The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 3 Empty Απ: Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Μαρ 15, 2012 7:59 pm
Η Τουρκία αν εξαιρέσουμε την περσινή συμμετοχή δείχνει κάθε χρόνο ότι ενδιαφέρεται για τον Διαγωνισμό στέλνοντας πάντα κομμάτια προσεγμένα,με ταυτότητα....
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 3 Empty Απ: Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Μαρ 15, 2012 8:15 pm
Master έγραψε:Η Τουρκία αν εξαιρέσουμε την περσινή συμμετοχή δείχνει κάθε χρόνο ότι ενδιαφέρεται για τον Διαγωνισμό στέλνοντας πάντα κομμάτια προσεγμένα,με ταυτότητα....
Σε κάθε τύπου διαγωνισμό η Τουρκία προσέχει πάρα πολύ, προσπαθεί να δημιουργήσει και να ενισχύσει ένα ευρωπαϊκό προφίλ!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 3 Empty Απ: Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Απρ 02, 2012 11:48 pm
HOLA έγραψε:
Master έγραψε:Η Τουρκία αν εξαιρέσουμε την περσινή συμμετοχή δείχνει κάθε χρόνο ότι ενδιαφέρεται για τον Διαγωνισμό στέλνοντας πάντα κομμάτια προσεγμένα,με ταυτότητα....
Σε κάθε τύπου διαγωνισμό η Τουρκία προσέχει πάρα πολύ, προσπαθεί να δημιουργήσει και να ενισχύσει ένα ευρωπαϊκό προφίλ!

εμένα το τραγούδι του can μου αρέσει πολύ. Πιστεύω ότι θα βρίσκεται μέσα στην 5αδα, διάβασα όοοοολα τα σχόλια σας πριν τοποθετηθώ (εκλογές έρχονται ας μιλάω λίγο σαν πολιτικός, κανείς δεν ξέρει τι του ξημερώνει, δεν συμπληρώνονται και οι λίστες εδώ στις κυκλάδες οπότε έχω ελπίδες).
Η Τουρκία όντως, δεν της αρκεί να εμφανίζει ευρωπαϊκό προφίλ, αλλά προφίλ μεγάλης περιφερειακής(Wink δύναμης (και τα καταφέρνει προς το παρόν)
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 3 Empty Απ: Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι)

Τρι Απρ 03, 2012 12:04 am
Σκέφτεσαι να κατέβεις στις Κυκλάδες dimmyc? Με ποιόν;; Laughing

Όσον αφορά την Τουρκία, το τραγούδι είναι γελοίο και ο τραγουδιστής ακόμα γελοιότερος, όμως πιστεύω οτι δυστυχώς θα βρίσκεται χαμηλά στη δεκάδα.... Ας μην παραπονιέμαι όμως, δεν γίνονται κάθε χρόνο θαύματα σαν το περσινό που μείνανε εκτός τελικού!!tongue
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 3 Empty Απ: Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι)

Τρι Απρ 03, 2012 7:20 am
KostasGr έγραψε:Σκέφτεσαι να κατέβεις στις Κυκλάδες dimmyc? Με ποιόν;; Laughing

Όσον αφορά την Τουρκία, το τραγούδι είναι γελοίο και ο τραγουδιστής ακόμα γελοιότερος, όμως πιστεύω οτι δυστυχώς θα βρίσκεται χαμηλά στη δεκάδα.... Ας μην παραπονιέμαι όμως, δεν γίνονται κάθε χρόνο θαύματα σαν το περσινό που μείνανε εκτός τελικού!!tongue

καλημέρα από τις Κυκλάδες,
οχι, δεν σκέφτομαι να κατέβω υποψήφιος στις Κυκλάδες, με τίποτα, δεν το έχω καθόλου!
Ναι, μου είπαν δύο από τα κόμματα (οχι τα "μεγαλα") Very Happy Very Happy
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 3 Empty Απ: Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι)

Τρι Απρ 03, 2012 9:48 am
HOLA έγραψε:
Μαρία Κατ έγραψε:Είναι πολύ ζωντανό και ο Can τα δίνει όλα.
Eμένα δε μου έδωσε τίποτα πάντως!!
Θα υπάρξει βέβαια τρελή στήριξη στο BAKU από τα άλλα Μόγγολα... αλλά αν ο Θεός έχει χιούμορ... η Τουρκία εκτός τελικού, το Αζ εικοστό και το βραβείο στην Αρμενία!!!!!!!!! green


ahahahaahhaha .....petiximeno!!!! ahahhhahaha.....

Masilnto έγραψε:Όσο περισσότερο ακούω το τραγούδι της Τουρκίας τόσο περισσότερο με εκνευρίζει ότι ακούγεται το ίδιο μουσικό "θέμα" 20 φορές!!! (τις μετρησα) - και γω που νομιζα οτι καταντουσε μονότονο της Ελβετίας που ακούμε το ίδιο πράγμα 10 φορές.

kapws etsi eimai k egw.mou aresei i mousiki alla karagkiozis,Sabbopoulos ktl alla meta pou anoigei to stoma tou k tragoudaei mou to xalaei poli....egw den tha ithela k den nomizw na einai 5ada!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 3 Empty Απ: Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Απρ 27, 2012 2:43 pm
Στα πλαίσια του promo tour του ο Can Bonomo έρχεται αύριο στην Αθήνα.

Ο Τούρκος καλλιτέχνης θα παρουσιάσει το τραγούδι του «Love me back» με το οποίο θα εκπροσωπήσει την χώρα του στον μουσικό θεσμό στο Μπακού. Ο Bonono θα συναντήσει τα μέλη του Ogae Greece σε γνωστό μαγαζί της Αθήνας και όσοι δώσουν το παρών θα έχουν την ευκαιρία να τον γνωρίσουν καλύτερα , αλλά και ν' ανταλλάξουν απόψεις για την Eurovision, η οποία χρόνο με τον χρόνο αλλάζει.
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 3 Empty Απ: Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Απρ 27, 2012 4:42 pm
merda2004 έγραψε:
HOLA έγραψε:
Μαρία Κατ έγραψε:Είναι πολύ ζωντανό και ο Can τα δίνει όλα.
Eμένα δε μου έδωσε τίποτα πάντως!!
Θα υπάρξει βέβαια τρελή στήριξη στο BAKU από τα άλλα Μόγγολα... αλλά αν ο Θεός έχει χιούμορ... η Τουρκία εκτός τελικού, το Αζ εικοστό και το βραβείο στην Αρμενία!!!!!!!!! green


ahahahaahhaha .....petiximeno!!!! ahahhhahaha.....

Mας τα χάλασε η Αρμενία .... ήταν η απόλυτη φαντασίωση ....κάτι σαν το όνειρο του Νορβηγού! green
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 3 Empty Απ: Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 26, 2012 2:34 pm
Οπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος θέλω να στείλω τις ευχές μου για επιτυχία στην αγαπητή Μογγολία!
Μαζί μου ενώνουν τις φωνές τους οι φίλοι Κώστας και Δαφνούλα!

Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 3 634726050783520000mpokota_546_355_600_375_1863290902
Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 3 Mhtsotakhs
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 3 Empty Απ: Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Μάης 26, 2012 9:23 pm
Γεια σου ρε Hola με τα ωραία σου...
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 3 Empty Απ: Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Ιουν 02, 2012 4:51 pm
Τι κι αν βρέθηκε ανάμεσα σε Σουηδία-Ισπανία,
τι κι αν το κομμάτι δεν προσφερόταν για βαθμούς επιτροπών,
η Τουρκία τα κατάφερε και πήγε καλά φέτος!Και θα είναι ιδιαιτέρως ψηλά στο τ/β πιστεύω.
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 3 Empty Απ: Τουρκία 2012 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Ιουν 02, 2012 5:31 pm
Masilnto έγραψε:Τι κι αν βρέθηκε ανάμεσα σε Σουηδία-Ισπανία,
τι κι αν το κομμάτι δεν προσφερόταν για βαθμούς επιτροπών,
η Τουρκία τα κατάφερε και πήγε καλά φέτος!Και θα είναι ιδιαιτέρως ψηλά στο τ/β πιστεύω.
Πωρώθηκαν μετά το περσινό! green
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης