The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 05, 2018 11:07 pm
Ο τυμπανιστής λοιπόν ήταν το εύρημα που ξέμεινε στο τελωνείο ! Πρόβες! - Σελίδα 12 2295997565
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 05, 2018 11:08 pm
den nomizw autoi sto ESC united na elegan koulamares. eksallou kollaei k to timpano k apo tin arxi elagan gia atomo epi skinis
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 05, 2018 11:09 pm
Εγω γενικα δεν πολυπιστευω τον μαλλη.... ξεχνατε πως τον πεταξαν καποτε οι διοργανωτες εξω αφαιροντας του το δικσιωμα να ξαναπαει σε γιουροβιζιον για τα καραγκιοζιλικια που εκανε επι σταρ???
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 05, 2018 11:10 pm
Masilnto έγραψε:Ο τυμπανιστής λοιπόν ήταν το εύρημα που ξέμεινε στο τελωνείο ! Πρόβες! - Σελίδα 12 2295997565
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 05, 2018 11:21 pm
Τέτοια ώρα τέτοια λόγια.... τεσπα.....
Σαν το γεφύρι της Αρτας έχει καταντήσει..

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 05, 2018 11:24 pm
Πάμε για μεγάλη διοργάνωση!  Πρόβες! - Σελίδα 12 335073193

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 05, 2018 11:31 pm
citelis έγραψε:Πάμε για μεγάλη διοργάνωση!  Πρόβες! - Σελίδα 12 335073193
Για την δικη μας τι γνωμη ειχαν τοτε οι ξενοι δημοσιογραφοι ξερουμε??????
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 05, 2018 11:33 pm
EvNickGR έγραψε:Και μετά κράζαμε την Ουκρανία..#rip αλλά δεν φταίνε οι Πορτογάλοι, το μεγαλύτερο μερίδιο το έχουν οι ΣουηδοΝορβηγοΓερμανοί όπως κάθε χρόνο... Πρόβες! - Σελίδα 12 335073193 Πρόβες! - Σελίδα 12 3365031426
Που τα κανουν ολαααα τελειαααα #not
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 05, 2018 11:40 pm
Masilnto έγραψε:Ο τυμπανιστής λοιπόν ήταν το εύρημα που ξέμεινε στο τελωνείο ! Πρόβες! - Σελίδα 12 2295997565



Α, η Ελληνική ομάδα ταρακουνήθηκε για τα καλά...


HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 05, 2018 11:42 pm
Μαρια S έγραψε:
citelis έγραψε:Πάμε για μεγάλη διοργάνωση!  Πρόβες! - Σελίδα 12 335073193
Για την δικη μας τι γνωμη ειχαν τοτε οι ξενοι δημοσιογραφοι ξερουμε??????
Παραπονιόταν ότι τα στυλό στο πρες σέντερ ήταν κακής ποιότητας και τα σάντουιτς στο κυλικείο ακριβά!
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 05, 2018 11:51 pm
EuroPsycho έγραψε:Libertus όταν έλεγα εγώ πως μας σαμποτάρει η Γιαννούλα, ήμουν συνωμοσιολόγος. Τώρα πως με βλέπεις?! Πρόβες! - Σελίδα 12 1710716985 Πρόβες! - Σελίδα 12 2536406416

Δεν καταλαβαίνω πού κολλά ο Γιαννούλας, για να είμαι ειλικρινής.

btw λήξη συναγερμού. Ουδείς τυμπανιστής προβλέπεται να είναι στη σκηνή.


liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 05, 2018 11:52 pm
Εμείς θα δούμε στιγμιότυπα από την αυριανή πρόβα ή δεν επιτρέπεται?
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 05, 2018 11:53 pm
Libertus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:Libertus όταν έλεγα εγώ πως μας σαμποτάρει η Γιαννούλα, ήμουν συνωμοσιολόγος. Τώρα πως με βλέπεις?! Πρόβες! - Σελίδα 12 1710716985 Πρόβες! - Σελίδα 12 2536406416

Δεν καταλαβαίνω πού κολλά ο Γιαννούλας, για να είμαι ειλικρινής.

btw λήξη συναγερμού. Ουδείς τυμπανιστής προβλέπεται να είναι στη σκηνή.
Ναι, δεν κολλάει πουθενά στο γεγονός πως βρήκαμε ένα σωρό εμπόδια στο πως θα στήσουμε το τραγούδι μας, ώστε να φτάσουν την ΕΡΤ σε σημείο να παραπονεθεί... Νταξ.

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 05, 2018 11:56 pm
EuroPsycho έγραψε:
Libertus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:Libertus όταν έλεγα εγώ πως μας σαμποτάρει η Γιαννούλα, ήμουν συνωμοσιολόγος. Τώρα πως με βλέπεις?! Πρόβες! - Σελίδα 12 1710716985 Πρόβες! - Σελίδα 12 2536406416

Δεν καταλαβαίνω πού κολλά ο Γιαννούλας, για να είμαι ειλικρινής.

btw λήξη συναγερμού. Ουδείς τυμπανιστής προβλέπεται να είναι στη σκηνή.
Ναι, δεν κολλάει πουθενά στο γεγονός πως βρήκαμε ένα σωρό εμπόδια στο πως θα στήσουμε το τραγούδι μας, ώστε να φτάσουν την ΕΡΤ σε σημείο να παραπονεθεί... Νταξ.


Παιδιά, μισό λεπτό, γιατί θα τρελαθούμε όλοι στο τέλος.

Υπήρξε έστω και μια στιγμή καθ΄όλη τη διάρκεια της σεζόν η Ελλάδα το μυθικό φαβορί, ώστε να θελήσει η ΕΒU να μας σαμποτάρει; Μέχρι 10οι φτάσαμε με χίλια ζόρια.

Να είχαμε τις αποδόσεις του Ρίμπακ το 2009 να πω, οκ, θέλουν να μας σαμποτάρουν, μην τυχόν έχουν τα καλά του 2017, με την ΕΡΤ. Αλλά τώρα; Από πού κι ως πού;


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 06, 2018 12:01 am
HOLA έγραψε:
Μαρια S έγραψε:
citelis έγραψε:Πάμε για μεγάλη διοργάνωση!  Πρόβες! - Σελίδα 12 335073193
Για την δικη μας τι γνωμη ειχαν τοτε οι ξενοι δημοσιογραφοι ξερουμε??????
Παραπονιόταν ότι τα στυλό στο πρες σέντερ ήταν κακής ποιότητας και τα σάντουιτς στο κυλικείο ακριβά!
Πω πωωω μεγαλη ανοργανωσια μιλαμε!!!!! Πρόβες! - Σελίδα 12 1102038703
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 06, 2018 12:03 am
Η αξιοπιστια του μαλλη παλι εκανε φτερα????πρωτοτυπο!!!!!
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 06, 2018 12:03 am
Libertus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:
Libertus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:Libertus όταν έλεγα εγώ πως μας σαμποτάρει η Γιαννούλα, ήμουν συνωμοσιολόγος. Τώρα πως με βλέπεις?! Πρόβες! - Σελίδα 12 1710716985 Πρόβες! - Σελίδα 12 2536406416

Δεν καταλαβαίνω πού κολλά ο Γιαννούλας, για να είμαι ειλικρινής.

btw λήξη συναγερμού. Ουδείς τυμπανιστής προβλέπεται να είναι στη σκηνή.
Ναι, δεν κολλάει πουθενά στο γεγονός πως βρήκαμε ένα σωρό εμπόδια στο πως θα στήσουμε το τραγούδι μας, ώστε να φτάσουν την ΕΡΤ σε σημείο να παραπονεθεί... Νταξ.


Παιδιά, μισό λεπτό, γιατί θα τρελαθούμε όλοι στο τέλος.

Υπήρξε έστω και μια στιγμή καθ΄όλη τη διάρκεια της σεζόν η Ελλάδα το μυθικό φαβορί, ώστε να θελήσει η ΕΒU να μας σαμποτάρει; Μέχρι 10οι φτάσαμε με χίλια ζόρια.

Να είχαμε τις αποδόσεις του Ρίμπακ το 2009 να πω, οκ, θέλουν να μας σαμποτάρουν, μην τυχόν έχουν τα καλά του 2017, με την ΕΡΤ. Αλλά τώρα; Από πού κι ως πού;
Δεν περνάει καν από το μυαλό σου ότι οι αποδόσεις είναι φτιαχτές, αλλά οι διοργανωτές γνωρίζουν ποιο είναι το πραγματικό potencial των συμμετοχών? Όπως και της Ουκρανίας φέτος... Καλά, δεν έχει νόημα η συζήτηση αυτή να το ξέρεις. Ας πούμε ότι απλά οι διοργανωτές είναι άχρηστοι, δεν υπήρξε πουθενά δόλος και τα στοιχήματα απλά φέτος θα πέσουν έξω, να το λήξουμε εδώ...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 06, 2018 12:05 am
Δεν ξέρω για μας αλλά η Ουκρανία δεν είναι τραγούδι για νίκη αυτό!
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 06, 2018 12:06 am
citelis έγραψε:Δεν ξέρω για μας αλλά η Ουκρανία δεν είναι τραγούδι για νίκη αυτό!
Δεν κερδίζει, και το ξέρω. Απλά για potencial καλό μίλησα...
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 06, 2018 12:49 am
Παιδιά μου.
Ούτε φοβερές συνομωσίες υπάρχουν ούτε απλά "είναι άχρηστοι οι Πορτογάλοι διοργανωτές"

Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση.

Γενικά σκηνοθετικά η διοργάνωση φαίνεται πως είναι χαμηλά στα στανταρτς, ειδικά σε σχέση με παλαιότερες. Οκ; Άρα είναι λογικό να υπάρχουν προβλήματα, και δεν υπάρχουν μόνο στην Ελλάδα... και οι Δανοί καιοι Γάλλοι έχουν θεματάκια απ'όσο έχω ακούσει.

Από την άλλη, είναι ολοφάνερο οτι σκηνοθετικά και από άποψη βίντεο που ανεβαίνουν από το επίσημο κανάλι τουλάχιστον, (αλλά ΚΑΙ στα στοιχηματζίδικα να προσθέσω) ευνοούνται ξεκάθαρα οι της κλίκας (Σουηδία, Κύπρος, Αυστραλία, Μάλτα, Νορβηγία...) και οι παρίες (Ελλάδα, Ουκρανία, Βαλκανικές άλλες κλπ...) ψιλοθάβονται.

Δεν είναι τυχαίο κατ'εμε οτι τα βιντεάκια από τις δεύτερες πρόβες Ελλάδας, Ουκρανίας, Σλοβενίας και άλλων έχει μπει το πιο "αδιάφορο" κομμάτι της συνολικής παρουσίασης σε αντίθεση με άλλες συμμετοχές (Κύπρος πιο εξώφθαλμα, αλλά και Νορβηγία, Σουηδία κλπ)

Αυτό είναι για να δώσει μια εντύπωση οτι οι μεν πρώτες δεν είναι "και τίποτε σπουδαίο" οι δε δεύτερες είναι "ξεσηκωτικές" να δημιουργηθεί μια τάση λοιπόν.

Οι Γιαννουλομπιοργκμανηδες ξέρουν πολύ καλά ποιά κομμάτια τραβάνε και ποιά όχι. Λίγο αν έσπρωχναν Ελλάδα, Δανία, Ουκρανία θα πήγαιναν εξ'ορισμού πολύ υψηλά στα pre-contest hype και δεν το θέλουν αυτό, γιατί θέλουν να κατευθύνουν τα πράγματα αλλού.

Δεν θα τους βγει.

Κάντε έναν κόπο μόνο να τσεκάρετε σχόλια κάτω από βίντεο Ελλάδας, Ουκρανίας και Δανίας για παράδειγμα και συγκρίνετέ τα με τα πετς της Γιαννούλας (Σουηδία, Αυστραλία) για να αντιληφθειτε τι πραγματικά παίζει.

Btw, στο Ιταλικό Eurofestivalnews οι κριτικές της πρόβας μας ήταν (συγκρατημένα θα το πω) διθυραμβικές. Μιλούν για ένα στήσιμο επικό και ονειρικό.

Αδυνατώ να καταλάβω την υστερία των τελευταίων ημερών, ειλικρινά, και εξακολουθώ να είμαι εξαιρετικά αισιόδοξος για την Τρίτη!

Θα ακολουθήσει review μου, bitches... stay tuned. Πρόβες! - Σελίδα 12 71255287
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 06, 2018 1:04 am
Πρόβες! - Σελίδα 12 707270829
Άκλαφτη Γιούλιά μου. Κρίμα και σε συμπαθώ πολύ, θέλω να σε αγκαλιάσω! Δεν την έχω ξεγραμμένη 100% βέβαια, οφείλω να ομολογήσω.
Πρόβες! - Σελίδα 12 3890475653
Η τηλεσκηνοθεσία δεν μου άρεσε, αλλά έχει τραγουδάκι όμορφο και ευρηματική παρουσία και θα πάει πολύ καλά ΚΑΙ στον τελικό.
Πρόβες! - Σελίδα 12 1041688639
Άμα είσαι έμπειρος, επαγγελματίας και άνθρωπος με άστρο τελείωσε, και την σαχλαμάρα την πουλάς και μάλιστα σε τιμή μεγάλη. 100% τελικό. Σαχλαμάρα εννοώ φυσικά το "σοου", όχι το τραγούδι, το οποίο είναι εξαιρετικό.
Πρόβες! - Σελίδα 12 2076012147
Λίγη δικαιοσύνη να υπάρξει, λίγη,αυτό το έκτρωμα που κάνει ακόμα και τη Sandhja να μοιάζει Beyonce θα πρέπει να μείνει στα ημιτελικά.
Πρόβες! - Σελίδα 12 634393687
Mizerja no.2. 'nough said.
Πρόβες! - Σελίδα 12 3937889557
Κωλόφαρδη η Πολωνία φέτος. Σε οποιονδήποτε άλλο ημιτελικό ιστορικά δεν θα είχε καμμία τύχη, φέτος θα ξαναδεί τελικό...
Πρόβες! - Σελίδα 12 3601079189
Βλάχα, βλαχάρα, αμόρφωτη, τελευταία, γύφτισσα, γελοία, του καθιστικού, τελευταία, βλάχα, άσχετη, που δεν έχεις πιάσει New York Times στα χέρια σου, βλαχογκόμενα, καταστρέφεις το Μαλτέζικο τραγούδι με τους G:son...
Πρόβες! - Σελίδα 12 2079574791
50/50 εδώ. Τόση λίγδα δεν αντέχεται. Με άλλο τραγουδιστή θα το είχα σιγουράκι τελικό γιατί έχει το κοινό του, μα τώρα έχω μπερδευτεί... Σοβαρή υποψηφιότητα για το Άινα Μουν Πίταα της χρονιάς.
Πρόβες! - Σελίδα 12 646335152
Εξαιρετική. 100% τελικό.
Πρόβες! - Σελίδα 12 2385402028
Τελικό με σπρώξιμο α λα Περέλλι και εκεί διασυρμός.
Πρόβες! - Σελίδα 12 81570983
Άντε να πλύνεις καμμια σωβρακοφανέλα Βάνια μου.
Πρόβες! - Σελίδα 12 3036501744
Θεά. Goddess. Icon. Είδωλο. Την θέλω απεγνωσμένα τελικό. Την έχω ακόμα έξω, μα δεν καίω πλέον τα χαρτιά της...
Πρόβες! - Σελίδα 12 1653448261
Θα κερδίσει τον ημιτελικό στο τ/β, θεωρώ οτι στις επιτροπές θα φάει δυνατό χαντάκωμα από Γιανούλα κ.σια. Ακατέβατο τοπ7 στον τελικό.

Αυτά!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 12 Empty Απ: Πρόβες!

Κυρ Μάης 06, 2018 1:18 am
Και η δικιά μου σημαντική άποψη! 


Ρωσία: Υπό κανονικές συνθήκες θα ήταν ξεγραμμένο αλλά μιλάμε για τη Ρωσία οπότε ποτέ δεν ξέρεις. Και πάλι δείχνει ότι θα μείνει εκτός. 

Μολδαβία: Έξυπνο στήσιμο θα τραβήξει και από κοινό αλλά και από επιτροπές! 100% εντός

Ολλανδία: Κι αυτό σίγουρα μέσα χωρίς να είναι το καλύτερο show! Πορεία στο τελικό καλή με σπρώξιμο από επιτροπές! 

Αυστραλία: Απαράδεκτα άθλιο θα έχει τρελό σπρώξιμο από επιτροπές και θα περάσει. Αν το σπρώξουν κι αυτό τοπ 5, τότε θα είναι για γέλια ο διαγωνισμός!

Γεωργία: Απαράδεκτα κακό και πολύ αδύναμο. Σχεδόν αδύνατον να περάσει αλλά μία απειροοελάχιστη ελπίδα θα του την άφηνα!

Πολωνία: Άθλιο θα περάσει από το t/v κυρίως αλλά τελικό πάει για Bottom 5! 

Μάλτα: Καλό στήσιμο αλλά το τραγούδι δεν τραβάει. Μάλλον εκτός. 

Ουγγαρία: Εντός λόγω ότι κάνει τη διαφορά γενικά αλλά καλή θέση στον τελικό δεν παίρνει. 

Λετονία: Αρκετά καλή παρουσίαση αλλά μέτριο τραγούδι. 50/50 θα έλεγα. 

Σουηδία: Είναι σαν να είναι ήδη τελικό!! Επιτροπές τοπ 5 σίγουρο αλλά t/v παραμένει ερωτηματικό. Ανάλογα μπορεί μέχρι και νίκη να διεκδικήσει. 

Μαυροβούνιο: Κακό και κακόγουστη παρουσίαση θα μείνει εκτός! 

Σλοβενία: Λογικά εκτός παρότι ανώτερο από τα περισσότερα του ημιτελικού! 

Ουκρανία: Εντός σίγουρα! Πορεία που θα ακολουθήσει δύσκολα την προβλέπεις. Νίκη δεν βγάζει πάντως!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης