The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 4:01 pm

Tί έφταιξε;; Τί;;;;;;

Σπόιλερ:
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5244
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 4:04 pm
O κωλάνθρωπος της χτεσινής βραδιάς είναι τελικά Ουκρανός δημοσιογράφος με έφεση σε παρόμοια περιστατικά.

https://en.wikipedia.org/wiki/Vitalii_Sediuk


Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 4:26 pm
HOLA έγραψε:
Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 18486376_10208537125895219_8970159242978572720_n
Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 18425442_10208537126775241_5854168783451013124_n

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 2262866851 Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 2262866851 Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 2262866851 Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 2262866851 Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 2262866851 Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 2262866851

Mastiha έγραψε:Χάρηκες με τη νίκη της Πορτογαλίας και με την τέταρτη θέση του Βελγίου; Αφού δεν ήσουν fan ούτε fun τους !  Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 1317512368

Με την 4η θέση του Βελγίου χάρηκα όχι γιατί είμαι fun του τραγουδιού (μου αρέσει, χωρίς να τω θεωρώ βέβαια και τίποτε φοβερό) αλλά γιατί μια χώρα που τα τελευταία χρόνια δείχνει να ενδιαφέρεται για τον διαγωνισμό και δεν έχει συμμαχίες, επιβραβεύεται γι'αυτό.

Με τη Πορτογαλία χάρηκα για μια σειρά από λόγους και είμαι έτσι-κι-έτσι με κάποιους άλλους, σαν σούμα:


  • Αν και προτιμούσα ξεκάθαρα να είναι πρώτη η Ιταλία, το τραγούδι το ακούω ευχάριστα και χωρίς να μου αρέσει ιδιαίτερα (καλύτερο δηλαδή από το να κέρδιζε κάτι άλλο που θα με ενοχλούσε)
  • Χάρηκα που κέρδισε (επιτέλους) χώρα που πήρε το τ/β με το σπαθί της, πρώτη φορά μετά το 2014.
  • Χάρηκα που κέρδισε μια χώρα από τις "no hopers", τις losers.
  • Χάρηκα που η Πορτογαλία σαν χώρα έκανε και μια επιτυχία στην ιστορία της μέσα στον θεσμό.
  • Χάρηκα γιατί κέρδισε μη αγγλόφωνο τραγούδι για πρώτη φορά μετά το 2007.
  • Χάρηκα γιατί μια τέτοια νίκη ίσως χτυπήσει "καμπανάκι" σε όλες τις χώρες οτι ο κόσμος βαρέθηκε την πλαστικούρα και τις "συνταγές" και αναζητά το αυθεντικό, αυτό που προξενεί συναίσθημα και όχι αυτό που "εντυπωσιάζει" με τη φανφάρα του. Ίσως έτσι έχουμε και διαφορετικές συμμετοχές από του χρόνου.
  • Αν και προτιμούσα ξεκάθαρα να είναι πρώτη η Ιταλία, χάρηκα γιατί ο διαγωνισμός επέστρεψε στο νότο.
  • Αν και προτιμούσα ξεκάθαρα να είναι πρώτη η Ιταλία, θεωρώ οτι ΔΕΝ το δικαιούνταν χθες, βάσει της αποδοχής που έτυχε ΚΥΡΙΩΣ στο κοινό.
  • Ο ίδιος ο Σαλβαδόρ και όλο το fuzz που δημιούργησαν γύρω από το θέμα της υγείας του, τους "πρόσφυγες", οι θεατρινίστικες κινήσεις του κλπ ΔΕΝ μου άρεσαν, but i can live with that
  • H συμπεριφορά και η υπεροψία των Πορτογάλων φαν ΔΕΝ μου άρεσαν καθ'όλη τη διάρκεια της σαιζόν, αλλά ας τους δικαιολογήσουμε για μια φορά, οπότε i can live with that, too


Οπότε γενικά το πρόσημο ήταν θετικό και για την Πορτογαλία, ναι. Σίγουρα θα ήθελα σήμερα να συζητούσαμε για τον Φραντζέσκο, αλλά αφού αυτό δε συνέβη δε θα κάτσω να ξυνίσω όπως μερικοί κάνουν όταν το αποτέλεσμα δεν ήρθε στα μέτρα τους*. Και όπως είδα κι εγώ, είχα αρκετούς λόγους για να είμαι ικανοποιημένος με το αποτέλεσμα φέτος. Very Happy

*Να προλάβω τις μύγες, μη μυγιαστεί κανείς. Δεν είναι "σπόντα" για κάποιον συγκεκριμένα. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 1151631880
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 4:33 pm
Στα παραπάνω θετικά θα ήθελα να προσθέσω και την έστω ισχνή υπεροχή μας από τη κονσέρβα της Κύπρου!!! Έτσι και για να λυσσάνε κάτι κακομοίρες, που χτυπιόντουσαν για το προτότυποLaughing κομμάτι και την ευρηματική σκηνική παρουσία Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 2536406416 !!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 4:44 pm
Πάντως ελπίδες δεν έχω και πολλές για του χρόνου! Από το πρωί στα κανάλια κάτι δημοσιογράφοι και άλλα τινά υποκείμενα.... έβγαλαν τα εξής συμπερασματα:

1. Το προβλημα των τραγουδιών μας είναι η γλώσσα και για αυτό πρέπει να στέλνουμε αποκλειστικά Αγγλικό στίχο!!!!! (το πλέον ασφαλές συμπέρασμα που μπορεί να εξαχθεί από την χθεσινή βραδιά)!  Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 3010029976  
2. Του χρόνου να πάνε οι "Μέλισσες" ή οι "Ονιράμα". (ακόμα ηχούν στα αυτιά μου τα "να πάει η Ντέμυ" που ακούγαμε για χρόνια!)  Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 2437130571  

3. Να κάνει η ΕΡΤ διαγωνισμό και με άλλες δισκογραφικές! ( το ενδεχόμενο του ανοιχτού για όλους διαγωνισμού δεν το εξετάζουμε!)  Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 3233328778
4. Να παραδειγματιστούμε από τη Κύπρο (Ηello πήγε χειρότερα από μας!!) Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 2536406416
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 4:48 pm
HOLA έγραψε:Πάντως ελπίδες δεν έχω και πολλές για του χρόνου! Από το πρωί στα κανάλια κάτι δημοσιογράφοι και άλλα τινά υποκείμενα.... έβγαλαν τα εξής συμπερασματα:

1. Το προβλημα των τραγουδιών μας είναι η γλώσσα και για αυτό πρέπει να στέλνουμε αποκλειστικά Αγγλικό στίχο!!!!! (το πλέον ασφαλές συμπέρασμα που μπορεί να εξαχθεί από την χθεσινή βραδιά)!  Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 3010029976  
2. Του χρόνου να πάνε οι "Μέλισσες" ή οι "Ονιράμα". (ακόμα ηχούν στα αυτιά μου τα "να πάει η Ντέμυ" που ακούγαμε για χρόνια!)  Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 2437130571  
3. Να κάνει η ΕΡΤ διαγωνισμό και με άλλες δισκογραφικές! ( το ενδεχόμενο του ανοιχτού για όλους διαγωνισμού δεν το εξετάζουμε!)  Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 3233328778
4. Να παραδειγματιστούμε από τη Κύπρο (Ηello πήγε χειρότερα από μας!!) Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 2536406416

Δεν υπάρχουν ελπίδες με τέτοια μυαλά στην ΕΡΤ Hola. Η καθεμιά πανελίστρια μπορεί να λέει το μακρύ της και το κοντό της (ποιός τους λαμβάνει υπόψη, άλλωστε...?) μα αυτό που έχει σημασία είναι οτι ο κρατικός φορέας ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΪΟΝ ΤΟΥ. Απλά και λιτά αυτή είναι η αλήθεια. Δυστυχώς...
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 4:51 pm
Δεν μου άρεσε το τραγούδι της Πορτογαλίας, δεν το ήθελα για την πρώτη θέση. Δεν μου προξενεί συναισθήματα και δεν μου αρέσει η συμπεριφορά του τραγουδιστή που θεωρώ ότι το "πουλάει" λίγο αλλά.... μόλις είδα το λάιβ του χθες, την απήχηση στον κόσμο, την αντίδραση της Αρμένισσας αλλά και την υποτονικότητα του Γκαμπάνι, για μένα είχε τελειώσει το παιχνίδι....  Αν μη τι άλλο, κέρδισε ένα διαφορετικό τραγούδι....
Πιο βαθιά συναισθήματα μου προκάλεσε το Βέλγιο....
Χάρηκα για το κατρακύλισμα της Αυστραλίας από το τ/β και αντιθέτως το ανέβασμα της Ουγγαρίας.
Στο σπίτι και σε κάτι φίλους άρεσε η Μολδαβία και η Σουηδία....
Και εις άλλα με υγεία παιδιά!!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 4:55 pm
HOLA έγραψε:Στα παραπάνω θετικά θα ήθελα να προσθέσω και την έστω ισχνή υπεροχή μας από τη κονσέρβα της Κύπρου!!! Έτσι και για να λυσσάνε κάτι κακομοίρες, που χτυπιόντουσαν για το προτότυποLaughing  κομμάτι και την ευρηματική σκηνική παρουσία Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 2536406416 !!  


O ιταλός σχολιαστής μετά την εμφάνιση της Κύπρου, τραγουδούσε το Human!  Laughing
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 5:00 pm
liakleo έγραψε:δεν μου αρέσει η συμπεριφορά του τραγουδιστή που θεωρώ ότι το "πουλάει" λίγο αλλά.... 
Και εις άλλα με υγεία παιδιά!!!
 

Εμένα δεν μου φαίνεται επιτηδευμένη η συμπεριφορά του οπότε δεν με ενοχλεί.

Τελικά είχαν δίκιο τα δημοσιεύματα για τη μεταμόσχευση καρδιάς, το επιβεβαίωσαν και οι ιταλοί σχολιαστές.  pale



Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 4079498562
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 5:05 pm
Mastiha έγραψε:
liakleo έγραψε:δεν μου αρέσει η συμπεριφορά του τραγουδιστή που θεωρώ ότι το "πουλάει" λίγο αλλά.... 
Και εις άλλα με υγεία παιδιά!!!
 

Εμένα δεν μου φαίνεται επιτηδευμένη η συμπεριφορά του οπότε δεν με ενοχλεί.

Τελικά είχαν δίκιο τα δημοσιεύματα για τη μεταμόσχευση καρδιάς, το επιβεβαίωσαν και οι ιταλοί σχολιαστές.  pale


Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 4079498562

Ωραία, να ρωτήσω κάτι που μπορεί να είναι και μεγάλη ηλιθιότητα? Όταν κάποιος έχει πρόβλημα με την καρδιά του, σε τέτοιο σημείο ώστε να χρειάζεται μεταμόσχευση, κάνει να ταξιδέψει? Γιατί λογικά το παλικάρι έκανε μεγάλο ταξίδι, έτσι δεν είναι?
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 5:08 pm
liakleo έγραψε:
Mastiha έγραψε:
liakleo έγραψε:δεν μου αρέσει η συμπεριφορά του τραγουδιστή που θεωρώ ότι το "πουλάει" λίγο αλλά.... 
Και εις άλλα με υγεία παιδιά!!!
 

Εμένα δεν μου φαίνεται επιτηδευμένη η συμπεριφορά του οπότε δεν με ενοχλεί.

Τελικά είχαν δίκιο τα δημοσιεύματα για τη μεταμόσχευση καρδιάς, το επιβεβαίωσαν και οι ιταλοί σχολιαστές.  pale


Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 4079498562

Ωραία, να ρωτήσω κάτι που μπορεί να είναι και μεγάλη ηλιθιότητα? Όταν κάποιος έχει πρόβλημα με την καρδιά του, σε τέτοιο σημείο ώστε να χρειάζεται μεταμόσχευση, κάνει να ταξιδέψει? Γιατί λογικά το παλικάρι έκανε μεγάλο ταξίδι, έτσι δεν είναι?
Δεν ξέρω αν είναι απαγορευτικά τα ταξίδια σε τέτοιες περιπτώσεις, αλλά σίγουρα αυτός ήταν και ο λόγος που δεν πήγε από την εβδομάδα των προβών και τραγούδησε εκείνες τις μέρες το κομμάτι η αδελφή του.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 5:14 pm
Το σπρώξιμο στην Αυστραλία που με το έτσι θέλω οι επιτροπές έφεραν στον τελικό και με το έτσι θέλω έβαλαν στη δεκάδα είναι πλέον σκάνδαλο. Παρότι προσωπικά δεν με χάλαγε το τραγούδι με ενοχλεί που ένα τραγούδι που δεν αρέσει σε κανέναν στο κοινό πρέπει ντε και καλά δεκάδα μόνο και μόνο γιατί ανήκει στη σουηδοαυστραλική παράγκα της EBU! 

Για την ίδια τη Σουηδία ότι και να στείλει και όσο βλακεία και να είναι θα πηγαίνει 5αδα πλέον! Και καλά οι επιτροπές ότι το ψήφιζε και ο κόσμος με ξεπερνάει. 

Για την Ουγγαρία και την Πολωνία πιστεύω ότι δεν είναι τυχαίο που δεν αρέσουν στις επιτροπές ότι και να στείλουν. Παίζει πιστεύω ρόλο και ότι οι κυβερνήσεις που έχουν οι δύο χώρες δεν αρέσουν επειδή είναι πολύ συντηρητικές.
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5244
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 5:16 pm


Αχ, με κάτι τέτοια συγκινούμαι ώρες-ώρες. Ο Kristian από τη Βουλγαρία βάζει τα κλάματα σε αυτό το βίντεο. Οι Βούλγαροι fans που έκαναν μια μετάφραση είπαν ότι αυτό που δήλωσε ήταν πως ελπίζει η Βουλγαρία να βρει κάποτε κάποιον που θα καταφέρει να κερδίσει το διαγωνισμό, ενώ ζητάει συγγνώμη που δεν κατάφερε να το κάνει ο ίδιος φέτος.  Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 1217770687


HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 5:19 pm
citelis έγραψε:....
Για την Ουγγαρία και την Πολωνία πιστεύω ότι δεν είναι τυχαίο που δεν αρέσουν στις επιτροπές ότι και να στείλουν. Παίζει πιστεύω ρόλο και ότι οι κυβερνήσεις που έχουν οι δύο χώρες δεν αρέσουν επειδή είναι πολύ συντηρητικές.
Eνώ η Ουκρανική, ε;;
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 5:25 pm
Mastiha έγραψε:....
O ιταλός σχολιαστής μετά την εμφάνιση της Κύπρου, τραγουδούσε το Human!  Laughing
Σε μας τι έλεγαν;; Για το αποτέλεσμα;;; Τι ήταν και αυτό! Embarassed
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 5:26 pm
HOLA έγραψε:
citelis έγραψε:....
Για την Ουγγαρία και την Πολωνία πιστεύω ότι δεν είναι τυχαίο που δεν αρέσουν στις επιτροπές ότι και να στείλουν. Παίζει πιστεύω ρόλο και ότι οι κυβερνήσεις που έχουν οι δύο χώρες δεν αρέσουν επειδή είναι πολύ συντηρητικές.
Eνώ η Ουκρανική, ε;;
Σε αυτό που λέει ο citelis έχει απόλυτο δίκιο.

Η Ουκρανική Hola είναι μια κυβέρνηση που είναι "φιλοευρωπαϊκή" (sic!) οπότε και να είναι "φασίστες" δεν πειράζει. Είναι "καλοί".
Λες και δεν τα ξέρουμε τα δύο μέτρα και τα δύο σταθμά τους. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 1710716985
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 5:28 pm
Libertus έγραψε:

Αχ, με κάτι τέτοια συγκινούμαι ώρες-ώρες. Ο Kristian από τη Βουλγαρία βάζει τα κλάματα σε αυτό το βίντεο. Οι Βούλγαροι fans που έκαναν μια μετάφραση είπαν ότι αυτό που δήλωσε ήταν πως ελπίζει η Βουλγαρία να βρει κάποτε κάποιον που θα καταφέρει να κερδίσει το διαγωνισμό, ενώ ζητάει συγγνώμη που δεν κατάφερε να το κάνει ο ίδιος φέτος.  Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 1217770687
Το πιτσιρίκι είναι φοβερό τυπάκι, συμπαθέστατο, από πολύ καλή πάστα και προπαντός έξυπνο! Έχω παρακολουθήσει και άλλες δηλώσεις του, και έχω μείνει εντυπωσιασμένος από το ώριμο της ηλικίας του, που απ'ότι φαίνεται πάει πακέτο με το ώριμο της φωνής του. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 1262296416
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 5:38 pm
Romanus έγραψε:
HOLA έγραψε:
citelis έγραψε:....
Για την Ουγγαρία και την Πολωνία πιστεύω ότι δεν είναι τυχαίο που δεν αρέσουν στις επιτροπές ότι και να στείλουν. Παίζει πιστεύω ρόλο και ότι οι κυβερνήσεις που έχουν οι δύο χώρες δεν αρέσουν επειδή είναι πολύ συντηρητικές.
Eνώ η Ουκρανική, ε;;
Σε αυτό που λέει ο citelis έχει απόλυτο δίκιο.

Η Ουκρανική Hola είναι μια κυβέρνηση που είναι "φιλοευρωπαϊκή" (sic!) οπότε και να είναι "φασίστες" δεν πειράζει. Είναι "καλοί".
Λες και δεν τα ξέρουμε τα δύο μέτρα και τα δύο σταθμά τους. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 1710716985
Ακριβώς αυτό!
Δύο μέτρα και δύο σταθμά σε πολλά πράγματα.
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 5:43 pm
Kαι να φάει λίγο, πολύ αδύνατο είναι!!!
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 6:12 pm
ας μου πει καποιος ποτε περιπου θα ξερουμε ποτε θα γινει ο διαγωνισμος στην Πορτογαλια...
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 6:47 pm
'Η τη δεύτερη ή τη τρίτη εβδομάδα του Μάη λογικά!!! Σε λίγες μέρες θα πουν!
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 6:57 pm
HOLA έγραψε:'Η τη δεύτερη ή τη τρίτη εβδομάδα του Μάη λογικά!!! Σε λίγες μέρες θα πουν!


αντε εχουμε κ αεροπορικα εισητηρια να κλεισουμε... κ ξερεις πως ειναι αυτα! ξαφνικα easy jet and monarch κτλ θα αρχισουν να ανεβαζουν τιμες.
ευχαριστω χολα... κ φαντασου να πανε , να βρεθουμε κ να δεις την Φουρειρα στην σκηνη χαχαχα ...αυτο να δω κ τι στο κοσμο!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 7:11 pm
[quote="merda2004"]
HOLA έγραψε:'....να δεις την Φουρειρα στην σκηνη χαχαχα ...αυτο να δω κ τι στο κοσμο!
Σιγά μη πάει μετα το φετινό!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 7:45 pm
liakleo έγραψε:
Mastiha έγραψε:
liakleo έγραψε:δεν μου αρέσει η συμπεριφορά του τραγουδιστή που θεωρώ ότι το "πουλάει" λίγο αλλά.... 
Και εις άλλα με υγεία παιδιά!!!
 

Εμένα δεν μου φαίνεται επιτηδευμένη η συμπεριφορά του οπότε δεν με ενοχλεί.

Τελικά είχαν δίκιο τα δημοσιεύματα για τη μεταμόσχευση καρδιάς, το επιβεβαίωσαν και οι ιταλοί σχολιαστές.  pale


Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 4079498562

Ωραία, να ρωτήσω κάτι που μπορεί να είναι και μεγάλη ηλιθιότητα? Όταν κάποιος έχει πρόβλημα με την καρδιά του, σε τέτοιο σημείο ώστε να χρειάζεται μεταμόσχευση, κάνει να ταξιδέψει? Γιατί λογικά το παλικάρι έκανε μεγάλο ταξίδι, έτσι δεν είναι?


Ναι, είπαν και αυτό, ότι δεν είναι σε θέση να κάνει μακρινά ταξίδια και ότι έγινε μια εξαίρεση για την Eurovision.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 12 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Κυρ Μάης 14, 2017 7:47 pm
HOLA έγραψε:
Mastiha έγραψε:....
O ιταλός σχολιαστής μετά την εμφάνιση της Κύπρου, τραγουδούσε το Human!  Laughing
Σε μας τι έλεγαν;; Για το αποτέλεσμα;;; Τι ήταν και αυτό! Embarassed



 Τίποτα το ιδιαίτερο, απλώς ότι η Ντέμυ είναι πολύ όμορφη, η πιο όμορφη της διοργάνωσης...αυτά.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης