The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

+22
liakleo
G3N15
alexg
Le Parisien
Constantinos
eurovisionικος
Masilnto
Jimijoop
space28
PetrosIs
Chrisde
eurovisionlover
NoirJo
eurobirdo
lef
Elfo_Del_Infierno
Yiorgos Agis
impressedguy
wait, what
jovla
κωνσταντινος
smart-attack
26 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Απρ 24, 2024 5:01 pm
Αν εξαιρεσουμε την εικονα της Μαρινας στο video wall (φτανει πια καθε χρονο), ακουγεται καλο!

Αρέσει στον χρήστη Le Parisien

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Απρ 24, 2024 5:18 pm
Chrisde έγραψε:Αν εξαιρεσουμε την εικονα της Μαρινας στο video wall (φτανει πια καθε χρονο), ακουγεται καλο!

Θέλω να ελπίζω πως θα είναι κάτι ιδιαίτερο και πρωτότυπο, αν κρίνω από αυτά που είδαμε behind-the-scenes των γυρισμάτων για τα visuals. Θυμάμαι εντυπωσιακές εναλλαγές φωτισμών, πολύ urban/industrial ατμόσφαιρα και κάτι πολύ σύγχρονο. Μακάρι να μην έχουμε άκυρα κοντινά τύπου Βερνίκος, μπλιαχ λολ.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Απρ 24, 2024 5:24 pm
NoirJo έγραψε:Θέλω να ελπίζω πως θα είναι κάτι ιδιαίτερο και πρωτότυπο, αν κρίνω από αυτά που είδαμε behind-the-scenes των γυρισμάτων για τα visuals. Θυμάμαι εντυπωσιακές εναλλαγές φωτισμών, πολύ urban/industrial ατμόσφαιρα και κάτι πολύ σύγχρονο. Μακάρι να μην έχουμε άκυρα κοντινά τύπου Βερνίκος, μπλιαχ λολ.



__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, Le Parisien και Chrisde

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Απρ 24, 2024 5:31 pm
smart-attack έγραψε:
NoirJo έγραψε:Θέλω να ελπίζω πως θα είναι κάτι ιδιαίτερο και πρωτότυπο, αν κρίνω από αυτά που είδαμε behind-the-scenes των γυρισμάτων για τα visuals. Θυμάμαι εντυπωσιακές εναλλαγές φωτισμών, πολύ urban/industrial ατμόσφαιρα και κάτι πολύ σύγχρονο. Μακάρι να μην έχουμε άκυρα κοντινά τύπου Βερνίκος, μπλιαχ λολ.


Αυτό εννοούσα! Θα εμπιστευτώ NMR, φαίνεται πολύ εντυπωσιακό. Μακάρι να βγει ωραίο το τελικό αποτέλεσμα. Πάμε!Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 2653846087

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack και Le Parisien

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Απρ 24, 2024 5:40 pm
NoirJo έγραψε:
Αυτό εννοούσα! Θα εμπιστευτώ NMR, φαίνεται πολύ εντυπωσιακό. Μακάρι να βγει ωραίο το τελικό αποτέλεσμα. Πάμε!Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 2653846087

Put your hands up!


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Απρ 24, 2024 6:00 pm
Τα νύχια μου έχουν μείνει μισά από το φάγωμα.  @space28


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, space28, smart-attack και Chrisde

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Απρ 24, 2024 6:10 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:Τα νύχια μου έχουν μείνει μισά από το φάγωμα.  @space28

Ασε να μη θυμηθεις
Τις ωρες που
Κοντευες να τρελαθεις

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, space28, smart-attack, Le Parisien και Constantinos

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Απρ 24, 2024 7:19 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:Τα νύχια μου έχουν μείνει μισά από το φάγωμα.  @space28

Ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι πλέον δεν έχεις νύχια. Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 1f60b 

Λίγες μέρες έμειναν παιδιά.
Για να δούμε.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo και smart-attack

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Πεμ Απρ 25, 2024 7:57 pm


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, Le Parisien, alexg, Constantinos και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Απρ 26, 2024 6:21 pm


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και NoirJo

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Απρ 26, 2024 7:18 pm
Γλυκούλα μου. Και χθες στενοχωρήθηκα που την είδα να θυμάται τον μπαμπά της και να κλαίει. Πάντως δείχνει ομορφότερη από ποτέ. Έχει γίνει και πολύ φιτ πλέον, προφανώς και λόγω της απαιτητικής σκηνικής παρουσίασης. Ήρθε και 8η στο eurojury. Not bad.
Άντε, καλή - καλή της επιτυχία !!!! ♥🎲


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, smart-attack, Le Parisien, alexg και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Απρ 26, 2024 7:23 pm


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, liakleo, Elfo_Del_Infierno, NoirJo, space28, Le Parisien και Chrisde

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Απρ 26, 2024 8:14 pm
Πάρα πολύ καλή η 8η θέση στο Eurojury, ειδικά αν ληφθεί υπ'όψιν ότι το 95% των παραδοσιακών μας συμμάχων δεν μας ψήφισε (Γεωργία, Αρμενία, Αλβανία και δε συμμαζεύεται) και πήραμε υψηλές βαθμολογίες από κάτι Πορτογαλίες, Ισλανδίες κλπ. lol. 

Δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία βέβαια στο Eurojury, συχνά υπάρχουν μεγάλες αποκλίσεις, αλλά σίγουρα δείχνουν τις τάσεις και αυτό είναι σημαντικό. Θυμάμαι το Embers του Ηνωμένου Βασιλείου να φιγουράρει στο τοπ 10 και είδαμε πόσο καλά πήγε αυτό στον τελικό. Κάτι αντίστοιχο θα έλεγα και για τη Γερμανία φέτος που βγήκε 5η (αν είναι δυνατόν), ενώ θεωρώ πως και το Ισραήλ και το Βέλγιο είναι "εύκολοι" αντίπαλοι για την Μαρίνα. Από την άλλη, βλέπουμε πως η τριάδα των επιτροπών φαίνεται να κλειδώνει μεταξύ Ιταλίας, Ελβετίας και Γαλλίας, αν και ποτέ δεν έχει ταυτιστεί το τοπ 3 του Eurojury με αυτό των επιτροπών στον τελικό. 

Μεγάλο ενδιαφέρον έχει η 15η θέση της Ουκρανίας, όπως και η 14η της Σουηδίας. Τις περίμενα πολύ πιο ψηλά. Από την άλλη, έκπληξη η 11η θέση της Δανίας - την οποία θεωρώ dark horse για δεκάδα επιτροπών, αν περάσει τελικό - και η 12η της Σερβίας (η οποία επίσης θα μπορούσε να χωθεί δεκάδα, έστω οριακά).

Αυτό που κρατάω είναι πως μία θέση στην δεκάδα των επιτροπών είναι απολύτως εφικτή μετά τα αποψινά αποτελέσματα. Αν όντως παρουσιάσουμε κάτι πολύ πολύ καλό, όπως λέει και ο TVtips, μπορεί να αρέσουμε ακόμη περισσότερο, οπότε και η πεντάδα δεν αποτελεί σενάριο επιστημονικής φαντασίας. Είναι επίσης καλό σημάδι, δεδομένου ότι θα μπορούσε κάλλιστα κάποιος να μας βάλει στο ίδιο τσουβάλι με άλλες "ριψοκίνδυνες"/εναλλακτικές συμμετοχές, όπως Σλοβενία και Ιρλανδία, αλλά, σε αντίθεση με αυτές, εμείς τα πήγαμε καλά στις επιτροπές. Για να δούμε λοιπόν.

Με τάραξε πολύ χθες το κλάμα της Μαρίνας και όλοι όσοι έχουμε βιώσει απώλειες οικείων μας μπορούμε να την καταλάβουμε. Είναι γλυκύτατο παιδί, έχει κάνει τεράστια καλλιτεχνική προσπάθεια όλα αυτά τα χρόνια, της αξίζει ό,τι καλύτερο!

Υ.Γ. Αν κατάλαβα καλά, δεν της άρεσε σχεδόν καθόλου το stand-in rehearsal που είδε, λολ. Είπε βέβαια πως δεν είχαν δώσει feedback στην τραγουδίστρια και στους χορευτές των Σουηδών, οπότε υποθέτω πως μάλλον το κινησιολογικό/χορευτικό και η χημεία κλπ. ήταν αυτά που την ξενέρωσαν. Ελπίζω να τους βγει το μονοπλάνο, τα γραφικά να είναι τόσο σύγχρονα και κουλ όσο περιμένουμε να είναι (και όχι αμήχανα κεφάλια Μαρίνας βλ. Βερνίκο παρακαλώ), να σκίσουν τη χορογραφία και να βγάλουν ένα άκρως επαγγελματικό αποτέλεσμα, όπως αναμένουμε δεδομένων και των υψηλών δυνατοτήτων και επιπέδου τους. Είμαι αισιόδοξος φέτος, πραγματικά.

Αρέσει στους χρήστες liakleo, Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack, Le Parisien, alexg, eurovisionικος και Chrisde

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Απρ 26, 2024 10:07 pm
Λίγο πριν την έναρξη των προβών πλέον, θα αφήσω ακόμη ένα κάπως άκυρο σχόλιο για τη φετινή συμμετοχή.

Είμαι τόσο χαρούμενος και περήφανος για τη Μαρίνα και πλέον κάθε μέρα και κάθε νέα συνέντευξη της το επιβεβαιώνει ακόμα περισσότερο. Πρώτη φορά νιώθω τόσο κοντά με εκπρόσωπο μας, γιατί απλώς λέει και εκφράζει αυτά που νιώθουμε αρκετοί, χωρίς σταριλίκια και δημόσιες σχέσεις. Ειδικότερα, ξεχωρίζω δύο σημεία από όσα έχω ακούσει. Το πρώτο σχετικά με τη γενιά της κρίσης που προσπαθεί να ξεπεράσει τον εαυτό της και να συνεχίσει να παλεύει για τη χώρα, ενώ έχει πολλάκις απογοητευτεί από αυτή. Αλλά, και όσο δήλωσε χθες όπου μεταξύ άλλων μίλησε για τους φόβους που είχε και πως σε αυτό το μουσικό της ταξίδι τους ξεπέρασε. Η φράση "φοβόμουν μην με κράξουν και τώρα που με έκραξαν δεν έχω τι να φοβηθώ" προσωπικά μου δίνει πολύ θάρρος και ελπίζω να σταθεί έμπνευση και για άλλους. 

Όσο για την τοξικότητα κ τις αποκαλύψεις που δεν ήθελα που έχει δεχθεί από Πουλοπουλάκι(α) που κρύβονται πίσω από την πρόφαση τα λέμε με αγάπη, τα έχει χειριστεί και αυτά άψογα. Προσπάθησαν να της αποδώσουν λόγια που δεν είπε και ακόμα και εκεί το γύρισε υπέρ της.

Για μένα, λοιπόν, η Μαρίνα ήταν φως όλον αυτόν τον καιρό και ελπίζω τις επόμενες μέρες να γίνει και φάρος για την Ευρώπη. Αυτά και πολλές αγκαλιές και θετικές σκέψεις για μια τόσο γλυκιά και φωτεινή παρουσία.

Αρέσει στους Masilnto, liakleo, Elfo_Del_Infierno, NoirJo, jovla, space28, smart-attack και

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Απρ 26, 2024 10:29 pm
eurovisionικος έγραψε:Λίγο πριν την έναρξη των προβών πλέον, θα αφήσω ακόμη ένα κάπως άκυρο σχόλιο για τη φετινή συμμετοχή.

....
Για μένα, λοιπόν, η Μαρίνα ήταν φως όλον αυτόν τον καιρό και ελπίζω τις επόμενες μέρες να γίνει και φάρος για την Ευρώπη. Αυτά και πολλές αγκαλιές και θετικές σκέψεις για μια τόσο γλυκιά και φωτεινή παρουσία.

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Dotterwinmelodifestivalen2020


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, Elfo_Del_Infierno, NoirJo, Le Parisien, alexg, Constantinos και eurovisionικος

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Απρ 26, 2024 10:39 pm
Πέρα απο την πλάκα, η Μαρίνα ήταν και είναι κυριολεκτικά το φως και η ελπίδα χαράς για τους φανς και οχι μόνο.
Ανεξαρτήτως αποτελέσματος, είναι ήδη ξεκάθαρο πως φέτος οι κερδισμένοι του διαγωνισμού είναι η Μαρίνα, οι φανς της Μαρίνας, οι Έλληνες φανς του διαγωνισμού, η Μίνος και η ΕΡΤ.

Σκέφτομαι απο τώρα οτι σε δυο εβδομάδες θα έχει τελειώσει όλο αυτό και με πιάνει το after-eurovision depression...
Γίνεται να μας εκπροσωπεί κάθε χρόνο η Μαρίνα;;;

Υ.Γ. Η Μαρίνα έχει ήδη κερδίσει τον διαγωνισμό και ας μην βγει πρώτη...


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Giphy

Αρέσει στους Elfo_Del_Infierno, NoirJo, jovla, space28, Le Parisien, alexg, Constantinos και

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Σαβ Απρ 27, 2024 9:29 am
Λέτε ανάμεσα στις τρέλες που έλεγε η Μαρίνα πως σχεδιάζουν να κάνουν στο Μαλμε να κουβαλήσουν και αυτό το σετ green screen που είχαν στα pre parties που χόρευαν στο μόνιτορ με την Μαρίνα; Νομίζω θα βοηθούσε αρκετά στο να πάρει hype η χορογραφία στο TikTok από το press. Γενικά κάπως από τότε που έχει πει αυτό για τις «τρέλες» μου έχει καρφωθεί πως θα κάνουν ωραια και αρκετά πραγματάκια όσο θα είναι στο Μαλμε.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και smart-attack

Constantinos
Constantinos
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορБлін

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Σαβ Απρ 27, 2024 10:41 am
Στη συνέντευξη της είπε ότι δεν της άρεσε αυτό που είδε από τις stand-in πρόβες. Επομένως, περιμένουμε πολλές αλλαγές και οδηγίες ανάμεσα στις πρώτες πρόβες. Αυτό είναι το μόνο που με ανησυχεί στις πρώτες πρόβες για τη δημιουγία κάποιου hype. Κατά τα άλλα, στη συνέντευξη της διαπιστώσαμε πως η ίδια γνωρίζει απόλυτα τι θέλει να δείξει στη σκηνή και θέλει να το παρουσιάσει στη πιο άρτια μορφή του. 

ΥΓ Στο μαγαζί μου που έβαλα το τραγούδι χαιρόμουν με τις ηλικιωμένες που όλες το έκραζαν και εγώ τους έλεγα με στιλ εμένα μου άρεσε Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Emena-mou-arese-%CE%B5%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%B1

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Σαβ Απρ 27, 2024 4:46 pm
Η ανιψιά μου ετών επτά που τη φιλοξενώ με τους γονείς της από χθες το λατρεύει και κάνει και τη χορογραφία. Θετικό το να αρέσει στα μικρά παιδάκια, τουλάχιστον για το τελεβοουτινγκ.


Αρέσει στους χρήστες smart-attack, Le Parisien και Constantinos

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Κυρ Απρ 28, 2024 2:34 pm
Ενδιαφέροντα στοιχεία από τις τελευταίες δηλώσεις: Ρούχο με ροχ-μωβ χρώμα και μπότες, φωτισμοί και χρώματα που δεν θα είναι λευκά και μπλε και τέλος ένα μαντήλι δώρο για τους δημοσιογράφους (ίσως αυτό που θα έχει και στη σκηνή -έξυπνο αν είναι όντως αυτό-).

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, jovla, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Κυρ Απρ 28, 2024 2:35 pm
K έγραψε:
Υπήρχε μία απαλή μπαλάντα σαν το Pali, ενώ είχαμε λάβει και πιο σκληρούς ήχους, αλλά και folk και urban στοιχεία. Όσοι είχαν ακούσει τη μπαλάντα είπαν “εδώ είμαστε”.
Προβληματιζόμουν και αναρωτιόμουν: “Θα πάμε σε μία βραδιά που θα έχει τόσα ρυθμικά κομμάτια, θα υπάρχει φασαρία. Μήπως τελικά να εμφανιστώ με κάτι “μαλακό”;”. Και μετά σκέφτηκα: “Θα έχεις μόνο τρία λεπτά. Τι αποτύπωμα θες να αφήσεις;”. Δεν είναι όπως στη συναυλία που προλαβαίνεις να ξεδιπλώσεις την ιστορία σου....

Αυτό που μου ζητήθηκε ήταν το να πάω σε ένα οπτικοακουστικό σόου, το οποίο θα δει ο κόσμος από την τηλεόραση και όχι με γυμνό μάτι. -γι’ αυτό άλλωστε κάνουμε το μονοπλάνο, γι’ αυτό το act μας είναι βασισμένο στην κάμερα. Έχουμε τρία λεπτά να χτίσουμε κόσμους. Έχουμε χιούμορ, θηλυκότητα, κουβαλάμε μπόλικο θράσος και τσαμπουκά. Είμαστε ήδη συντονισμένοι σε αυτό το attitude....

Δεν ξέρω τι θα συμβεί. Αλήθεια. Προφανώς και δεν θέλω να τελειώσει άσχημα. Θέλω να τα πάμε καλά, βλέποντας ειδικά πόση χαρά θα θα δώσει σε όλους αυτούς τους ανθρώπους που έχουν εκφραστεί θετικά και το τραγούδι. Θα προσπαθήσω να δώσω ό,τι μπορώ. Το αποτέλεσμα δε νομίζω ότι περνάει από το χέρι μου, αλλά αυτό που μπορώ να ελέγξω είναι το ότι θα ανεβούμε πάνω στη σκηνή, θα “τα σπάσουμε” κι αυτό που θα δείτε θα είναι “τοπ”...

Ας κλείσουμε με ένα δίλημμα: Τι από τα δύο προτιμάς: Πλασάρισμα στην πεντάδα ή να σιγοτραγουδούν το Ζάρι για άλλα 20 χρόνια;
Και γιατί η το ένα ή το άλλο; Τι με πέρασες; Νομίζεις ότι είμαι ολιγαρκής;
https://eurovisionfun.com/2024/04/%ce%b5%ce%bb%ce%bb%ce%ac%ce%b4%ce%b1-%ce%b7-%ce%b5%cf%86-%cf%8c%ce%bb%ce%b7%cf%82-%cf%84%ce%b7%cf%82-%cf%8d%ce%bb%ce%b7%cf%82-%cf%83%cf%85%ce%bd%ce%ad%ce%bd%cf%84%ce%b5%cf%85%ce%be%ce%b7-%cf%84/

MA-RI-NA
Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Marina-satti-eurovision-2024


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, space28, Le Parisien, eurovisionικος και Chrisde

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Κυρ Απρ 28, 2024 3:35 pm
Επίσης χθες στο tiktok ένας λογαριασμός (satti.vibes) τον οποίο μάλλον έχει ή τροφοδοτεί κάποιο μέλος της ομάδας, ανέβασε ένα απόσπασμα από τις πρόβες από το δεύτερο σημείο που λέει "πέφτω και κυλιέμαι σαν ζάρι" και φαινόταν σαν κάποιος χορευτής να πέφτει κάτω.

Καταλαβαίνετε πως δεν είναι μόνο ο Ελφο που τρώει τα νύχια του μέχρι τις πρόβες μας.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, jovla, smart-attack και Le Parisien

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Κυρ Απρ 28, 2024 3:47 pm
eurovisionικος έγραψε:Επίσης χθες στο tiktok ένας λογαριασμός (satti.vibes) τον οποίο μάλλον έχει ή τροφοδοτεί κάποιο μέλος της ομάδας, ανέβασε ένα απόσπασμα από τις πρόβες από το δεύτερο σημείο που λέει "πέφτω και κυλιέμαι σαν ζάρι" και φαινόταν σαν κάποιος χορευτής να πέφτει κάτω.

Καταλαβαίνετε πως δεν είναι μόνο ο Ελφο που τρώει τα νύχια του μέχρι τις πρόβες μας.



Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 1262296416

Για να δούμε τι θα δούμε. Η Μαρίνα διευκρίνισε σήμερα πως αυτά που δεν της άρεσαν στη stand-in ήταν βασικά δύο πράγματα: α) δεν υπήρχαν τα φώτα και β) οι χορευτές και η τραγουδίστρια δεν ήταν κατάλληλα προετοιμασμένοι για τη χορογραφία, το στήσιμο κλπ. σε σχέση με την ομάδα της Μαρίνας που προετοιμάζεται μήνες. Το ροζ-μωβ χρώμα στo φόρεμα με εξέπληξε, περίμενα κάτι πολύ γήινο στα χρώματα της άμμου, καφέ, μεταλλικό, χάλκινο, λαδί κλπ. μάλλον επηρεασμένος από τα ρούχα στα visuals των NMR.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Le Parisien και eurovisionικος

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Δευ Απρ 29, 2024 12:17 am
Μεγάλη μέρα η αυριανή. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μείνουν ικανοποιημένοι η Μαρίνα και η ομάδα της. Μπορεί να μην δούμε ούτε ένα πλάνο αύριο - ειδικά αν ληφθεί υπ'όψιν πόσο σημαντικό θα είναι το camerawork για τη δική μας σκηνική εμφάνιση -, αλλά το ότι επιτέλους θα πάρουμε μία γεύση από τη χορογραφία, τα ρούχα κ.λπ. με εξιτάρει και με αγχώνει ταυτόχρονα, lol.

Καλή επιτυχία!

Αρέσει στους χρήστες smart-attack, Le Parisien, alexg και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Δευ Απρ 29, 2024 1:23 am
Πόνος μη μας έρθει μακάρι...

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 81171735


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 15 Giphy

Αρέσει στους χρήστες NoirJo, space28, Le Parisien και Chrisde

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης