The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

+21
Theogr
liakleo
Yiorgos Agis
eurovisionικος
Paris Geo
PetrosIs
jerryk
Jimijoop
Chrisde
NoirJo
koninos
lef
eurobirdo
lol3
alexg
wait, what
impressedguy
jovla
space28
smart-attack
Elfo_Del_Infierno
25 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Πεμ Οκτ 13, 2022 7:56 pm
ahahahahhaha  @NoirJo μας ελειψες


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Giphy

Αρέσει στους χρήστες NoirJo, eurovisionικος και impressedguy

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Πεμ Οκτ 13, 2022 9:36 pm
Αχαχαχαχαχα καλως μας ξαναρθες NoirJo. Το πόσο μου έλειψαν τα gifs σου δεν λέγεται. 

Άσχετο, αλλά έβλεπα κι εγω σήμερα στον ogae να προαναγγέλουν μια υποψηφιότητα-έκπληξη της PANIK ("μείνετε συντονισμένοι" κλπ) και περίμενα...περίμενα...περίμενα...για να δω ότι μιλάνε για τον Victor Vernicos (literally who???), ανιψιό της πελούυυυυυσιας Marina Vernicos. 

clown clown clown


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, jovla, smart-attack και eurovisionικος

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Κυρ Οκτ 16, 2022 4:47 pm
Hello Y'all
Η άποψή μου για κάποιους από τους καλλιτέχνες που ακούστηκαν, πείτε μου αν συμφωνείτε.

Κλαυδία: Νέα ταλαντούχα κοπέλα που δραστηριοποιείται στην Ελλάδα, διαφορετική εμφανισιακά από τη μέση ποπ τραγουδίστρια, με έμπειρη συνθετική ομάδα από πίσω (arcade). Εάν όντως έχει ένα καλό τραγούδι θα ήμουν παραπάνω από ευχαριστημένος αν μας εκπροσωπήσει.

Κούρτης: Μπορεί να αλλάξω άποψη όταν ακούσω το τραγούδι, αλλά σόρρυ παιδιά, βαριέμαι... Φεστιβαλική επική μπαλάντα είναι κάτι που ΔΕΝ έλειπε από το διαγωνισμό. Ο κοντόπουλος την τελευταία φορά ως συνθέτης έκανε καλή δουλειά (last dance), αλλά έχει υπερεκπροσωπηθεί, προτιμώ να δοθεί η ευκαιρία και σε άλλους δημιουργούς. Δε με χαλάει προφανώς η συμμετοχή του ως υπεύθυνος ήχου.

Ευαγγελία: Για μένα η πλέον κατάλληλη εκπρόσωπος. Είναι ταυτόχρονα εμπορική αλλά και σοβαρή. Έχω αμφιβολίες για το πόσο δυνατά θα είναι τα τραγούδια που θα καταθέσει, καθώς δεν τρελαίνομαι με τις τελευταίες δουλειές της, αλλά αν υπάρξει κάτι καλό στις υποβολές της πρέπει να της δοθεί μεγάλη προσοχή.

Μελίσσα: Μου άρεσε από την πρώτη στιγμή που την είδα, το έχει το πακέτο και από αυτά που φημολογούνται έχει και ένα πολύ δυνατό τραγούδι. Με ξενερώνει λίγο το κόνσεπτ νεαρή τραγουδίστρια της διασποράς για τέταρτη συνεχόμενη φορά από το 2020. Δε θα με χάλαγε αν πήγαινε πάντως.

Leon of Athens: Όλοι λένε ότι το τραγούδι του ήταν κακό, οπότε δυστυχώς δε βρίσκω νόημα στο να σχολιάσω περισσότερα πράγματα.

Μόνικα: Πέστε να με φάτε, με ιντριγκάρει πολύ σαν πρόταση. Δε με ενδιαφέρει να ασχοληθώ με το πολιτικό κομμάτι αυτή τη στιγμή, την κρίνω ως καλλιτέχνη. Οι τελευταίες της δουλειές ήταν λίγο χλιαρές, αλλά στην παλιά της δισκογραφία έχει κομμάτια με τα οποία θα μπορούσαμε ίσως και να κερδίσουμε το διαγωνισμό. Φανταστείτε να κατεβαίναμε με ένα Yes I Do, σκηνοθεσία τύπου Barbara Pravi, τι αίσθηση θα κάναμε. Θα ήταν ασύγκριτα καλύτερη ως σύνολο πχ από Salvador Sobral. Η φωνή της είναι περίεργη, το δέχομαι. Κάνει κάποια ανεβοκατεβάσματα πολύ μικρότερα του ημιτονίου, το αποτέλεσμα σε κάποιους ακούγεται σαν ρετρό λατέρνα και σε άλλους σαν παραφωνία. Ανήκω στο πρώτο γκρουπ Smile. Καταλαβαίνω πάντως απόλυτα γιατί μπορεί σε κάποιους να μην αρέσει.

Σύνοψη. Πριν ακούσω τα τραγούδια, καθαρά ως καλλιτέχνες επιλέγω την Ευαγγελία και έπειτα την Κλαυδία/Μελίσσα.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla, space28, smart-attack, eurovisionικος, GunadaOgunkoya και impressedguy

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Κυρ Οκτ 16, 2022 5:08 pm
Είναι υποψήφια η Μόνικα;;;;; Surprised Πότε ανακοινώθηκε αυτό; Χμ, επειδή εγώ είχα σχολιάσει κάτι περί κομματικών (χιχιχι  green ) οφείλω να πω ότι τα πρώτα της 2 album μού αρέσουν πολύ. Από κει και πέρα...nope. Αν πήγαινε με κάτι σαν το yes i do, το babe, το bloody sth ή το over the hill, θα στήριζα μάλλον.

edit Αχ, τώρα είδα ότι υπάρχει ως είδηση στο efun. Χμ, οκ, τα σχόλια απ'ό,τι βλέπω τη σφάζουν. Αναφορά στην dream -lol- team δεν βλέπω, άρα χαρήκαμε και σας ευχαριστούμε.  green


Αρέσει στους χρήστες Masilnto, NoirJo, jovla, smart-attack, Chrisde, GunadaOgunkoya και impressedguy

lef
lef
Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2021
Φύλο : Άντρας Χιούμορi can't make the music bop

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Δευ Οκτ 17, 2022 1:11 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:edit Αχ, τώρα είδα ότι υπάρχει ως είδηση στο efun. Χμ, οκ, τα σχόλια απ'ό,τι βλέπω τη σφάζουν. Αναφορά στην dream -lol- team δεν βλέπω, άρα χαρήκαμε και σας ευχαριστούμε.  green

Με την συγκεκριμένη επιτροπή με επικεφαλής τον Παπαδημητρίου δεν θα ήμουν τόσο σίγουρος.. Ειδικά αν όντως ισχύει η φήμη πως ενθουσιάστηκαν με την πρόταση της.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Chrisde και impressedguy

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Δευ Οκτ 17, 2022 5:39 pm
Με ποια απ'όλες ενθουσιάστηκαν; έχει καταθέσει και πολλές, όπως γράφει το άρθρο, πανάθεμά την!  Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 335073193 Αχ, τι κρίμα, να μην είναι παρούσα η προηγούμενη φουρνιά του φορουμ (ρομάνους, μαστίχα, χόλα και λοιποί). Θα είχαν ήδη δώσει τρελό ρεσιταλάκι, η Μόνικα ήταν η μεγάλη τους "συμπάθεια".   green


Αρέσει στον χρήστη Masilnto

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Δευ Οκτ 17, 2022 5:43 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:Με ποια απ'όλες ενθουσιάστηκαν; έχει καταθέσει και πολλές, όπως γράφει το άρθρο, πανάθεμά την!  Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 335073193 Αχ, τι κρίμα, να μην είναι παρούσα η προηγούμενη φουρνιά του φορουμ (ρομάνους, μαστίχα, χόλα και λοιποί). Θα είχαν ήδη δώσει τρελό ρεσιταλάκι, η Μόνικα ήταν η μεγάλη τους "συμπάθεια".   green

Θα σου βάλουμε απουσία στο μάθημα...

Η Μόνικα μουσικά όπως όλοι γνωρίζουμε κινείται κοντά στο περσινό στυλ της Amanda, ενώ αυτό που έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον είναι πως η πρόταση της φαίνεται πως έχει βρει θετικό έδαφος ήδη μεταξύ των στελεχών ΕΡΤ.
https://eurovisionfun.com/2022/10/__trashed-7/ 

Επίσης κλαίω με το λινκ που έχει όνομα trashed isisisisis

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Δευ Οκτ 17, 2022 5:46 pm
Χιτάρα το άρθρο της Μonika, πάντως. 26 σχόλια δεν αθροίζουν όλοι οι υπόλοιποι υποψήφιοι μαζί.  green

Kourtis, Mantzouki, who?


Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Δευ Οκτ 17, 2022 6:36 pm
Μια μικρή υπενθύμιση γιατί η ΕΡΤ έπρεπε να κάνει απευθείας ανάθεση στην Τζοάν (και να ακολουθούσε εσωτερική επιλογή τραγουδιού)  


Επίσης δεν πρέπει να κατέθεσε τραγούδι φέτος. Ακόμα μια χρονιά πάει στράφι Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 1f600
impressedguy
impressedguy
Αριθμός μηνυμάτων : 518
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2022
Φύλο : Άντρας ΧιούμορΓέα, γέα, φάιερ

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Δευ Οκτ 17, 2022 6:56 pm
Με το Over The Hill θα μπορούσε να κερδίσει το διαγωνισμό αλλά τότε η Μόνικα άκουγε Eurovision και πάθαινε αγγειονευρωτικό οίδημα.

Από την περιπέτεια της με το ισιτιοπλοϊκό και μετά είναι κυριολεκτικά ένας άλλος άνθρωπος, ακόμα και μουσικά. Με ιντριγγάρει πολύ η πιθανότητα να την στέλναμε απλά είτε θα μπορούσε να κερδίσει όλη τη Eurovision αν είχε έμπνευση και όρεξη ή να μείνει στον ημιτελικό. Είναι μια συμμετοχή είτε θριάμβου είτε βατερλώ. 

Η Evangelia δεν έχει ελπίδα να μπει ούτε στο shortlist. Την Μόνικα περιέργως στο shortlist θα την περίμενα.

Τώρα το ότι θα πάμε με κομμάτι Κοντόπουλου και πουλέν του στην ερμηνεία το θεωρώ δεδομένο.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, smart-attack, eurovisionικος και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Δευ Οκτ 17, 2022 8:51 pm
impressedguy έγραψε:Τώρα το ότι θα πάμε με κομμάτι Κοντόπουλου και πουλέν του στην ερμηνεία το θεωρώ δεδομένο.

Shortbird for the win!

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, eurovisionικος και impressedguy

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τρι Οκτ 18, 2022 1:16 am

Elfo_Del_InfiernoΕίναι υποψήφια η Μόνικα;;;;; Surprised



Σπόιλερ:

Camp classic alert! Ρακιντζής who;  Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 696852235

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28 και smart-attack

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τρι Οκτ 18, 2022 1:25 am
Είδα να γράφει κάποιος στο γκρουπ του ogae ότι κατέθεσε και η σtella. Δεν ξέρω κατά πόσο αληθεύει, πάντως είναι πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση ως καλλιτέχνις. Ας την έχει υπ'οψιν η ΕΡΤ


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, smart-attack, eurovisionικος και Chrisde

impressedguy
impressedguy
Αριθμός μηνυμάτων : 518
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2022
Φύλο : Άντρας ΧιούμορΓέα, γέα, φάιερ

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τρι Οκτ 18, 2022 9:55 pm
I’m officially lobbying for Monika

Αρέσει στους χρήστες smart-attack, eurovisionικος και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τρι Οκτ 18, 2022 10:48 pm
impressedguy έγραψε:I’m officially lobbying for Monika

Αλλαξε και εσυ το avatar pic σου.
Να κάνουμε και οι δυο μας support στο Μονικάκι

Αρέσει στον χρήστη impressedguy

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τρι Οκτ 18, 2022 10:48 pm
impressedguy έγραψε:I’m officially lobbying for Monika

+1
Οπως ειπα χωρις να εχουμε ακουσει τραγουδια προτιμω Ευαγγελια/Κλαυδια κλπ. ΑΛΛΑ αν υπαρχει κατι σαν τα παλια της σε αυτα που υπεβαλε και για μενα ειναι Μονικα δαγκωτο.

Αρέσει στους χρήστες smart-attack, eurovisionικος και impressedguy

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τρι Οκτ 18, 2022 10:55 pm
impressedguy έγραψε:I’m officially lobbying for Monika

Ε;;;;;; Ιμπρεσντ, ανοιγοκλεισε τα μάτια, αν έχεις ακούσει κάτι.  green


Αρέσει στους χρήστες Chrisde και impressedguy

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τρι Οκτ 18, 2022 10:57 pm
Δεν την πάω καθόλου την Μόνικα, την θεωρώ δήθεν και υποκουλτούρα.

Όλο αυτό το υφακι που έχει σπίτι στην Νεα Υόρκη με κλωτσάει φουλ. Μου δίνει vibes Γιάννα Τερζή του στυλ "ΕΓΩ εχω κανει Αμερική, πλεμπες".

Δεν χρειάζεται να σχολιάσω το live στο Ζάππειο, μιλάει απο μόνο του. 

Επίσης με κλωτσάει φουλ που ειναι pet της ΝουΔου, νιώθω σαν να ζούμε σε επανάληψη την ανάθεση στους Argo απο Τσακνη. Μονο που αυτη την φορά ειναι απο την αλλη μεριά... 

Αν επιλεχθεί, θα είμαι καταπελτης μαζί της.

Αρέσει στον χρήστη space28

eurobirdo
eurobirdo
Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2022
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 24
Τόπος : Ijbolistan
Χιούμορstream MIXTAPE

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τρι Οκτ 18, 2022 11:00 pm
Ήρθα απλά να πω ότι σχεδόν όλοι οι υποψήφιοι φέτος μου τη σπάνε και δε θέλω να πάει κανένας τους. Άει σιχτίρ πια. Ψευτοκουλτουριάρες απ' τη μια, κατοικίδια της γνωστής ομάδας απ' την άλλη. Βαρέθηκα.

Αρέσει στους χρήστες NoirJo, jovla, space28, smart-attack και impressedguy

Jimijoop
Jimijoop
Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2022

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Κυρ Οκτ 23, 2022 11:21 am
Χριστός και Παναγία, είδα τους φετινους υποψηφίους και έφριξα. Βύσματα των Dream Team, βύσμα της ΝΔ (Μόνικα), καλλιτέχνες από την διασπορά που δεν τους ξέρει ούτε ο θεός και κάτι "πχοιοτικοί" καλλιτέχνες που κάνουν μόνο για κάνα Φεστιβάλ ΚΝΕ/ΣΠΟΥΤΝΙΚ και θα έβγαιναν τελευταίοι στον ημιτελικό. Λογικά το eurovisionfun/ΕΡΤ νομίζει ότι με Κούρτη, Καούρη, Ματζούκη & Μόνικα θα νικήσουμε τον διαγωνισμό και ότι θα κάνουν διεθνή καριέρα μετά την Eurovision  Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 2262866851

Το ότι τα ελληνικά media δεν ασχολήθηκαν σχεδόν καθόλου με τους υποψήφιους φέτος μέχρι στιγμής (με εξαίρεση την Μόνικα)  δείχνει πόσο χαμηλό το ενδιαφέρον θα είναι για την ελληνική συμμετοχή του χρόνου.........

Συγχαρητήρια ΕΡΤ με την "πχοιοτητα" σου........
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Δευ Οκτ 24, 2022 11:09 am
Έχεις χάσει τους κωδικους του παλιού σου λογαρισμού; θα χρησιμοποιείς αυτόν από δω και πέρα, Δημήτρη;


Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τρι Οκτ 25, 2022 5:26 pm
Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 313031101_3343948689183146_4397856983230370776_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=TBKmGyeOJoIAX-9xzcV&_nc_ht=scontent.fath6-1

Σπόιλερ:

Αν και η συγκεκριμέννη εκπομπή είναι τίγκα στη ραδιοαρβύλα.  Very Happy


Αρέσει στους χρήστες NoirJo και smart-attack

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τρι Οκτ 25, 2022 11:26 pm
Η επικρατέστερη;! 

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Gretchen-rindo-seria

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και space28

impressedguy
impressedguy
Αριθμός μηνυμάτων : 518
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2022
Φύλο : Άντρας ΧιούμορΓέα, γέα, φάιερ

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τετ Οκτ 26, 2022 12:50 am
Νόμιζα ότι πατώντας το «spoiler» θα έβγαινα εγώ να λέω «I’m lobbying for Monika»  Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 1f602 

Έχει ΠΟΛΥ μεγάλο ρίσκο η επιλογή της αλλά να σας πω την αλήθεια, την προτιμώ.

Αρέσει στον χρήστη smart-attack

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Πεμ Οκτ 27, 2022 11:19 am
https://eurovisionfun.com/2022/10/%ce%b1%ce%bd%cf%84%cf%89%ce%bd%ce%af%ce%b1-%ce%ba%ce%b1%ce%bf%cf%8d%cf%81%ce%b7-%cf%84%ce%bf-%cf%84%cf%81%ce%b1%ce%b3%ce%bf%cf%8d%ce%b4%ce%b9-%ce%bc%ce%bf%cf%85-%ce%b5%ce%af%ce%bd%ce%b1%ce%b9-%cf%80/

Αστεία-αστεία, κάπως με ψήνει το Καουράκι από την περιγραφή του τραγουδιού της. Τουλάχιστον δεν είναι φεστιβαλικό, επικό, μεγαλειώδες. Λίγο αυτό περί κοινωνικού μηνύματος μού φαίνεται "κάπως", αλλά οκ.


Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης