμενοι που ένα τέτοιο τραγούδι ήταν υποψήφιο. Αν θέλουμε κάθε φορά να στέλνουμε τραγούδια με αγγλικό στίχο και ακούσματα που δεν θυμίζουν σε τίποτα Ελλάδα, τότε ποια είναι η ελληνική συμμετοχή; Δεν είμαι κατά του αγγλικού στίχου αλλά ήταν απαραίτητη προϋπόθεση ο ελληνικός στίχος για τη δική μου συμμετοχή, όταν πήρα την απόφαση. Τα τραγούδια με αγγλικός στίχος μας έχουν φέρει σε πολύ καλές θέσεις στον διαγωνισμό».

Όσο για τα «καυστικά» σχόλια που αντάλλαξε με τον Αγάθωνα;
«Όπως έκανε χιούμορ ο Αγάθωνας, έτσι έκανα κι εγώ! Δεν έγινε και τίποτα! Τα βρήκα πολύ αστεία όσα συνέβησαν, γιατί ήμουν πολύ σίγουρη για την προσπάθεια που έκανα και για το τραγούδι μου».
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13987
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 4:42 pm
Mεγάλη πρωτοτυπία το σκίσιμο μπροστά σε φόρεμα...
Επιπλέον κάτι φιγούρες του lifestyle τύπου Γαβαλάς,Τρύφωνας μπορούν να μου προκαλέσουν και γέλιο,
αλλά ο Βασίλειος...=> Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 2371121551
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13987
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 4:45 pm
Mastiha έγραψε:
peggy έγραψε:Άσε που ανακοινώθηκε ότι ο Κόζας ο Μόστρας είναι ένα κλικ πριν τα σκαλιά της εκκλησίας...

Μα ΧΑΖΟΙ είναι???

Πας καλό μου και ΩΡΑΙΟ αγοράκι στη ΓιουροΒΙΖΙΟΝ, και δηλώνεις πως ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΑΙ???

Πάνε οι ψήφοι ΚΑΙ από τις πιτσιρίκες ΚΑΙ από τους τζει... Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 4111112379

ΜΗ σου πω θα σου κάνει πόλεμο η Φιλανδή, επειδή παντρεύεσαι ΑΛΛΗ!!!



Όταν βγαίνω βλέπω δεκάδες σαν τον Μόστρα...σιγά την απώλεια. Είναι απο εκείνους που δεν τους ρίχνω δεύτερη ματιά, ενίοτε ούτε πρώτη. Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 71255287
Εδώ και δέκα χρόνια,η βάση του είναι η συμπρωτεύουσα (όπως και ολόκληρου του συγκροτήματος),
οπότε παίζει όντως τον έχεις δεί Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 4111112379
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 5:36 pm
Και η κατινιά συνεχίζεται φέτος....Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 3756753202
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 7:37 pm
Gresk Einherjar έγραψε:Και η κατινιά συνεχίζεται φέτος....Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 3756753202

Αν θες να δεις ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ με ΟΛΗ τη σημασία της λέξης, πήγαινε και στο FB στη σελίδα του ogae...

ΑΚΟΜΗ "σφάζονται" "παλληκάρια" στην ποδιά των KM...
green

Και οι μεν (ΚΜ-φανς) και οι δε (αντι-ΚΜ) δίνουν ρέστα!!!
pig

Γιατί δε μπορούμε ΑΠΛΑ να χαλαρώσουμε?
Όσοι χάρηκαν ας απολάυσουν τη "νίκη", και ας μη λένε ΜΕΓΑΛΑ λόγια, γιατί ΚΑΝΕΙΣ δε μπορεί να προβλέψει ΤΙ τελικά θα γίνει το Μάιο (και όσο πιο πολύ κράζουν τώρα, τόσο πιο πολύ θα τους κράξουν τότε, αν η συμμετοχή δεν πάει καλα!)...
Όσοι δε χάρηκαν ας το δουν ΧΑΛΑΡΑ και διασκεδαστικά... Δεν ήρθε και η συντέλεια του κόσμου... ΣΕ τελική ανάλυση, αν ζορίζονται να χαλαρώσουν ας πιόυνε κάτι...
Κερνάνε οι ΚΜ-Αγάθωνας... Razz
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 7:42 pm
peggy έγραψε:...
Κερνάνε οι ΚΜ-Αγάθωνας... Razz
Mεζέ? green
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 7:46 pm
HOLA έγραψε:
peggy έγραψε:...
Κερνάνε οι ΚΜ-Αγάθωνας... Razz
Mεζέ? green
Μπα... ξεροσφύρι...

Είδες ΠΟΥΘΕΝΑ να λέει το τραγούδι για φαί? Μόνο για μπεκρούλιασμα!!! drunken Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 4079498562
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 8:04 pm
peggy έγραψε:...

Είδες ΠΟΥΘΕΝΑ να λέει το τραγούδι για φαί? Μόνο για μπεκρούλιασμα!!! drunken Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 4079498562
Τσ τσ τσ... καρμίρηδες!!! Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 1710716985
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 8:04 pm
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 8:10 pm


Koza Mostra: "Ηταν οργασμικά".... για μας πάλι όχι!!! Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 1710716985
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 8:21 pm
https://www.youtube.com/watch?v=izhaji5Nv9M Στο 07:07 λέει πρώτοι βγηκαμε ή τελευταιοι??? Very Happy
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13987
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 8:35 pm
Μαρία Κατ έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=izhaji5Nv9M Στο 07:07 λέει πρώτοι βγηκαμε ή τελευταιοι??? Very Happy
Δεν το είχα παρατηρήσει!
Καλό,καλό!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Πεμ Φεβ 21, 2013 9:14 pm
HOLA έγραψε:

Koza Mostra: "Ηταν οργασμικά".... για μας πάλι όχι!!! Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 1710716985

Αγάθωνας: "Ήμουν κι εγώ στα βραβεία Νόμπελ!" Laughing

Προσκυνώ! Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 3902331862


Τι ωραίο το πλάνο με τους Τζωρτζίνα, Άλεξ και Κόζα να συνομιλούν και να γελάνε μαζί. Smile
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Κυρ Φεβ 24, 2013 1:26 am
Η Θωμαή Απέργη μίλησε στην κάμερα του Star για τον ελληνικό τελικό της Eurovsion και για τα συγχαρητήρια που δεν έδωσε ποτέ στον Αγάθωνα Ιακωβίδη και τους Koza Mostra.

«Είναι η ώρα να ασχοληθούμε με την ουσία του πράγματος. Ήμουν στο green room και περίμενα το αποτέλεσμα. Φυσικά και στενοχωρήθηκα και ήθελα να κλάψω αλλά σκέφτηκα το μακιγιάζ. Στενοχωρήθηκα πάρα πολύ γιατί νόμιζα ότι θα ήμουν εγώ η εκπρόσωπος». Ακόμη εξήγησε ότι ήταν άρρωστη και είχε χάσει άρα δεν έβρισκε τον λόγο να πάει στο πάρτι που ακολούθησε.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13987
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελληνικός Τελικός (σχόλια) - Σελίδα 7 Empty Απ: Ελληνικός Τελικός (σχόλια)

Κυρ Φεβ 24, 2013 1:38 am
Mastiha έγραψε: Στενοχωρήθηκα πάρα πολύ γιατί νόμιζα ότι θα ήμουν εγώ η εκπρόσωπος». .
Σας το 'πα,ο τρόπος που ανακοίνωσε το αποτέλεσμα η Λέανδρος ήταν σκωτσέζικο ντους για τη Θωμαή!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης