The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

+21
Theogr
liakleo
Yiorgos Agis
eurovisionικος
Paris Geo
PetrosIs
jerryk
Jimijoop
Chrisde
NoirJo
koninos
lef
eurobirdo
lol3
alexg
wait, what
impressedguy
jovla
space28
smart-attack
Elfo_Del_Infierno
25 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Πεμ Μαρ 16, 2023 4:31 pm
Θα συμφωνήσω ότι το proud δε θα είχε απολύτως καμία τύχη στο διαγωνισμό. Καλό για να παίζει στο background, μέχρι εκεί. Ελπίζω να ξυπνήσει και να γράψει κομμάτι αντάξιο της δισκογραφίας της.

Τη Μελιτά τη θεωρώ έξυπνη και συμπαθή, οπότε χάρηκα με την ανακοίνωση.

Ως προς την ελληνική συμμετοχή, στο alcopod is free συμφωνούν μαζί μας πάντως, ούτε αυτοί τη θεωρούν κακή και την προτιμούν από την Κύπρο. Στέλνω το reaction των escunited, το οποίο είναι δυστυχώς ίσως το μόνο βιντεάκι ξένων που σχολιάζουν καλά τη συμμετοχή μας.

https://www.youtube.com/watch?v=JONprK_pCdo&ab_channel=ESCunited

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack και wait, what

eurobirdo
eurobirdo
Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2022
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 24
Τόπος : Ijbolistan
Χιούμορstream MIXTAPE

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Πεμ Μαρ 16, 2023 4:39 pm
Ναι, παρότι έχει ευχάριστο άκουσμα δε θα το χαρακτήριζα ούτε 'γω ως χαμένη ευκαιρία.
Είναι 80/20 στο να μην τα πήγαινε καλά.

Έχω καταλήξει στο ότι η πιο safe επιλογή από την 7άδα θα ήταν η Κλαυδία, γιατί σαν τραγούδι είναι συμπαθητικό, αυτή φωνάρα, και θα είχε προοπτικές για καλό staging. Αναμένω να δω τι θα έκανε ο Leon.

Στα του σχολιασμού: μ' αρέσει νομίζω η Τζένη, τη βρίσκω γλυκιά.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Πεμ Μαρ 16, 2023 5:21 pm
Chrisde έγραψε:Θα συμφωνήσω ότι το proud δε θα είχε απολύτως καμία τύχη στο διαγωνισμό. Καλό για να παίζει στο background, μέχρι εκεί. Ελπίζω να ξυπνήσει και να γράψει κομμάτι αντάξιο της δισκογραφίας της.

Τη Μελιτά τη θεωρώ έξυπνη και συμπαθή, οπότε χάρηκα με την ανακοίνωση.

Ως προς την ελληνική συμμετοχή, στο alcopod is free συμφωνούν μαζί μας πάντως, ούτε αυτοί τη θεωρούν κακή και την προτιμούν από την Κύπρο. Στέλνω το reaction των escunited, το οποίο είναι δυστυχώς ίσως το μόνο βιντεάκι ξένων που σχολιάζουν καλά τη συμμετοχή μας.

https://www.youtube.com/watch?v=JONprK_pCdo&ab_channel=ESCunited

Κι αυτοί οι γλυκούληδες μάς αγαπάνε φέτος.  green



Αρέσει στους χρήστες Le Parisien και Chrisde

impressedguy
impressedguy
Αριθμός μηνυμάτων : 518
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2022
Φύλο : Άντρας ΧιούμορΓέα, γέα, φάιερ

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Παρ Μαρ 17, 2023 12:14 am
Παιδιά από την αρχή για ρισκο είπα ότι είναι η Μονικα. 

Αντιλαμβάνομαι ότι μπορεί σε πολλούς να μη λέει πολλά. 

Αλλά με τόσο μετρια κομμάτια φέτος θεωρώ ότι η ΕΡΤ θα έπρεπε να το πάρει το ρισκο και να το στείλει. Θα ήθελα πολύ να το δω σκηνικά. 

Εμένα πάντως κάτι μου κάνει αυτό το κομμάτι και το αγαπώ.

Αρέσει στον χρήστη Theogr

impressedguy
impressedguy
Αριθμός μηνυμάτων : 518
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2022
Φύλο : Άντρας ΧιούμορΓέα, γέα, φάιερ

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Παρ Μαρ 17, 2023 12:16 am
Chrisde έγραψε:Θα συμφωνήσω ότι το proud δε θα είχε απολύτως καμία τύχη στο διαγωνισμό. Καλό για να παίζει στο background, μέχρι εκεί. Ελπίζω να ξυπνήσει και να γράψει κομμάτι αντάξιο της δισκογραφίας της.

Τη Μελιτά τη θεωρώ έξυπνη και συμπαθή, οπότε χάρηκα με την ανακοίνωση.

Ως προς την ελληνική συμμετοχή, στο alcopod is free συμφωνούν μαζί μας πάντως, ούτε αυτοί τη θεωρούν κακή και την προτιμούν από την Κύπρο. Στέλνω το reaction των escunited, το οποίο είναι δυστυχώς ίσως το μόνο βιντεάκι ξένων που σχολιάζουν καλά τη συμμετοχή μας.

https://www.youtube.com/watch?v=JONprK_pCdo&ab_channel=ESCunited

Αν θυμαμαι καλά σε αυτούς άρεσαν και οι Argo. 

Αργει πολύ να μπει στο ρεφρέν ο Βίκτωρας και γενικά η παραγωγή του κομματιού εξακολουθεί να μου κάνει ερασιτεχνική, όπως και η σύνθεση. 

Για μενα όλα θα εξαρτηθούν από τη σκηνικη παρουσία.

Αρέσει στον χρήστη Theogr

Theogr
Theogr
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Παρ Μαρ 17, 2023 1:02 pm
Καλημέρα. Και εμένα μου άρεσε πολύ της Μόνικας, αλλά όλοι φώναζαν για βύσμα κτλ. Θα το ξαναπώ της Ελλάδας το τραγούδι βρίσκω τελείως αδιάφορο. Συμφωνώ απόλυτα με impressedguy φέτος. Είμαι επίσης πεπεισμένος πλέον οτι το shout out ήταν συνολικά καλύτερο απο το "what they say" και για αυτό η επιτροπή το υποστήριξε. Επίσης θεωρω και της Κύπρου αδίαφορο φετος και δεν κατάφερα να το ακούσω πάνω απο δεύτερη φορά! Τα αγαπημένα μου για φέτος ειναι Σουηδία λογω Loreen's, Φινλανδία και φυσικά Aυστρία-who the Hell is Edgar lol...brilliant!

Αρέσει στον χρήστη impressedguy

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Παρ Μαρ 17, 2023 1:11 pm
impressedguy έγραψε:Αν θυμαμαι καλά σε αυτούς άρεσαν και οι Argo. 



Δεν ισχύει. Ο Ματτ μπορεί να στρογγυλεύει λίγο τα πράγματα (όπως όλοι οι youtubers, εξάλλου), αλλά δεν λέει ψέματα όταν δεν του αρέσει κάτι. Το τι hate είχε φάει το 2018 από Έλληνες, διότι αν και του άρεσε το τραγούδι μας το είχε ως NQ μετα΄τις πρόβες, δεν λέγεται. Για την ιστορία, του άρεσαν τα έθνικ στοιχεία των Άργκο, αλλά όχι το τραγούδι συνολικά. 

Να δώσω μια ακόμη νότα αισιοδοξίας με τη γλυκούλα την Αλέσια που επίσης της άρεσε. Η ατάκα της με την οποία κλείνει την κριτικη ("never underestimate a cute guy with a guitar at Eurovision") είναι εύστοχη - πέρα από αρκετά αστεία.  green



Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack, Le Parisien, Chrisde, impressedguy και eurobirdo

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Παρ Μαρ 17, 2023 5:38 pm
https://eurovision.ert.gr/eurovision-2023-entatikes-oi-proves-toy-viktora-gia-to-liverpoyl/?fbclid=IwAR08shwA-OQ3VTmInxMyPLcDstFiZ5EQDjHAwl1bZnGk6aj8lZ_YHn_G3_0 


(...) O Κωνσταντίνος Ρήγος, συνεργάζεται με τον Βίκτωρα Βερνίκο και την ελληνική αποστολή με στόχο τη δημιουργία μιας απελευθερωτικής, όσο και ποιητικής σκηνικής απόδοσης του «What they Say» στη σκηνή της M&S Bank Arena, στο Λίβερπουλ.
Ο Ρήγος δημιουργεί σκηνικά γεγονότα τα οποία εμπνέονται από τον κόσμο του θεάτρου, του χορού και της pop κουλτούρας, με τη σφραγίδα της προσωπικής του εικαστικής ταυτότητας.

Για να δούμε τι έχει σκεφτεί. *fingers crossed*


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, smart-attack, Le Parisien, Chrisde και impressedguy

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Παρ Μαρ 17, 2023 9:59 pm
Τουλάχιστον δεν πλήττουμε ούτε φέτος με την Ελληνική συμμετοχή. Σε περίπτωση που δεν το μάθατε ήδη, στις 9/3 ο Αλέξανδρος-Κωνσταντίνος Βερνίκος (θείος του Βίκτωρα) παρακολούθησε στο θέατρο του Νέου Κόσμου την παράσταση "Πεταλούδες στο στομάχι". Μάλλον δεν πρέπει να του άρεσε ιδιαίτερα το έργο (λογικά εξαιτίας της "προκλητικής" θεματικής του), καθώς σε κάποια στιγμή σηκώθηκε και άρχισε να βρίζει τους ηθοποιούς. Το θέμα φαίνεται πως λύθηκε με μια επιστολή συγγνώμης του εφοπλιστή προς τους υπεύθυνους του θεάτρου. Το ενδιαφέρον σε όλα αυτα δεν είναι ότι ο θείος του Βικτωράκου είναι θερμόαιμος και ολίγον πουριτανός, αλλά το ότι την παράσταση σκηνοθετεί ο φετινός μας stage director στη Γιουροβίζιον, Κωνσταντίνος Ρήγος.  Oops! green



Αρέσει στους χρήστες NoirJo, jovla, smart-attack, Le Parisien, wait, what, Chrisde και impressedguy

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Σαβ Μαρ 18, 2023 12:05 am
Σάσα Σταμάτη redux ο philistine εφοπλιστής. Nτεκαντάνς.

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

wait, what
wait, what
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Σαβ Μαρ 18, 2023 1:24 pm
ανθρωποι που δεν θα ηθελα να ειμαι το 2023:

1. βικτωρ βερνικος

end of presentation

Αρέσει στους χρήστες jovla, Le Parisien, eurovisionικος, Yiorgos Agis και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Σαβ Μαρ 18, 2023 2:05 pm
Εντάξει, δεν θα τον λυπηθώ κιόλας. 16 χρονών σκατό και πάει Γιουροβίζιον. Εσείς τι το πιο συναρπαστικό κάνατε σε αυτήν την ηλικία; εγώ, πάντως, ήμουν σπίτι μου και μελετούσα για να μπω στο Πανεπιστήμιο.  Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 999574319


Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack, Le Parisien, alexg, Constantinos, Yiorgos Agis, Chrisde και eurobirdo

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τετ Μαρ 22, 2023 12:07 pm
Μιας και σήμερα θα πάρουμε την κρυάδα της ανακοίνωσης της σειράς εμφάνισης, ας δώσω μια νότα αισιοδοξίας ακόμα. Ο daddy Bors μάς γουστάρει και φέτος. 



Αρέσει στους χρήστες jovla, Chrisde και eurobirdo

eurobirdo
eurobirdo
Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2022
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 24
Τόπος : Ijbolistan
Χιούμορstream MIXTAPE

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τετ Μαρ 22, 2023 12:12 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:Μιας και σήμερα θα πάρουμε την κρυάδα της ανακοίνωσης της σειράς εμφάνισης

Έρχεται το 02 GREECE, ε;

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τετ Μαρ 22, 2023 12:15 pm
Η άποψή μου είναι πως, άν είναι να κοπούμε, αυτό θα γίνει από οιαδήποτε θέση. Δεν νομίζω ότι θα μας σώσει ένα 4 ή 6 στη σειρά εμφάνισης. Απλά βαριέμαι τις Ελληνίδες μοιρολογίστρες που σίγουρα θα εμφανιστούν, αν όντως μας δώσουν το death slot.  Very Happy


Αρέσει στους χρήστες jovla, Chrisde και eurobirdo

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τετ Μαρ 22, 2023 1:16 pm
Εντελώς άκυρο αλλά δεδομένου πως μας σκηνοθετεί ο Ρήγος που μπορεί να φτιάξει ένα ατμοσφαιρικό σκηνικό με ιστορία βασισμένη στον χορό, θεωρείτε πως ένα στήσιμο τύπου Ιρλανδία 2018 (με άλλο στόρυ άλλα κοντινή προσέγγιση) θα ταίριαζε στο τραγούδι μας; Είναι κάποιες μέρες στο μυαλό μου σαν σκέψη. Ειδικά αφότου είδα ξανά και τα αποτελέσματα που είχε. 6ος στο Τελε για μια χώρα σαν την Ιρλανδία στον Α ημιτελικό του 2018 δεν το λες και άσχημο.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla και Le Parisien

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τετ Μαρ 22, 2023 1:26 pm
Ναι συμφωνώ μαζί σου.. Πιστεύω οι καλύτερες προσεγγίσεις θα ήταν είτε Ιρλανδία 2018 είτε Γερμανία 2018... Παρόλα αυτά πιστεύω πως ο μικρός θα εμφανιστεί μόνος του στη σκήνη και δεν έχω ικανό τον Ρήγο να στήσει κάτι επάνω στα led... Αρά μάλλον θα δούμε κάτι πιο διαφορετικό και από τις δύο συμμετοχές που προανέφερα. Ωστόσο έχω πίστη στον Ρήγο, επ' ουδενί δεν θα ζήσουμε Ελλάδα 2018.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, Le Parisien και eurovisionικος

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τετ Μαρ 22, 2023 9:02 pm
Καλέ, κλείνουμε το 1ο μισό του ημιτελικού μας. Με Ισλανδία και Πολωνία (λολ) πριν και μετά από εμάς. Ο ορισμός του κωλόφαρδου ο Βίκτωρας.

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Giphy.gif?cid=6c09b952y6hz7ej8bmmu67sb342z0x2s3ebtovwcs9ksy9fw&rid=giphy

Αρέσει στους χρήστες liakleo, Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack, Le Parisien, alexg και Chrisde

impressedguy
impressedguy
Αριθμός μηνυμάτων : 518
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2022
Φύλο : Άντρας ΧιούμορΓέα, γέα, φάιερ

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τετ Μαρ 22, 2023 9:05 pm
Θεωρώ ότι στους ημιτελικούς η σειρά εμφάνισης δεν παίζει ΚΑΝΕΝΑΝ ρόλο.
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τετ Μαρ 22, 2023 9:12 pm
Ίσως, αλλα δεν νομίζω ότι θα μιλούσαμε με την ίδια ανετίλα που μιλάμε τώρα, αν μας είχαν δώσει το #2 και μετά από μας ερχόταν η μελαχρινή από την Αρμενία.  green


Αρέσει στους χρήστες liakleo, NoirJo, jovla, smart-attack, Le Parisien, Chrisde και eurobirdo

κωνσταντινος
κωνσταντινος
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2021
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Τετ Μαρ 22, 2023 11:09 pm
Το κοινό επηρεάζεται περισσότερο από τη σειρά εμφανισης σε σχέση με τις επιτροπές οπότε κατα την άποψη μου σίγουρα παίζει ένα ρόλο εφόσον έχουμε 100% televote. Περισσότερο φυσικά θα επηρεαστουν οι borderline qualifiers/non-qualifiers

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, liakleo, Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack, Le Parisien, alexg και Chrisde

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Πεμ Μαρ 23, 2023 3:37 pm
Ο Μαριάνος, που σκηνοθέτησε με τον Ρήγο την τελεφερίκ το 2012, είναι σκηνοθέτης του Σαν Μαρίνο. Ο Μαριάνος σκηνοθέτησε και το Σαν Μαρίνο το 2019, όταν το Σαν Μαρίνο είχε HoD την φετινή μας HoD Μόνικα Παπαδάτου. Φέτος η επιτροπή του Σαν Μαρίνο θα μετρήσει ως televoting όποτε κάτι μου λέει πως έχουμε κλειδώσει και τρίτο 12αρι στον ημιτελικό μετά από Κύπρο και Αλβανία.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, smart-attack, Le Parisien, alexg, Chrisde και eurobirdo

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Παρ Μαρ 24, 2023 9:08 pm


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Giphy

Αρέσει στους χρήστες liakleo, Elfo_Del_Infierno, Le Parisien, Chrisde και eurobirdo

eurobirdo
eurobirdo
Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2022
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 24
Τόπος : Ijbolistan
Χιούμορstream MIXTAPE

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Παρ Μαρ 24, 2023 9:16 pm
Αχ, να είσαι 16, να πηγαίνεις Γιουροβίζιον απ' το πουθενά, με τέλεια κλήρωση, τέλεια σειρά εμφάνισης, να έχεις εμφανές φωνητικό ταλέντο, να γράφεις όμορφα για την ηλικία σου, να είσαι πλούσιος....


Εγώ πάντως θα ήθελα να είμαι ο Βίκτωρ Βερνίκος  Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 2653846087

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, Elfo_Del_Infierno, jovla, space28, smart-attack, Le Parisien και alexg

lef
lef
Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2021
Φύλο : Άντρας Χιούμορi can't make the music bop

Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say" - Σελίδα 26 Empty Απ: Ελλάδα 2023 - Victor Vernicos "What They Say"

Σαβ Μαρ 25, 2023 2:10 am
jovla έγραψε:Ο Μαριάνος, που σκηνοθέτησε με τον Ρήγο την τελεφερίκ το 2012, είναι σκηνοθέτης του Σαν Μαρίνο. Ο Μαριάνος σκηνοθέτησε και το Σαν Μαρίνο το 2019, όταν το Σαν Μαρίνο είχε HoD την φετινή μας HoD Μόνικα Παπαδάτου. Φέτος η επιτροπή του Σαν Μαρίνο θα μετρήσει ως televoting όποτε κάτι μου λέει πως έχουμε κλειδώσει και τρίτο 12αρι στον ημιτελικό μετά από Κύπρο και Αλβανία.
Από που και ως που θα μετρήσει η επιτροπή του Σαν Μαρίνο ως Televoting? Αφού τόσα χρόνια χρησιμοποιούν ένα συγκεκριμένο σύστημα για να φτιάξουν το televoting του Σαν Μαρίνο. Δε νομίζω να το αφήσουν στην επιτροπή τους, ειδικά αφού πέρυσι το Σαν Μαρίνο ήταν μπλεγμένο στο σκάνδαλο και υποτίθεται οι επιτροπές έφυγαν για αυτόν τον λόγο.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης