The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 12:46 am
Masilnto έγραψε:
Mastiha έγραψε:Συμφωνώ για την Jamala, πάρα πολύ καλή,  σίγουρο top5 στον τελικό!   Πρόβες! - Σελίδα 14 3776520731

Πολύ καλή και η Νορβηγία!  Πρόβες! - Σελίδα 14 2653846087

Δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι εκείνο που σας κάνει να λέτε ότι η κορεάτισσα δεν ήταν τόσο καλή,  εμένα μου φάνηκε πάρα πολύ καλή δεδομένου του κακού ήχου που έχουν όλα τα βίντεο αποτις πρόβες.  scratch
Ίσως τη συνέκρινα με την πρώτη πρόβα που ήταν εκπληκτική, αλλά δεν θα έχει τέτοιο θέμα η κοπέλα.


Την πρώτη πρόβα δεν την είδα....

Εμένα μου έκανε εντύπωση πως ξανάρχισε να τραγουδάει μόλις την κατέβασαν απο το βάθρο...ελβετικό ρολόι!   Πρόβες! - Σελίδα 14 2653846087


Κρίμα που δεν το δούλεψαν λίγο περισσότερο σκηνικά,  μου φαίνεται πολύ στατική παρουσία όσο κάθεται. Βέβαια δεν ξέρω πως θα φαίνεται στα τηλεοπτικά πλάνα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 12:48 am
Gresk Einherjar έγραψε:
Master έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:
Master έγραψε:...και τις δήθεν λυποθυμίες απο την τρομερή εξάντληση

Έχεις ιατρικό πόρισμα οτι η λιποθυμία ήταν δήθεν;

Δεν χρειάζετε Ιατρικό πόρισμα πασσά μου.... Cool

Αρκεί ο λόγος οτι κινδυνεύει να κερδίσει κάτι που δεν θέλεις, σωστά.



Πρόβες! - Σελίδα 14 2262866851
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 12:48 am
Mastiha έγραψε:
Masilnto έγραψε:
Mastiha έγραψε:Συμφωνώ για την Jamala, πάρα πολύ καλή,  σίγουρο top5 στον τελικό!   Πρόβες! - Σελίδα 14 3776520731

Πολύ καλή και η Νορβηγία!  Πρόβες! - Σελίδα 14 2653846087

Δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι εκείνο που σας κάνει να λέτε ότι η κορεάτισσα δεν ήταν τόσο καλή,  εμένα μου φάνηκε πάρα πολύ καλή δεδομένου του κακού ήχου που έχουν όλα τα βίντεο αποτις πρόβες.  scratch
Ίσως τη συνέκρινα με την πρώτη πρόβα που ήταν εκπληκτική, αλλά δεν θα έχει τέτοιο θέμα η κοπέλα.


Την πρώτη πρόβα δεν την είδα....

Εμένα μου έκανε εντύπωση πως ξανάρχισε να τραγουδάει μόλις την κατέβασαν απο το βάθρο...ελβετικό ρολόι!   Πρόβες! - Σελίδα 14 2653846087


Το παρατήρησα κι εγώ αυτό.
Επαγγελματίας !
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 12:49 am
Mastiha έγραψε:Κρίμα που δεν το δούλεψαν λίγο περισσότερο σκηνικά,  μου φαίνεται πολύ στατική παρουσία όσο κάθεται. Βέβαια δεν ξέρω πως θα φαίνεται στα τηλεοπτικά πλάνα.

Αν δεις σε κάποιο σημείο μετά το πρώτο ρεφραίν εκεί που βγαίνουν οι σέλφι στο μπακράουντ κάνει κάτι κινήσεις με τα χέρια σαν να κάνει sliding. Ε, εκεί έχει ολογράμματα που τα "μετακινεί" με τα χέρια της, απ'ότι έχω καταλάβει Wink
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 12:51 am
Gresk Einherjar έγραψε:
Mastiha έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:
Master έγραψε:...και τις δήθεν λυποθυμίες απο την τρομερή εξάντληση

Έχεις ιατρικό πόρισμα οτι η λιποθυμία ήταν δήθεν;

Και το γλίστρημα στην πρώτη πρόβα ήταν ψεύτικο!  Με αυτά και με εκείνα η Ρωσία προσπαθεί να κερδίσει, γιατί κατά τα άλλα το τραγούδι δεν αρέσει και ο ρώσος είναι εντελώς ατάλαντος!  Πρόβες! - Σελίδα 14 1710716985

Μαστερούλη θέλεις ένα τσακ για να ξεπεράσεις την Σαντορίνη!    Πρόβες! - Σελίδα 14 71255287

Laughing  Laughing  Laughing
Πιο γραφικός κι απ'την Αράχωβα! green 


Έπρεπε να γράψω "και την Σαντορίνη", την Αράχωβα την ξεπέρασε πέρσι με την Σουηδία!  Πρόβες! - Σελίδα 14 1710716985

Μαστερούλη  Πρόβες! - Σελίδα 14 1774179853
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 12:56 am
Master έγραψε:
Mastiha έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:
Master έγραψε:...και τις δήθεν λυποθυμίες απο την τρομερή εξάντληση

Έχεις ιατρικό πόρισμα οτι η λιποθυμία ήταν δήθεν;


Και το γλίστρημα στην πρώτη πρόβα ήταν ψεύτικο!  Με αυτά και με εκείνα η Ρωσία προσπαθεί να κερδίσει, γιατί κατά τα άλλα το τραγούδι δεν αρέσει και ο ρώσος είναι εντελώς ατάλαντος!  Πρόβες! - Σελίδα 14 1710716985


Μαστερούλη θέλεις ένα τσακ για να ξεπεράσεις την Σαντορίνη!    Πρόβες! - Σελίδα 14 71255287

Μαστιχούλα με πιάννννεις και μ αρέσει green


Ξέρω τι να πιάνω και πως να το πιάνω!  Πρόβες! - Σελίδα 14 T10513 

Πρόβες! - Σελίδα 14 2306311449
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 12:59 am
Mastiha έγραψε:
Master έγραψε:
Mastiha έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:
Master έγραψε:...και τις δήθεν λυποθυμίες απο την τρομερή εξάντληση

Έχεις ιατρικό πόρισμα οτι η λιποθυμία ήταν δήθεν;


Και το γλίστρημα στην πρώτη πρόβα ήταν ψεύτικο!  Με αυτά και με εκείνα η Ρωσία προσπαθεί να κερδίσει, γιατί κατά τα άλλα το τραγούδι δεν αρέσει και ο ρώσος είναι εντελώς ατάλαντος!  Πρόβες! - Σελίδα 14 1710716985


Μαστερούλη θέλεις ένα τσακ για να ξεπεράσεις την Σαντορίνη!    Πρόβες! - Σελίδα 14 71255287

Μαστιχούλα με πιάννννεις και μ αρέσει green


Ξέρω τι να πιάνω και πως να το πιάνω!  Πρόβες! - Σελίδα 14 T10513 

Πρόβες! - Σελίδα 14 2306311449

Εισαι καλή στα αθλήματα Cool
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 1:00 am
Master έγραψε:
Mastiha έγραψε:
Master έγραψε:
Mastiha έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:
Master έγραψε:...και τις δήθεν λυποθυμίες απο την τρομερή εξάντληση

Έχεις ιατρικό πόρισμα οτι η λιποθυμία ήταν δήθεν;


Και το γλίστρημα στην πρώτη πρόβα ήταν ψεύτικο!  Με αυτά και με εκείνα η Ρωσία προσπαθεί να κερδίσει, γιατί κατά τα άλλα το τραγούδι δεν αρέσει και ο ρώσος είναι εντελώς ατάλαντος!  Πρόβες! - Σελίδα 14 1710716985


Μαστερούλη θέλεις ένα τσακ για να ξεπεράσεις την Σαντορίνη!    Πρόβες! - Σελίδα 14 71255287

Μαστιχούλα με πιάννννεις και μ αρέσει green


Ξέρω τι να πιάνω και πως να το πιάνω!  Πρόβες! - Σελίδα 14 T10513 

Πρόβες! - Σελίδα 14 2306311449

Εισαι καλή στα αθλήματα Cool



Πρωταθλήτρια  Πρόβες! - Σελίδα 14 71255287
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 1:05 am
Mastiha έγραψε:
Ξέρω τι να πιάνω και πως να το πιάνω!  Πρόβες! - Σελίδα 14 T10513 

Πρόβες! - Σελίδα 14 2306311449

Surprised Πρόβες! - Σελίδα 14 2295997565 Πρόβες! - Σελίδα 14 Naughty
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 2:33 pm
Πρόβες! - Σελίδα 14 Sweden

Although unfocused, it appeard that Frans was clearing his nose when the first notes started. At least he made a bit of an effort withis outfit although it is exactly the same as that he wore when winning Melodifestivalen. This song has about as much appeal as a soggy biscuit. Even the gathered europress could hardly gather the strength for a mild-mannered clap. It will do well but we would prefer it didn't.

Second run-through and it is not getting any better - if anyone is sorry it should be us for ourselves. Måns is in interview room 2, which is much more interesting than what is happening on stage.



Πρόβες! - Σελίδα 14 France

Amir is still looking too alone on that big stage. We understand that he is looking for something and it makes sense that he is by himself but the song needs backing dancers and the cheeky smiley clapping that we saw in the preview video. The current set up is setting him up for another disappointing result for the French Republic. Vocally also it is still a bit shady. The high notes are not being hit, this could be due to him saving his voice, or rather, likely to be, but the whole performance unfortunately seems to have a missing element to it all. Will it be possible that France learns from this year (great song, not enough oomph) and last (medium song, too much oomph) and find the correct combination next time round?

Amir seems to be struggling finding the cameras and barely ever manages to look into them. Even the camera angles still seem 'not right'. The table around me would not be surprised if the song ends up on the right hand side of the board on Saturday.



Aν αρχίσανε να λένε τέτοια και οι φαν για τη Γαλλία... Πρόβες! - Σελίδα 14 1710716985
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 2:49 pm
Πρόβες! - Σελίδα 14 Spain

Backing vocals/dancers are wearing the same outfits as in the first rehearsal while Barei is wearing a golden number with her trademark black and white high top sneakers. The stage goes dark when Barei has her 'fall' but we're so used to it now we don't bat an eye lid. Vocally not the best performer and not expecting too many points to be awarded but sure some will be gathered no doubt.

Camera work is still debateable and the split mirror image just needs to be binned. It might have worked in 1996 but in 2016 it really does not. Althoguh it is used in the Georgian song (#repeatedly), at least there it fits the song. Here there is no need for the effect. When will rtve learn?

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 3:32 pm
Για την Σουηδία μου φαίνεται αδιανόητο να πάει ψηλότερα απο την 20η θέση με αυτό το πράγμα.  Ένας αφωνούλης, ασχημούλης που τραγουδάει ένα απλοϊκό τραγουδάκι. Αλλά είναι η Σουηδία οπότε...  Rolling Eyes

Ο Amir είναι άνετος στην σκηνή και φαίνεται επικοινωνιακός αλλά φωνητικά είναι μέτριος. Η σκηνή φαίνεται πολύ άδεια,  τουλάχιστον ας έβαζαν τα φωνητικά πίσω του ώστε να γεμίζαν λίγο τον χώρο.  Το τραγούδι μου αρέσει αλλά νομίζω ότι θα είναι το "φαβορί" που θα φέρει το χειρότερο αποτέλεσμα.  Ας πρόσεχαν! 

Η Ισπανία είναι ένα αίσχος απο κάθε πλευρά!  Εκνευριστικό ρεφρέν,  εκνευριστικό αυτό που κάνει με τα πόδια της και τέσσερις κουλές φωνητικατζούδες να κάνουν κάτι κουλαμάρες με τα χέρια τους.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 4:20 pm
Πρόβες! - Σελίδα 14 Germany

Same as most other times it has been performed. The outfit is the same as was worn in the first rehearsal as are most of the camera angles. This is the best so far today and by a long shot. Vocally Jamie-Lee is still strong and the backing vocals are on the correct strength. It would predict it to be second out of the direct finalists but I am sure Europe has it in it to blind-side us. Good effort and hopefully should get a decent result. We will not be seing Germany last as we did in Vienna.



Πρόβες! - Σελίδα 14 Italy

The microphone stand has more coloured ribbons than just blue and yellow as was seen in the first rehearsal. Francesca is no longer clad in the brown dungarees and white t-shirt but in a black number. Camea angles have changed as have some of the added screen graphics. The LED backdrop has had a few additions to it but nothing majorly different - mainly some outlines of fluffy clouds floating accross the sky.

In this rehearsal you see Francesca picking up the apple with the seedling growing out of it. I would personally avoid this since you can see Francesca concentrating on doing it without being able to see since she is looking into the camera which is straight on. I would say this is the one that will be top out of the direct finalists this year.  



Πρόβες! - Σελίδα 14 Gb

Much like the first rehearsal. Much mediocre as the first rehearsal. There is still part of me which is just waiting for Jake's guitar strap to break and see the guitar crash to the floor while he's bouncing up and down. The ending with Joe putting his arm around Jake just looks fake and over-rehearsed. It still gained an applause in the room but I think it's just because there are quite a number of British people here. It is completely forgettable performance and if it is placed between two good songs it will be likely bottom 10.

Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 4:35 pm
Review μου των προβών του τελικού:

Sweden -> Ό,τι πιο μονότονο, άνοστο και ανιαρό έχω ακούσει στην ζωή μου, ερμηνευμένο από ένα αχώνευτο παιδαρέλι... αν έγραφε οτιδήποτε άλλο από κάτω (ακόμα και Russia) θα ημουν 100% βέβαιος για μποττομ5, τώρα και εφόσον μετράει αθροιστικά το σύστημα, δεν περιμένω η επιτροπή να είναι τόσο τσιγγούνα με την Σουηδία. Είναι πάντως ικανό για όλα.

Πρόβλεψη: 9η-14η ή 18η-23η


France -> H αποκαθήλωση του "απόλυτου"... Έπρεπε να περάσει όλη η σαιζόν και να φτάσουμε στην τελευταία εβδομάδα για να αντιληφθουν όλοι ξαφνικά το αυτονόητο, οτι δηλαδή μια χώρα σαν την Γαλλία με ένα mainstream χαζοτράγουδο όχι δεν έχει ελπίδα για νίκη, αλλά ουτε καν για τοπ15.

Πρόβλεψη: 14η-23η

Spain -> Aίσχος από την αρχή ως το τέλος. Α και φοβερό "έυρημα"! Πρόβες! - Σελίδα 14 4228625014

Πρόβλεψη: 24η-26η

Germany -> Dark horse. Στο τελεβότινγκ θα πάει πολύ καλά, έχει ένα στυλ που πουλάει στις μικρές ηλικίες που ψηφίζουν, ωραία φωνή και ατμοσφαιρικό κομμάτι. Είναι ικανή για πολύ καλό πλασάρισμα, αλλά μπορεί να κινηθεί και στην μετριότητα.

Πρόβλεψη: 8η-15η

Italy -> Oνειρικό στήσιμο, γλυκό τραγούδι, Ιταλία. Πακέτο αρκετό για μια πολύ καλή θέση...

Πρόβλεψη: 4η-9η

United Kingdom -> Πιο βαρετό και από την Δανία (όχι τόσο γλυκανάλατο, ωστόσο) και πιο κλισέ και απο την Ιρλανδία, ταυτόχρονα. Και ερασιτεχνικό. Κρίμα για το UK γιατί είναι από τις καλύτερες συμμετοχές του (αναγκαστικά...) τα τελευταία 15 χρόνια.

Πρόβλεψη: 16η-24η
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 6:12 pm
Γερμανία:  Μου αρέσει πάρα πολύ,  νομίζω ότι θα κάνει την έκπληξη!  Στυλιστικά το παράκανε, παραείναι τσίρκο,  θα την ήθελα πιο επικοινωνιακή, παραείναι γερμανίδα.

Ιταλία: Μου αρέσει πάρα πολύ τόσο το τραγούδι όσο και η Francesca! Το σκηνικό έτσι όπως το βλέπω δεν μου αρέσει αλλά έχω εμπιστοσύνη σε αυτήν που το έστησε,  στα τηλεοπτικά πλάνα ίσως να είναι εντυπωσιακό και να δένει με την αθωότητα τόσο του τραγουδιού όσο και της Francesca.

ΗΒ: Δεν είναι κακό,  είναι απλά αδιάφορο,  πολύ αδιάφορο.  Νομίζω ότι θα καταλήξει σε μια απο τις 3 τελευταίες θέσεις.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 6:17 pm
Κυρίες και κύριοι,
σε λίγα λεπτά θα έχετε μία αποκλειστικότητα.
Σε πρώτη παγκόσμια,
θα διαβάσετε την αναλυτική πρόβλεψη μου για την κατάταξη στον Τελικό ! Surprised
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 6:19 pm
περίμενε να ανοίξω θέμα πρώτα!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 6:22 pm
Masilnto έγραψε:Κυρίες και κύριοι,
σε λίγα λεπτά θα έχετε μία αποκλειστικότητα.
Σε πρώτη παγκόσμια,
θα διαβάσετε την αναλυτική πρόβλεψη μου για την κατάταξη στον Τελικό ! Surprised


Είχες συνομιλία με τον "συγκάτοικο" του έπους;  Πρόβες! - Σελίδα 14 1710716985
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 6:23 pm
Mastiha έγραψε:
Masilnto έγραψε:Κυρίες και κύριοι,
σε λίγα λεπτά θα έχετε μία αποκλειστικότητα.
Σε πρώτη παγκόσμια,
θα διαβάσετε την αναλυτική πρόβλεψη μου για την κατάταξη στον Τελικό ! Surprised

Είχες συνομιλία με τον "συγκάτοικο" του έπους;  Πρόβες! - Σελίδα 14 1710716985
To πνεύμα της Οδύσσειας! Πρόβες! - Σελίδα 14 2262866851
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 6:30 pm
Gresk Einherjar έγραψε:
Mastiha έγραψε:
Masilnto έγραψε:Κυρίες και κύριοι,
σε λίγα λεπτά θα έχετε μία αποκλειστικότητα.
Σε πρώτη παγκόσμια,
θα διαβάσετε την αναλυτική πρόβλεψη μου για την κατάταξη στον Τελικό ! Surprised

Είχες συνομιλία με τον "συγκάτοικο" του έπους;  Πρόβες! - Σελίδα 14 1710716985
To πνεύμα της Οδύσσειας! Πρόβες! - Σελίδα 14 2262866851


Μη λες ονόματα!  Μην είναι καμιά MeaCulpa...  Πρόβες! - Σελίδα 14 737699300
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 6:31 pm
Mastiha έγραψε:
Masilnto έγραψε:Κυρίες και κύριοι,
σε λίγα λεπτά θα έχετε μία αποκλειστικότητα.
Σε πρώτη παγκόσμια,
θα διαβάσετε την αναλυτική πρόβλεψη μου για την κατάταξη στον Τελικό ! Surprised


Είχες συνομιλία με τον "συγκάτοικο" του έπους;  Πρόβες! - Σελίδα 14 1710716985

Μιλάμε για παγκόσμια αποκλειστικότητα, δεν είναι αστεία τα πράγματα !
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 6:34 pm
Mastiha έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:
Mastiha έγραψε:
Masilnto έγραψε:Κυρίες και κύριοι,
σε λίγα λεπτά θα έχετε μία αποκλειστικότητα.
Σε πρώτη παγκόσμια,
θα διαβάσετε την αναλυτική πρόβλεψη μου για την κατάταξη στον Τελικό ! Surprised

Είχες συνομιλία με τον "συγκάτοικο" του έπους;  Πρόβες! - Σελίδα 14 1710716985
To πνεύμα της Οδύσσειας! Πρόβες! - Σελίδα 14 2262866851
Μη λες ονόματα!  Μην είναι καμιά MeaCulpa...  Πρόβες! - Σελίδα 14 737699300
Μα μιλούσα για το έπος του Ομήρου... Crying or Very sad
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 14 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 08, 2016 6:40 pm
Gresk Einherjar έγραψε:
Mastiha έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:
Mastiha έγραψε:
Masilnto έγραψε:Κυρίες και κύριοι,
σε λίγα λεπτά θα έχετε μία αποκλειστικότητα.
Σε πρώτη παγκόσμια,
θα διαβάσετε την αναλυτική πρόβλεψη μου για την κατάταξη στον Τελικό ! Surprised

Είχες συνομιλία με τον "συγκάτοικο" του έπους;  Πρόβες! - Σελίδα 14 1710716985
To πνεύμα της Οδύσσειας! Πρόβες! - Σελίδα 14 2262866851
Μη λες ονόματα!  Μην είναι καμιά MeaCulpa...  Πρόβες! - Σελίδα 14 737699300
Μα μιλούσα για το έπος του Ομήρου... Crying or Very sad


Ε για αυτό μιλούσα κι εγώ...  flower
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης