The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

Ποιοί 10 προκρίνονται;

8 - 10%
5 - 6%
1 - 1%
8 - 10%
6 - 8%
0 - 0%
5 - 6%
8 - 10%
0 - 0%
3 - 4%
7 - 9%
4 - 5%
7 - 9%
2 - 3%
6 - 8%
4 - 5%
4 - 5%
0 - 0%
 
Σύνολο Ψήφων: 78
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 2:33 pm
Gresk Einherjar έγραψε:Κακορίζικη πάντως και αυτή η Στοκχόλμη ρε παιδί μου...

Ούτε το 1975, ούτε το 2000, ούτε το 2016 η Ελλάδα ήταν στον Τελικό! 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 1629334161


Ε καλά δεν έφταιγε μόνο η Στοκχόλμη,  έβαλε και ο Τσακνής το χεράκι του...    1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 1710716985
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 2:34 pm
Master έγραψε:Γενική Τοποθέτηση

Ημουν απο τους πρώτους που στήριξα το τραγούδι μέχρι τέλους! Απο την πρώτη μέρα της πρόβας αρχισαν να με ζώνουν φίδια  Neutral κατι δεν μου κολούσε, ήταν άχαρο το στήσιμο..... δεν ειπα πολλά γιατι ήξερα οτι θα κατηγορηθώ Very Happy ....ο Βλαδίμηρος ήταν πολύ άχαρος και φάνηκε απο την πρώτη στιγμή και πολύ περισσότερο χθες, το παλικάρι με την Λύρα στο πρώτο πλάνο τον είδα πως κοιτούσε την κάμερα και το λυπήθηκα. No  Οταν ολοκλήρωσε το τραγούδι της Ελλάδας, εστειλα ενα μνμ στην hola και ειπα τα πράματα ειναι πολύ δύσκολα  Neutral  ....οσο περνούσε η ωρα ολο και σιγουρευόμουν, τα περισσότερα κομμάτια ήταν απείρως καλύτερα είτε μου άρεζαν είτε όχι!!!

Την ωρα των αποτελεσμάτων θεωρούσα όλες αυτες τις μέρες οτι θα ανέβαζα παλμούς Very Happy αλλά δεν υπήρχε λόγος,,απεναντίας, ημουν απόλυτα βέβαιος οτι δεν θα περνούσαμε!!! Κρίμα για τα παιδιά που δεν στηρίχθηκαν απο ΠΟΥΘΕΝΑ, μόνοι και εγκλωβισμένοι μέσα σε μια κατάσταση κριτικής, σκληρής κριτικής και απόλυτης αδιαφορίας απο αυτούς τους ίδιους που τους επέλεξαν- πρόβαλαν-εκμεταλλεύτηκαν.

Λείπαμε για την ΕΡΤ διοτι αυτη δεν προκρίθηκε χτες, οχι η argo, ειμαι απαισιόδοξος γιατι ναι μεν, τα δυο τρία τελευταία χρόνια στέλνουμε διάφορα ειδη τραγουδιών, αλλά τα αποτελέσματα είναι απογοητευτικά. Τωρα ενας δημόσιος ελληνικός φορέας δεν υπάρχει περιπτωση να βάλει μυαλό και δυστυχώς θα συνεχίσει να συμπερεφέρεται σαν "απελθετω απα μου το ποτήριον τούτο". Μια τακτική δεκαετιών δεν αλλάζει εύκολα, αν μη τι άλλο στην ελλάδα δεν αλλάζει!!!!

Οταν πας απλά για να πας κάνοντας μια βόλτα στην Στοκχόλμη όπως ανέφερε η Λυραράκη πικραμένη σε συνέντευξη της τα αποτελέσματα αυτα θα είναι!!!! Θεωρώ οτι κάποια στιγμή θα πρέπει σωματεία της ελλάδας που στηρίζουν τον Διαγωνισμό να ζητήσουν μια άλλου είδους αντιμετώπιση απο την ερτ (δεν θα καταφέρουν κάτι) αλλά ειναι μια κίνηση, είναι κάτι!!!

Προσωπικά θεωρω οτι όλη η οικονομικό-κοινωνική κατάσταση στην Ελλάδα-η κακή κομματική λογική και ο πελατειακός κόσμος της, δεν αφήνει περιθώρια οχι μόνο για την eurovision (σιγα τωρα) αλλά κυρίως για αλλαγές,για καινοτομίες και για προσπάθειες!!!

Ωραια τα λες....εγω ειχα λιγη αγωνια κ δεν ξερω γιατι ! μηπως ηλπιζα να περασουμε ? ελεγα θα περασουμε αλλα τελικα ακομα κ η Εσθονια εμεινε εξω κ περασε το γλυκαναλατο της Ολλανδιας κ το σιχαμα το Αζερ.  τεσπα. προτιμω να εχουμε ερθει 12 κ κατω στον ημιτελικο κ οχι 11η. αυτο θα πονεσει αρκετα... προσωπικη αποψη. Ναι εκαναν οτι καλυτερο μπορουσαν αλλα τωρα που το ειδα λαιβ στην τιβι μου φανηκε πολυ παιδικο το ολο χορευτικο κ πολυ μα πολυ 80'ς. Χερακια πανω , χερακια κατω, καθισματα κατω , γυρω γυρω κτλ... χαλια ! Δεν θελω να αποσυρθουμε του χρονου! Με την καμια! Θελω απλα να γινει καλυτερη δουλεια.
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 2:35 pm
Mastiha έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:Κακορίζικη πάντως και αυτή η Στοκχόλμη ρε παιδί μου...

Ούτε το 1975, ούτε το 2000, ούτε το 2016 η Ελλάδα ήταν στον Τελικό! 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 1629334161


Ε καλά δεν έφταιγε μόνο η Στοκχόλμη,  έβαλε και ο Τσακνής το χεράκι του...    1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 1710716985
1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 2384112703
avatar
fraulina13
Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2016

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 2:47 pm
Την ίδια απορία για την Πέτρα είχαμε κ εμείς με τη φίλη μου... lol! 
Δεν ήμαστε καλοί χτες, δίκαια αποκλειστήκαμε..Του χρόνου να δούμε τι θα γίνει τώρα..

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
fraulina13
Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2016

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 3:22 pm
EvNickGR έγραψε:Ελπίζω μετά το κράξιμο που έφαγε η ΕΡΤ, αν ειναι οι ίδιοι του χρόνου (που μακάρι να μην είναι) να βάλουν μυαλό και να σοβαρευτούνε.
Μακάρι να μην είναι, αλλά αν συνεχίσουν να είναι αυτοί, σιγά μην τους νοιάξει το κράξιμο..εδώ ολόκληρη κυβέρνηση την κράζει μια ολόκληρη χώρα και αυτή πανηγυρίζει ότι όλα πάνε καλά, αντίστοιχα και η τρομερή ηγεσία που επέβαλαν στην Σοβιερτ πιστεύω δυστυχώς πως δεν θα συγκινηθεί καθόλου από το κράξιμο που πέφτει σήμερα  Embarassed
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 3:29 pm
fraulina13 έγραψε:
EvNickGR έγραψε:Ελπίζω μετά το κράξιμο που έφαγε η ΕΡΤ, αν ειναι οι ίδιοι του χρόνου (που μακάρι να μην είναι) να βάλουν μυαλό και να σοβαρευτούνε.
Μακάρι να μην είναι, αλλά αν συνεχίσουν να είναι αυτοί, σιγά μην τους νοιάξει το κράξιμο..εδώ ολόκληρη κυβέρνηση την κράζει μια ολόκληρη χώρα και αυτή πανηγυρίζει ότι όλα πάνε καλά, αντίστοιχα και η τρομερή ηγεσία που επέβαλαν στην Σοβιερτ πιστεύω δυστυχώς πως δεν θα συγκινηθεί καθόλου από το κράξιμο που πέφτει σήμερα  Embarassed

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 1747192130

+1000!
avatar
fraulina13
Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2016

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 3:40 pm
Μιλάμε ήταν τόσο χάλια τλκ η παρουσία μας που χτες νοστάλγησα μέχρι και την Κυριάκου, τουλ. αυτή είχε φωνή.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 4:17 pm
fraulina13 έγραψε:Μιλάμε ήταν τόσο χάλια τλκ η παρουσία μας που χτες νοστάλγησα μέχρι και την Κυριάκου, τουλ. αυτή είχε φωνή.


Ακριβώς! 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 1710716985  Το τραγουδί ήταν νερόσουπα αλλά υπήρχαν και φωνή και όμορφη παρουσία.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 4:18 pm
Mastiha έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:Κακορίζικη πάντως και αυτή η Στοκχόλμη ρε παιδί μου...

Ούτε το 1975, ούτε το 2000, ούτε το 2016 η Ελλάδα ήταν στον Τελικό! 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 1629334161

Ε καλά δεν έφταιγε μόνο η Στοκχόλμη,  έβαλε και ο Τσακνής το χεράκι του...    1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 1710716985

Προφανώς! Απλά εντόπισα και μια σύμπτωση! Very Happy
Άλλη μια είναι οτι όταν ο διαγωνισμός έγινε στο Μάλμο, την μια φορά βγήκαμε 5οι και την άλλη 6οι.
Αυτό, είναι καλορίζικο! Laughing

merda2004 έγραψε:προτιμω να εχουμε ερθει 12 κ κατω στον ημιτελικο κ οχι 11η. αυτο θα πονεσει αρκετα... προσωπικη αποψη.

Συμφωνώ! Wink

Mastiha έγραψε:
fraulina13 έγραψε:
EvNickGR έγραψε:Ελπίζω μετά το κράξιμο που έφαγε η ΕΡΤ, αν ειναι οι ίδιοι του χρόνου (που μακάρι να μην είναι) να βάλουν μυαλό και να σοβαρευτούνε.
Μακάρι να μην είναι, αλλά αν συνεχίσουν να είναι αυτοί, σιγά μην τους νοιάξει το κράξιμο..εδώ ολόκληρη κυβέρνηση την κράζει μια ολόκληρη χώρα και αυτή πανηγυρίζει ότι όλα πάνε καλά, αντίστοιχα και η τρομερή ηγεσία που επέβαλαν στην Σοβιερτ πιστεύω δυστυχώς πως δεν θα συγκινηθεί καθόλου από το κράξιμο που πέφτει σήμερα  Embarassed

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 1747192130

+1000!
+1000 και απο εμένα!

fraulina13 έγραψε:Μιλάμε ήταν τόσο χάλια τλκ η παρουσία μας που χτες νοστάλγησα μέχρι και την Κυριάκου, τουλ. αυτή είχε φωνή.

Το αίσθημα χτες δεν είχε χειρότερα λόγια να πει για την συμμετοχή μας, και ενώ έκραζε την Κυριάκου το 2015 μου είπε σήμερα πως ηταν 1000 φορές καλύτερη σαν συμμετοχή και πως μπορεί να ήταν μια βαρετή μπαλλάντα αλλά ήταν επαγγελματίας με αξιοπρεπή παρουσία και πολύ καλή φωνή.
avatar
fraulina13
Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2016

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 4:25 pm
Gresk Einherjar έγραψε:Το αίσθημα χτες δεν είχε χειρότερα λόγια να πει για την συμμετοχή μας, και ενώ έκραζε την Κυριάκου το 2015 μου είπε σήμερα πως ηταν 1000 φορές καλύτερη σαν συμμετοχή και πως μπορεί να ήταν μια βαρετή μπαλλάντα αλλά ήταν επαγγελματίας με αξιοπρεπή παρουσία και πολύ καλή φωνή.
1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 1747192130
Maria kat
Maria kat
Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2015
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 39

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 4:28 pm
Πάθαμε ενα boom boom chaka chaka σαν την Αρμενία το 2011 εχθες..Για μένα δεν ήταν ότι χειρότερο εχουμε στείλει αλλά σιγουρα εχανε μπροστα στις άλλες συμμετοχές.. Εχθες πετυχαμε 9/10 με την παρεα μου στο σπίτι όλοι είχαμε δεκατη την ελλάδα αλλά κάτι μας κλωτσούσε... Θεωρώ ότι αν ήτανε πιο σκοτεινό το όλο θέαμα κι όχι τόσο χαρωπα τα δυο μου χερια τα κουνώ ίσως να πέρναμε το τελευταίο εισιτήριο...Ελπίζω του χρόνου αν συμμετέχουμε να έχουμε ενα καλό ελληνικό τραγούδι στη γλώσσα μας κι όχι αγγλόφωνο πάλι και σίγουρα όχι ραπ...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 4:31 pm
Nα ρωτήσω κάτι...

Όταν είδα την ελληνική πρόβα παρατήρησα το σημείο που οι δυο κοπέλες έγερναν στο πλάι και τα αγόρια τις τραβούσαν προς το μέρος τους. Τότε νόμισα ότι ήταν κάποιο τέχνασμα που θα αξιοποιούνταν σκηνοθετικά, κάτι που τελικά δεν έγινε. Τι νόημα είχε αυτή η, ας την πούμε, φιγούρα; Μου φάνηκε εντελώς ξεκάρφωτη...  1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 3233328778 Καταλάβατε τίποτα εσείς; scratch
avatar
fraulina13
Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2016

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 4:36 pm
Mastiha έγραψε:Nα ρωτήσω κάτι...

Όταν είδα την ελληνική πρόβα παρατήρησα το σημείο που οι δυο κοπέλες έγερναν στο πλάι και τα αγόρια τις τραβούσαν προς το μέρος τους. Τότε νόμισα ότι ήταν κάποιο τέχνασμα που θα αξιοποιούνταν σκηνοθετικά, κάτι που τελικά δεν έγινε. Τι νόημα είχε αυτή η, ας την πούμε, φιγούρα; Μου φάνηκε εντελώς ξεκάρφωτη...  1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 3233328778 Καταλάβατε τίποτα εσείς; scratch
 Δεν νομίζω ότι είχε κανένα ιδιαίτερο νόημα..Απλά αντιγραφή από παρόμοια κίνηση που είχαν στο This is our night μου έμοιαζε  green
avatar
fraulina13
Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2016

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 4:37 pm
Mastiha έγραψε:
fraulina13 έγραψε:Μιλάμε ήταν τόσο χάλια τλκ η παρουσία μας που χτες νοστάλγησα μέχρι και την Κυριάκου, τουλ. αυτή είχε φωνή.


Ακριβώς! 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 1710716985  Το τραγουδί ήταν νερόσουπα αλλά υπήρχαν και φωνή και όμορφη παρουσία.
Ποιος να το ελεγε περσι πως θα τη νοσταλγουσαμε τλκ..Ο ορισμός του κάθε πέρσι και καλύτερα! ;-)
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 4:48 pm
Maria kat έγραψε:Θεωρώ ότι αν ήτανε πιο σκοτεινό το όλο θέαμα κι όχι τόσο χαρωπα τα δυο μου χερια τα κουνώ ίσως να πέρναμε το τελευταίο εισιτήριο...


Η αλήθεια είναι ότι ένα μαύρο του ταίριαζε, δεν ήταν αρκετά μίζερο απο μόνο του το πακέτο... 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 1710716985
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 4:53 pm
fraulina13 έγραψε:
Mastiha έγραψε:Nα ρωτήσω κάτι...

Όταν είδα την ελληνική πρόβα παρατήρησα το σημείο που οι δυο κοπέλες έγερναν στο πλάι και τα αγόρια τις τραβούσαν προς το μέρος τους. Τότε νόμισα ότι ήταν κάποιο τέχνασμα που θα αξιοποιούνταν σκηνοθετικά, κάτι που τελικά δεν έγινε. Τι νόημα είχε αυτή η, ας την πούμε, φιγούρα; Μου φάνηκε εντελώς ξεκάρφωτη...  1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 3233328778 Καταλάβατε τίποτα εσείς; scratch
 Δεν νομίζω ότι είχε κανένα ιδιαίτερο νόημα..Απλά αντιγραφή από παρόμοια κίνηση που είχαν στο This is our night μου έμοιαζε  green


Α ναι, λες εκεί που ο Ρουβάς και οι υπόλοιποι χορευτές έγερναν στο πλάι επάνω στο γιαγαντιαίο συρραπτικό! green
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 5:08 pm
Όχι παιδιά, απλά δεν έβγαινε το μπάτζετ για να αγοράσουν κορδέλες και η Λυραράκη έπρεπε κάπως να γεμίσει με κινήσεις το stage (sic!) με την χορογραφία. Laughing

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 5:18 pm
Κώστα αυτό το έχεις δεί;

avatar
fraulina13
Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2016

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 5:21 pm
Mastiha έγραψε:
fraulina13 έγραψε:
Mastiha έγραψε:Nα ρωτήσω κάτι...

Όταν είδα την ελληνική πρόβα παρατήρησα το σημείο που οι δυο κοπέλες έγερναν στο πλάι και τα αγόρια τις τραβούσαν προς το μέρος τους. Τότε νόμισα ότι ήταν κάποιο τέχνασμα που θα αξιοποιούνταν σκηνοθετικά, κάτι που τελικά δεν έγινε. Τι νόημα είχε αυτή η, ας την πούμε, φιγούρα; Μου φάνηκε εντελώς ξεκάρφωτη...  1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 3233328778 Καταλάβατε τίποτα εσείς; scratch
 Δεν νομίζω ότι είχε κανένα ιδιαίτερο νόημα..Απλά αντιγραφή από παρόμοια κίνηση που είχαν στο This is our night μου έμοιαζε  green


Α ναι, λες εκεί που ο Ρουβάς και οι υπόλοιποι χορευτές έγερναν στο πλάι επάνω στο γιαγαντιαίο συρραπτικό! green
Χαχαχαχαχαχααχα ναι!!!  Very Happy
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 5:21 pm
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 5:22 pm
Σε τί γλωσσα τραγουδάνε; Αλβανικά; Shocked
Έτσι όπως τους ακούω εδώ (σε άλλο τραγούδι πλήν του δικού τους που είχε 5 νότες!), η Σαμρα φαντάζει Κάλλας! What a Face
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 5:23 pm
1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Iveta-Mukuchyan-Nagorno-Karabakh-600x309


1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 1262296416 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 2295997565 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 2653846087 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 90815444 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 3776520731
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 10 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 11, 2016 5:24 pm
Την φάτσα της Αζέρας την έχουμε σε βίντεο; Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης