The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 15, 2015 7:08 pm
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 15, 2015 7:18 pm
Gresk Einherjar έγραψε:Χάλι μαύρο η Αλβανία Rolling Eyes

Έχει βάλει και την φάτσα της στο background? Πρόβες! - Σελίδα 33 593467521
Aν είναι ο άνθρωπος μετριόφρων και ταπεινός.... green
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 15, 2015 7:20 pm
Ρουμανία επίσης τα γνωστά, παραμένουν και τα άθλια αγγλικά silent
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 15, 2015 7:42 pm
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 15, 2015 8:00 pm
Μετά και από τις δεύτερες πρόβες, νομίζω πως έχει ξεκαθαρίσει ο ημιτελικός (που ούτως η άλλως είναι και ο πιο προβλέψιμος από τους 2)

Θεωρώ πως Σερβία, Αλβανία, Σκόπια, Λευκορωσία, Μολδαβία και Ολλανδία θα είναι αυτές που θα αποκλειστούν. Πρόβες! - Σελίδα 33 2281976066
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 15, 2015 9:07 pm
αρχισε κ μου αρεσει πολυ η Γεωργια....
εγω θα ειχα κ Φιλανδια εκτος...δεν μου αρεσει καθολου.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13987
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 15, 2015 9:21 pm
Δείτε παρακάτω όλες τις πρόβες σε HQ, και με αρκετά διαφορετικά πλάνα,
από το επίσημο κανάλι της eurovision στο youtube.































Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13987
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 15, 2015 10:22 pm
Μετά το 6ο λεπτό,
μπορείτε να δείτε κάποια τηλεοπτικά πλάνα από την πρόβα της Εσθονίας.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13987
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 15, 2015 10:26 pm
Μια χαρά τα πάμε και στην ψηφοφορία των δημοσιογράφων

Σπόιλερ:
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13987
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 15, 2015 10:30 pm
Kαι για τον 2ο ημιτελικό

Σπόιλερ:
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 15, 2015 10:45 pm
Η Αλβανίδα σήμερα ήταν πολύ καλύτερη φωνητικά! Όμως πόσο κακόγουστο είναι αυτό το ρούχο... την κάνει να φαίνεται σαν κυράτσα που έβαλε στους ώμους το ζακετάκι για να μην κρυώσει.


Η κορακίνα μαύρο χάλι, ακίνητη να κρώζει επί 2μιση λεπτά το ίδιο ρεφρέν.


Ο ρουμάνος έχει ωραία φωνή, άρχισα να συμπαθώ και το τραγούδι αλλά το όλο σκηνικό πολύ μίζερο. Όπως πάντα δυσκολεύτηκα να ξεχωρίσω πότε πέρασε απο τα ρουμάνικα στα αγγλικά.


Οι δημοσιογράφοι είναι εκτός τόπου και χρόνου. Rolling Eyes

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 15, 2015 11:53 pm
Masilnto έγραψε:Μετά το 6ο λεπτό,
μπορείτε να δείτε κάποια τηλεοπτικά πλάνα από την πρόβα της Εσθονίας.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Χωρίς φίλτρο λοιπόν?

Mastiha έγραψε:Οι δημοσιογράφοι είναι εκτός τόπου και χρόνου. Rolling Eyes

Μαστιχο-προβλέψεις? Ποιά πιστεύεις θα προκριθούν? Very Happy Πρόβες! - Σελίδα 33 2653846087
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 16, 2015 12:01 am
Μετά τα σημερινά:
Μολδαβία: Χάλι μαύρο ο μπάτσος-Βουγιουκλάκη, σκίζει και το μπλουυζάκι του στο τέλος πάνω στη σιδεριά που του παραώρησε η Κασκάντα...δεν περνάει ούτε με σφαίρες.
Αρμενία: Είναι καλοί όλοι τους. Ο αχταρμάς σε ήχο ισορροπεί επί σκηνής και αυτό θα τους βοηθήσει. Είναι τελικό.
Βέλγιο: Εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι το πιο σύγχρονο τραγούδι του διαγωνισμού μαζί με αυτό της Αμινάτα. Το παιδί έχει star quality. Θα περάσει δευτερότριτος...
Ολλανδία: Σήμερα βελτίωσες το φόρεμα και έχασες τελείως το τραγούδι. Δεν καταλαβαίνω πώς μερικοί άνθρωποι κατασρέφουν οι ίδιοι ένα πολύ καλό πρώτο υλικό. Άγνωστη η τύχη του.
Φινλανδία: Μέχρι και εμένα που αυτός ο ήχος μου αρέσει, αυτό το πράγμα καταντά πια εκνευριστικό. Ο τραγουδιστής με τζην Λιβάϊς άπλυτο!!!! (σας προκαλώ να δείτε το βίντεο προσεκτικά, φαίνεται η λίγδα από τη κάμερα...). Είναι κομμένη. Τέλος.
Ελλάδα: Είναι λίγο πιο εκφραστική απ' όσο πρέπει, πιστεύω όμως ότι την Τρίτη θα κάνει έναν απολύτως υγιεινό περίπατο. Για το Σάββατο...ε'ιναι νωρίς ακόμα!
Εσθονία: Σαφώς πολύ βελτιωμένοι σε σχέση με την πρώτη πρόβα...έχει ένα potential φέτος η Εσθονία. Εννοείται τελικό.
Calzedonia: Πολύ ωραίο κομμάτι φέτος, επί σκηνής μπάχαλο με φωνητικά γκάνγκστα απ' τη Μασαχουσέτη. Πάρε το βραδυνό τρένο για Κουμάνο τη Τρίτη και άσε μας ησύχους.
Σερβία: Το τσίρκο Μεντράνο ωχριά μπροστά του. Πάιζει να έρθει και 16η στον ημιτελικό.
Ουγγαρία: Μετά απ' αυτό που προηγείται ακόμη και η κοιμήσω ακούγεται όαση. Τη βοηθάει πολύ το φόντο και νομίζω θα είναι άνετα τελικό.
Λευκορωσία: Αν και δεν μου αρέσει καθόλου αυτό που ακούω, σαν παρουσίαση λένε κάτι. Έχει περ΄'ασει και με χειρότερα, δεν θα με ξαφνιάσει αν περάσει και φέτος.
Ρωσία: Σήμερα δεν ήταν καλή. Σχεδόν έκρωζε. Θεωρώ όμως ότι θα είναι η νικήτρια του ημιτελικού.
Δανία: Αυτή η μπούρδα αν θα σωθεί (που δεν θέλω) θα σωθεί απ' τις επιτροπές. Στο κοινό δεν έχει καμμία τύχη. Αν όμως οι επιτροπές την έχουν 5η...6η....θα περάσει ΔΥΣΤΥΧΩΣ.
Αλβανία: Πολύ καλή σήμερα. Είναι αυτή καλή και σώζει κάπως το ανύπαρκτο τραγούδι. Τελικό .
Ρουμανία: Το 12-άρι μου για φέτος, είναι καθαρά ένα προσωπικό τραγούδι, όπως όλα τα 12-άρια μου, έχει μια μελαγχολία που με γοητεύει απίστευτα. Ξέρω ότι αν το είχε καμμιά Ελβετία θα έμενε εκτός τελικού, νομίζω ότι θα περάσει σίγουρα όμως.
Γεωργία: Δεν ήταν καθόλου μα καθόλου καλή. Σε κανέναν τομέα. Εάν θα τη βοηθήσει θα είναι η σειρά εμφάνισης και ότι όλες οι φίλες είναι μαζί στον ημιτελιοκό. Κρίμα γιατί είχε υπέροχο τραγούδι.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13987
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 16, 2015 12:06 am
cst003 έγραψε:Μετά τα σημερινά:

Δανία: Αυτή η μπούρδα αν θα σωθεί (που δεν θέλω) θα σωθεί απ' τις επιτροπές. Στο κοινό δεν έχει καμμία τύχη. Αν όμως οι επιτροπές την έχουν 5η...6η....θα περάσει ΔΥΣΤΥΧΩΣ.
Αλβανία: Πολύ καλή σήμερα. Είναι αυτή καλή και σώζει κάπως το ανύπαρκτο τραγούδι. Τελικό .
Ρουμανία: Το 12-άρι μου για φέτος, είναι καθαρά ένα προσωπικό τραγούδι, όπως όλα τα 12-άρια μου, έχει μια μελαγχολία που με γοητεύει απίστευτα. Ξέρω ότι αν το είχε καμμιά Ελβετία θα έμενε εκτός τελικού, νομίζω ότι θα περάσει σίγουρα όμως.
Γεωργία: Δεν ήταν καθόλου μα καθόλου καλή. Σε κανέναν τομέα. Εάν θα τη βοηθήσει θα είναι η σειρά εμφάνισης και ότι όλες οι φίλες είναι μαζί στον ημιτελιοκό. Κρίμα γιατί είχε υπέροχο τραγούδι.
Συμφωνώ !
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 16, 2015 12:16 am
cst003 έγραψε:Μετά τα σημερινά:
Μολδαβία: Χάλι μαύρο ο μπάτσος-Βουγιουκλάκη, σκίζει και το μπλουυζάκι του στο τέλος πάνω στη σιδεριά που του παραώρησε η Κασκάντα...δεν περνάει ούτε με σφαίρες.
Αρμενία: Είναι καλοί όλοι τους. Ο αχταρμάς σε ήχο ισορροπεί επί σκηνής και αυτό θα τους βοηθήσει. Είναι τελικό.
Βέλγιο: Εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι το πιο σύγχρονο τραγούδι του διαγωνισμού μαζί με αυτό της Αμινάτα. Το παιδί έχει star quality. Θα περάσει δευτερότριτος...
Ολλανδία: Σήμερα βελτίωσες το φόρεμα και έχασες τελείως το τραγούδι. Δεν καταλαβαίνω πώς μερικοί άνθρωποι κατασρέφουν οι ίδιοι ένα πολύ καλό πρώτο υλικό. Άγνωστη η τύχη του.
Φινλανδία: Μέχρι και εμένα που αυτός ο ήχος μου αρέσει, αυτό το πράγμα καταντά πια εκνευριστικό. Ο τραγουδιστής με τζην Λιβάϊς άπλυτο!!!! (σας προκαλώ να δείτε το βίντεο προσεκτικά, φαίνεται η λίγδα από τη κάμερα...). Είναι κομμένη. Τέλος.
Ελλάδα: Είναι λίγο πιο εκφραστική απ' όσο πρέπει, πιστεύω όμως ότι την Τρίτη θα κάνει έναν απολύτως υγιεινό περίπατο. Για το Σάββατο...ε'ιναι νωρίς ακόμα!
Εσθονία: Σαφώς πολύ βελτιωμένοι σε σχέση με την πρώτη πρόβα...έχει ένα potential φέτος η Εσθονία. Εννοείται τελικό.
Calzedonia: Πολύ ωραίο κομμάτι φέτος, επί σκηνής μπάχαλο με φωνητικά γκάνγκστα απ' τη Μασαχουσέτη. Πάρε το βραδυνό τρένο για Κουμάνο τη Τρίτη και άσε μας ησύχους.
Σερβία: Το τσίρκο Μεντράνο ωχριά μπροστά του. Πάιζει να έρθει και 16η στον ημιτελικό.
Ουγγαρία: Μετά απ' αυτό που προηγείται ακόμη και η κοιμήσω ακούγεται όαση. Τη βοηθάει πολύ το φόντο και νομίζω θα είναι άνετα τελικό.
Λευκορωσία: Αν και δεν μου αρέσει καθόλου αυτό που ακούω, σαν παρουσίαση λένε κάτι. Έχει περ΄'ασει και με χειρότερα, δεν θα με ξαφνιάσει αν περάσει και φέτος.
Ρωσία: Σήμερα δεν ήταν καλή. Σχεδόν έκρωζε. Θεωρώ όμως ότι θα είναι η νικήτρια του ημιτελικού.
Δανία: Αυτή η μπούρδα αν θα σωθεί (που δεν θέλω) θα σωθεί απ' τις επιτροπές. Στο κοινό δεν έχει καμμία τύχη. Αν όμως οι επιτροπές την έχουν 5η...6η....θα περάσει ΔΥΣΤΥΧΩΣ.
Αλβανία: Πολύ καλή σήμερα. Είναι αυτή καλή και σώζει κάπως το ανύπαρκτο τραγούδι. Τελικό .
Ρουμανία: Το 12-άρι μου για φέτος, είναι καθαρά ένα προσωπικό τραγούδι, όπως όλα τα 12-άρια μου, έχει μια μελαγχολία που με γοητεύει απίστευτα. Ξέρω ότι αν το είχε καμμιά Ελβετία θα έμενε εκτός τελικού, νομίζω ότι θα περάσει σίγουρα όμως.
Γεωργία: Δεν ήταν καθόλου μα καθόλου καλή. Σε κανέναν τομέα. Εάν θα τη βοηθήσει θα είναι η σειρά εμφάνισης και ότι όλες οι φίλες είναι μαζί στον ημιτελιοκό. Κρίμα γιατί είχε υπέροχο τραγούδι.

Tα "συμφωνώ" με πράσινο, τα "διαφωνώ" με κόκκινο green

Μια μόνο πρόσθετη πρόβλεψη θα διακινδυνεύσω - η Γεωργία, θα είναι ψηλά και την Τρίτη, και το Σάββατο.
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 16, 2015 12:20 am
cst003 έγραψε:
Βέλγιο: Εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι το πιο σύγχρονο τραγούδι του διαγωνισμού μαζί με αυτό της Αμινάτα.

Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416 Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416 Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416

και όχι του παπαρογκαύλι Σουηδού.....αλλά αυτός ο κόσμος πάντα άδικος θα είναι. Cool
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13987
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 16, 2015 12:24 am
Master έγραψε:
cst003 έγραψε:
Βέλγιο: Εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι το πιο σύγχρονο τραγούδι του διαγωνισμού μαζί με αυτό της Αμινάτα.

Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416 Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416 Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416

και όχι του παπαρογκαύλι Σουηδού.....αλλά αυτός ο κόσμος πάντα άδικος θα είναι. Cool

Κι εκείνο σύγχρονο είναι βρε Μαστερ...
ίσως πιο κοντά στα ακούσματα του διαγωνισμού.
Το Βέλγιο & η Λετονία είναι πιο εναλλακτικές προτάσεις για τον συγκεκριμένο διαγωνισμό.
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 16, 2015 12:27 am
Master έγραψε:

Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416 Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416 Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416

και όχι του παπαρογκαύλι Σουηδού.....αλλά αυτός ο κόσμος πάντα άδικος θα είναι. Cool
Του σουηδού είνια απλά κομμάτι του σωρού. απ τα καλάθια των παζαριών της Ουψάλα που το ακούνε δυο-τρεις μήνες οι Σουηδοί και δατς ολ. Το Σεπτέμβρη δεν το(ν) θυμάται κανένας.
Πραγματικά πιστεύω ότι αν η Σουηδία έστελνε ακριβώς το ίδιο "πακέτο"-Βελγίου φέτος θα μας τα είχαν πρήξει τα ούμπαλα απ τον ημιτελικό του Μελοντί για το πόσο "μπροστά" είναι πάλι αυτό που στέλνουν.
Είπαμε. Σουηδία είναι αυτή. Πουλάει ψυγεία στους Εσκιμώους.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13987
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 16, 2015 12:30 am
cst003 έγραψε:
Πραγματικά πιστεύω ότι αν η Σουηδία έστελνε ακριβώς το ίδιο "πακέτο"-Βελγίου φέτος θα μας τα είχαν πρήξει τα ούμπαλα απ τον ημιτελικό του Μελοντί για το πόσο "μπροστά" είναι πάλι αυτό που στέλνουν.


Πρόβες! - Σελίδα 33 1747192130
Όντως...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 16, 2015 12:31 am
Master έγραψε:
cst003 έγραψε:
Βέλγιο: Εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι το πιο σύγχρονο τραγούδι του διαγωνισμού μαζί με αυτό της Αμινάτα.

Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416 Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416 Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416

και όχι του παπαρογκαύλι Σουηδού.....αλλά αυτός ο κόσμος πάντα άδικος θα είναι. Cool

Surprised Laughing

Καινούρια λέξη! study
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 16, 2015 12:31 am
Master έγραψε:
cst003 έγραψε:
Βέλγιο: Εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι το πιο σύγχρονο τραγούδι του διαγωνισμού μαζί με αυτό της Αμινάτα.

Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416 Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416 Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416

και όχι του παπαρογκαύλι Σουηδού.....αλλά αυτός ο κόσμος πάντα άδικος θα είναι. Cool

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 16, 2015 12:32 am
Gresk Einherjar έγραψε:
Masilnto έγραψε:Μετά το 6ο λεπτό,
μπορείτε να δείτε κάποια τηλεοπτικά πλάνα από την πρόβα της Εσθονίας.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Χωρίς φίλτρο λοιπόν?

Mastiha έγραψε:Οι δημοσιογράφοι είναι εκτός τόπου και χρόνου. Rolling Eyes

Μαστιχο-προβλέψεις? Ποιά πιστεύεις θα προκριθούν? Very Happy Πρόβες! - Σελίδα 33 2653846087

Θα γράψω αργότερα flower
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 33 Empty Απ: Πρόβες!

Σαβ Μάης 16, 2015 12:32 am
Mastiha έγραψε:
Master έγραψε:
cst003 έγραψε:
Βέλγιο: Εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι το πιο σύγχρονο τραγούδι του διαγωνισμού μαζί με αυτό της Αμινάτα.

Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416 Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416 Πρόβες! - Σελίδα 33 1262296416

και όχι του παπαρογκαύλι Σουηδού.....αλλά αυτός ο κόσμος πάντα άδικος θα είναι. Cool

Surprised Laughing

Καινούρια λέξη! study

Το "γκ" όμως, ακάθεκτο! Ότι λέγαμε τις προάλλες!! Πρόβες! - Σελίδα 33 2262866851
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης