The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Περί Ανέμων Και Υδάτων

+7
space28
impressedguy
wait, what
jovla
smart-attack
Constantinos
Elfo_Del_Infierno
11 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Περί Ανέμων Και Υδάτων

Κυρ Ιουν 26, 2022 7:16 pm
Αχ, το ξέρω ότι σας έχω πρήξει με το Μαρινάκι, αλλά χθες κέρδισα έναν online διαγωνισμό στο escunited με το "Άσε με να φύγω" και πάνω στον ενθουσιαμό μου της το έστειλα με DM στα σόσιαλ και η θεάρα μου απάντησε "ευχαριστώ πολύ" με καρδούλες.  Περί Ανέμων Και Υδάτων 4037559606 I love you Περί Ανέμων Και Υδάτων 2295997565


Αρέσει στους χρήστες Masilnto, lol3, smart-attack, Constantinos, eurovisionικος και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Τρι Ιουν 28, 2022 11:34 pm
https://eurovisionfun.com/2022/06/%ce%bf%ce%b9-%cf%80%ce%b9%ce%bf-%cf%80%ce%b5%cf%84%cf%85%cf%87%ce%b7%ce%bc%ce%ad%ce%bd%ce%b5%cf%82-%cf%87%cf%8e%cf%81%ce%b5%cf%82-%cf%83%cf%84%ce%b7%ce%bd-eurovision-%cf%83%cf%84%ce%b7%ce%bd-%ce%bd/

Οι πιο επιτυχημένες χώρες στη Γιουροβίζιον στη νέα δεκαετία, έχοντας δεδομένα... μόλις 2 ετών.  Περί Ανέμων Και Υδάτων 2262866851 Περί Ανέμων Και Υδάτων 2262866851 Περί Ανέμων Και Υδάτων 2262866851

Δεν σταματούν ποτέ να με εκπλήσσουν και να με κάνουν να γελάω αυτοί οι άνθρωποι.


Αρέσει στους χρήστες Masilnto, jovla, space28, smart-attack, alexg, Constantinos, eurovisionικος και Chrisde

Constantinos
Constantinos
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορБлін

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Τετ Ιουν 29, 2022 9:32 am
Elfo_Del_Infierno έγραψε:
Οι πιο επιτυχημένες χώρες στη Γιουροβίζιον στη νέα δεκαετία
Περί Ανέμων Και Υδάτων Konstantinoukaielenis-greektv-greek-ant1

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, eurovisionικος και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Δευ Ιουλ 25, 2022 11:10 pm


Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Πεμ Ιουλ 28, 2022 12:46 am


Η κουλή συνεχίζει να έχει κατασκόπους εδω μέσα. Διάβασε το μήνυμα αυτό, αλλά παραδόοξως το πήρε ψύχραιμα. Τεσπα, βαριέμαι να κάνω τον ντέτεκτιβ για μια ακομα φορά, έχω άλλα στο μυαλό μου τώρα.. Από τις 25 Ιουλίου μέχρι σήμερα έχουν μπει συγκεκριμένα άτομα εδώ μέσα και η λίστα αποθηκεύτηκε. Όταν ανακαλύψω ποιος ή ποιοι είναι οι σπιούνοι, θα τους περιποιηθώ κατάλληλα.  Περί Ανέμων Και Υδάτων 4037559606 Περί Ανέμων Και Υδάτων 4037559606 Προς το παρόν, ας αυταρέσκεται η συγκεκριμένη.  green


Αρέσει στους χρήστες smart-attack, alexg και Constantinos

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Σαβ Αυγ 06, 2022 10:34 pm
https://eurovisionfun.com/2022/08/editorial-%ce%b7-%cf%84%ce%bf%ce%be%ce%b9%ce%ba%cf%8c%cf%84%ce%b7%cf%84%ce%b1-%cf%84%cf%89%ce%bd-%ce%b5%ce%bb%ce%bb%ce%ae%ce%bd%cf%89%ce%bd-fan-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%ce%bf%ce%b9-%ce%b1%ce%bb%cf%8c/

Η κατάστασή του βαίνει διαρκώς επιδεινούμενη.  Sad Sad Sad Αδυνατώ να καταλάβω γιατί ζορίζεται τόσο που υπάρχουν άτομα που μπορεί να μην γουστάρουν τις επιλογές τις ΕΡΤ - όσο "τοξικά" κι αν είναι αυτά. Τεσπα.

Υ.Γ. 1 Μοιράστηκα το λινκ στο skype convo με τα παιδιά από το escunited (υπάρχουν και κάτι λίγοι από το escforum) αφού επιχείρησα να κάνω μια μετάφραση, κρατώντας το υστερικό ύφος του άρθρου. Το τι γέλια ρίξαμε δεν περιγράφεται!  Περί Ανέμων Και Υδάτων 4037559606

Y.Γ.2 Οι ρουφ να ετοιμάζονται.


Αρέσει στον χρήστη smart-attack

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Κυρ Αυγ 07, 2022 5:25 am
Επίσης, το φόρουμ ξαναγίνεται δημόσιο. Να μην μπαίνετε σε περίεργους τρόπους  να μας διαβάζετε μερικοί. Ελπίζω να το εκτιμήσουν η Σιλβί και τα τσιράκια της.  I love you I love you


Αρέσει στους χρήστες smart-attack και alexg

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Δευ Σεπ 05, 2022 8:24 pm
 

New single by Amanda & Evangelia. ΑΜΑΝ ο τίτλος. Μου μυρίζει λίγο έθνικ. Πώς θα δέσουν αυτές οι αρκετά διαφορετικές καλλιτέχνιδες μένει να το δούμε στην πράξη.


Αρέσει στους χρήστες smart-attack, eurovisionικος και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Τρι Σεπ 06, 2022 10:14 am
Υπάρχει 1' snippet στο tiktok. Δεν είναι κακό. Ακούγεται promising

Αρέσει στον χρήστη eurovisionικος

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Παρ Σεπ 16, 2022 9:51 am
Περί Ανέμων Και Υδάτων 1f60f  Περί Ανέμων Και Υδάτων 1f60f  Περί Ανέμων Και Υδάτων 1f60f  Περί Ανέμων Και Υδάτων 1f60f 

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, lol3 και smart-attack

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Κυρ Σεπ 18, 2022 11:17 pm
Τη θέλουμε στη Γιουροβίζιον. ΕΡΤ, το νου σου!

Περί Ανέμων Και Υδάτων 306606448_5140917196013253_653748103949505802_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=0zfePvdJVgYAX-XKTT9&_nc_ht=scontent.fath6-1


Αρέσει στον χρήστη smart-attack

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Κυρ Σεπ 25, 2022 11:19 pm
H Slayfjord, όπως ξέρουμε, ήταν το opening act των Madrugada χθες το βράδυ στο Καλλιμάρμαρο. Enjoy!  green





Αρέσει στους χρήστες smart-attack, eurovisionικος και Chrisde

wait, what
wait, what
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2021
Φύλο : Άντρας

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Δευ Οκτ 31, 2022 11:52 pm
Σορρυ που ανοίγω ράντομ θέμα συζήτησης, τις τελευταίες μέρες όμως είμαι ευχάριστα σοκαρισμένος με το Snap της Αρμενίας και την επιτυχία που κάνει, δεδομένου πως οριακά μπήκε 20αδα. Αυτό με κάνει να σκέφτομαι, αν πραγματική νίκη εν τέλει θα είναι το καλό αποτέλεσμα ή ένα τραγούδι που μπορεί να σταθεί παγκοσμίως ασχέτως αποτελέσματος.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, lol3, smart-attack, eurovisionικος και impressedguy

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Τρι Νοε 01, 2022 2:27 pm
Είσαι στο "περί ανέμων και υδάτων", το κατεξοχήν θρεντ για random προβληματισμούς. Τώρα βέβαια, για έναν καλλιτέχνη το ερώτημα είναι ρητορικό. Ασφαλώς και το 2ο. Αν δεν κάνω λάθος η Αμάντα ή η Στεφανία (μια από τις 2 δεν θυμάμαι) είχε απαντήσει σε ερώτηση αν έπρεπε να επιλέξει μεταξύ του να κερδίσει, αλλά το τραγούδι να μην ξανακουστεί και να ξεχαστεί και του να πατώσει αλλά να γίνει επιτυχία το 2ο, δλδ την post contest εμπορικη επιτυχία. Ωστόσο, σύμφωνα με ξέρετε ποιους, την ΕΡΤ την ενδιαφερει αποκλειστικά το αποτέλεσμα στον βαθμολογικο πίνακα, οπότε έχεις την απάντησή σου σχετικά με το πού στοχεύει η Ελλάδα στη Γιουροβίζιον.


Αρέσει στους χρήστες jovla, space28, smart-attack, eurovisionικος, wait, what και impressedguy

impressedguy
impressedguy
Αριθμός μηνυμάτων : 518
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2022
Φύλο : Άντρας ΧιούμορΓέα, γέα, φάιερ

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Τετ Νοε 02, 2022 2:42 pm
Να θυμίσω την συμμετοχή της Gina G το 1996 που βγήκε 8η - είχε θεωρηθεί απίστευτος πάτος για το Η. Βασίλειο τότε που είχε την τριάδα για πλακα. 

Το κομμάτι έγινε παγκόσμια επιτυχία, σάρωσε σε πωλήσεις και chart, μπήκε στο top20 του billboard hot 100 και βρέθηκε ΥΠΟΨΗΦΙΟ ΓΙΑ GRAMMY. 

(Έρχεται και αυτό σε αφιέρωμα στο countdown πολύ σύντομα!)

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack και eurovisionικος

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Τετ Νοε 02, 2022 8:17 pm
Ας είναι καλά οι επιτροπές που έβγαλαν την Ιρλανδική σούπα πρώτη. Η Gina G ωστόσο αδίκησε και η ίδια το τραγούδι καθώς δεν ήταν καλή στην τελική βραδιά. Όσο για την φετινή συμμετοχή της Αρμενίας μου άρεσε εξ αρχής και απόρησα γιατί δεν άρεσε και κατέληξε τόσο χαμηλά. Το να κάνει τέτοια επιτυχία όμως νομίζω ότι δεν το περίμενε κανείς. Ωραίο κομμάτι με νοσταλγική διάθεση. Χαίρομαι για αυτήν
smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Πεμ Νοε 03, 2022 12:54 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:Είσαι στο "περί ανέμων και υδάτων", το κατεξοχήν θρεντ για random προβληματισμούς. Τώρα βέβαια, για έναν καλλιτέχνη το ερώτημα είναι ρητορικό. Ασφαλώς και το 2ο. Αν δεν κάνω λάθος η Αμάντα ή η Στεφανία (μια από τις 2 δεν θυμάμαι) είχε απαντήσει σε ερώτηση αν έπρεπε να επιλέξει μεταξύ του να κερδίσει, αλλά το τραγούδι να μην ξανακουστεί και να ξεχαστεί και του να πατώσει αλλά να γίνει επιτυχία το 2ο, δλδ την post contest εμπορικη επιτυχία. Ωστόσο, σύμφωνα με ξέρετε ποιους, την ΕΡΤ την ενδιαφερει αποκλειστικά το αποτέλεσμα στον βαθμολογικο πίνακα, οπότε έχεις την απάντησή σου σχετικά με το πού στοχεύει η Ελλάδα στη Γιουροβίζιον.

Η Αμάντα το είχε πει. Και λογικά την ίδια άποψη θα είχε και η Rosa Linn, η οποία και δικαιώθηκε.


Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, lol3, eurovisionικος, wait, what και impressedguy

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Τρι Νοε 15, 2022 8:09 pm
Ανακοινώθηκαν οι υποψηφιότητες των Grammy.
ΑΒΒΑ υποψήφιοι για Album of the year, Record of the Year, Best pop duo/group performance, Best Pop Vocal Album
Maneskin για Best New Artist


Να σημειωθεί ότι τα Album of the year, Record of the year και Best New Artist θεωρούνται από τα πιο σημαντικά βραβεία της βραδιάς! 


Καλή τους επιτυχία!!!

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Constantinos, GunadaOgunkoya και impressedguy

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Παρ Δεκ 16, 2022 10:13 pm


Άντε και πείτε ότι σας το ζητάει ο Κοντόπουλος να το διασκευάσει. Εσείς, ως ΜΠΛΕ τι το δίνετε;


Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Τετ Ιαν 18, 2023 12:37 am
Να πάτε να δείτε το Hedwig and the angry inch με τον Μινωα Θεοχάρη όσοι είστε Αθήνα. Η Ντουσκάρα πολύ-πολύ καλή!  Περί Ανέμων Και Υδάτων 2653846087


Αρέσει στον χρήστη PetrosIs

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Τρι Φεβ 07, 2023 9:16 pm
Όλη η γιουροβιζιονική Ελλάδα συντονισμένη στο Eurovisionfun | Ανύπαρκτος πλέον ο ανταγωνισμός!

Μπράβο στα παιδιά, ειδικά φέτος κάνουν καλή δουλειά.

Υ.Γ. Η καρδιά της Ελλάδας στην Eurovision χτυπάει στο efun!


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Περί Ανέμων Και Υδάτων Giphy

Αρέσει στον χρήστη Chrisde

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Τρι Φεβ 07, 2023 10:43 pm
Κάνουν όντως καλή δουλειά, έχουν χιούμορ και κάποιοι από την ομάδα φαίνονται να είναι πολύ καλά παιδιά. Φέτος δεν έχω χάσει λαιβ τους. Δυστυχώς συνήθως δε συμφωνώ ως προς το μουσικό κομμάτι (το πώς κρίνουν τραγούδια και καλλιτέχνες, θετικά και αρνητικά), αλλά γενικά διατυπώνουν ωραίες απόψεις.
Επειδή όμως η κριτική μας κάνει καλύτερους, να πω ότι πρέπει να σταματήσουν να γράφουν αλαζονικά άρθρα (όπως το παραπάνω), να απαντάνε ενίοτε με υφάκι στα σχόλια και να μη δέχονται την αντίθετη άποψη.

Αρέσει στον χρήστη smart-attack

wait, what
wait, what
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2021
Φύλο : Άντρας

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Τετ Φεβ 08, 2023 2:28 am
παντως με τα 8 πρωτα τραγουδια, και της φινλανδιας και ιταλιας να επονται, φαινεται πως θα εχουμε εναν πολυ ανταγωνιστικο διαγωνισμου επιπεδου 2015/2018/2021

Αρέσει στον χρήστη smart-attack

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

impressedguy
impressedguy
Αριθμός μηνυμάτων : 518
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2022
Φύλο : Άντρας ΧιούμορΓέα, γέα, φάιερ

Περί Ανέμων Και Υδάτων Empty Απ: Περί Ανέμων Και Υδάτων

Τετ Φεβ 08, 2023 5:25 pm
Προφανώς και θα ήταν πρώτοι, είχαν εσωτερική ενημέρωση και καλό ρεπορτάζ τα τελευταία 3 χρόνια που πάντα επιβεβαιωνόταν.

Αναρωτιέμαι αν στη φετινή αναμπουμπούλα τους έχουν πάρει τίποτα απόνερα, γιατί είναι προφανές ότι εντός ΕΡΤ υπήρξαν αναταράξεις.

Γενικά καλό είναι να μην μπαίνει κάποιος σε κόντρες και αυτο-λιβάνισμα, αν είσαι πρώτος δεν έχεις να αποδείξεις και το οτιδήποτε. Νομίζω δεν την εχουν ανάγκη τη κόντρα με τον οποιονδήποτε.

Όσον αφορά τις απόψεις τους γενικά δεν συμφωνω μαζί τους σε πολύ μεγάλο βαθμό - ίσως επειδή ανήκω σε διαφορετικό ηλικιακό γκρουπ ή επειδή έχω ζήσει και διαφορετικές εποχές της Γιουροβίζιον από το 1987 που την παρακολουθω φανατικά. Επίσης η τόση αποθέωση στο παρελθόν που έκαναν σε ΕΡΤ και DreamTeam θα μπορούσε να είναι πιο μετριασμένη, ενίοτε έμοιαζε να είναι αυστηροί σε οποιονδήποτε τολμούσε να έχει διαφορετική άποψη. Εκτιμώ πάντως που φέτος σήκωσαν ανάστημα στο φιάσκο Shout Out και ελπίζω κάποια στιγμή να μάθουμε τί ακριβώς έγινε, να γράψω και εγώ σε λίγα χρόνια ένα τέλειο αφιέρωμα με τίτλο Greece 2023 - Nick Vernikos - What They Say: Μυστικά και Ψέμματα. tongue

Παρεμπιπτόντως αν και έχει αναφερθεί ξανά, οι απόψεις των παιδιών του podcast Alcopod is Free είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ. Καλή γνώση του διαγωνισμού από τη νίκη μας και μετά, ψύχραιμη ματιά, αντικειμενική - κατά το δυνατόν - θεώρηση των πραγμάτων, ωραίο χιούμορ, μακριά από υστερίες και ίντριγκα. Τους ακούω ανελειπώς.

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack, lef και Chrisde

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης