The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 3:11 pm
Να γράψω κι εγώ τα σχόλια μου!!!

ΠΟΛΩΝΙΑ
Απο τις χειρότερες εμφανίσεις του ημιτελικού!!! Ούτε φωνή, ούτε τραγούδι, ούτε τίποτα!!! Ευτυχώς αυτή δεν έβαλε την πάνα όπως στις πρώτες πρόβες!!!

ΝΟΡΒΗΓΙΑ
Μου άρεσε περισσότερο απο τις πρόβες!!! Δεν κατάλαβα γιατί μετά τα πρώτα τραγούδια, πήραν συνέντευξη ειδικά και μόνο απο αυτή στο γκριν ρούμ!!! Δεν ξέρω αν το έδειξαν και στην τηλεόραση ή μόνο στο eurovision.tv!!!

ΑΛΒΑΝΙΑ
Καλό τραγούδι και καλή φωνή αλλά αυτή έδειχνε πολύ άγρια και πολύ μεγαλύτερη!!! Θα προτιμούσα 1000 φορές να περάσει η Αλβανία παρά το κακό αντίγραφο τραγουδιού της Ντίσνεϋ (της Λιθουανίας εννοώ...)!!!

ΑΡΜΕΝΙΑ
Για μένα ήταν το χειρότερο απο όλα τα τραγούδια του ημιτελικού, ακόμη και απο της Πορτογαλίας!!! Αυτή άφωνη, το τραγούδι σκουπίδι και η χορογραφία γελοία!!! Με τίποτα όμως δεν περίμενα να μην περάσει, γιατί είναι η Αρμενία!!!

ΤΟΥΡΚΙΑ
Μου φάνηκε χειρότερο απο ότι στις πρόβες!!! Αυτός κάποια στιγμή λαχάνιασε κιόλας!!! Το πουλί το σχολιάσαμε αρκετά τις προηγούμενες μέρες οπότε δε θα πω τίποτα άλλο!!! Δεν περίμενα να αποκλειστεί, γιατί είναι η Τουρκία!!! Τα αποτελέσματα αυτού του ημιτελικού νομίζω ότι είναι τα πιο αξιοκρατικά απο κάθε άλλο αποτέλεσμα στην γιουροβίζιον τα τελευταία χρόνια!!!

ΣΕΡΒΙΑ
Τίποτα το ιδιαίτερο!!! Δε μου αρέσει αλλά δε με ενοχλεί (εκτός απο το φόντο)!!! Ουδέτερο!!!

ΡΩΣΙΑ
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αρέσει σε τόσους!!! Εκτός γιουροβίζιον ούτε που θα καθόμουν να το ακούσω!!! Είναι τόσο συνηθισμένο το τραγούδι και η χορογραφία χωρίς καμιά πρωτοτυπία!!!

ΕΛΒΕΤΙΑ
Απο τα αγαπημένα μου, όχι μόνο στον πρώτο ημιτελικό αλλά γενικά!!! Πολύ καλή εμφάνιση!!! Απο τις λίγες φορές που χάρηκα τόσο πολύ για μια άλλη χώρα!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ
Μου άρεσε αρκετά!!! Ωστόσο εξακολουθώ να πιστεύω ότι η τραγουδίστρια δεν ταιριάζει στο ύφος του τραγουδιού (η αλβανίδα θα ταίριαζε περισσότερο)!!! Εντωμεταξύ δεν ξέρω αν το προσέξατε, ααυτή είναι της σχολής Αργυράκη!!! green Εκείνος με το βαμμένο μάτι που βγάζει τις κραυγές, τι πλακουτσωτή μύτη είναι αυτή που έχει!!! Shocked

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
Δεν το άντεχα καθόλου αυτό το τραγούδι αλλά εχθές το βρήκα συμπαθητικούλη!!! Αυτός τι πήρε και ήταν έτσι απαθής ακόμη και όταν ανακοίνωσαν ότι πέρασε στον ημιτελικό!!! Ούτε ο βούδας τέτοια απάθεια!!! Παγοκολόνα!!!

ΜΑΛΤΑ
Πόση τσαχπινιά, πόση χάρη!!! green Τραγική η εμφάνιση των κυριών στα φωνητικά με τις γυαλούρες, τις περούκες και τα μαύρα αδιάβροχα!!!

ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
Το τραγούδι δε μου άρεσε απο την αρχή!!! Αυτή νόμιζα ότι είχε καλή φωνή αλλά τελικά νόμιζα λάθος!!! Neutral Επίσης είχε το χειρότερο χτένισμα της βραδιάς και όπως η αλβανίδα, έμοιαζε πολύ μεγαλύτερη απο ότι είναι!!! Θα ήθελα να περάσει το Σαν Μαρίνο μόνο και μόνο γιατί συμπαθώ πολύ το μέρος αλλά αντικειμενικά δεν άξιζε!!!

ΚΡΟΑΤΙΑ
Μετά την Αρμενία, η πιο γελοία σκηνική παρουσία!!! Το τραγούδι είναι παλιομοδίτικο, απο φωνή το ιδιαίτερο και απο εμφάνιση...ο Βεληγκέκας τραβεστί!!! Στα σποτάκια που έδειξαν μετά το τέλος των εμφανίσεων, έδειχναν το σημείο που έκανε φάλτσο!!! Ούτε επίτηδες να το έκαναν!!! Laughing Αλλά μάλλον αυτό κανονίζεται απο πριν!!!

ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Άλλο αγαπημένο μου, μαζί με Ελλάδα, Ελβετία και Αζερμπαϊτζάν!!! Χάρηκα που πέρασε αν και δεν το πολύ περίμενα γιατί πίστευα ότι θα περάσουν Αρμενία και Τουρκία!!! Πολύ γλυκό τραγούδι!!!

ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Το τραγούδι μου είχε αρέσει απο την αρχή αν και ξεπερασμένο ως στυλ!!! Αυτή όμως δεν έχει τίποτα, κανένα χάρισμα....μέτρια φωνή, αλογομούρα, ξυλάγγουρο και απο κίνηση μηδέν!!! Γιατί δεν τα παρατάει;;; Ωστόσο ήταν λίγο καλύτερη φωνητικά απο ότι την άκουσα στις πρόβες!!!

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
Υποσχέθηκα να μην πω κακό λόγο γιατί το τραγούδι είναι εμπνευσμένο απο ένα ιδιαίτερο θέμα!!! Razz

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
Δεν το αντέχω.....δηλαδή.....ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ!!! Γλυκανάλατη μπαλαντούλα, απο μια γλυκανάλατη φατσάρα που βάζω στοίχημα ότι κοιμάται με τα σιντί της Μπάρμπαρα στο προσκεφάλι της!!! Και απο εμφάνιση....σαν στάμνα με πόδια και λευκό φόρεμα!!! Αίσχος!!!

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ
Μου άρεσε!!! Βέβαια φωνητικά δεν ήταν τόσο καλό!!! Το τραγούδι όμως μου αρέσει, όπως και το στήσιμο στην σκηνή και η σκηνοθεσία!!! Πολύ όμορφο το σημείο με τη βροχή απο φωτιά που έπεφτε απο την οροφή!!!

ΕΛΛΑΔΑ
Τα έγραψα στο θέμα της Ελλάδας!!! Cool


ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΣ
Κανέναν πιο άσχημο παρουσιαστή δεν είχαν να βάλουν;;; Και πως τον έντυσαν έτσι;;; Κοστούμι, γαλάζιο πουκάμισο και απο κάτω λευκό φανελάκι!!! Κάγκουρας!!! Η χρυσή αλυσίδα του έλειπε!!! Αλλά απο τους γερμανους τι να περιμένεις;;; Παρ΄όλα αυτά είναι συμπαθητικούληδες και άνετοι αν και το γερμανικό χιούμορ το βρίσκω γενικά χοντροκομμένο και οι συγκεκριμένοι, σε πολλά σημεία, το παρακάνουν!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Mastiha στις Τετ Μάης 11, 2011 3:17 pm, 1 φορά
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 3:17 pm
Mastiha έγραψε:
Τα αποτελέσματα αυτού του ημιτελικού νομίζω ότι είναι τα πιο αξιοκρατικά απο κάθε άλλο αποτέλεσμα στην γιουροβίζιον τα τελευταία χρόνια!!!
Noμίζω ότι σε αυτό συμφωνούν σήμερα σχεδόν όλοι!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 3:19 pm
Καλησπέρα!!!

Ανέβασα την εμφάνισή μας στον ημιτελικό και την ανακοίνωση της πρόκρισης σε υψηλή ευκρίνεια.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την aprild20 στις Τετ Μάης 11, 2011 3:35 pm, 1 φορά
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 3:28 pm
Masilnto έγραψε:
Mastiha έγραψε:
Τα αποτελέσματα αυτού του ημιτελικού νομίζω ότι είναι τα πιο αξιοκρατικά απο κάθε άλλο αποτέλεσμα στην γιουροβίζιον τα τελευταία χρόνια!!!
Noμίζω ότι σε αυτό συμφωνούν σήμερα σχεδόν όλοι!

ΜΑΚΡΑΝ ο δικαιότερος από πλευράς αποτελεσμάτων ημιτελικός ΕΒΕΡ!!!! Very Happy Cool sunny
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 3:33 pm
Τηλεθέαση:

1.668.000 τηλεθεατές - 33%


http://www.agb.gr/gr/data/default.htm
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 3:34 pm
aprild20 έγραψε:Καλησπέρα!!!

Ανέβασα την εμφάνισή μας στον ημιτελικό και την ανακοίνωση της πρόκρισης σε υψηλή ευκρίνεια.

https://www.youtube.com/watch?v=054-W-hgLwE
Kαλως ήλθες!
Ευχαριστούμε πολύ!!
Συγκινήθηκα τώρα που το ξαναβλεπω Embarassed
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 3:37 pm
@aprild20 ευχαριστούμε πολύ και καλωσήρθες!!! cheers
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 3:39 pm
aprild20 έγραψε:Καλησπέρα!!!

Ανέβασα την εμφάνισή μας στον ημιτελικό και την ανακοίνωση της πρόκρισης σε υψηλή ευκρίνεια.

https://www.youtube.com/watch?v=054-W-hgLwE

Καλωσήρθες και ευχαριστούμε για το βίντεο!!! Very Happy

Να πω οτι ΛΑΤΡΕΥΩ τη στιγμή της πρόκρισης που ο Λούκας λέει ΕΛΛΑΔΑΡΑ!!! green Cool
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 3:39 pm
Κάποιον μου θυμίζεις εσύ στην Eurovision...

Laughing

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Omoiotites-614x378

http://www.zappit.gr/default.php?pname=Article&cat_id=8&art_id=5077


Χρουσαλά-Anna + Raab-Σκαρμούτσος μοιάζουν πάρα πολύ!!! Razz
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 3:41 pm
lol!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 3:46 pm
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα!!!

Αξιζε να ανέβει η χθεσινή εμφάνιση και σε πολύ καλή ποιότητα. Τα παιδιά ήταν καταπληκτικά!!!

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 904
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 3:54 pm
Λοιπόν, να μου το θυμηθείτε. Η Ισλανδία θα είναι 10άδα χαλαρά.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 3:55 pm
EvNickGR έγραψε:**Κώστα και γ@μω τις υπογραφές! χαχαχαχαχα ''Good Luck Eric!!!
Good Luck Sweden!!!''

Laughing Σκέφτομαι να την βελτιώσω και περεταίρω! Είναι ειδική μεταχείρηση ειδικά για τον ημιτελικό στο λατρεμένο μου #43 φέτος!!O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Smiley-devil02

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 3:58 pm
aprild20 έγραψε:Παιδιά ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα!!!

Αξιζε να ανέβει η χθεσινή εμφάνιση και σε πολύ καλή ποιότητα. Τα παιδιά ήταν καταπληκτικά!!!

welcome!! :rendeer:

τέλειο το HD!
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 904
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 4:05 pm
Εγω πιστεύω ότι θα είναι λόγω και του τραγικού γεγονότος της απώλειας του τραγουδιστή τους αλλά και του ότι οι αντροπαρέες στην γιουροβίζιον έχουν φτάσει μέχρι και πρωτιά.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 4:06 pm
liakleo έγραψε:Εγω πιστεύω ότι θα είναι λόγω και του τραγικού γεγονότος της απώλειας του τραγουδιστή τους αλλά και του ότι οι αντροπαρέες στην γιουροβίζιον έχουν φτάσει μέχρι και πρωτιά.

Εγώ πιστεύω αντίθετα οτι οι Ισλανδοί πάνε καρφωτοί για bottom5! scratch
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 5:45 pm
http://www.oikotimes.com/eurovision/?p=6870

affraid χαμός με τον σχολιασμό της Μάλτας!!!! Evil or Very Mad

η βλαμένη σχολιάστρια καθοδηγούσε τους τηλεθεατές ως προς τις χώρες που θα ψηφίσουν!!! έκανε αρνητικά σχόλια για την Ουγγαρία, Ισλανδία και ίσως και για άλλες (ένας μαλτέζος εγραψε σε φορουμ πως η συγκεκριμένη σχολιαστρια είπε ότι Λούκας δεν χαμογελουσε καθολου Rolling Eyes )

επισης εκανε θετικα σχολια για συγκεκριμενες χωρες που (υποτίθεται οτι) είναι φιλικές προς την Μάλτα Evil or Very Mad

Σερβία, Αζερμπαιτζάν (LOL?), Λιθουανία, Σαν Μαρίνο...

αυτή σίγουρα πληρώθηκε για αυτές τις μλκς... όπως πληρώθηκε η επιτροπή της Μάλτας για να ψηφίσει με 12 την Σαβούρα.

What a Face η EBU τι λέει για όλα αυτά??? affraid πρέπει να τιμωρηθεί η Μάλτα...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 5:59 pm
Mr. Curiosity έγραψε: (ένας μαλτέζος εγραψε σε φορουμ πως η συγκεκριμένη σχολιαστρια είπε ότι Λούκας δεν χαμογελουσε καθολου Rolling Eyes )


Προφανώς δεν μπήκε στον κόπο να διαβάσει ούτε την περίληψη των στίχων του τραγουδιού!!! Αυτό γιατί είμαι καλοπροαίρετη και δε θέλω να πιστέψω ότι απλά έψαχνε «πάτημα» για να πεί κάτι αρνητικό!!! afro
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ! - Σελίδα 2 Empty Απ: O A ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ!

Τετ Μάης 11, 2011 10:04 pm


Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης