The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

+18
Phil_Fog
iniseven
stskrg21
Jennoula
Jacko
space28
NoirJo
Dia
Master
liakleo
panos
jovla
merda2004
EvNickGR
Elfo_Del_Infierno
lol3
Masilnto
HOLA
22 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 20, 2019 1:23 am
Βρε Libertus την υποθεση της ταινιας ηθελα και εσυ κοντεψες να μου πεις μεχρι και τον προυπολογισμο της  Very Happy
Θοδωρη Κουτσογιαννοπουλε εσυ????  green green
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 20, 2019 1:28 am
15 σελιδες στο θεμα "Ελλαδα" οι 2 τελευταιες τελειως ασχετες με το θεμα.... green Χαιρομαι που ζωντανευουμε το φορουμ γιατι με το τελος της περσινης γιουροβιζιον σκορπισατε..Εγω εμπαινα τακτικα...Να μπαινετε να συζηταμε και ασχετα θεματα οπως τωρα Smile
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 20, 2019 1:42 am
Better love it is!

Το τραγούδι στη μορφή που θα έχει για τη Eurovision για την ώρα δεν το έχει ακούσει (σχεδόν) κανένας. Και ναι έχει τελειώσει η ηχογράφηση - κρατάω μερικές επιφυλάξεις για το κομμάτι των φωνητικών, ΙΣΩΣ γίνουν μικροαλλαγές στους στίχους - εξ ου και σβηστικαν οι στίχοι που είχε δώσει στη δημοσίευση στο instagram η Duska. 

Το κομμάτι υπήρχε για το album της το επερχόμενο αλλά όχι ως τρίλεπτο. 

Επαναλαμβάνω αυτό που είπα περί απόλυτης καλλιτεχνικής ελευθερίας της Duska. 

Επειδή είδα ενα σχόλιο τύπου μα καλά τί κάνουν 10 μέρες, όταν νοικιάζεις ένα στούντιο στο Λονδίνο και κλείνεις και συγκεκριμένο παραγωγό, δεν τον έχεις στη διάθεσή σου 10 ώρες ας πούμε. Οι χρόνοι που είχαν κλείσει το στούντιο και θα δουλευαν με τον συγκεκριμένο παραγωγό ήταν συγκεκριμένοι και περιορισμένοι.

Επαναλαμβάνω ξανά ότι τα περί αργοπορίας γιατί έπρεπε να κανονιστούν τα οικονομικά ήταν μπούρδες, το βασικό ήταν να ηχογραφηθεί το κομμάτι και υπήρχε σαν ιδέα να ανακοινωθούν μαζί κομμάτι και ερμηνευτής, μετά τις διαρροές, την αργοπορία στο στούντιο και την ασφυκτική πίεση από μέσα και γιουροφάν αποφάσισαν να ανακοινώσουν αρχικά την ερμηνεύτρια και θα ακολουθήσει το κομμάτι.

Επαναλαμβάνω ότι η ΕΡΤ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΒΙΑΖΕΤΑΙ φέτος. Διακρίνω μια αγωνία και ένα άγχος χωρίς λόγο.

Και επιτρέψτε μου φέτος να αισιοδοξώ  Wink
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 20, 2019 12:26 pm
Αυτά είναι!  Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 2970821532 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Katerine!


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 20, 2019 12:47 pm
Επειδη εγω εκανα σχολιο για τον χρονο συγγνωμη impressed που ειμαι κοινη θνητη και δεν γνωριζω την διαδικασια σε ενα στουντιο ηχογραφησης...Υπαρχουμε και εμεις ξερεις...Εγω η ασχετη λοιπον νομιζα πως απλα πηγε στο Λονδινο  γιατι εκει ηχογραφει τα cd της συνηθως....

Σημερα ακουσα σε ραδιοφωνικη εκπομπη σχολιασμο για προσφατη συνεντευξη της Σοφιας Βοσσου η οποια ειπε αν το πιστευετε οτι οταν πηγαν γιουροβιζιον εκτος του οτι ολα ντυσιμο μακιγιαζ βγηκαν απο την τσεπη τους (αυτο το ξεραμε) εμειναν σε ξενοδοχειο β κατηγοριας και η ερτ τοτε τους εβαλε να υπογραψουν οτι δεν εχουν απαιτηση για καλυτερη διαμονη!!!!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 20, 2019 6:09 pm
Γεια σας (νέο μέλος)! Προσωπικά δεν έχω ιδέα τι τραγούδι μας περιμένει αλλά ελπίζω να είναι καλό ώστε να μπορούμε να ελπίζουμε σε καλό αποτέλεσμα μιας κι έχουμε να δούμε 10αδα από το 2013. Από δυο στίχους και ένα σχόλιο ότι το τραγούδι είναι διαφορετικό δεν μπορούμε να κρίνουμε πιστεύω τίποτα. Ένα καλό τραγούδι πάντως είναι μόνο το πρώτο βήμα αφού μετά πρέπει να το στήσεις ωραία ενώ θεωρώ ότι μετράνε κι άλλα στο πόσο καλά θα πάει μία συμμετοχή, ειδικά στις επιτροπές, όπως η προσωπικότητα του τραγουδιστή (ή έστω αυτή που θα πλασάρει) κι άλλα πολλά.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Φεβ 20, 2019 8:33 pm
Συμφωνώ ! Και καλώς ήρθες Very Happy
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 12:03 pm
Δε θα πω ψέματα με τρομάζουν οι δηλώσεις τύπου "φέτος μπορούμε να κερδίσουμε"!! Αλλά φαίνεται πως οι άνθρωποι ξέρουν τι κάνουν, αφού και οι ίδιοι αποκάλεσαν την Ντούσκα "υψηλό ρίσκο"!!! Βεβαία να πούμε η ΕΡΤ έχει να πει ανοιχτά πως θέλει να κερδίσει τον διαγωνισμό από εποχής Ρουβά με This Is Our NIght! Και μπράβο τους που θα κάνουν πάρτι θα προμοτάρει πάρα πολύ την Ντούσκα! Γενικά χαίρομαι που βλέπω μία αλλαγμένη ΕΡΤ και που πέταξαν στα σκουπίδια την περσινή μας αποστολή!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 12:46 pm
Για την ακρίβεια είπαν ότι θέλουν να κερδίσουν και ότι θα κάνουν τα πάντα γι' αυτό. Surprised

Χαίρομαι για τα όσα δήλωσε ο Γιαννάκης ο Δρόσος, φαίνεται ότι το περσινό φιάσκο ήταν σαν ένα ξύπνημα (ελπίζω). Βέβαια, στα λόγια όλοι καλοί είμαστε, να δούμε αν θα κάνουν πράξη τα όσα δήλωσαν.  green Φαίνεται πάντως να υπάρχει μια μεγαλύτερη εξωστρέφεια και κινητικότητα σε σχέση με πέρσι, αλλά και με άλλες χρονιές. 

Κρίμα που δεν εγκρίθηκε κάποιο budget για κάποιο pre-party, αλλά αν είναι να εξοικονομηθούν χρήματα για κάποιο άλλο σκοπό, πχ staging, τότε ας είναι.

 Πώς θα καταφέρουμε να πάμε και μεις, που ενδιαφερόμαστε, σε αυτήν την εκδήλωση green


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 1:45 pm
Libertus έγραψε:Για την ακρίβεια είπαν ότι θέλουν να κερδίσουν και ότι θα κάνουν τα πάντα γι' αυτό. Surprised

Χαίρομαι για τα όσα δήλωσε ο Γιαννάκης ο Δρόσος, φαίνεται ότι το περσινό φιάσκο ήταν σαν ένα ξύπνημα (ελπίζω). Βέβαια, στα λόγια όλοι καλοί είμαστε, να δούμε αν θα κάνουν πράξη τα όσα δήλωσαν.  green Φαίνεται πάντως να υπάρχει μια μεγαλύτερη εξωστρέφεια και κινητικότητα σε σχέση με πέρσι, αλλά και με άλλες χρονιές. 

Κρίμα που δεν εγκρίθηκε κάποιο budget για κάποιο pre-party, αλλά αν είναι να εξοικονομηθούν χρήματα για κάποιο άλλο σκοπό, πχ staging, τότε ας είναι.

 Πώς θα καταφέρουμε να πάμε και μεις, που ενδιαφερόμαστε, σε αυτήν την εκδήλωση green
Το ειχα ξαναγραψει πριν λιγες μερες...Αυτοι για να ξεχασουμε τις Πρεσπες και ποιος ξερει τι αλλο ειναι ικανοι να κατσουν στον ξυνομουρη σουηδο που ολοι συμπαθουμε  green
Αδυνατω να πιστεψω πως ανθρωποι που εχουν αποκαλεσει τον θεσμο με απαξιωτικους χαρακτηρισμους πολλες φορες,ξαφνικα τους επιασε η πρεμουρα για νικη....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 2:05 pm
Το θέμα δεν είναι μόνο να έχεις καλή πρόθεση αλλά και να ξέρεις πως να το κάνεις σωστά! Για να δούμε αυτή τη φορά μοιάζει να έχουμε ξεκινήσει καλά!
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 2:33 pm
Μαρια S έγραψε:
Libertus έγραψε:Για την ακρίβεια είπαν ότι θέλουν να κερδίσουν και ότι θα κάνουν τα πάντα γι' αυτό. Surprised

Χαίρομαι για τα όσα δήλωσε ο Γιαννάκης ο Δρόσος, φαίνεται ότι το περσινό φιάσκο ήταν σαν ένα ξύπνημα (ελπίζω). Βέβαια, στα λόγια όλοι καλοί είμαστε, να δούμε αν θα κάνουν πράξη τα όσα δήλωσαν.  green Φαίνεται πάντως να υπάρχει μια μεγαλύτερη εξωστρέφεια και κινητικότητα σε σχέση με πέρσι, αλλά και με άλλες χρονιές. 

Κρίμα που δεν εγκρίθηκε κάποιο budget για κάποιο pre-party, αλλά αν είναι να εξοικονομηθούν χρήματα για κάποιο άλλο σκοπό, πχ staging, τότε ας είναι.

 Πώς θα καταφέρουμε να πάμε και μεις, που ενδιαφερόμαστε, σε αυτήν την εκδήλωση green
Το ειχα ξαναγραψει πριν λιγες μερες...Αυτοι για να ξεχασουμε τις Πρεσπες και ποιος ξερει τι αλλο ειναι ικανοι να κατσουν στον ξυνομουρη σουηδο που ολοι συμπαθουμε  green
Αδυνατω να πιστεψω πως ανθρωποι που εχουν αποκαλεσει τον θεσμο με απαξιωτικους χαρακτηρισμους πολλες φορες,ξαφνικα τους επιασε η πρεμουρα για νικη....


Καλά, εεεεεεεεεε! Σατανικό! Η πανουργία του Τσίπρα πλέον παίζει σε άλλο επίπεδο!  green

Πίσω στο θέμα μας, ο προυπολογισμός της φετινής μας συμμετοχής.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 2:45 pm
Libertus έγραψε:
Μαρια S έγραψε:
Libertus έγραψε:Για την ακρίβεια είπαν ότι θέλουν να κερδίσουν και ότι θα κάνουν τα πάντα γι' αυτό. Surprised

Χαίρομαι για τα όσα δήλωσε ο Γιαννάκης ο Δρόσος, φαίνεται ότι το περσινό φιάσκο ήταν σαν ένα ξύπνημα (ελπίζω). Βέβαια, στα λόγια όλοι καλοί είμαστε, να δούμε αν θα κάνουν πράξη τα όσα δήλωσαν.  green Φαίνεται πάντως να υπάρχει μια μεγαλύτερη εξωστρέφεια και κινητικότητα σε σχέση με πέρσι, αλλά και με άλλες χρονιές. 

Κρίμα που δεν εγκρίθηκε κάποιο budget για κάποιο pre-party, αλλά αν είναι να εξοικονομηθούν χρήματα για κάποιο άλλο σκοπό, πχ staging, τότε ας είναι.

 Πώς θα καταφέρουμε να πάμε και μεις, που ενδιαφερόμαστε, σε αυτήν την εκδήλωση green
Το ειχα ξαναγραψει πριν λιγες μερες...Αυτοι για να ξεχασουμε τις Πρεσπες και ποιος ξερει τι αλλο ειναι ικανοι να κατσουν στον ξυνομουρη σουηδο που ολοι συμπαθουμε  green
Αδυνατω να πιστεψω πως ανθρωποι που εχουν αποκαλεσει τον θεσμο με απαξιωτικους χαρακτηρισμους πολλες φορες,ξαφνικα τους επιασε η πρεμουρα για νικη....


Καλά, εεεεεεεεεε! Σατανικό! Η πανουργία του Τσίπρα πλέον παίζει σε άλλο επίπεδο!  green

Πίσω στο θέμα μας, ο προυπολογισμός της φετινής μας συμμετοχής.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Εσυ το λες ειρωνικα εγω το λεω σοβαρα οτι δεν τους πιστευω τους υπευθυνους της ερτ...

Σκεψου απλα τι θα παθαινε η μητερα σου αν ενα πρωι την παρακαλαγες γονατιστος να σου φτιαξει για φαγητο αυτο που σιχαινεσαι περισσοτερο και μονο να το μυρισεις...Δυσπιστια θα ηταν η 1η της αντιδραση οτι κατι εχεις κανει και μετα οτι εχεις παθει μινι εγκεφαλικο.. Θα ναι σιγουρη παντως οτι κατι σου συμβαινει....

Καταλαβες τωρα το νοημα μου νομιζω ε??? Cool
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 2:48 pm
Και τα απώτερά τους κίνητρα είναι να αποπροσανατολίσουν την κοινή γνώμη λόγω Πρεσπών με...Γιουροβίζιον;  Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 3449772844

Αχ, ας τ' αφήσουμε καλύτερα, ας μείνουμε στα θετικά των εξαγγελιών...λένε ότι φέτος το παίρνουν σοβαρά. Ας περιμένουμε να δούμε αν θα το μετουσιώσουν σε πράξεις.


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 2:55 pm
Libertus έγραψε:Και τα απώτερά τους κίνητρα είναι να αποπροσανατολίσουν την κοινή γνώμη λόγω Πρεσπών με...Γιουροβίζιον;  Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 3449772844

Αχ, ας τ' αφήσουμε καλύτερα, ας μείνουμε στα θετικά των εξαγγελιών...λένε ότι φέτος το παίρνουν σοβαρά. Ας περιμένουμε να δούμε αν θα το μετουσιώσουν σε πράξεις.
Ειναι μεγαλη συζητηση αυτο και οχι για εδω εννοειται αλλα ναι τους εχω ικανους για οτιδηποτε επειδη ξερω την σταση τους απεναντι στον θεσμο...Και το τελειωνω εδω....

Αυτο που ουτε η εταιρια της δεν βαζει λεφτα για να παει σε καποιο απο τα παρτυ δεν σε ανησυχει????
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 3:07 pm
Η εταιρεια της ενδεχομενως να εχει δεσμευθει ηδη να συνεισφερει οικονομικα σε καποιο βαθμο - αυτο δεν το ξερουμε. Πχ η Ντουσκα ειναι ηδη δυο βδομαδες στο Λονδινο και νοικιαζει στουντιο κτλ. Καποιος πληρωνει για ολα αυτα λογικα. Η ΕΡΤ; η δισκογραφικη; 

Απλα μην ξεχναμε οτι και η Μινος δεν παυει να ειναι μια ιδιωτικη επιχειρηση σε καιρο κρισης. Προφανως και θα ιεραρχηθηκαν προτεραιοτητες. Μαλλον τα parties κριθηκαν λιγοτερο σημαντικα.


Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 6:00 pm
Ναι, αλλά να μην περιμένουμε να την ακούσουμε λάιβ πρώτη φορά στο Τελ Αβίβ.  Very Happy
 
Btw, τα πιτσουνάκια στο studio.  Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 4037559606

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 33
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 6:16 pm
Δεν εχω σε μεγαλη εκτιμηση αυτα τα pre-eurovision parties,βοηθουν ως ενα βαθμο στην κοινωνικοποιηση των συμμετεχοντων ιδιως αν οπως η δικια μας ειναι αγνωστη σε ευρυ κοινο αλλα μεχρι εκει,προτιμω να διατεθει το μπατζετ αλλου,ελπιζω ηδη να εχουν κανει προεργασια για την σκηνικη προετοιμασια,τηλεσκηνοθεσια κτλ και ας μην τα αναλαβει ολα η Ντουσκα μονη της,θελει δυνατο και εμπειρο επιτελειο διπλα της


Έχει επεξεργασθεί από τον/την lol3 στις Πεμ Φεβ 21, 2019 6:34 pm, 1 φορά
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 6:26 pm
Μπορει να τραγουδησει ζωντανα στην εκδηλωση που θα κανει η ερτ για δημοσιογραφους και λοιπους....
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 6:32 pm
Σωστά, σε κοτζάμ Μέγαρο θα είμαστε!  bounce


jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 7:18 pm
Μου κανει εντυπωση που κανενας δεν ανεφερε οτι περσι τα εξοδα τα ειχαν αναλαβει Ερτ και Πανικ μαζι σε συνολο 180 χιλιαρικα.. Ενω φετος τα ανελαβε ολα η Ερτ σε συνολο 320 χιλιαρικα σχεδον ×2....
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 7:25 pm
Νομίζω ότι σε αυτά τα χρήματα περιλαμβάνεται και το κόστος συμμετοχής.  Very Happy


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 7:55 pm
JoVla έγραψε:Μου κανει εντυπωση που κανενας δεν ανεφερε οτι περσι τα εξοδα τα ειχαν αναλαβει Ερτ και Πανικ μαζι σε συνολο 180 χιλιαρικα.. Ενω φετος τα ανελαβε ολα η Ερτ σε συνολο 320 χιλιαρικα σχεδον ×2....
Θα τους επεφτε ο πωπουλης να τα εδιναν και περσι που χαραμιστηκε τετοιο τραγουδι????? Mad
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Φεβ 21, 2019 7:58 pm
Θα έπρεπε ν' αλλάξουμε και τραγουδίστρια όμως!  Very Happy


Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης