The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5!

Κυρ Μαρ 20, 2011 5:44 am
ειναι αστειο αυτο που γινεται και μονο ετσι το μεταφραζω
τι ζορι τραβατε! αυτα πιστευω να μην τα πω? bounce
αααα green

ηταν αγαπημενες συμμετοχες.. εχει διαφορα! αρεσουν δεν αρεσουν σκοτιστηκα!
και η ισπανια μαρεσε περσι, τι σημασια εχει αν πατωσε?
αν δεν κανω λαθος ημουν ο μονος που μιλαγε για τον ντανιελ, πριν το τελικο τους...

σ.σ. χαιρομαι παντως διοτι βλεπω με παρακολουθειτε με μεγαλη προσοχη... Cool



avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5!

Κυρ Μαρ 20, 2011 2:30 pm
giorgos έγραψε:σ.σ. χαιρομαι παντως διοτι βλεπω με παρακολουθειτε με μεγαλη προσοχη... Cool


Πάντα!!! Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5! - Σελίδα 3 Kaos-not-tagged-smiley-4745

Χαίρομαι πολύ που άρχισες να γράφεις πιο συχνά στο φόρουμ!!! Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5! - Σελίδα 3 Kaos-not-tagged-smiley-4716
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5!

Κυρ Μαρ 20, 2011 2:50 pm
giorgos έγραψε:
αμαν πια ποσο θα μου το χτυπατε αυτο... εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα drunken
τι έγινε???
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5!

Παρ Απρ 15, 2011 9:27 am
Οι big5 εν συντομία
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 904
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5!

Παρ Απρ 15, 2011 10:04 am
Τουλάχιστον μία απο τις τοπ 5 θα είναι στο τοπ 3 του τελικού. Λογικά η Αγγλία με δεύτερη επιλαχούσα την Γαλλία.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5!

Παρ Απρ 15, 2011 12:40 pm
Εγω θέλω να πάει καλά η Ισπανία φέτος ρε γαμώτο αλλά πάλι θα πατώσει μου φαίνεται! Laughing What a Face
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 904
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5!

Παρ Απρ 15, 2011 2:12 pm
Και εμένα μ' αρέσει της Ισπανίας φέτος! Εδώ όμως πάτωσε ο Τσίκης και ο περσινός ο ξανθούλης που το τραγούδι του είχε κίντερ έκπληξη, φέτος θα κάνει κατι νομίζεις??
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5!

Παρ Απρ 15, 2011 4:50 pm
liakleo έγραψε:Και εμένα μ' αρέσει της Ισπανίας φέτος! Εδώ όμως πάτωσε ο Τσίκης και ο περσινός ο ξανθούλης που το τραγούδι του είχε κίντερ έκπληξη, φέτος θα κάνει κατι νομίζεις??

Ο Τσίκης πήγε πολύ καλά, καλύτερα από την Soraya και τις προηγούμενες συμμετοχές της Ισπανίας των τελευταίων ετών! Ο περσινός πήγε πολύ καλά στο televoting αλλά χάλια στις επιτροπές Mad μα καλά τι σ^%&%α κάνουν οι επιτροπές?? δεν είπαμε ότι επέστρεψαν για να ψηφίζουν τις Big 4? Laughing
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψηφίστε το δικό σας top5 για τις big5!

Παρ Απρ 29, 2011 5:46 pm
Πώς σχολίασε και βαθμολόγησε η Ευρυδίκη τις big5?

01. Γαλλία
Θυμίζει ύμνο χωράς!! Γενικά μου αρέσουν τα κλασσικά κομμάτια. Δεν μου αρέσει ιδιαίτερα η μελωδία αλλά ο ίδιος έχει ζεστή φωνή.
Βαθμός: 9/10

02. Ιταλία
Επιτέλους επιστρέφει η Ιταλία έπειτα από τόσα χρόνια. Θα μπορούσε να στείλει κάποιο πιο σύγχρονο κομμάτι καθώς η μουσική σκηνή της χώρας έχει πολλές δυνατότητες. Ωστόσο επιλέγει κάτι που μας ταξιδεύει πίσω στο χρόνο. Μου αρέσει! Το ακούω ευχάριστά.
Βαθμός: 9/10

03. Ηνωμένο Βασίλειο
Αν ήταν με κάποια άλλη χώρα θα έλεγα ότι είναι ένα καλό κομμάτι όμως από την Αγγλία έχω περισσότερες απαιτήσεις όπως είπα και για την Ιρλανδία. Εντάξει είναι καλό κομμάτι!
Βαθμός: 7/10

04. Γερμανία
Το θεωρώ πολύ καλό κομμάτι. Έχει άποψη και χαρακτήρα αλλά σίγουρα δεν απευθύνεται στο κοινό της Eurovision! Προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ! Ανυπομονώ να δω πως θα το παρουσιάσει επί σκηνής!
Βαθμός: 9/10

05. Ισπανία
Δεν το λες έκτρωμα αλλά δεν είναι αυτό που περιμένεις από Ισπανία. Σε παραπέμπει σε καλοκαίρι και διακοπές αλλά δεν μου αρέσει ιδιαίτερα. Το βρίσκω κάπως ξενέρωτο!!
Βαθμός: 5/10
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης