The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πρόβες!

+7
EuroPsycho
Masilnto
Elfo_Del_Infierno
HOLA
EvNickGR
Master
Romanus
11 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:37 pm
Φέτος όντως θα πέσει πολύ γέλιο... Φέτος θα γιορτάσουμε τον (Γιουροβιζιονικό) τάφο της Γιαννούλας!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:38 pm
Δεν έχουμε δει ακόμα πρόβες από Σουηδιοαυστραλίες
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:40 pm
citelis έγραψε:Δεν έχουμε δει ακόμα πρόβες από Σουηδιοαυστραλίες
Δεν χρειάζεται Twisted Evil Twisted Evil
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:43 pm
Κάτι κουλές Εντελικές που πανηγυρίζουν για το αποκλεισμό της Ελλάδας...με το κυάλι θα μας κοιτάτε...τσοκαρίες
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:44 pm
Στο ESCunited μιλάνε για πιθανό αποκλεισμό! ΛΟΛ!
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:45 pm
HOLA έγραψε:Κάτι κουλές Εντελικές που πανηγυρίζουν για το αποκλεισμό της Ελλάδας...με το κυάλι θα μας κοιτάτε...τσοκαρίες
Πέστα ρε Hola, όταν εμείς θα είμαστε 1ο μέρος του πίνακα με τα μπούνια, η Εντέλα 2-3ο πίνακα... Θα βλέπει με τα κυάλια 10αδα το σαχλοπόπ του κώλου!

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:46 pm
citelis έγραψε:Στο ESCunited μιλάνε για πιθανό αποκλεισμό! ΛΟΛ!
Πρόβες! - Σελίδα 10 1102038703 Πρόβες! - Σελίδα 10 2262866851 Πρόβες! - Σελίδα 10 2262866851  Δεν μπορώ άλλο σήμερα, μόνο με χιούμορ μπορώ να το δω πια  Πρόβες! - Σελίδα 10 1145487962 Πρόβες! - Σελίδα 10 2262866851
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:46 pm
EuroPsycho έγραψε:
HOLA έγραψε:Κάτι κουλές Εντελικές που πανηγυρίζουν για το αποκλεισμό της Ελλάδας...με το κυάλι θα μας κοιτάτε...τσοκαρίες
Πέστα ρε Hola, όταν εμείς θα είμαστε 1ο μέρος του πίνακα με τα μπούνια, η Εντέλα 2-3ο πίνακα... Θα βλέπει με τα κυάλια 10αδα το σαχλοπόπ του κώλου!

Χαμήλωσες λίγο τις προσδοκίες σου ή μου φαίνεται;  green


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:46 pm
Έγραψα ότι θα περάσουμε αλλά αντικειμενικά δεν πάμε για νίκη!

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:47 pm
EvNickGR έγραψε:^Ναι, αλλά και εσύ δεν πας πίσω Citelis, δεν γράφεις και τα καλύτερα...ας είμαστε τουλάχιστον ενωμένοι και αισιόδοξοι, έλεος... Cool
Μπράβο ρε συ, έτσι! Παιδιά να είστε σίγουροι πως φέτος θα πάμε πολύ καλά! Και αν δεν το πιστεύετε, τουλάχιστον ευχηθείτε καλή επιτυχία και ας αφήσουμε να φανερώσει ο καιρός το outcome!
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:49 pm
Libertus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:
HOLA έγραψε:Κάτι κουλές Εντελικές που πανηγυρίζουν για το αποκλεισμό της Ελλάδας...με το κυάλι θα μας κοιτάτε...τσοκαρίες
Πέστα ρε Hola, όταν εμείς θα είμαστε 1ο μέρος του πίνακα με τα μπούνια, η Εντέλα 2-3ο πίνακα... Θα βλέπει με τα κυάλια 10αδα το σαχλοπόπ του κώλου!

Χαμήλωσες λίγο τις προσδοκίες σου ή μου φαίνεται;  green
Όχι, απλά σας συγκαταβαίνω green  (Jamala Salvador σας λένε κάτι αυτά τα ονόματα?!)
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:50 pm
Φρένο στην υπερεσιοδοξία όμως!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:50 pm
Τοπ 10 είναι εφικτότατος στόχος πάντως! Ακόμα και τοπ 5 αν όλα πάνε καλά. Νίκη πολύ δύσκολα.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:51 pm
Γενικά καλό θα ήταν να αποφύγουμε τις overreactions, ίδιον των Ελλήνων.
Το δράμα άλλωστε εδώ γεννήθηκε.  green
Βάζω και τον εαυτό μου μέσα. Cool

Αυτό που είδα από αυτό το μικρό απόσπασμα τελικά δεν μου φάνηκε καθόλου άσχημο, το αντίθετο μάλιστα...
Απλά ήθελα/αποζητούσα αυτό το κλικ για το οποίο μίλησε η Μαρία αν δεν κάνω λάθος που θα μας απογείωνε, και αυτό δεν το έζησα.
Προσωπικά θα ήθελα και ένα 6ο άτομο στη σκηνή επίσης.

Η δεκάδα ήταν, είναι και θα είναι ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗ γιατί έχουμε ΤΡΑΓΟΥΔΙ.
Όπως το Βέλγιο πέρισυ. Ακριβώς.
Μακάρι η τηλεσκηνοθεσία και τα ευρήματα να διαψεύσουν τους φόβους μας και στον ημιτελικό να δούμε και αυτό το winning material που όλοι αναμένουμε... ας μην ξεχνάμε οτι η Κοντσίτα φάνηκε πως πάει για νίκη μόνο και μόνο μετά τη σκηνοθεσία της στον ημιτελικό, που τι ήταν; Αυτή σαν καρυάτιδα και απλά φωτισμοί και χρώματα στα led από πίσω. Όμως έκανε τεράστιο impact.

Ας αράξουμε λοιπόν... καμμία πτώση στα στοιχήματα δεν υπήρξε, κανείς δεν μας έθαψε, όλα καλά εν τέλει.
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:53 pm
citelis έγραψε:Τοπ 10 είναι εφικτότατος στόχος πάντως! Ακόμα και τοπ 5 αν όλα πάνε καλά. Νίκη πολύ δύσκολα.
Ρε συ κάλμα, δεν έχω "προσδοκίες". Εγώ είμαι ευχαριστημένος με τοπ 10 από την Γιάννα... Άλλο προγνώσεις, άλλο προσδοκίες. Το βλέπω ψυχρά προγνωστικά, γιατί φέτος ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΙΚΗΤΗΣ, οπότε μπορεί να κερδίσει οποιοσδήποτε... Αρκεί να έχει τραγούδι και decent πακέτο. Και έχουμε και τα 2. Δεν θα στενοχωρηθώ/ρίξω χολή αν βγούμε πχ 7οι, 8οι... Ξέρεις πόσο καιρό έχουμε να δούμε 10αδα?! green
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:54 pm
EuroPsycho έγραψε:
Libertus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:
HOLA έγραψε:Κάτι κουλές Εντελικές που πανηγυρίζουν για το αποκλεισμό της Ελλάδας...με το κυάλι θα μας κοιτάτε...τσοκαρίες
Πέστα ρε Hola, όταν εμείς θα είμαστε 1ο μέρος του πίνακα με τα μπούνια, η Εντέλα 2-3ο πίνακα... Θα βλέπει με τα κυάλια 10αδα το σαχλοπόπ του κώλου!

Χαμήλωσες λίγο τις προσδοκίες σου ή μου φαίνεται;  green
Όχι, απλά σας συγκαταβαίνω green  (Jamala Salvador σας λένε κάτι αυτά τα ονόματα?!)

Η Τζαμάλα είχε και ένα δέντρο από πίσω, του Σαλβαντόρ ήταν άλλης φιλοσοφίας κομμάτι. Το δικό μας είναι πιο επικό/κινηματογραφικά, ήθελε νομίζω ένα δρώμενο στη σκηνή. Κάτι να γίνεται τέλος πάντων. Ας έβγαζαν έστω τα φωνητικά στο τέλος αλα Molitva...

Φυσικά και αγαπώ το τραγούδι και θέλω να πάμε τέλεια όμως δεν μπορώ να εθελοτυφλώ. Μόνη της η Γιάννα πάνω σε μια τεράστια σκηνή, απλά να κουνάει χεράκια και χωρίς φοβερή δουλειά από την κάμερα, με ένα μπλε χέρι προς την κάμερα...δεν ξέρω αν θα το πάρουν το μήνυμα οι ξένοι...


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:54 pm
Η Conchita κέρδισε για 500 extra λόγους. Καμία σχέση με εμάς φέτος.
Εγώ μαζί σας είμαι μόνο μη φάμε χαστούκι (που λέει και ο Ερντογάν) στο τέλος!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:55 pm
Πάω για δουλειά... πρέπει. Να ηρεμήσω να μη τρομάξω τα ζουζούνια μου αλλά θα επιστρέψω...
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:55 pm
Και ήρθε και αυτό από τα σχόλια της πρόβας μας στο YT και σαν να αναθάρρησα λιγάκι ξανά! green

DanielKristap17 Latvia 6 minutes ago
7 points from Latvia.This winner semi final..

Πρόβες! - Σελίδα 10 335073193
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:56 pm
Romanus έγραψε:Γενικά καλό θα ήταν να αποφύγουμε τις overreactions, ίδιον των Ελλήνων.
Το δράμα άλλωστε εδώ γεννήθηκε.  green
Βάζω και τον εαυτό μου μέσα. Cool

Αυτό που είδα από αυτό το μικρό απόσπασμα τελικά δεν μου φάνηκε καθόλου άσχημο, το αντίθετο μάλιστα...
Απλά ήθελα/αποζητούσα αυτό το κλικ για το οποίο μίλησε η Μαρία αν δεν κάνω λάθος που θα μας απογείωνε, και αυτό δεν το έζησα.
Προσωπικά θα ήθελα και ένα 6ο άτομο στη σκηνή επίσης.

Η δεκάδα ήταν, είναι και θα είναι ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗ γιατί έχουμε ΤΡΑΓΟΥΔΙ.
Όπως το Βέλγιο πέρισυ. Ακριβώς.
Μακάρι η τηλεσκηνοθεσία και τα ευρήματα να διαψεύσουν τους φόβους μας και στον ημιτελικό να δούμε και αυτό το winning material που όλοι αναμένουμε... ας μην ξεχνάμε οτι η Κοντσίτα φάνηκε πως πάει για νίκη μόνο και μόνο μετά τη σκηνοθεσία της στον ημιτελικό, που τι ήταν; Αυτή σαν καρυάτιδα και απλά φωτισμοί και χρώματα στα led από πίσω. Όμως έκανε τεράστιο impact.

Ας αράξουμε λοιπόν... καμμία πτώση στα στοιχήματα δεν υπήρξε, κανείς δεν μας έθαψε, όλα καλά εν τέλει.
Ακριβώς, ας περιμένουμε επιτέλους... Το overacting όντως μας ταιριάζει, καλό είναι να κρατάει κανείς χαμηλό προφίλ. Εγώ έχω καιρό που πίστευα  σε αυτή τη συμμετοχή, δεν είπα ξαφνικά πχ omg γαμάτη πρόβα πάμε για νίκη! Ούτε όμως απογοητεύτηκα... Απλά περιμένω!
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:56 pm
Libertus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:
Libertus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:
HOLA έγραψε:Κάτι κουλές Εντελικές που πανηγυρίζουν για το αποκλεισμό της Ελλάδας...με το κυάλι θα μας κοιτάτε...τσοκαρίες
Πέστα ρε Hola, όταν εμείς θα είμαστε 1ο μέρος του πίνακα με τα μπούνια, η Εντέλα 2-3ο πίνακα... Θα βλέπει με τα κυάλια 10αδα το σαχλοπόπ του κώλου!

Χαμήλωσες λίγο τις προσδοκίες σου ή μου φαίνεται;  green
Όχι, απλά σας συγκαταβαίνω green  (Jamala Salvador σας λένε κάτι αυτά τα ονόματα?!)

Η Τζαμάλα είχε και ένα δέντρο από πίσω, του Σαλβαντόρ ήταν άλλης φιλοσοφίας κομμάτι. Το δικό μας είναι πιο επικό/κινηματογραφικά, ήθελε νομίζω ένα δρώμενο στη σκηνή. Κάτι να γίνεται τέλος πάντων. Ας έβγαζαν έστω τα φωνητικά στο τέλος αλα Molitva...

Φυσικά και αγαπώ το τραγούδι και θέλω να πάμε τέλεια όμως δεν μπορώ να εθελοτυφλώ. Μόνη της η Γιάννα πάνω σε μια τεράστια σκηνή, απλά να κουνάει χεράκια και χωρίς φοβερή δουλειά από την κάμερα, με ένα μπλε χέρι προς την κάμερα...δεν ξέρω αν θα το πάρουν το μήνυμα οι ξένοι...
Και εγώ δεν ξέρω, εκτίμηση κάνω.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 3:59 pm
Η τζαμάλα ήταν ατύχημα! Η γιαννούλα έχει πάρει τα μέτρα της φέτος!  Πρόβες! - Σελίδα 10 1310287957
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 10 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Απρ 30, 2018 4:03 pm
citelis έγραψε:Η τζαμάλα ήταν ατύχημα! Η γιαννούλα έχει πάρει τα μέτρα της φέτος!  Πρόβες! - Σελίδα 10 1310287957
Μέτρα για την (Γιουροβιζιονική) κάσα πήρε? green  Γιατί αν δε το βρει από εμάς, θα το βρει από την Ουκρανία... Πρόβες! - Σελίδα 10 1710716985 Πρόβες! - Σελίδα 10 1710716985  Σας το λέω παιδιά φέτος έχω προαίσθημα πως για την Γιαννούλα τα πράγματα θα πάνε χάλια... Πρόβες! - Σελίδα 10 1145487962
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης