The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τετ Μαρ 02, 2011 2:15 am
Ωραία!!! Δε θα άντεχα σκηνή σαν εκείνη της παρουσίασης!!! No
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τετ Μαρ 02, 2011 11:36 am
ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΒΑ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ ΣΕ ΣΤΟΥΝΤΙΟ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!
avatar
????????
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τετ Μαρ 02, 2011 12:36 pm
ειμαι ΔΙΧΑΣΜΕΝΟΣ

απο την μια θελω την Νικη μιας και πιστευω οτι εχει πιθανοτητες ( αν ειναι καλη στα Live- x factor δεν εβλεπα ιδιαιτερα) να παει καλα σαν τραγουδι ( ιδιως μετα τα αισχη που μας αναγκαζουν να ακουσουμε οι αλλες χωρες)

απο την αλλη θελω τον Λουκας επειδη ειμαι σιγουρος οτι θα φαμε τα μουτρα μας ( και αυτο εχει την πλακιτσα του- αναλυσεις απο τηλεμαιδανους κλπ κλπ) + οτι θελω να αποδειξω στον ευατο μου οτι εχω δικιο και οτι το μπουζουκο μητροπανεικο ειναι τοσο μα τοοοσο μπαναλ
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τετ Μαρ 02, 2011 12:41 pm
ale έγραψε:ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΒΑ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ ΣΕ ΣΤΟΥΝΤΙΟ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!


Οι δυο χορευτές είναι εκείνοι που είχε ο Αλκαίος πέρσι!!!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τετ Μαρ 02, 2011 1:06 pm
fanis1972 έγραψε:...
απο την αλλη θελω τον Λουκας επειδη ειμαι σιγουρος οτι θα φαμε τα μουτρα μας ( και αυτο εχει την πλακιτσα του- αναλυσεις απο τηλεμαιδανους κλπ κλπ) + οτι θελω να αποδειξω στον ευατο μου οτι εχω δικιο και οτι το μπουζουκο μητροπανεικο ειναι τοσο μα τοοοσο μπαναλ
SO WHAT?????? Cool
---------------------------------------------------------------

ΟFF TOPIC ΑΛΛΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ:SOS!!!Ο 3ος αστυφύλακας που τραυματίστηκε στη συμπλοκή χρειάζεται επειγόντως αίμα. Νοσηλεύεται στο Γενικό Κρατικό της Νίκαιας, το ονομά του είναι ΓΛΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ και έχει xτυπηθεί στη μηριαία αρτηρία έχοντας χάσει πάρα πολύ αίμα. Η ανάγκη είναι άμεση.!!!!!!
avatar
????????
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τετ Μαρ 02, 2011 1:14 pm
HOLA έγραψε:
fanis1972 έγραψε:...
απο την αλλη θελω τον Λουκας επειδη ειμαι σιγουρος οτι θα φαμε τα μουτρα μας ( και αυτο εχει την πλακιτσα του- αναλυσεις απο τηλεμαιδανους κλπ κλπ) + οτι θελω να αποδειξω στον ευατο μου οτι εχω δικιο και οτι το μπουζουκο μητροπανεικο ειναι τοσο μα τοοοσο μπαναλ
SO WHAT?????? Cool
---------------------------------------------------------------

ΟFF TOPIC ΑΛΛΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ:SOS!!!Ο 3ος αστυφύλακας που τραυματίστηκε στη συμπλοκή χρειάζεται επειγόντως αίμα. Νοσηλεύεται στο Γενικό Κρατικό της Νίκαιας, το ονομά του είναι ΓΛΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ και έχει xτυπηθεί στη μηριαία αρτηρία έχοντας χάσει πάρα πολύ αίμα. Η ανάγκη είναι άμεση.!!!!!!


so τιποτε το ιδιαιτερο.. το τι σκεφτομαι εγραψα..

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τετ Μαρ 02, 2011 1:15 pm
fanis1972 έγραψε: θελω να αποδειξω στον ευατο μου οτι εχω δικιο


...
avatar
????????
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τετ Μαρ 02, 2011 1:18 pm
Mastiha έγραψε:
fanis1972 έγραψε: θελω να αποδειξω στον ευατο μου οτι εχω δικιο


...



τι ειπα ρε παιδια και σοκαριστηκατε??


για ηρεμιστε λιγακι.!!!!!!!

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τετ Μαρ 02, 2011 1:21 pm
Δε σοκάρομαι τόσο εύκολα...... cat
avatar
????????
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τετ Μαρ 02, 2011 1:27 pm
Mastiha έγραψε:Δε σοκάρομαι τόσο εύκολα...... cat


Razz
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τετ Μαρ 02, 2011 2:13 pm
Tα πράγματα άλλαξαν στην τελευταία πρόβα,και η Νίκη ήταν πολύ καλύτερη με αέρα νικήτριας!
Μάλλον βιάστηκαν κάποιοι να την καταδικάσουν ότι δεν μπορεί να τραγουδήσει παράλληλα με το χορό.

Although many didn’t access the dress rehearsal the information from the last effort before the final has as follow: Kokkina Halia are pretty good in vocal performance and present their song very relaxed as if this was not a contest but a conert. Valanto Trifonos leaves everyone speechless with her outstanding vocal performance. Triimitonio is the happiest and most positive entry in the show, they really enjoy performing and they are totally confident. Antigoni leaves everyone with mouth open with her choreography, Loukas and Stereo Mike are confident and will persue those viewers wanting something absolutely Greek and Nikki better than the previous rehearsal now she reduces her dancing moves and sings very good bidding for the victory!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τετ Μαρ 02, 2011 2:36 pm
Είμαι πολύ χαρούμενη που ελληνικός τελικός (απο ότι λένε) θα είναι τόσο καλός!!! Very Happy

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Πεμ Μαρ 03, 2011 9:04 pm
Mastiha έγραψε:Είμαι πολύ χαρούμενη που ελληνικός τελικός (απο ότι λένε) θα είναι τόσο καλός!!! Very Happy

Laughing bounce :arrow: afro lol! Laughing bounce :arrow: afro lol! Laughing bounce :arrow: afro lol! Laughing bounce :arrow: afro lol! Laughing bounce :arrow: afro lol!
O ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΣ!!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Πεμ Μαρ 03, 2011 9:06 pm
Που να 'ξερα!!! lol!
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Πεμ Μαρ 03, 2011 9:10 pm
Mastiha έγραψε:Που να 'ξερα!!! lol!
ΔΕΝ ήξερες, ΔΕΝ ρώταγες???
Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450 Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450 Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450 Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450 Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450 Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450 Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450 Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450 Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450 Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450 Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450 Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450 Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450 Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450 Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450 Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 3 3360738450
Γιατί για να φανταστείς, χρειαζόσουν ΠΟΛΥυυυυυυυυ ΜΕΓΑΛΗ φαντασία!
lol!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης