The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Παρ Φεβ 15, 2013 4:59 pm
HOLA έγραψε:
Mastiha έγραψε:
peggy έγραψε:
1. Το Angel είναι κάτι ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ και πολύ ΦΡΕΣΚΟ...

Μα πως... και οι μπαλάντες της Κιάρα είχαν έντονα ηλεκτρονικά και έθνικ στοιχεία. Αν και οι βασικές ομοιότητες είναι τα κιλά και ο τίτλος.
Αντίθετα Σερβιές, Μολδαβίες κτλ. δεν έστειλαν ποτέ ξεσηκωτικά τραγουδάκια με βαλκανικό ήχο. Ειδικά η Μολδαβία δεν έστειλε ποτέ γκρουπάκια με τέτοιου είδους ακούσματα. Razz

Όπως έγραψα κι αλλού, το ωραίο είναι ότι το Μαυροβούνιο ετοιμάζει συμμετοχή με βαλκανικό ήχο και η ΠΓΔΨ το ίδιο. Η τελευταία θα στείλει μάλιστα και μια στρουμπουλή φολκ τραγουδίστρια (κάτι σαν τον Αγάθωνα σε γυναίκα).

Το συμπέρασμα είναι ότι ο "Alcohol is free" είναι το μόνο φρέσκο και πρωτότυπο άκουσμα φέτος και για πάντα! Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 2653846087
Aχ πέστα βρε κοπελιά, μας έχουν ζαλίσει με τον ξεμωραμένο!
Θα πρόσθετα και τη Βουλγαρία στη παρεούλα ΠΓΔΜ-Μαυροβούνιο!

Πείτε τα ρε κορίτσια!!! cheers
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Τζορτζίνα και Άλεξ στομ μ@λ@κοΛΙάγκα...

Παρ Φεβ 15, 2013 6:02 pm


Ο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ, όπως και με την Απέργη ούτε που χειροκρότησε όταν τελείωσε η κοπέλα το τραγούδι...
Τι ΚΑΦΡΟΣ!!!
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Παρ Φεβ 15, 2013 6:29 pm
H Φαίη,τούς φώναξε "Καλή επιτυχία" I love you Ευγενέστατη.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Παρ Φεβ 15, 2013 7:05 pm
Η Τζορτζίνα είναι πολύ γλυκιά και με όμορφο πρόσωπο αλλά έχει ένα θέμα με το ενδυματολογικό, ελπίζω να το προσέξουν. Wink
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Παρ Φεβ 15, 2013 7:34 pm
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Παρ Φεβ 15, 2013 7:36 pm
Θωμαή Απέργη

- Πώς ένοιωσες όταν η δισκογραφική σου , σου πρότεινε να πάρεις μέρος στην Eurovision;
«Ένιωσα μεγάλη χαρά που ο επικεφαλής της Panik Records με εμπιστεύτηκε αφενός και φυσικά μεγάλη υπερηφάνεια στο ενδεχόμενο να εκπροσωπήσω τη χώρα μου και να διαγωνιστώ στα χρώματα της Ελλάδας»

- Είσαι νέα στον χώρο της δισκογραφίας. Έχεις καθόλου άγχος για την βραδιά του ελληνικού τελικού;
«Δεν έχω καμία εμπειρία από τόσο μεγάλες διοργανώσεις όμως έχω τόση πίστη και θετική ενέργεια που πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά! Σίγουρα υπάρχει άγχος όμως ευελπιστώ να λειτουργήσει δημιουργικά. Έχω τόσο καλούς συνεργάτες που με στηρίζουν αδιάκοπα»

- Τι να περιμένουμε από εσένα την Δευτέρα το βράδυ του ελληνικού τελικού;
«Δε θα αποκαλύψω λεπτομέρειες, θα αναφέρω απλά πως θα είναι μια δυναμική εμφάνιση γεμάτη θετική ενέργεια και χαμόγελο! Ακριβώς σαν εμένα»

- Έχεις κρυμμένα χαρτιά έτσι ώστε να εντυπωσιάσεις με αποτέλεσμα το κοινό να ψηφίσει εσένα;
«Θα είναι μια εντυπωσιακή παρουσίαση για να αναδειχθεί όσο το δυνατόν καλύτερα το τραγούδι. Από εκεί και πέρα αν το ONE LAST KISS προκριθεί ο κύριος Φωκάς Ευαγγελινός είμαι σίγουρη ότι θα προτείνει κάτι φαντασμαγορικό»

- Αν δεν μας εκπροσωπήσεις εσύ στην Eurovision ποιος από τους υπόλοιπους διαγωνιζόμενους θα ήθελες να είναι;
«Προς το παρόν και μέχρι τη Δευτέρα το βράδυ θα είμαι αφοσιωμένη και απόλυτα προσηλωμένη στο ΄΄one last kiss΄΄»

- Κοιτάς τις ψηφοφορίες που γίνονται στα sites;
«Βεβαίως! Καθημερινά απλώς να δω τον παλμό του κόσμου! Δεν μπαίνω σε διαδικασία σύγκρισης για τίποτα»

- Οι περισσότερες ψηφοφορίες σε φέρνουν στις πρώτες θέσεις. Αυτό σε αγχώνει καθόλου;
«Μπήκα στη διαδικασία ενός διαγωνισμού για να εκπροσωπήσω τη χώρα μου, νιώθω το μέγεθος της ευθύνης αλλά είμαι συνειδητοποιημένη γιατί εμπιστεύομαι την πειθαρχία μου, την εργατικότητά μου και τους συνεργάτες μου»

- Έχεις κάποιο γούρι;
«Γούρι για μένα είναι η ΑΓΑΠΗ όπως ανεξάντλητη υπάρχει στο σύμπαν, η θετική ενέργεια, τα αληθινά χαμόγελα και οι γονείς μου»

- Την βραδιά του ελληνικού τελικού θα έρθουν νικητές της Eurovision. Ποιον θα ήθελες να συναντήσεις περισσότερο και τι συμβουλή θα ζήταγες από τον καθένα ξεχωριστά.
Θέλω πολύ να γνωρίσω τον Alexander Rybak είναι πολύ γλυκός! Θα ήθελα να πάρω συμβουλές από όλους»
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Παρ Φεβ 15, 2013 7:39 pm
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Παρ Φεβ 15, 2013 10:02 pm
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Σαβ Φεβ 16, 2013 12:49 am
Το μόνο ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ κομμάτι για φέτος είναι η Απέργη, η οποία θα περάσει μεν, αλλά μετά θα ψάξει λαγούμι να κρυφτεί στον τελικό.
Τα υπόλοιπα 3 μου είναι ΟΚ. Το'χω πάρει απόφαση ότι "Watch my Dance" δεν έχει ΟΥΤΕ και φέτος, αλλά είπα ότι θα υποστηρίξω αυτό που θα μου κάνει κλικ με τη πρώτη, σαν να ήμουν ο μέσος Ευρωπαίος ακροατής στις 18 Μαΐου. Και αυτό το "κλικ" μου το έκανε η χήρα.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Σαβ Φεβ 16, 2013 12:54 am
Eγώ πάλι υποστηρίζω αυτό που μου κάνει κλικ σαν Masilnto Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 3233328778
Δηλ. μου φαίνεται δύσκολο να κάτσω να σκεφτώ πώς θα αισθανθεί ο μέσος ευρωπαίος ακούγοντας το κάθε τραγούδι,
και με βάση αυτό το κριτήριο να αποφασίσω ποιο θα στηρίξω.
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Σαβ Φεβ 16, 2013 1:01 am
cst003 έγραψε:Το μόνο ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ κομμάτι για φέτος είναι η Απέργη, η οποία θα περάσει μεν, αλλά μετά θα ψάξει λαγούμι να κρυφτεί στον τελικό.
Τα υπόλοιπα 3 μου είναι ΟΚ. Το'χω πάρει απόφαση ότι "Watch my Dance" δεν έχει ΟΥΤΕ και φέτος, αλλά είπα ότι θα υποστηρίξω αυτό που θα μου κάνει κλικ με τη πρώτη, σαν να ήμουν ο μέσος Ευρωπαίος ακροατής στις 18 Μαΐου. Και αυτό το "κλικ" μου το έκανε η χήρα.

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 3261839802 Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 3261839802 Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 3261839802
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Σαβ Φεβ 16, 2013 11:41 am
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Σαβ Φεβ 16, 2013 1:30 pm
Masilnto έγραψε:Eγώ πάλι υποστηρίζω αυτό που μου κάνει κλικ σαν Masilnto Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 3233328778
Δηλ. μου φαίνεται δύσκολο να κάτσω να σκεφτώ πώς θα αισθανθεί ο μέσος ευρωπαίος ακούγοντας το κάθε τραγούδι,
και με βάση αυτό το κριτήριο να αποφασίσω ποιο θα στηρίξω.


Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 1747192130
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Σαβ Φεβ 16, 2013 2:16 pm
Eurovision 2013: Koza Mostra – Αγάθωνας: «Αν δεν πάμε εμείς στη Eurovision καλύτερα να πάει η Παπαρίζου»


Koza Mostra

- Ποιανού ιδέα ήταν ο Αγάθωνας Ιακωβίδης;
«Ήταν συλλογική ιδέα. Το κομμάτι ως γνήσιο αστικό ρεμπέτικο όπως προέκυψε, έψαχνε έναν εκπρόσωπο. Ό Αγάθωνας ήρθε ταυτόχρονα σε όλους στο μυαλό»

- Φοβηθήκατε την επιλογή αυτή επειδή προέρχεται από τον χώρο του ρεμπέτικου τραγουδιού;
«Κάθε άλλο. Αγαπώ το ρεμπέτικο και το έχω ενταγμένο στο πρόγραμμα των Koza Mostra. Πιο πολύ είναι φυσική μας συνέχεια»

- Σας ενοχλεί το γεγονός ότι ο Αγάθωνας Ιακωβίδης δεν φιλτράρει αυτά που λέει και έχει δημιουργήσει ποικίλες αντιδράσεις με τις δηλώσεις του;
«Κάθε άλλο. Είναι αυθεντικός και ειλικρινής. Θα στεναχωριόμασταν αν ήταν διαφορετικός»

- Αν πάτε στην Σουηδία θα τον αφήσετε να μιλάει έτσι και στα ευρωπαϊκά μέσα ενημέρωσης;
«Φυσικά»


- Αν πάτε στην Eurovision θα εμφανιστείτε με τις σκοτσέζικες φούστες;
«Όχι αλλά το project θα είναι παρόμοιο»

- Αν το κοινό δεν επιλέξει εσάς για να μας εκπροσωπήσετε ποιος θα θέλατε να πάτε;
«Και οι 3 υποψήφιοι είναι εξαιρετικοί και από τη Panik Records και από την εταιρεία μας την Platinum Records. Όποιος και αν επιλεγεί θα είναι τιμή για την ελληνική αποστολή»

- Την βραδιά του ελληνικού τελικού θα έρθουν νικητές της Eurovision. Ποιον θα θέλατε να συναντήσετε περισσότερο και τι συμβουλή θα ζητούσατε από τον καθένα ξεχωριστά;
«Περισσότερο θαυμάζω τον Αλεξάντερ Ρίμπακ. Έχω παρακολουθήσει την μετέπειτα καλλιτεχνική του πορεία του από το 2009 και έπειτα που κέρδισε τον διαγωνισμό και μου έκανε τρομερή εντύπωση η ισορροπία που κράτησε ανάμεσα στη προσωπική του ζωή και την καριέρα του. Θα ήθελα λοιπόν να τον ρωτήσω πως τα συνδίασε»

Αγάθωνας Ιακωβίδης


- Πήρατε εύκολα την απόφασή να πείτε «ναι» στηνEurovision;
«Πιο εύκολα δεν γινόνταν!»

- Πιστεύατε ότι η ανακοίνωση του ονόματός σας θα προκαλούσε τόσες αντιδράσεις από τους συναδέλφους σας;
«Περίμενα περισσότερες!»

- Από πού πηγάζει η κόντρα σας με την Μαριώ; Γνωρίζετε ότι είναι μια από τις πιο αγαπημένες Ελληνίδες τραγουδίστριες στη Σουηδία;

«Από πουθενά δεν υπάρχει καμία κόντρα με τη Μαριώ. Χαίρομαι που είναι αγαπητή»

- Το τραγούδι σας τελικά μοιάζει με του Μπρέγκοβιτς όπως λένε;
«Καμία σχέση. Του Μπρέγκοβιτς μοιάζουν με πολλά ελληνικά της κεντρικής Μακεδονίας»

- Γνωρίζετε τους νικητές της Eurovision που θα έρθουν στον ελληνικό τελικό; Αν ναι ποιον θαυμάζετε περισσότερο;
«Περισσότερο θαυμάζω την Έλενα Παπαρίζου και την Βίκυ Λέανδρος»


- Δηλώσατε ότι δεν ξέρατε την Αγγελική Ηλιάδη πριν την συμμετοχή την Eurovision. Αυτό σημαίνει ότι δεν παρακολουθείτε τους νέους καλλιτέχνες που βρίσκονται στον χώρο;
«Δηλώνω ότι ήξερα την Αγγελική Ηλιάδη αλλά όχι τα τραγούδια της. Από εκεί και πέρα στο βαθμό που είναι δυνατόν παρακολουθώ όλους τους νέους καλλιτέχνες»

- Τους «Koza Mostra» γιατί τους εμπιστευτήκατε για να συνεργαστείτε;
«Αυτοί με εμπιστεύτηκαν. Εγώ δεν εμπιστεύομαι κανένα!Smile»

- Αν δεν πάτε εσείς στην Σουηδία ποιος θα θέλατε να μας εκπροσωπήσει;
«Η Παπαρίζου...only!»

- Είχατε σκεφτεί και παλιότερα να πάρετε μέρος στηνEurovision και τι ήταν αυτό που σας έκανε να πάρετε τώρα αυτή την απόφαση;
«Παιδιόθεν. Αλλά περίμενα να μεγαλώσω! Smile»
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Σαβ Φεβ 16, 2013 2:20 pm
Aπό το party του ogae Greece
υγ η Αγγελική βγήκε "κάπως" σε αυτή τη φωτό σε σχέση με τους άλλους? scratch
Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Ggggg1
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Σαβ Φεβ 16, 2013 2:29 pm
Κι άλλες φωτό από το πάρτυ
Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Iliadi
Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Iliadi2
Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Agg
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Σαβ Φεβ 16, 2013 5:53 pm
Μια χαρά εγώ την βρήκα την χήρα! Και μαζί με τον Αγάθωνα, και όλα!

(τα τατουάζ στο χέρι και της Ηλιάδη και του Κόζα... χάλιαααα........ Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 3018454671)
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Κυρ Φεβ 17, 2013 12:12 am
Gresk Einherjar έγραψε:Μια χαρά εγώ την βρήκα την χήρα! Και μαζί με τον Αγάθωνα, και όλα!

(τα τατουάζ στο χέρι και της Ηλιάδη και του Κόζα... χάλιαααα........ Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 3018454671)

Οχι μόνο χάλια, και αντιαισθητικά Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Κυρ Φεβ 17, 2013 12:29 am
Gresk Einherjar έγραψε:Μια χαρά εγώ την βρήκα την χήρα! Και μαζί με τον Αγάθωνα, και όλα!

Στην πρώτη φωτό,στην προηγούμενη σελίδα,είναι σαν Γολιάθ μπροστά στους υπόλοιπους,
λογικά πρέπει να κάθονται όλοι,γιατί φαίνεται τουλάχιστον ένα κεφάλι ψηλότερη από τη Θωμαή! affraid
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Κυρ Φεβ 17, 2013 1:44 am
Master έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:Μια χαρά εγώ την βρήκα την χήρα! Και μαζί με τον Αγάθωνα, και όλα!

(τα τατουάζ στο χέρι και της Ηλιάδη και του Κόζα... χάλιαααα........ Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 3018454671)

Οχι μόνο χάλια, και αντιαισθητικά Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 1747192130
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Κυρ Φεβ 17, 2013 1:46 am
Παρακαλείται θερμά η Mastiha στο παρακάτω βίντεο,να δώσει έμφαση προς το τέλος που γίνεται αναφορά στη δήλωση του Χρήστου Δάντη!
http://www.star.gr/Pages/Lifestyle.aspx?art=168347&artTitle=me_kafta_agoria_stin_eurovision_i_angeliki_iliadi
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Κυρ Φεβ 17, 2013 1:51 am
Masilnto έγραψε:Παρακαλείται θερμά η Mastiha στο παρακάτω βίντεο,να δώσει έμφαση προς το τέλος που γίνεται αναφορά στη δήλωση του Χρήστου Δάντη!
[url=http://www.star.gr/Pages/Lifestyle.aspx?art=168347&artTitle=me_kafta_agoria_stin_eurovision_i_angeliki_iliadi
http://www.star.gr/Pages/Lifestyle.aspx?art=168347&artTitle=me_kafta_agoria_stin_eurovision_i_angeliki_iliadi[/quote[/url]]

Τον Δάντη περιμέναμε βρε να μας το πει; Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 1317512368

Γι'αυτό αγαπάμε Μαστίχα, είναι πάντα μπροστά!! Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 1774179853
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Κυρ Φεβ 17, 2013 12:36 pm
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Κυρ Φεβ 17, 2013 12:41 pm
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 13 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Κυρ Φεβ 17, 2013 12:45 pm
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης