The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

+17
lef
Yiorgos Agis
Theogr
Xdsgia
impressedguy
Chrisde
alexg
eurovisionικος
wait, what
NoirJo
jovla
lol3
Dimitris
Elfo_Del_Infierno
space28
smart-attack
Masilnto
21 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Κυρ Μάης 29, 2022 9:46 pm


Πες τα , μωρή Slayfjord, μην τα λέω πάλι εγώ.  Σπάμαρε λίγο και τον λγαριασμό της Μαρίνας, όπως και του efun.  green


Αρέσει στους χρήστες lol3, jovla, smart-attack, Le Parisien, alexg, Constantinos, eurovisionικος και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Δευ Μάης 30, 2022 7:05 pm
Τάνια Μπρεάζου (Panik Records) η επόμενη πρόταση



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και alexg

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Δευ Μάης 30, 2022 7:36 pm
Και αυτή που κυκλοφόρησε πρόσφατα το 1ο της σινγκλ πού είναι; edit για συμμετέχουσα τάλεντ σόου έκανε λόγο το χιντ. Τάνια Μπρεάζου x factor 2016.

Πάντως, αν είναι η Μπρεάζου όντως αυτή, νομίζω πως ο space28 έχει έναν λόγο να χαμογελάσει.  Very Happy

Υ.Γ. πού είναι ο Στρατής, ρε;;;;;;;;;;;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Elfo_Del_Infierno στις Δευ Μάης 30, 2022 8:05 pm, 1 φορά


Αρέσει στους χρήστες space28, smart-attack και alexg

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Δευ Μάης 30, 2022 7:47 pm
Οσο εμείς κλαίμε και θα κλαίμε, ας είναι και κάποιος άλλος χαρούμενος εδω μέσα


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αρέσει στον χρήστη Elfo_Del_Infierno

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Δευ Μάης 30, 2022 9:54 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:Και αυτή που κυκλοφόρησε πρόσφατα το 1ο της σινγκλ πού είναι; edit για συμμετέχουσα τάλεντ σόου έκανε λόγο το χιντ. 

και η Καούρω έγινε γνώστη από το voice...  Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 3365031426 Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 3365031426 Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 3365031426

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και smart-attack

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Δευ Μάης 30, 2022 10:06 pm
jovla έγραψε:και η Καούρω έγινε γνώστη από το voice...  Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 3365031426 Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 3365031426 Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 3365031426

Τότε όμως κανένας δεν ασχολήθηκε μαζί της μιας και εμφανίστηκε σε λίγα επεισόδια και λόγω Κόβιντ δεν συνέχισε.
Αρα αν έγινε γνωστή (που δεν το νομίζω, μιας και δεν ασχολείται κανένας μαζί της) θα έλεγα οτι έγινε λόγω προώθησης απτο efun.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Δευ Μάης 30, 2022 10:27 pm
εμφανίστηκε σε λίγα επεισόδια και λόγω Κόβιντ δεν συνέχισε.


ΚΑΙ γκαντέμω συν τοις άλλοις!!!!  Razz

Νταξ, την Καούρω δεν τη γλιτώνουμε. Πάει σετ με τα υπόλοιπα αστροπελέκια (Μαντζούκες, Κούρτηδες).

Τον Αρχολέκα έχω χάσει τελευταία κι ανησυχώ. 

Meanwhile, η Μαρίνα μάς γλεντάει.



Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack, eurovisionικος και Chrisde

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Δευ Μάης 30, 2022 11:16 pm
Ρε παιδιά η Καούρη είναι πασίγνωστη. Εντελώς τυχαία μάλιστα διεκδικεί και δύο PanikMad VMA awards. 

Όσο για την Τάνια το έχω ξαναπεί, τελείως ψυχρές-άνευρες ερμηνείες (ακόμα και αν παθιαστεί δεν πείθει δυστυχώς), καμία σύνδεση με κάμερα - stage charisma και ιδανική περίπτωση που θα την κατέπινε μια μεγάλη σκηνή. Κοινώς Μάλτα 2022.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla και smart-attack

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Δευ Μάης 30, 2022 11:43 pm
Καλημέρης με χίλια. Είναι απο τα ωραία τα τυπάκια. Τότε είχε αναλάβει και το όλο πρότζεκτ Ρουβά το 2004.
Πασόκ, ωραία χρόνια...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla και alexg

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Δευ Μάης 30, 2022 11:59 pm
Μακάρι να είναι για καλό, αλλά το ότι ο Καλημέρης ήξερε να κάνει Γιουροβίζον με τους όρους των 00s, δεν σημαίνει απαραίτητα ότι έχει και το know how για σήμερα. Πάντως, είναι ενδιαφέρουσα εξέλιξη. Για να δούμε.


Αρέσει στους χρήστες jovla και smart-attack

lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 33
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Τρι Μάης 31, 2022 12:06 am
Ενταξει, η Τανια νομιζω ειναι ο ορισμος του ονοματος που γραφτηκε για να γραφτει. Με τον ρυθμο που εκτοξευονται τα ονοματα, θα υπαρχουν και καποιοι τετοιοι που θα γινονται αρθρα χωρις να εχουν ρεαλιστικες πιθανοτητες. Δεν νομιζω ουτε καν οι του σαιτ να εχουν ιδιαιτερα καλη αποψη για την ιδια. Δεν ανησυχω.

Μια πιθανη επιστροφη του Καλημερη θα την εβλεπα θετικα, αν και χρονια εκτος παιχνιδιου και οχι και ο,τι πιο φρεσκο. Τον θεωρω αρκετα ακομπλεξαριστο και ικανο, θα μπορουσε να φερει μια εξωστρεφεια και πρακτικοτητα που χρειαζομαστε.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack και eurovisionικος

impressedguy
impressedguy
Αριθμός μηνυμάτων : 518
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2022
Φύλο : Άντρας ΧιούμορΓέα, γέα, φάιερ

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Τρι Μάης 31, 2022 12:57 am
Με τον Καλημέρη είχαμε κάνει μια ωραία συζήτηση για τον διαγωνισμό όταν μια καλοκαιρινή μπόρα μας έφερε τυχαία κάτω από την ίδια (και μοναδική) ομπρέλα της Δεξαμενής στο Κολωνάκι.

Έχει πολύ καλή αντίληψη για το τί είναι Eurovision και τί χρειάζεται.

Αν όντως επιστρέψει και ασχοληθεί με τη Eurovision αισιοδοξώ ιδιαιτέρως.

(η Κοζάκου είναι στον Αρναούτογλου, πολύ χειρουργικά της είπε ότι το τραγούδι της Αμάντας δεν πέρασε στο κοινό και στα airplay έχει πάει άπατο, το ξεπέρασε με ένα "συμβαίνει" και μια άστοχη - αντίστροφη - αναφορά στο Volare)

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, jovla και smart-attack

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Τρι Μάης 31, 2022 1:09 am
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επειδή δεν βλέπω τη συνέντευξη, αν όντως ανέφερε ότι το Ελληνικό κοινό πρέπει πρώτα να "εκπαιδευθεί", προτού του δοθεί ξανά ο λόγος στην επιλογή των συμμετοχών μας, τότε απλά...

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 1722096726
Που πρέπει να  μας εκπαιδεύσει ο Λιάκος και το παρεάκι του.


Αρέσει στους χρήστες jovla και smart-attack

eurobirdo
eurobirdo
Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2022
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 24
Τόπος : Ijbolistan
Χιούμορstream MIXTAPE

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Τρι Μάης 31, 2022 1:17 am
Εγώ ακόμα δε μπορώ να καταλάβω γιατί η ΕΡΤ αρνείται να εμπιστευτεί την κρίση του κοινού ενώ στους τελευταίους εθνικούς τελικούς που έγιναν στην Ελλάδα ο νικητής ήταν πάντα η σωστή και η λογική επιλογή...

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla και smart-attack

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Τρι Μάης 31, 2022 1:48 am
Δεν έχουν απόλυτο άδικο. Με την εξής έννοια:
Πριν μερικά χρόνια οι Έλληνες ζητούσαμε αποκλειστικά χορευτικό ποπ στη eurovision (Demy, Josephine κλπ). Το 2018 κορυφώθηκε αυτό που η Κύπρος τα πήγε καλά ενώ εμείς όχι. Από το 2019 όμως αρχίσαμε να λέμε καινούρια ονόματα π.χ. Good Job Nicky, διαφορετικής φιλοσοφίας από τα παλιά. "Εκπαίδευσαν" είναι πολύ ατυχής λέξη, αν και δεν έχω δει τη συνέντευξη. Για μένα αυτό που θέλουν να πουν είναι ότι απέδειξαν στους Έλληνες ότι μπορούμε να τα πάμε καλά με δυτικό ήχο ή μπαλάντες. Επιστρέφω στο gjn, τον θέλουμε πολλοί τώρα, ενώ το 2018 νομίζω θα ακουγόταν παραπάνω γκρίνια αν επιλεγόταν. Πολύ θετικό πάντως ότι προσανατολίζονται πλέον σε ψηφοφορία κοινού για την τελική επιλογή.

Φέτος τα πήγαμε πραγματικά άσχημα στο tv και πρέπει να ψαχτούμε, αλλά θεωρώ ότι δεν πρέπει να κακολογούμε τη συμμετοχή μας, ήταν καλή και πίστευαν σε αυτή πολλοί μέχρι την τελευταία στιγμή (matt, wiwi, alessia). Του χρόνου ελπίζω να έχουμε ένα λίγο πιο δυνατό τραγούδι (εδώ βέβαια τα πήγε άσχημα και η s10, είναι να απορείς ώρες ώρες), αλλά εν πάσει περιπτώσει είναι κρίμα να μας αφήσει πικρία η καλύτερή μας συμμετοχή από το 2013. Justice for Amanda [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, lol3, smart-attack, eurovisionικος και eurobirdo

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Τρι Μάης 31, 2022 12:50 pm
Αν η ΕΡΤ προσανατολίζεται να στείλει εναν απο αυτους τους πουθεναδες, τοτε ο εθνικος τελικός είναι μονόδρομος. Τωρα αν εχουν τα κότσια να στειλουν με απευθείας ανάθεση τον γκομενο του φραγκουλη, το βύσμα της dt ή μια μέλισσα... Τι να πω χαρα στο κουράγιο τους...

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, alexg και eurobirdo

Xdsgia
Xdsgia
Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2021

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Τρι Μάης 31, 2022 8:54 pm
Στο λαιβ της η σαττη επι της ουσίας είπε ότι δεν νομίζει να πάει γιουροβιζιον (δίχως βέβαια να λέει πράγματα τύπου αποκλείεται κτλπ)

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack και eurovisionικος

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Τετ Ιουν 01, 2022 11:12 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ορίστε και η επιβεβαίωση του efun περί Μπρεάζου. Μακάρι να καταθέσει κάτι της προκοπής, γιατί αυτό το τελευταίο της, το Love Stab, δεν ακούγεται.  What a Face


Αρέσει στους χρήστες jovla, space28, smart-attack, alexg, eurovisionικος και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Παρ Ιουν 03, 2022 3:17 pm


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Η επόμενη πρόταση είναι ο Yannis (lead vocalist of Foals). Τoo good to be true.
Εχει φωνάρα, αλλά δεν νομίζω να θέλει να συμμετέχει στον διαγωνισμό και πόσο μάλλον να θέλει να εκπροσωπήσει την Ελλάδα.
Απο την άλλη, αν η πρόταση γίνεται απλά για να γίνει, τότε γιατί δεν πρότειναν και την Σάττι;  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, lol3, alexg και eurovisionικος

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Παρ Ιουν 03, 2022 3:53 pm
Ισως να υπαρχουν καποιες πιθανοτητες. Θυμαστε τη δηλωση οτι ο επομενος μας εκπροσωπος ηδη προετοιμαζεται ******; Το yannis εχει 6 γραμματα. Απλα λεω, κι εμενα μου ακουγεται δυσκολο.
Μου αρεσει σαν προταση, θα ηταν κατι πολυ ωραιο και διαφορετικο. Αλλα μονο σολο, οχι με τους foals. Γιατι οι foals ειναι ενα ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ συγκροτημα, και οχι, το οτι ο τραγουδιστης ειναι μισος ελληνας δε δικαιολογει την εκπροσωπηση μας απο αυτους. Οσο για τον ιδιο το Γιαννη, μακαρι να ενδιαφερεται.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, lol3, jovla, smart-attack και eurovisionικος

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Παρ Ιουν 03, 2022 5:29 pm
Είμαι σίγουρος ότι ο Γιάννης θέλει πάρα πολύ να πάει Γιουροβίζιον, ερμηνεύοντας κομμάτι σε σύνθεση ή/και παραγωγή Κοντόπουλου και να σκηνοθετηθεί από τον μετρ Φωκά. Φήμες λένε πως έχει σπάσει τα τηλέφωνα.

Τη Σάττι, αγαπητέ σμαρτ, δεν την προτείνουν επειδή δεν έχει γαλανόλευκο DNA και επειδή δεν είναι από κάποια ομόδοξη χώρα (κατά το ήμισυ), όπως πχ η Μπρεάζου. λολ.


Αρέσει στον χρήστη smart-attack

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Παρ Ιουν 03, 2022 9:21 pm
Συμφωνώ με τον  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.], αν είναι να παει ο Γιαννης τότε να παει σολο, αν τον στείλουμε με τους foals τότε εχουμε χασει τελείως την μπάλα. Ο ceo του Efun μας ειχε πρήξει τοσο καιρο οτι η ΕΡΤ θελει να στηρίζει εγχώριους καλλιτέχνες και δεν ειναι της λογικής να φέρνει ξένους σκηνοθέτες συνθέτες κτλ κτλ.  Επίσης το efun εχει ρίξει μπόλικη κριτική σε Κύπρο που δεν επιλέγει Κυπρίους καλλιτέχνες. Τωρα αν αποφασίσουμε εμεις να στείλουμε ενα βρετανικό συγκρότημα απλα επειδή ο frontman ειναι μισος Έλληνας, τι να πω είμαστε άξιοι της μοίρας μας.
Αν ειναι σολο ο Γιάννης οκ, δεν θα έχω θεμα.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και Chrisde

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Παρ Ιουν 03, 2022 10:28 pm
Η Μαρίνα μόλις ανέβασε το άλμπουμ της YENNA στο YouTube για όσους δεν έχουν spotify premium! Να πω ότι εχω πάθει γερό σκάλωμα με αυτό το album. Ποτέ μου δεν περίμενα να ακουσω ενα τόσο καλο ποπ άλμπουμ απο την Ελλάδα!!! Το ακουω καθε μέρα καμια 40αρια φορές!! Τα αγαπημένα μου ειναι KRITIKO, ADII DROMI και SPIRTO KE VENZINI. Το σπιρτο έχει γίνει ήδη viral στο τικ τοκ και ετοιμάζεται το βίντεο κλιπ όπου να ναι. Song of the summer. 

Το Βέλγιο κάνει καθε χρονο προταση στον Stromae για eurovision και κάθε χρόνο τρώει ακυρο. Όταν έχεις έναν τόσο καλό καλλιτέχνη όπως η Μαρίνα και ο Stromae. Πρέπει να το προσπαθείς καθε χρόνο γιατί ναι η Μαρίνα ειναι ένας καλλιτέχνης που με το κατάλληλο τραγούδι μπορεί εύκολα να το σηκώσει. Σε αντίθεση με την καουρω και τη  μικρή την μελισσουλα. 

Thank you for attending my Ted Talk. 

YENNA:

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, eurovisionικος και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5247
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Παρ Ιουν 03, 2022 11:09 pm
Τι να κλάσει μωρέ η Σάττι μπροστά στην Καούρω, το φυντάνι του Φραγκούλη και τη Μαντζούκω; Άλλωστε, αν δεν υπήρχε το αγόρι μας, ο Σταβέντο, ακόμα τις Κούπες θα τραγουδούσε, αυτό το ξέρουμε όλοι. 

Σπόιλερ:


Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2023 (προτάσεις) - Σελίδα 9 Empty Απ: Ελλάδα 2023 (προτάσεις)

Σαβ Ιουν 04, 2022 12:09 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Το οικογενειακό και μουσικό background του Γιάννη Φιλιππάκη, η τεράστια δημοφιλία του στο Ηνωμένο Βασίλειο αλλά και σε άλλες χώρες της Β. Ευρώπης, καθώς και η καλλιτεχνική αυθεντικότητα του δεν θα μπορούσαν να αφήσουν ασυγκίνητους πολλούς στην Ελλάδα. Παρά τις μικρές πιθανότητες που συγκεντρώνει το ενδεχόμενο να πει Ναι στην πρόταση για την ελληνική εκπροσώπηση στην Eurovision 2023, στο παρασκήνιο έχουν ξεκινήσει κάποιες διεργασίες προς αυτήν την κατεύθυνση, διερευνώντας τις προθέσεις αρχικά του Γιάννη Φιλιππάκη και της πανίσχυρης δισκογραφικής του Warner Music.

Η πρόταση φυσικά θα αποκτήσει μεγαλύτερη σημασία, αν ο διαγωνισμός διεξαχθεί την επόμενη χρονιά στο Ηνωμένο Βασίλειο, κάτι που και για τον Φιλιππάκη θα είναι ένα επιπλέον κίνητρο.

Εμένα μου αρέσει σαν πρόταση. Αν και δεν μου αρέσουν τόσο τα τραγούδια των foals. Ούτε νομίζω οτι θα έχουν απήχηση στον διαγωνισμό.
Μου αρέσουν όμως οι συμμετοχές του σε remix ή featuring που έχει κάνει με γνωστούς djs. 

Σπόιλερ:

Αν είναι να πάει με κάτι τέτοιο (όπως τα παραπάνω) και σαν σόλο, απο μένα είναι 100000% μιας και τα τραγούδια αυτά είναι στην κατηγορία που ακούω.
Αλλά δεν τον νομίζω... 

Απο την άλλη, αν οι πιθανότητες για να πει το ΝΑΙ είναι λίγες όπως λένε στο άρθρο, τότε αντίστοιχα γιατί δεν κάνουν αντίστοιχο άρθρο με πρόταση για την Σάττι;
Πέρυσι είχαν κάνει άρθρο μέχρι και για τον Αρχολέκα... Πραγματικά δεν τους καταλαβαίνω...


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, lol3, jovla, eurovisionικος και Chrisde

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης