The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2017: The Aftermath - Σελίδα 2 Empty Απ: 2017: The Aftermath

Τρι Μάης 16, 2017 4:40 pm
Masilnto έγραψε:
Εντύπωση μου έκανε η τελευταία θέση της Λετονίας Surprised Δεν το περίμενα !


Εμένα μου κάνει εντύπωση που σας κάνει εντύπωση!  2017: The Aftermath - Σελίδα 2 1710716985

Απλά τα πράγματα... μια άφωνη βγήκε ντυμένη σαν καρναβάλι (δήθεν εκκεντρική) και ερμήνευσε με τη μύτη ένα τραγούδι με κακή παραγωγή. 2017: The Aftermath - Σελίδα 2 71255287
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

2017: The Aftermath - Σελίδα 2 Empty Απ: 2017: The Aftermath

Τρι Μάης 16, 2017 5:58 pm
Mastiha έγραψε:
Masilnto έγραψε:
Εντύπωση μου έκανε η τελευταία θέση της Λετονίας Surprised Δεν το περίμενα !

Απλά τα πράγματα... μια άφωνη βγήκε ντυμένη σαν καρναβάλι (δήθεν εκκεντρική) και ερμήνευσε με τη μύτη ένα τραγούδι με κακή παραγωγή. 2017: The Aftermath - Σελίδα 2 71255287

Mπορώ να συμφωνήσω σε όλα εκτός από το τελευταίο !
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

2017: The Aftermath - Σελίδα 2 Empty Απ: 2017: The Aftermath

Τρι Μάης 16, 2017 8:25 pm
Ένα άλλο παρασκήνιο που αξίζει να σας αναφέρουμε είναι αυτό που συζητήθηκε αρκετά στο κέντρο τύπου τις τελευταίες ημέρες του διαγωνισμού. Η EBU στις συζητήσεις που είχε με την δημόσια τηλεόραση της Πορτογαλίας RTP και της Ιταλίας RAI για τα σχέδια τους όσο αφορά την επόμενη διοργάνωση σε ενδεχόμενη νίκη τους, υπήρξαν δύο διαφορετικές προσεγγίσεις.Η μεν RTP ανέφερε ότι θα ήθελε να διοργανώσει τον επόμενο διαγωνισμό σε συνεργασία με τους Σουηδούς και Γερμανούς παραγωγούς που έχουν εμπλακεί σε όλους τους τελευταίους διαγωνισμούς, η δε RAI ανέφερε ότι θα ήταν μία εξ ολοκλήρου δική της παραγωγή.

http://infegreece.gr/o-dieuthintis-tis-rai1-apokaliptei-ta-eurovision-sxedia-tis-italias/
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2017: The Aftermath - Σελίδα 2 Empty Απ: 2017: The Aftermath

Τρι Μάης 16, 2017 9:15 pm
HOLA έγραψε:Ένα άλλο παρασκήνιο που αξίζει να σας αναφέρουμε είναι αυτό που συζητήθηκε αρκετά στο κέντρο τύπου τις τελευταίες ημέρες του διαγωνισμού. Η EBU στις συζητήσεις που είχε με την δημόσια τηλεόραση της Πορτογαλίας RTP και της Ιταλίας RAI για τα σχέδια τους όσο αφορά την επόμενη διοργάνωση σε ενδεχόμενη νίκη τους, υπήρξαν δύο διαφορετικές προσεγγίσεις.Η μεν RTP ανέφερε ότι θα ήθελε να διοργανώσει τον επόμενο διαγωνισμό σε συνεργασία με τους Σουηδούς και Γερμανούς παραγωγούς που έχουν εμπλακεί σε όλους τους τελευταίους διαγωνισμούς, η δε RAI ανέφερε ότι θα ήταν μία εξ ολοκλήρου δική της παραγωγή.

http://infegreece.gr/o-dieuthintis-tis-rai1-apokaliptei-ta-eurovision-sxedia-tis-italias/


Gabbani haters στα μούτρα σας...  2017: The Aftermath - Σελίδα 2 2804163255

Εννοείται πως η RAI θα έκανε μόνη της την παραγωγή, ποιός ξέρει να φτιάχνει τηλεοπτικά σόου καλύτερα από τους ιταλούς!  2017: The Aftermath - Σελίδα 2 71255287

Και μη μου πείτε τώρα για τη διοργάνωση του 1991... 'Ηταν μια ατυχής στιγμή! Η RAI έχει μεγάλη παράδοση σε αυτόν τον τομέα!  Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης