The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

+10
Constantinos
space28
Chrisde
PetrosIs
Le Parisien
Elfo_Del_Infierno
Yiorgos Agis
jovla
eurobirdo
smart-attack
14 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5215
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Πεμ Ιουν 08, 2023 8:35 pm
https://eurovisionfun.com/2023/06/%ce%b5%ce%bb%ce%bb%ce%ac%ce%b4%ce%b1-%ce%bc%ce%b5-%cf%84%ce%bf%ce%bd-%ce%b4%ce%b7%ce%bc%ce%ae%cf%84%cf%81%ce%b7-%ce%b8%ce%b5%ce%bf%ce%b4%ce%bf%cf%83%ce%b9%ce%ac%ce%b4%ce%b7-%cf%83%cf%84%ce%b7%ce%bd-e/ 

Άλλη μια ενδιαφέρουσα (; ) πρόταση. Δεν το ήξερα το παιδί, ομολογώ. Πολύ μπεζ μου κάνει. Η φωνή, η εμφάνιση, το ρεπερτόριο. 

Επειδή δεν μου αρέσει η κατεύθυνση που πάει να πάρει το όλο πράγμα (αν και είναι νωρίς, ομολογώ), περιμένω περισσότερες από τις δικές σας εφευρέσεις (χιχι) παιδάκια. Μπας και δώσουμε καμιά καλή ιδέα. 


Μου αρέσουν πάντως οι ψύχραιμες αντιδράσεις των επισκεπτών τους. 


Γιώργος Χατ. έγραψε:Το παΐδι δεν μου λέει τίποτα σαν τραγουδιστής. Την ομορφιά του κανένας δεν θα την προσέξει. Όχι αλλά πειράματα! Τέρμα! Δεν διαβάσατε ότι η Φουρειρα δήλωσε οτι θέλει να πάει Eurovision με την Ελλάδα? Η Ελένη θα διαλέξει το καλύτερο τραγούδι για να πάρει 1η θέση. Αυτά εδώ τα παιδάκια που προτείνετε, ότι τους δώσουν θα το τραγουδήσουν. Δεν θα έχουν λόγο και άποψη. Και μετά έρχεται ο αποκλεισμός από τον τελικό πάλι. Με ενδιαφέρει να υπάρχει αξιοκρατία στην ΕΡΤ στον τρόπο που εκλέγεται το τραγούδι της χρονιάς . Είμαι έτοιμος να γράψω στον ίδιο τον Μητσοτάκη για να ξεκαθαρίσει τα πράγματα και τα πρόσωπα μέσα στην κρατική τηλεόραση σχετικά με την ασυδοσία και την κατάχρηση εξουσίας που υπάρχει σε ανώτατο διευθυντικό στέλεχος της ΕΡΤ. Αν συνεχίσει να υπάρχει στο κρατικό κανάλι το πρόσωπο αυτό με το ξενικό μικρό όνομα που μας έκανε την κοροϊδία με τον Βερνίκο στην Eurovision 2023, ΔΗΛΩΝΩ ότι θα καταψηφίσω την Νέα Δημοκρατία στις επερχόμενες εκλογές και θα ψηφήσω ΑΚΥΡΟ συμπαρασύροντας μαζί μου καμία εικοσαριά άτομα. Όπως είναι αυτός πιστός στον Μητσοτάκη άλλο τόσο είμαι και γω. Ας επέμβει ο ίδιος ο Κυριάκος Μητσοτάκης για να σώσει το γόητρο της Ελλάδας, ακόμα και στην Eurovision. Θέλουμε πλήρη διαφάνεια!


Αρέσει στους χρήστες smart-attack και Chrisde

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 493
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Παρ Ιουν 09, 2023 12:30 am
Χαχαχα.. θεϊκό σχόλιο

Όντως φτάνει με όλους αυτούς. Τρία τέσσερα εμπορικά ονόματα υπάρχουν αυτή τη στιγμή και όλα θεωρητικά έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον. Στη χειρότερη ας στείλουν την Τάνια Μπρεαζου.. Wink

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και Chrisde

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Κυρ Ιουν 11, 2023 6:11 pm
PetrosIs έγραψε:Μαρίνα Σπανού. Γιατί νομιζω πως από όλες τις προτάσεις τους αυτή μέχρι στιγμής είναι η πιο ενδιαφέρουσα από όλες τις αποψεις! Εχει και νονό τον Φωκά...
https://eurovisionfun.com/2023/06/%ce%b5%ce%bb%ce%bb%ce%ac%ce%b4%ce%b1-%ce%bc%ce%b5-%cf%84%ce%b7%ce%bd-%ce%bc%ce%b1%cf%81%ce%af%ce%bd%ce%b1-%cf%83%cf%80%ce%b1%ce%bd%ce%bf%cf%8d-%cf%83%cf%84%ce%b7%ce%bd-eurovision-2023/

Την είχε προτείνει και ο @smart-attack πέρυσι και θα συμφωνήσω ότι είναι πολύ ωραία πρότασηSmile

Αρέσει στους χρήστες smart-attack και PetrosIs

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5215
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Κυρ Ιουν 11, 2023 8:47 pm
Κόρη του Χρήστου Σπανού και της Μελίνας Παιονίδου, καθηγήτριας στο Εθνικό, βαφτισιμιά του Φωκά, καθηγητή στο Εθνικό και σπουδάστρια στο Εθνικό η ίδια, θα συμπληρώσω εγώ. 

Ενιγουέι, σταματώ τις κακίες. Μια χαρά είναι η κοπέλα. Μάλλον θεωρούν κάποιοι ότι μπορεί να είναι η δική μας Maro, αν και είχε περάσει δύσκολα κι αυτή με το τελεβόουτινγκ το 2022. Δεν είμαι αρνητικός, αλλά νομίζω πως το μέχρι τώρα ρεπερτόριό της δεν είναι αρκετά memorable,ώστε να ξεχωρισει στη Γιουροβίζιον. Επίσης, θα θελα να δω πώς θα συνδυαστεί η εντεχνίλα της Πλάκας και του Παγκρατίου με τα κουτιά του νονού της επί σκηνής. 

Υ.Γ. Επειδή άρχισαν στα σχόλια οι συγκρίσεις με την συνονόματή της, τη Σάττι, νομίζω πως ελάχιστες είναι οι ομοιότητες. Η Σπανού κάνει την κλασική 'έντεχνη" μουσική, ενώ η Σάττι πιο "πειραγμένα" πράγματα. Το δε σχόλιο ότι η Σπανού έχει καλύτερη φωνή, λυπάμαι, αλλά μόνο ως αστείο μπορώ να το εκλάβω (χωρίς να υποστηρίζω ότι δεν έχει καλή φωνή η κοπέλα  κάθε άλλο).


Αρέσει στους χρήστες jovla, Le Parisien και Chrisde

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Δευ Ιουν 12, 2023 12:12 am
Παντως γενικα θα συγχωρουσα ενα μετριο αποτελεσμα, αν ηταν να παρουσιασουμε κατι ιδιαιτερο. Το προτιμω δηλαδη απο πλαστικες συμμετοχες δεκαδας (χωρις αυτο να ειναι μπηχτη προς καποια συμμετοχη συγκεκριμενα).
space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 493
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Δευ Ιουν 12, 2023 2:10 am
Chrisde έγραψε:Παντως γενικα θα συγχωρουσα ενα μετριο αποτελεσμα, αν ηταν να παρουσιασουμε κατι ιδιαιτερο. Το προτιμω δηλαδη απο πλαστικες συμμετοχες δεκαδας (χωρις αυτο να ειναι μπηχτη προς καποια συμμετοχη συγκεκριμενα).

Και άλλο μέτριο αποτέλεσμα;  Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 1f60e 
Συμπαθής αλλά μέχρι εκεί το κορίτσι. Υπάρχουν πιο Safe επιλογές. Ας κάνουμε ένα δυναμικό comeback του χρόνου και το 2025 βλέπουμε για πειραματισμούς. Αν ωστόσο γίνει εθνικός τελικός θα είχε ενδιαφέρον να την δούμε και να την κρίνουμε επί σκηνής. Διότι στη θεωρία πολλοί έχουν ταλέντο, στην πράξη όμως η σκηνή της γιουρο πολλούς τους καταπίνει. Και ο νοων νοειτω.

Αρέσει στον χρήστη Elfo_Del_Infierno

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

wait, what
wait, what
Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Δευ Ιουν 12, 2023 3:43 pm
Η σπανου ειναι πολυ ρισκι, οταν ερμηνευει τραγουδια αλλων ειναι απιστευτη (ψαχτειτε με αρωμα, λουλουδι του δρόμου), ομως η δικη της δισκογραφια ειναι για εσωτερικη καταναλωση. Φανταζομαι για να κατατεθει ως προταση, θα πρεπει να τελειωσει πρωτα το εθνικο (δεν την εχω παρακολουθησει αρκετα για να ξερω ποτε μπηκε), αλλα οταν το κανει ας βεβαιωθει οτι εχει ενα τραγουδι σαν το σονταντε ή ενα ντε ντιπτε, και ουτε φωκας χρειαζεται, ουτε τιποτα.

Επειδη καθε χρονο παω κουβα με τις προβλεψεις μου, φετος θα προτεινω εναν ραντομ τυπο που πετυχα στο τικτοκ, τον sicario, ο οποιος εχει πολυ ενδιαφερουσα περσονα. Οποτε κανω κυριως μανιφεστ.

Εχω την πεποιθηση πως ο ζαφ θα μπορουσε να στειλει το επομενο ταττου, οποτε ας μην το κανει φετος, ας δοκιμαστει στις μουσικες σκηνες, και ας ερθει σε 1-2 χρονια με προταση.

Αρέσει στον χρήστη Elfo_Del_Infierno

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5215
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Δευ Ιουν 12, 2023 7:25 pm
Περιμένω οργισμένο μήνυμα JimmyJoop περί Σπανού ότι "η Γιουροβίζιον δεν είναι φεστιβάλ της ΚΝΕ".  green


Αρέσει στους χρήστες space28, smart-attack, eurobirdo και Jimijoop

Jimijoop
Jimijoop
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2022

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Τρι Ιουν 13, 2023 8:15 am
Το efun προτείνει την Μαρίνα Σπανού μόνο και μόνο επειδή έχει νονό τον Φωκά και πήγε στην σχολή του. Χριστός και Παναγία. Έλεος με τα βύσματα.....

Πάντως είναι πολύ αργά να στείλουμε έντεχνο πλέον, πριν από μερικά χρόνια ίσως θα είχε κάποια τύχη αλλά τώρα πια όχι. Ειδικά με 100% televoting στους ημιτελικούς..........

Αρέσει στον χρήστη smart-attack

eurobirdo
eurobirdo
Αριθμός μηνυμάτων : 221
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2022
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 24
Τόπος : Australia
Χιούμορtake a look at yourself ????

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Πεμ Ιουν 15, 2023 1:10 am
Περιμένω Ακύλα Μυτιληναίο στις προτάσεις έτσι όπως κατευθύνεται το πράγμα.

Φήμες λένε ότι κάποια μέλη του φόρουμ που τον είδαν στο pride συμφώνησαν ομόφωνα ότι είναι κελεπούρι!  green


(...όχι εγώ, οι φήμες...)

Αρέσει στον χρήστη Elfo_Del_Infierno

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5215
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Κυρ Ιουν 18, 2023 5:20 am
Μιας και γύρισα σχετικά νωρίς απόψε (λολ) και βαριέμαι, είπα να καθίσω να κάνω μια λίστα από ελληνικά τραγούδια που έχουν σταλεί σε συγκεριμένο online διαγωνισμό τα τελευταία χρόνια κι έχουν καταφέρει να ξεχωρίσουν. Θα μου πείτε και με το δίκιο σας ότι δεν είναι κάτι που έχει απαραίτητα σχέση με την κανονική Γιούρο, απλά μπορεί να μας δώσει καμιά αφορμή για συζήτηση (σεζόν μορτ, γαρ!). Επίσης, μιλάμε για αρκετά μεγάλης συμμετοχής διαγωνισμό με 70 + μέλη από όλο τον κόσμο (και Αφρική και Ασία), άρα ίσως και να είναι ένα ψιλοαξιόλογο δείγμα.

Τα περισσότερα τα έχω στείλει εγώ από το 2013 έως και σήμερα. 

Minor project - In Colors 3η θέση για το χατζιδακικών επιρροών συγκρότημα. Θα μπροούσε και 1η, καθώς πάνω από αυτό βρέθηκαν οι metallica και η Αmy Winehouse.  Cool

Sundayman - Now that i found you - Cutty shark power. Τρελή επιτυχία όταν το έστειλα. 3η θέση. 


Μarsheaux - Inhale - 6η θέση.  Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 2295997565

Ελένη Φουρέιρα - Άνεμος Αγάπης και Βασίλισσα - 1η και 5η θέση αντίστοιχα. Δεν εστάλησαν από εμένα, αλλά ειδικά το πρώτο κομμάτι δεν έχει υπάρξει διαγωνισμός, απ'όσους έχω δει που να μην έχει σαρώσει. 

Μαρίνα Σάττι - Μάντισσα - 4η θέση για το Μαρινάκι, πολύ αγαπητό κομμάτι. Επίσης, το Άσε με να φύγω το έστειλα σε θεματικό διαγωνισμό για μικρότερης διάρκειας κομμάτια και βγήκε 1ο.

Die Arkitekt - In Berlin και Julian - 5η και 4η θέση αντίστοιχα. 

Μελίνα Μακρή - Θηρίο - Να μια περίπτωση που δεν την πολυπιάνει το αυτί κι όμως αποδεικνύεται αγαπητή. 5η θέση και σε άλλους διαγωνισμούς έχει πάει και πολύ καλύτερα.

Γιάννι Τερζή - Κάρμα - Το λατρεμένο μας icon δικαιώνεται. 7η θεση και σε άλλους διαγωνισμούς έχει πάει ακόμα καλύτερα. 


Γεωργία Νταγάκη - Σύννεφο θα γίνω - 5η θέση αναπάντεχα για μια μοντέρνα έθνικ μπαλάντα στα Ελληνικά.
 

Ετερονήμισυ - Γοργόνες - Θα μπορούσε να είναι ελληνική συμμετοχή στη δεκαετία του 90, αλλά δεν είναι απαραίτητα κακό. 3η θέση, σε απόσταση αναπνοής από τους 2 πρώτους. 

Leon of Athens - Aeroplane - 6η θέση για τον λατρεμένο μου Τίμο!  Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 4037559606

Carte Postale - Rio - 6η θέση. Συγκρότημα από την Πάτρα, με την αδερφή του Γκοτσόπουλου από τις Μέλισσες στα φωνητικά. Θυμίζει Yiann Tersen, 17 Hippies κλπ. Σαν παραμύθι. 

Firewind - Edge of a dream - Πάμε σε μμελωδική ροκ μπαλάντα. 5η θέση. Ο Gus G είναι ίσω ο κορυφαίος κιθαρίστας εν Ελλάδι - ξέρει να διαλέγει ο Ozzy - και έδωσε και το 12αρι μας το 2019, άρε δεν σνομπάρει τον διαγωνισμό. 

InnerWish - Needles in my mind - Powermetal. 5η θέση. 

D3lta - Hello - Τα έσπασε. 3η θέση. Τον είχε προτείναι και το efun πέρσι κι ενδιαφέρεται. 


Defne Kritharas -  De edad de kinze anyos - 2η θέση. Η καλύτερη. Βασικά, αν θέλουμε κάτι έθνικ και να  επανέλθουμε το trend των Ελλήνων του εκωτερικού, γιατί όχι;


Αυτά! Είναι κι άλλα, αλλά είναι ρετρό ή intrumentals και δεν έχει νόημα να τα αναφέρω.


Αρέσει στους χρήστες smart-attack και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2861
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Κυρ Ιουν 18, 2023 12:12 pm
Αρκετά ωραίες προτάσεις, ειδικά το Sundayman - Now that i found you! Αγαπημένο απο όλους τους millennials!
Μου αρέσει αυτό το τραγούδι (και πάντα πίστευα οτι θα μπορούσε να είχε καλύτερη τύχη εντός και εκτός Ελλάδας).
Anyway... Δεν νομίζω όμως (ακόμα και αυτό) οτι θα είχε κάποια τύχη στον διαγωνισμό.

Ευχαριστούμε για το σεντόνι Ελφο!
Keep up the good work!


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Giphy

Αρέσει στον χρήστη Elfo_Del_Infierno

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5215
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Πεμ Ιουν 22, 2023 12:13 am
Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 FzI0C0eXsAIsDVQ?format=jpg&name=900x900


Ώπα, τι έχουμε εδω; φρέσκο (φρεσκότατο, για την ακρίβεια) πουλέν του Κοντό. Από το εξωτερικό κι αυτή. Ψυχανεμίζομαι ότι ηχογραφεί την πιο έθνικ εκδοχή του Liar, που, αν δεν απατώμαι,την είχε ηχογραφήσει κι αυτήν η δικομανής σταρλετίτσα από τη Γερμανία. 

Έχω αρχίσει να μην περνάω καλά με το ελληνικό θρεντ. Και είμαστε ακόμα στο καλοκαίρι.


Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5215
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Πεμ Ιουν 22, 2023 12:28 am
smart-attack έγραψε:Keep up the good work!

Ευχαριστώ, μουαχαχα! 

Banda Magda - Amour, t'es-la? - 4η θέση. 

Οtherview - Ο γυρος του κόσμου - 4η θέση


Αρέσει στον χρήστη smart-attack

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Πεμ Ιουν 22, 2023 12:33 am
Άρα η ορίτζιναλ liar μηνύει την ερτ, την Κοζάκου, το Μητσοτάκη, τον Ιουστινιανό και τον Αριστοτέλη, όσο ο κοντό δίνει το λάιερ σε νέα κοπελίτσα για να πάει γιουροβίζιον με αυτό, η οποία κοπελίτσα θα φάει τη θέση των 3sum που χόρεψαν με δόξα δίπλα στην Καλομοίρα που θέλει να πάει γιουροβίζιον με φόντο τη φάτσα του Κάριγια, και οι οποίες θέλουν αν πάνε eurovision, αλλά πριν τη Στεφανία που θέλει να πάει γιουροβίζιον. Την ίδια στιγμή ο Κούρτης που θέλει να πάει eurovision κάνει βουντού στο Βίκτωρα μαζί με τη Λα Ζαρρά στο διάλειμμά της από τη συνεργασία με τη Στικούδη που θέλει να πάει eurovision. Παιδιά δεν είναι περίπλοκο, δεν καταλαβαίνω γιατί μπερδεύεστε.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack και Le Parisien

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5215
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Πεμ Ιουν 22, 2023 12:43 am
Surpriseeeeeeeeeeeeee

Σπόιλερ:


Αρέσει στον χρήστη Chrisde

impressedguy
impressedguy
Αριθμός μηνυμάτων : 501
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2022
Φύλο : Άντρας ΧιούμορΓέα, γέα, φάιερ

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Κυρ Ιουλ 02, 2023 2:07 am
Hey guys

Δε ξέρω πόσοι το είδατε, ο GJN δήλωσε παρών στην επιλογή του 2024 με την προϋπόθεση ότι θα ψηφίσει ο κόσμος και δεν θα είναι μια κλειστή επιλογή. 

Το κομμάτι είναι ήδη έτοιμο και αν επιλέγει θεωρώ ότι θα πάμε με αξιώσεις για κάτι πολύ σπουδαίο στη Σουηδία. 

Καλό καλοκαίρι σε όλους!

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Le Parisien, alexg και Chrisde

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 493
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Κυρ Ιουλ 02, 2023 9:00 am
impressedguy έγραψε:Hey guys

Δε ξέρω πόσοι το είδατε, ο GJN δήλωσε παρών στην επιλογή του 2024 με την προϋπόθεση ότι θα ψηφίσει ο κόσμος και δεν θα είναι μια κλειστή επιλογή. 

Το κομμάτι είναι ήδη έτοιμο και αν επιλέγει θεωρώ ότι θα πάμε με αξιώσεις για κάτι πολύ σπουδαίο στη Σουηδία. 

Καλό καλοκαίρι σε όλους!

Το έχεις ακούσει το κομμάτι;
Ο GJN αρέσει σε πολλούς, μεταξύ αυτών και σε εμένα. Αλλά για να πάμε καλά πρέπει να υπάρχει και καλό τραγούδι και το περσινό του αμφιβάλλω αν θα πήγαινε ψηλά για να είμαι ειλικρινής.

Καλό καλοκαίρι παιδιά
Και καλές βουτιές

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και smart-attack

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Κυρ Ιουλ 02, 2023 12:44 pm
Το higher πάντως που έβγαλε είναι υπέροχο

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και impressedguy

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5215
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Δευ Ιουλ 03, 2023 10:29 pm
Chrisde έγραψε:Το higher πάντως που έβγαλε είναι υπέροχο


Ισχύει. Θεωρείτε πως θα πήγαινε καλά στο κοινό κάτι τέτοιο, ρε παιδιά; δεν ξέρω, έχει λίγο φοβηθεί το μάτι μου.  green
Επίσης, με ποια ομαδα θα κατέβει - αν κατέβει;


Αρέσει στον χρήστη Chrisde

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης