The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:16 am
EvNickGR έγραψε:
citelis έγραψε:
EvNickGR έγραψε:Είπαμε, σε αυτό που κάνει είναι πάρα πολύ καλή η Ελένη και μπράβο της, το ότι είναι φωνάρα μόνο θα διαφωνήσω. Υπάρχουν βίντεο στο youtube (στην Μενεγάκη) και φαίνεται πως έχει μέτρια φωνή, και μην λέτε μερικοί ήταν καλύτερη από την Τερζή, γιατί το τραγουδάκι Fuego είναι πανεύκολο ερμηνευτικά, πιο εύκολο από το Ονειρό μου, και επίσης το τραγουδάει με άλλους 3 μαζί. Εύχομαι από το να πάρει καμιά άσχετη χώρα το βραβείο, να το πάρει η Κύπρος, θα το αξίζει, για τον επαγγελματισμό που έδειξαν και μόνο φέτος.
Σε αυτά που έπρεπε να τραγουδήσουν για το διαγωνισμό καλύτερη ήταν πάντως!

Εγώ το λέω σαν ερμηνεία, και δεν το λέω έτσι, έχω κάνει 2 χρόνια φωνητική και ξέρω λίγα πραγματάκια. Επίσης, μάθε εσύ ότι κόπηκες από τις επιτροπές ΠΡΙΝ ανέβεις στην σκηνή, να δούμε με τι πάθος και ενέργεια θα το έλεγες Citelis...
Αν το γνώριζε από πριν ότι την έκοψαν οι επιτροπές τοτε αλλάζει το πράγμα! Αλλά εγώ δεν ήξερα ότι το γνώριζε από πριν. Άκυρο τότε...

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:18 am
EvNickGR έγραψε:
citelis έγραψε:
EvNickGR έγραψε:
citelis έγραψε:
EvNickGR έγραψε:Είπαμε, σε αυτό που κάνει είναι πάρα πολύ καλή η Ελένη και μπράβο της, το ότι είναι φωνάρα μόνο θα διαφωνήσω. Υπάρχουν βίντεο στο youtube (στην Μενεγάκη) και φαίνεται πως έχει μέτρια φωνή, και μην λέτε μερικοί ήταν καλύτερη από την Τερζή, γιατί το τραγουδάκι Fuego είναι πανεύκολο ερμηνευτικά, πιο εύκολο από το Ονειρό μου, και επίσης το τραγουδάει με άλλους 3 μαζί. Εύχομαι από το να πάρει καμιά άσχετη χώρα το βραβείο, να το πάρει η Κύπρος, θα το αξίζει, για τον επαγγελματισμό που έδειξαν και μόνο φέτος.
Σε αυτά που έπρεπε να τραγουδήσουν για το διαγωνισμό καλύτερη ήταν πάντως!

Εγώ το λέω σαν ερμηνεία, και δεν το λέω έτσι, έχω κάνει 2 χρόνια φωνητική και ξέρω λίγα πραγματάκια. Επίσης, μάθε εσύ ότι κόπηκες από τις επιτροπές ΠΡΙΝ ανέβεις στην σκηνή, να δούμε με τι πάθος και ενέργεια θα το έλεγες Citelis...
Αν το γνώριζε από πριν ότι την έκοψαν οι επιτροπές τοτε αλλάζει το πράγμα! Αλλά εγώ δεν ήξερα ότι το γνώριζε από πριν. Άκυρο τότε...

Σχεδόν σίγουρο ότι το γνώριζε...
Κακώς αν ίσχυε κάτι τέτοιο γιατί μετά την γ@μησαν τη συμμετοχή στο Live...
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:18 am
Λοιπόν παιδιά μου, τελείως δημοκρατικά, οποιοδήποτε σχόλιο για την κύρια που εκπροσωπεί την Κύπρο από εδώ και μπρος σε αυτό το θέμα κόβεται.

Έχει θέμα η Κύπρος, γράφτε ό,τι θέλετε εκεί. Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 71255287
avatar
iannitas
Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2012

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:19 am
@citelis
+100!!
Η μια ήτανε στατική και η άλλη χοροπηδούσε

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:24 am
Νομίζω πως μετά τον αποκλεισμό της Γιάννας, θα πρέπει να κάνουμε αυτοκριτική για εμάς και να μην βρίσκουμε απλά έτσι εύκολα κάτι άλλο να αποθεώσουμε, το οποίο είναι μέτριο και ξαφνικά στα μάτια μας γίνεται χρυσός... Επειδή πέρασε.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:25 am
Εμενα αυτο που δεν μου αρεσε ηταν η συμπεριφορα του καλημερη και αποδεικνυει πως τελικα κανεις τους δεν εβλεπε μπροστα απο την μυτη του...πες η Γιαννα χρονια στην αμερικη δεν ηξερε τι backup πρεπει να εχεις για να δηλωσεις υποψηφιοτητα (backup = μπικικινι χοντρο) εκεινος ομως ηξερε καθως τραγουδι του ειχε διαγωνιστει για την μολδαβια....οποτε γιατι κατεθεσε τραγουδι αφου ηξερε πως η ερτ και η δισκογραφικη δεν???Η γιατι δεν εβρισκαν οικονομικους πορους πριν το καταθεσει?????
Στηνεται ενα υπεροχο τραγουδι ΑΘΛΙΑ μοναχικο βγαινει και υπερασπιζεται την χορογραφο (θεος να την κανει) και στο καπακι δηλωνει πως αυτος με την Γιαννα θα γραψουν τραγουδι για αλλη χωρα!!!!αυτος που εγραψε στιχο που ελεγε "πως για σενα εγω θα πεθαινα την ζωη μου θα στην εδινα..."
Ενας να βγει να παραδεχτει πως εκαναν λαθη που καταστρεψαν το τραγουδι...ενας τους!!!η ερτ????η πανικ????η chali???η Γιαννα????ενας!!!!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:25 am
EuroPsycho έγραψε:Νομίζω πως μετά τον αποκλεισμό της Γιάννας, θα πρέπει να κάνουμε αυτοκριτική για εμάς και να μην βρίσκουμε απλά έτσι εύκολα κάτι άλλο να αποθεώσουμε, το οποίο είναι μέτριο και ξαφνικά στα μάτια μας γίνεται χρυσός... Επειδή πέρασε.

Δεν είναι απλά μέτριο, χυδαίο και ακαλαίσθητο είναι, αλλά ας μην χαλάσουμε την Σέννεκ-φάση μερικών προσγειώνοντάς τους στην πεζή πραγματικότητα. green
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:26 am
Μαρια S έγραψε:Εμενα αυτο που δεν μου αρεσε ηταν η συμπεριφορα του καλημερη και αποδεικνυει πως τελικα κανεις τους δεν εβλεπε μπροστα απο την μυτη του...πες η Γιαννα χρονια στην αμερικη δεν ηξερε τι backup πρεπει να εχεις για να δηλωσεις υποψηφιοτητα (backup = μπικικινι χοντρο) εκεινος ομως ηξερε καθως τραγουδι του ειχε διαγωνιστει για την μολδαβια....οποτε γιατι κατεθεσε τραγουδι αφου ηξερε πως η ερτ και η δισκογραφικη δεν???Η γιατι δεν εβρισκαν οικονομικους πορους πριν το καταθεσει?????
Στηνεται ενα υπεροχο τραγουδι ΑΘΛΙΑ μοναχικο βγαινει και υπερασπιζεται την χορογραφο (θεος να την κανει) και στο καπακι δηλωνει πως αυτος με την Γιαννα θα γραψουν τραγουδι για αλλη χωρα!!!!αυτος που εγραψε στιχο που ελεγε "πως για σενα εγω θα πεθαινα την ζωη μου θα στην εδινα..."
Ενας να βγει να παραδεχτει πως εκαναν λαθη που καταστρεψαν το τραγουδι...ενας τους!!!η ερτ????η πανικ????η chali???η Γιαννα????ενας!!!!
Αυτοκριτική και παραδοχή λάθους = άγνωστη λέξη στους νεοέλληνες.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:26 am
Πάντως (για να είμαστε στο θέμα) αν από την πρόβα που ψηφίζουν οι επιτροπές θεωρούνταν δεδομένο ότι θα αποκλειστεί η Γιάννα τότε λογικό να μην ήταν καλή την επόμενη μέρα! Αλλά πως ήξερε κάτι τέτοιο? Της το είπαν? Το συμπέρανε μόνη της? Ή επειδή ένα πυροτέχνημα πήγε λάθος θεώρησαν ότι κόπηκε?
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:28 am
EuroPsycho έγραψε:Νομίζω πως μετά τον αποκλεισμό της Γιάννας, θα πρέπει να κάνουμε αυτοκριτική για εμάς και να μην βρίσκουμε απλά έτσι εύκολα κάτι άλλο να αποθεώσουμε, το οποίο είναι μέτριο και ξαφνικά στα μάτια μας γίνεται χρυσός... Επειδή πέρασε.
Διαχρονικά σε αυτή τη χωρά θάβουμε τους άξιους και να επιβραβεύουμε τους κλέφτες, τους ψεύτες και τους εκμεταλλευτές!! Δεν αλλάζουμε!
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:29 am
citelis έγραψε:Πάντως (για να είμαστε στο θέμα) αν από την πρόβα που ψηφίζουν οι επιτροπές θεωρούνταν δεδομένο ότι θα αποκλειστεί η Γιάννα τότε λογικό να μην ήταν καλή την επόμενη μέρα! Αλλά πως ήξερε κάτι τέτοιο? Της το είπαν? Το συμπέρανε μόνη της? Ή επειδή ένα πυροτέχνημα πήγε λάθος θεώρησαν ότι κόπηκε?
Κοίτα, λογικά από την άρνηση για επανάληψη της jury rehearsal ήταν λογικό να υποθέσει διάφορα. Δικαιολογίες όμως δεν υπάρχουν. Η δική της δουλειά ήταν να το σκίσει το τραγούδι, και δεν το έκανε. Στο κάτω - κάτω στον εαυτό της το χρώσταγε. Αυτοχαντακώθηκε στην τελική η Γιάννα... Θα μπορούσε να το παλέψει και να βγάλει όλους τους υπόλοιπους ψεύτες. Δεν το έκανε.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:29 am
EuroPsycho έγραψε:Νομίζω πως μετά τον αποκλεισμό της Γιάννας, θα πρέπει να κάνουμε αυτοκριτική για εμάς και να μην βρίσκουμε απλά έτσι εύκολα κάτι άλλο να αποθεώσουμε, το οποίο είναι μέτριο και ξαφνικά στα μάτια μας γίνεται χρυσός... Επειδή πέρασε.
Δεν αποθεώσαμε τίποτα! Απλά λέμε ότι η μία ήταν καλύτερη σε αυτό που έχει να κάνει από την άλλη! Δεν έγινε ξαφνικά το Fuego κάνας ύμνος! Και λογικό μετά τον αποκλεισμό να γίνεται συζήτηση στο τι πήγε στραβά. Επίσης σχολίασα (και νομίζω χωρίς να είμαι κάνας ειδικός) ότι η Γιάννα δεν χειρίζεται καλά το επικοινωνιακά όλο θέμα.
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:30 am
HOLA έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:Νομίζω πως μετά τον αποκλεισμό της Γιάννας, θα πρέπει να κάνουμε αυτοκριτική για εμάς και να μην βρίσκουμε απλά έτσι εύκολα κάτι άλλο να αποθεώσουμε, το οποίο είναι μέτριο και ξαφνικά στα μάτια μας γίνεται χρυσός... Επειδή πέρασε.
Διαχρονικά σε αυτή τη χωρά θάβουμε τους άξιους και να επιβραβεύουμε τους κλέφτες, τους ψεύτες και τους εκμεταλλευτές!! Δεν αλλάζουμε!
Μην είσαι απόλυτη HOLA μου.. Η πλειοψηφία μπορεί... Αλλά δεν ήταν πάντοτε έτσι. Στο χέρι μας είναι να το βοηθήσουμε να αλλάξει... Ξεκινώντας από τον εαυτό μας.
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:31 am
citelis έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:Νομίζω πως μετά τον αποκλεισμό της Γιάννας, θα πρέπει να κάνουμε αυτοκριτική για εμάς και να μην βρίσκουμε απλά έτσι εύκολα κάτι άλλο να αποθεώσουμε, το οποίο είναι μέτριο και ξαφνικά στα μάτια μας γίνεται χρυσός... Επειδή πέρασε.
Δεν αποθεώσαμε τίποτα! Απλά λέμε ότι η μία ήταν καλύτερη σε αυτό που έχει να κάνει από την άλλη! Δεν έγινε ξαφνικά το Fuego κάνας ύμνος! Και λογικό μετά τον αποκλεισμό να γίνεται συζήτηση στο τι πήγε στραβά. Επίσης σχολίασα (και νομίζω χωρίς να είμαι κάνας ειδικός) ότι η Γιάννα δεν χειρίζεται καλά το επικοινωνιακά όλο θέμα.
Όποιος έπιασε αυτό που είπα, το έπιασε. Δεν πήγαινε προσωπικά σε κανένα. Δεν χρειαζότανε να απαντήσεις.
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:31 am
Romanus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:Νομίζω πως μετά τον αποκλεισμό της Γιάννας, θα πρέπει να κάνουμε αυτοκριτική για εμάς και να μην βρίσκουμε απλά έτσι εύκολα κάτι άλλο να αποθεώσουμε, το οποίο είναι μέτριο και ξαφνικά στα μάτια μας γίνεται χρυσός... Επειδή πέρασε.

Δεν είναι απλά μέτριο, χυδαίο και ακαλαίσθητο είναι, αλλά ας μην χαλάσουμε την Σέννεκ-φάση μερικών προσγειώνοντάς τους στην πεζή πραγματικότητα. green
Τι να πουμε παιδιά...όταν στο βιογραφικό σου λίγο πριν το τραγούδι, το μονο που έχει να πει ο εκφωνητής είναι πως έχεις τον ίδιο ράφτη με τη Beyonce οχι απλώς έχουμε πιάσει πάτο...τον ξύνουμε κιόλας!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:31 am
EuroPsycho έγραψε:
citelis έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:Νομίζω πως μετά τον αποκλεισμό της Γιάννας, θα πρέπει να κάνουμε αυτοκριτική για εμάς και να μην βρίσκουμε απλά έτσι εύκολα κάτι άλλο να αποθεώσουμε, το οποίο είναι μέτριο και ξαφνικά στα μάτια μας γίνεται χρυσός... Επειδή πέρασε.
Δεν αποθεώσαμε τίποτα! Απλά λέμε ότι η μία ήταν καλύτερη σε αυτό που έχει να κάνει από την άλλη! Δεν έγινε ξαφνικά το Fuego κάνας ύμνος! Και λογικό μετά τον αποκλεισμό να γίνεται συζήτηση στο τι πήγε στραβά. Επίσης σχολίασα (και νομίζω χωρίς να είμαι κάνας ειδικός) ότι η Γιάννα δεν χειρίζεται καλά το επικοινωνιακά όλο θέμα.
Όποιος έπιασε αυτό που είπα, το έπιασε. Δεν πήγαινε προσωπικά σε κανένα. Δεν χρειαζότανε να απαντήσεις.
Συζήτηση γίνεται...
avatar
iannitas
Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2012

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:32 am
Τέλος πάντων
Δεν ήθελα να συγχυσω κάποιους .
Ζητώ συγγνώμη αν μίλησα ΚΑΙ για την Κύπρο στο θρεντ της Ελλάδας αλλά αυτές οι 2 χώρες με ενδιαφέρουν περισσότερο κάθε χρόνο...και επεκτάθηκα λέγοντας για την Κύπρο για τους λόγους που εξήγησα.
HOLA αν νομίζεις ότι χάρηκα με τον αποκλεισμό της Ελλάδας είσαι εκτός δρόμου.
Είπα ότι δικαίως κόπηκε..Δε μας αδίκησαν.
Ακόμη και να περνούσε θα το ψήφιζα το Σάββατο όπως και ψηφίζω Ελλάδα κάθε χρόνο...γι αυτό μη μου λες ότι δεν κρύβω τη χαρά μου.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:33 am
citelis έγραψε:Πάντως (για να είμαστε στο θέμα) αν από την πρόβα που ψηφίζουν οι επιτροπές θεωρούνταν δεδομένο ότι θα αποκλειστεί η Γιάννα τότε λογικό να μην ήταν καλή την επόμενη μέρα! Αλλά πως ήξερε κάτι τέτοιο? Της το είπαν? Το συμπέρανε μόνη της? Ή επειδή ένα πυροτέχνημα πήγε λάθος θεώρησαν ότι κόπηκε?
Σημερα κ εγω διαβασα σε ιστοσελιδα οτι το γνωριζε ειχαν ενημερωθει ολοι της αποστολης προφανως..ισως καποιοι απο τα σωματεια της γιουροβιζιον λογω τοσων χρονων ασχολιας με τον διαγωνισμο εχουν γνωριμιες οπως καλη ωρα ο γνωστος ονομα δεν λεω το εμαθαν και την ενημερωσαν...
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:34 am
citelis έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:
citelis έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:Νομίζω πως μετά τον αποκλεισμό της Γιάννας, θα πρέπει να κάνουμε αυτοκριτική για εμάς και να μην βρίσκουμε απλά έτσι εύκολα κάτι άλλο να αποθεώσουμε, το οποίο είναι μέτριο και ξαφνικά στα μάτια μας γίνεται χρυσός... Επειδή πέρασε.
Δεν αποθεώσαμε τίποτα! Απλά λέμε ότι η μία ήταν καλύτερη σε αυτό που έχει να κάνει από την άλλη! Δεν έγινε ξαφνικά το Fuego κάνας ύμνος! Και λογικό μετά τον αποκλεισμό να γίνεται συζήτηση στο τι πήγε στραβά. Επίσης σχολίασα (και νομίζω χωρίς να είμαι κάνας ειδικός) ότι η Γιάννα δεν χειρίζεται καλά το επικοινωνιακά όλο θέμα.
Όποιος έπιασε αυτό που είπα, το έπιασε. Δεν πήγαινε προσωπικά σε κανένα. Δεν χρειαζότανε να απαντήσεις.
Συζήτηση γίνεται...
Εσύ μπορεί να μην την αποθεώνεις, αλλά στην Ελλάδα είμαστε πάντα των άκρων... Ξέρω πολλούς που μετά τα αποτελέσματα αλλάξανε τροπάρι, και από εκεί που στηρίζανε και τα 2 κορίτσια, ξαφνικά γίνανε Φουρεραικοί. Δεν αφορά απαραίτητα το φόρουμ το σχόλιο...
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:34 am
iannitas έγραψε:...
HOLA αν νομίζεις ότι χάρηκα με τον αποκλεισμό της Ελλάδας είσαι εκτός δρόμου.
....
Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι εννούσα εσένα; Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 3261839802
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:34 am
Μαρια S έγραψε:
citelis έγραψε:Πάντως (για να είμαστε στο θέμα) αν από την πρόβα που ψηφίζουν οι επιτροπές θεωρούνταν δεδομένο ότι θα αποκλειστεί η Γιάννα τότε λογικό να μην ήταν καλή την επόμενη μέρα! Αλλά πως ήξερε κάτι τέτοιο? Της το είπαν? Το συμπέρανε μόνη της? Ή επειδή ένα πυροτέχνημα πήγε λάθος θεώρησαν ότι κόπηκε?
Σημερα κ εγω διαβασα σε ιστοσελιδα οτι το γνωριζε ειχαν ενημερωθει ολοι της αποστολης προφανως..ισως καποιοι απο τα σωματεια της γιουροβιζιον λογω τοσων χρονων ασχολιας με τον διαγωνισμο εχουν γνωριμιες οπως καλη ωρα ο γνωστος ονομα δεν λεω το εμαθαν και την ενημερωσαν...
Αν τελικά ισχύει κάτι τέτοιο (γιατί δύσκολο μου φαίνεται) τότε αλητεία γιατί την κατέστρεψαν! Σε αυτήν την περίπτωση τσάμπα αναλύουμε!

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5244
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 22 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:37 am
Καλά, όχι ότι στις πρόβες ακούσαμε και καμιά ερμηνειάρα. Απλά αν είχε μάθει και κάτι που την έριξε ψυχολογικά, τότε ήρθε κι έδεσε.


Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης