The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5232
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Σαβ Μάης 06, 2017 6:04 pm
Η Εσθονή Kate Walsh πυροβολεί εξ' επαφής την καημένη τη Βερόνα ή είναι η ιδέα μου;

Πώς φούσκωσε έτσι ο IMRI; Με τρόμπα; (Nα 'ναι καλά η winstrol)


GAY BOOMERS IN TEARS 
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Σαβ Μάης 06, 2017 6:43 pm
Libertus έγραψε:
impressedguy έγραψε:
Libertus έγραψε:
EvNickGR έγραψε:
Romanus έγραψε: "Dream team" ελπίζω να κρατάτε σημειώσεις από τα Αρμένικα στησίματα...  ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 3652560985


Κάτσε, το τραγούδι ναι είναι καλό, ΑΛΛΑ το ότι βάζουμε πυροτεχνήματα στο μισό τραγούδι δεν το κάνει καλύτερο από την χορογραφία του Φωκά και του κάθε Φωκά.

Εντάξει, δε χρειάζεται να λέμε ψέματα και μεταξύ μας. Αποδείχτηκε σούπερ πατάτα αυτό που ετοίμασε ο Ευαγγελινός για τη σκηνή. Θα είμαι ελαστικός και θα πω πως δεν απαιτώ καν ένα ολοκληρωμένο και συνεκτικό κονσεπτ που να ταιριάζει με τους στίχους του τραγουδιού. Μια και μόνη αποστολή είχε να φέρει εις πέρας. Να δημιουργήσει κάτι eye catching, με ωραία ροή, που θα έκανε το μέσο θεατή να κολλήσει στην εικόνα. Αντ' αυτού σε αυτά τα 40 δεύτερα εγώ είδα μια στατικότητα, μια οθόνη που περισσότερο κακό κάνει, παρά προσθέτει στο σύνολο της εμφάνισής μας και μια μπανάλ χορογραφία με τη Ντέμη στη μέση και 2 ημίγυμνους χορευτές δεξιά κι αριστερά της. Σκηνικό βγαλμένο από το 1999!!! 
Καταλαβαίνω ότι η έμπνευση είναι κάτι το ανακόλουθο (τη μια χρονιά έχεις μια καλή ιδέα και χρήματα να την υλοποιήσεις, την άλλη όχι. Κι εδώ που τα λέμε, τι έμπνευση να δώσει σε ένα χορογράφο το this is love;), αλλά αυτήν την προχειρότητα δεν την περίμενα. Μάλιστα, χαμογελάω πικρά, επειδή σκέφτομαι όλους αυτούς τους γιουροφανς που πόνταραν στον Φωκά προκειμένου να μας ξελασπώσει, σα να ήταν άλογο κούρσας και τελικά αποδείχτηκε...κουτσό άλογο. 
Θεωρώ πως αν δεν προκριθούμε, θα είναι κατά κύριο λόγο εξαιτίας της χορογραφίας. Το τραγουδάκι αν και κακό, έχει ακόμα το κοινό του στο διαγωνισμό, τα μέτρια φωνητικά διορθώνονται σχετικά. Η σκηνική παρουσία όμως πλέον δεν αλλάζει.

Να αγιάσει το στόμα σου. Όπως εγραψα παραπανω "οι χορευτές ΑΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΟΙ, η προβολή στο τζάμι θολή, η χορογραφία κάκιστη, η καρδιά στο τέλος φέρνει μνήμες Σαρμπέλ, το βάθρο μνήμες Σάκη 2008, τα μαλλιά και το backdrop μνήμες Ruth Lorenzo και γενικά θεωρώ ότι το όλο θέαμα είναι τόσο παλίο, βαρετό και τετρημένο - εντάξει ο Ευαγγελινός παίζει να είναι υπερτιμημένος  χορογράφος, με χορογραφικές εμμονές δεκαετίας 70, μανιέρας χορεύω λίγο και ποζάρω και ξανά πάλι - αλλά εντάξει θα μπορούσε να σκεφτεί και κάτι ελαφρώς καλύτερο. Είναι ότι χειρότερο έχει φτιάξει για Γιουροβίζιον, ακόμα χειρότερο και από το θέαμα του υπερκινητικού Σάκη του 2008 όπου στην αχανή σκηνή της Ρωσίας τον περιόρισε σε μια καμαρούλα μια σταλιά 2 επί 3. Η αίσθησή μου είναι ότι θα περάσουμε περίπου 6οι στον τελικό όπου και θα παίξουμε γύρω στη 14η θέση. "

Αισιόδοξο σε βρίσκω!!!!  ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 2295997565
 
Είπα να μην είμαι πολύ κακός, είμαι και νέος στο φόρουμ, θα με πάρετε για στριμένο!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Σαβ Μάης 06, 2017 6:46 pm
...και έχοντας δει όλες τις πρόβες, εγώ σιγά σιγά ετοιμάζομαι για Σόφια του χρόνου...

...και θα ριψοκινδυνεύσω να πω και ότι στη βαθμολογία θα κάνει περίπατο το Σάββατο...
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5232
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Σαβ Μάης 06, 2017 7:16 pm
impressedguy έγραψε:...και έχοντας δει όλες τις πρόβες, εγώ σιγά σιγά ετοιμάζομαι για Σόφια του χρόνου...

...και θα ριψοκινδυνεύσω να πω και ότι στη βαθμολογία θα κάνει περίπατο το Σάββατο...

Πάντως  μετά την πρόβα της σήμερα, η Βουλγαρία έπεσε στα στοιχήματα. Αυτή η στιγμή βρίσκεται πίσω και από Σουηδία...


GAY BOOMERS IN TEARS 
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Σαβ Μάης 06, 2017 7:45 pm
impressedguy έγραψε:...και έχοντας δει όλες τις πρόβες, εγώ σιγά σιγά ετοιμάζομαι για Σόφια του χρόνου...

...και θα ριψοκινδυνεύσω να πω και ότι στη βαθμολογία θα κάνει περίπατο το Σάββατο...
Λογικά θα κερδίσει η Ιταλία με μόνο γνώμονα τα 100+μύρια στο youtube... Ότι κάνει τζέρτζελο, τα πάει καλύτερα στην εποχή του Internet... Ακόμα και αν δεν μπορείς να καταλάβεις γιατί ένα τραγούδι κάνει πάταγο επειδή εσύ το θεωρείς μέτριο, "σέβεσαι" το γεγονός ότι κάνει appeal σε τόσο πολύ κόσμο... Αυτό το λέω κυρίως από άποψη πρόγνωσης. Και το Αζερμπαϊτζάν κανονικά θα έπρεπε να πατώσει και μόνο με την φάτσα της τραγουδίστριας και το κακό στήσιμο, αλλά "αρέσει" στην πολύ μάζα... Οπότε στα προγνωστικά μου μάλλον το περνάω.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Σαβ Μάης 06, 2017 9:33 pm
Libertus έγραψε:
impressedguy έγραψε:...και έχοντας δει όλες τις πρόβες, εγώ σιγά σιγά ετοιμάζομαι για Σόφια του χρόνου...

...και θα ριψοκινδυνεύσω να πω και ότι στη βαθμολογία θα κάνει περίπατο το Σάββατο...

Πάντως  μετά την πρόβα της σήμερα, η Βουλγαρία έπεσε στα στοιχήματα. Αυτή η στιγμή βρίσκεται πίσω και από Σουηδία...


Η Βουλγαρία σήμερα απογοήτευσε... φωνητικά δεν ήταν τόσο καλός ο μικρός. Όμως το σημαντικότερο είναι ότι η εμφάνιση δεν γράφει ωραία στις οθόνες, λένε ότι βγαίνει γκρίζα και καταθλιπτική, ενώ τα "εφέ" σε κάποια σημεία γίνονται ενοχλητικά.  ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 3233328778
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5232
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Σαβ Μάης 06, 2017 9:36 pm
Flop και το Σασουλίνι δηλαδή φέτος; Άντε να αποσυρθεί κ αυτή και ο Φωκάς τότε!  green


GAY BOOMERS IN TEARS 
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Σαβ Μάης 06, 2017 9:44 pm
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Σαβ Μάης 06, 2017 9:59 pm
Ο χοντρός με τον ανεμιστήρα!  ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 2262866851

Βαρέθηκα να βλέπω την μούρη του νορβηγού...  ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 999574319
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Σαβ Μάης 06, 2017 11:42 pm
EuroPsycho έγραψε:
impressedguy έγραψε:...και έχοντας δει όλες τις πρόβες, εγώ σιγά σιγά ετοιμάζομαι για Σόφια του χρόνου...

...και θα ριψοκινδυνεύσω να πω και ότι στη βαθμολογία θα κάνει περίπατο το Σάββατο...
Λογικά θα κερδίσει η Ιταλία με μόνο γνώμονα τα 100+μύρια στο youtube... Ότι κάνει τζέρτζελο, τα πάει καλύτερα στην εποχή του Internet... Ακόμα και αν δεν μπορείς να καταλάβεις γιατί ένα τραγούδι κάνει πάταγο επειδή εσύ το θεωρείς μέτριο, "σέβεσαι" το γεγονός ότι κάνει appeal σε τόσο πολύ κόσμο... Αυτό το λέω κυρίως από άποψη πρόγνωσης. Και το Αζερμπαϊτζάν κανονικά θα έπρεπε να πατώσει και μόνο με την φάτσα της τραγουδίστριας και το κακό στήσιμο, αλλά "αρέσει" στην πολύ μάζα... Οπότε στα προγνωστικά μου μάλλον το περνάω.

Με την ίδια λογική θα έπρεπε να κερδίσει το 2010 η Γαλλία και πέρυσι η Ρωσία. Τα views στο Youtube δεν σημαίνουν κάτι κατά την γνώμη μου. Είναι τελείως άλλο το κοινό του ίντερνετ και τελείως άλλο το κοινό που θα δει και θα ψηφίσει στο διαγωνισμό - και δεν αναφέρομαι μόνο στην τηλεψηφοφορία αλλά και στην "παντοδυναμία" των 5 ατόμων της επιτροπής κάθε χώρας. Προβλέπω η Ιταλία να καταποντίζεται από τις επιτροπές.

Να σημειώσω ότι η πρόβλεψή μου δεν στηρίζεται στο προσωπικό μου γούστο - με αυτό το σκεπτικό θα έδινα αλλού το βραβείο!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Σαβ Μάης 06, 2017 11:46 pm
impressedguy έγραψε:...και έχοντας δει όλες τις πρόβες, εγώ σιγά σιγά ετοιμάζομαι για Σόφια του χρόνου...

...και θα ριψοκινδυνεύσω να πω και ότι στη βαθμολογία θα κάνει περίπατο το Σάββατο...
Aν συμβεί αυτό θα βάλω το νυφικό μου,θα σταθώ έξω από το ραδιομέγαρο και θα κάνω ερωτική εξομολόγηση στο πρόεδρο!!! ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 2437130571
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Σαβ Μάης 06, 2017 11:50 pm
HOLA έγραψε:
impressedguy έγραψε:...και έχοντας δει όλες τις πρόβες, εγώ σιγά σιγά ετοιμάζομαι για Σόφια του χρόνου...

...και θα ριψοκινδυνεύσω να πω και ότι στη βαθμολογία θα κάνει περίπατο το Σάββατο...
Aν συμβεί αυτό θα βάλω το νυφικό μου,θα σταθώ έξω από το ραδιομέγαρο  και θα κάνω ερωτική εξομολόγηση στο πρόεδρο!!! ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 2437130571

Μεγάλα λόγια λες green
Ούτε η Μαρινέλλα τόσο..

Σπόιλερ:
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Σαβ Μάης 06, 2017 11:54 pm
HOLA έγραψε:
impressedguy έγραψε:...και έχοντας δει όλες τις πρόβες, εγώ σιγά σιγά ετοιμάζομαι για Σόφια του χρόνου...

...και θα ριψοκινδυνεύσω να πω και ότι στη βαθμολογία θα κάνει περίπατο το Σάββατο...
Aν συμβεί αυτό θα βάλω το νυφικό μου,θα σταθώ έξω από το ραδιομέγαρο  και θα κάνω ερωτική εξομολόγηση στο πρόεδρο!!! ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 2437130571

Hola σ' αγαπώ!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Σαβ Μάης 06, 2017 11:59 pm
Η Ιταλία θα κάνει υγιεινό περίπατο γιατί απευθύνεται σε πολύ ευρύ κοινό από το πιτσιρίκι που θα γελάσει με το γορίλα μέχρι το μεσήλικα που θα αντιληφθεί το τι εννοεί ο Φρατζέσκο και θα χαμογελάσει!!
ΘΕΛΩ να κερδίσει η ΙΤΑΛΙΑ για πολλούς λόγους, και για το κλεμμένο βραβείο του 15, και για να διαλύσει όλο αυτό που χτίζουν σταθερά οι Σουηδοί τα τελευταία χρόνια, ένας διαγωνισμό τίγκα στη Σουηδική αγγλόφωνη παπάρα!!
Θέλω δεύτερη την Πορτογαλία, για τον ίδιο λόγο και για μένα ιδανικό θα ήταν να υπήρχε ένα ακόμα μη αγγλόφωνο στη τρίτη θέση, Ουγγαρία για παράδειγμα! 'Ετσι μπας σταματήσουν όλοι να ψωνίζουν Σουηδικά ρετάλια και ακούσουμε πάλι κομμάτια στο διαγωνισμό σαν το Rändajad, το Lane Moje , το Qele Qele....

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Κυρ Μάης 07, 2017 12:01 am
impressedguy έγραψε:...Hola σ' αγαπώ!
Είμαι αξιαγάπητη...όλοι μου το λένε!!! green
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Κυρ Μάης 07, 2017 12:03 am
Masilnto έγραψε:
Μεγάλα λόγια λες green
Ούτε η Μαρινέλλα τόσο..

Σπόιλερ:
Αχ η κυρία Μαρινέλα ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 4037559606 υποθέτω συμμαθήτριά σας φίλτατε admin!
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Κυρ Μάης 07, 2017 12:03 am
HOLA έγραψε:
Θέλω δεύτερη την Πορτογαλία, για τον ίδιο λόγο και για μένα ιδανικό θα ήταν να υπήρχε ένα ακόμα μη αγγλόφωνο στη τρίτη θέση, Ουγγαρία για παράδειγμα!

Ιταλία, Πορτογαλία, Ουγγαρία, Γαλλία, Λευκορωσία green
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Κυρ Μάης 07, 2017 12:05 am
HOLA έγραψε:
Masilnto έγραψε:
Μεγάλα λόγια λες green
Ούτε η Μαρινέλλα τόσο..

Σπόιλερ:
Αχ η κυρία Μαρινέλα ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 4037559606  υποθέτω συμμαθήτριά σας φίλτατε admin!


Σπόιλερ:

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Κυρ Μάης 07, 2017 12:11 am
Masilnto έγραψε:
HOLA έγραψε:....
Αχ η κυρία Μαρινέλα ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 4037559606  υποθέτω συμμαθήτριά σας φίλτατε admin!


Σπόιλερ:
pale

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5232
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Κυρ Μάης 07, 2017 12:15 am
XAXAXAXAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


GAY BOOMERS IN TEARS 
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 Empty Απ: ΠΡΟΒΕΣ

Κυρ Μάης 07, 2017 12:26 am
EvNickGR έγραψε:ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 BfOv6S28I9I5y

ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 2262866851 ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 2262866851 ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 2262866851 ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 2262866851 ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 2262866851 ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 2262866851 ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 2262866851 ΠΡΟΒΕΣ - Σελίδα 26 2262866851
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης