The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πρόβες!

+7
EuroPsycho
Masilnto
Elfo_Del_Infierno
HOLA
EvNickGR
Master
Romanus
11 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 9:33 pm
Όσο για τις Νορβηγία,Σουηδία τα εξής: Σουηδία θα την σπρώξει η επιτροπή πολύ και θα μπει τοπ 10 αλλά στην πραγματικότητα δεν αρέσει, και ο Ρύμπακ αν τσιμπήσει και αυτός με το ζόρι 10αδα λόγω ονόματος, και πάλι δεν αρέσει σε κανένα το τραγούδι! Αυτά!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 9:33 pm
Libertus έγραψε:Λοιπόν.
Εικάζω ότι τα πλάνα της Βουλγαρίας τα είδαν, επειδή σε περιγραφές διάβασα κάτι για "κοφτα πλάνα, split κάμερας, οπτικά εφε" κτλ. Οπότε νομίζω ότι θα δούμε κάτι, αν μη τι άλλο εντυπωσιακό.

Αυτό τότε γιατι δεν αποτυπώθηκε στις αντιδράσεις και τις στοιχηματικές όπως π.χ. συνέβη με Κύπρο και Μολδαβία που "εντυπωσίασαν" με ή χωρίς εισαγωγικά;

Σπόιλερ:

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 9:37 pm
citelis έγραψε:Για τη Νορνηγία: Είναι ο Ρίμπακ

Για την Σουηδία: Είναι η Σουηδία και άρα μιλάμε για εγγυημένο τοπ 3 επιτροπών, μοιάζει με video clip (αναμένεται), αρέσει σε πολύ κόσμο, σε χώρες του εξωτερικού κάνει καριέρα σε ραδιόφωνα ήδη

Κι επειδή είναι ο Ρίμπακ; Διαγωνισμός τραγουδιού είναι, όχι προσωπικοτήτων.

Η Σουηδία επίσης σε ποιόν κόσμο ακριβώς αρέσει; Γιατί εγώ δεν ξέρω και πολλούς... εκτός αν μιλάς για τις ζουρλές που έχουν ξετρελλαθεί με την Φουρέϊρα. Αν αυτό είναι το κοινό του, τότε δεν δίνει εγγυήσεις και για πολύ επιτυχημένη πορεία... Πρόβες! - Σελίδα 23 1710716985

σ.σ. σε ραδιόφωνα κάνει "καριέρα" κάθε τραγούδι που κερδίζει το MF.
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 9:40 pm
EvNickGR έγραψε:
HOLA έγραψε:
EvNickGR έγραψε:^ Πρόβες! - Σελίδα 23 2262866851 Έχεις δίκιο σε όλα όμως, ευτυχώς δεν ακούω ελληνικά.. Cool

Ε ...δε τα λες και Ελληνικά αυτά που τραγουδούν οι περισσότεροι της ΠΑΝΙΚ


Sorry δεν έγινα κατανοητός, εννοώ, ξένα του σορού, pop, clubιστικα, δίχως νόημα τραγούδια.
Όχι κατάλαβα απλά οι πιο πολλοί της ΠΑΝΙΚ όταν τραγουδούν Ελληνικά είναι σαν να τραγουδούν ξένη γλώσσα, ο τρόπος που προσφέρουν και τονίζουν τις λέξεις είναι μη Ελληνικός
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 9:40 pm
Romanus έγραψε:
citelis έγραψε:Για τη Νορνηγία: Είναι ο Ρίμπακ

Για την Σουηδία: Είναι η Σουηδία και άρα μιλάμε για εγγυημένο τοπ 3 επιτροπών, μοιάζει με video clip (αναμένεται), αρέσει σε πολύ κόσμο, σε χώρες του εξωτερικού κάνει καριέρα σε ραδιόφωνα ήδη

Κι επειδή είναι ο Ρίμπακ; Διαγωνισμός τραγουδιού είναι, όχι προσωπικοτήτων.

Η Σουηδία επίσης σε ποιόν κόσμο ακριβώς αρέσει; Γιατί εγώ δεν ξέρω και πολλούς... εκτός αν μιλάς για τις ζουρλές που έχουν ξετρελλαθεί με την Φουρέϊρα. Αν αυτό είναι το κοινό του, τότε δεν δίνει εγγυήσεις και για πολύ επιτυχημένη πορεία... Πρόβες! - Σελίδα 23 1710716985

σ.σ. σε ραδιόφωνα κάνει "καριέρα" κάθε τραγούδι που κερδίζει το MF.
Views και αναλογία like-dislike στο Youtube δείχνει αρκετή αποδοχή! 
Για το τελευταίο έχεις δίκιο.

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 9:42 pm
citelis έγραψε:
Romanus έγραψε:
citelis έγραψε:Για τη Νορνηγία: Είναι ο Ρίμπακ

Για την Σουηδία: Είναι η Σουηδία και άρα μιλάμε για εγγυημένο τοπ 3 επιτροπών, μοιάζει με video clip (αναμένεται), αρέσει σε πολύ κόσμο, σε χώρες του εξωτερικού κάνει καριέρα σε ραδιόφωνα ήδη

Κι επειδή είναι ο Ρίμπακ; Διαγωνισμός τραγουδιού είναι, όχι προσωπικοτήτων.

Η Σουηδία επίσης σε ποιόν κόσμο ακριβώς αρέσει; Γιατί εγώ δεν ξέρω και πολλούς... εκτός αν μιλάς για τις ζουρλές που έχουν ξετρελλαθεί με την Φουρέϊρα. Αν αυτό είναι το κοινό του, τότε δεν δίνει εγγυήσεις και για πολύ επιτυχημένη πορεία... Πρόβες! - Σελίδα 23 1710716985

σ.σ. σε ραδιόφωνα κάνει "καριέρα" κάθε τραγούδι που κερδίζει το MF.
Views και αναλογία like-dislike στο Youtube δείχνει αρκετή αποδοχή! 
Για το τελευταίο έχεις δίκιο.
Τσέκαρε πχ το πολλ του eurovision.ee για το καλύτερο τραγούδι του 2018 και πες μου... Που είναι η Νορβηγία, η Σουηδία και που εμείς... Πρόβες! - Σελίδα 23 1710716985 Πρόβες! - Σελίδα 23 1710716985

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 9:46 pm
Παιδιά, ο διαγωνισμός δεν έχει να κάνει μόνο με το τραγούδι, τι να κάνουμε τώρα; Στα Polls οι άνθρωποι αγάπησαν μια πολύ ατμοσφαιρική studio version του κομματιού μας. Και σαφώς είναι καλύτερο από Σουηδία και Νορβηγία. Αν όμως live βγει ένα φλατ, άνευρο πράγμα, με απλώς συμπαθητικά φωνητικά, το κοινό θα προσπεράσει. Αυτό αποτυπώνεται μέχρι στιγμής στα στοιχήματα.


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 9:46 pm
EuroPsycho έγραψε:
citelis έγραψε:
Romanus έγραψε:
citelis έγραψε:Για τη Νορνηγία: Είναι ο Ρίμπακ

Για την Σουηδία: Είναι η Σουηδία και άρα μιλάμε για εγγυημένο τοπ 3 επιτροπών, μοιάζει με video clip (αναμένεται), αρέσει σε πολύ κόσμο, σε χώρες του εξωτερικού κάνει καριέρα σε ραδιόφωνα ήδη

Κι επειδή είναι ο Ρίμπακ; Διαγωνισμός τραγουδιού είναι, όχι προσωπικοτήτων.

Η Σουηδία επίσης σε ποιόν κόσμο ακριβώς αρέσει; Γιατί εγώ δεν ξέρω και πολλούς... εκτός αν μιλάς για τις ζουρλές που έχουν ξετρελλαθεί με την Φουρέϊρα. Αν αυτό είναι το κοινό του, τότε δεν δίνει εγγυήσεις και για πολύ επιτυχημένη πορεία... Πρόβες! - Σελίδα 23 1710716985

σ.σ. σε ραδιόφωνα κάνει "καριέρα" κάθε τραγούδι που κερδίζει το MF.
Views και αναλογία like-dislike στο Youtube δείχνει αρκετή αποδοχή! 
Για το τελευταίο έχεις δίκιο.
Τσέκαρε πχ το πολλ του eurovision.ee για το καλύτερο τραγούδι του 2018 και πες μου... Που είναι η Νορβηγία, η Σουηδία και που εμείς... Πρόβες! - Σελίδα 23 1710716985 Πρόβες! - Σελίδα 23 1710716985
Δεκάδα την έχουν τη Φουρέιρα πάντως  Πρόβες! - Σελίδα 23 1710716985
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 9:47 pm
Libertus έγραψε:Παιδιά, ο διαγωνισμός δεν έχει να κάνει μόνο με το τραγούδι, τι να κάνουμε τώρα; Στα Polls οι άνθρωποι αγάπησαν μια πολύ ατμοσφαιρική studio version του κομματιού μας. Και σαφώς είναι καλύτερο από Σουηδία και Νορβηγία. Αν όμως live βγει ένα φλατ, άνευρο πράγμα, με απλώς συμπαθητικά φωνητικά, το κοινό θα προσπεράσει. Αυτό αποτυπώνεται μέχρι στιγμής στα στοιχήματα.
Πρόβες! - Σελίδα 23 1747192130
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 9:49 pm
Προς Libertus: Εμείς οι Έλληνες φέρνουμε πάντα την καταστροφή! Γιατί να είναι άνευρο?
Προς Citelis: Ακόμα και σε αυτά τα πολλ που ψηφίζουν οι παρδαλές, η Φουρέιρα τρώει την σκόνη μας!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 9:53 pm
EuroPsycho έγραψε:Προς Libertus: Εμείς οι Έλληνες φέρνουμε πάντα την καταστροφή! Γιατί να είναι άνευρο?
Προς Citelis: Ακόμα και σε αυτά τα πολλ που ψηφίζουν οι παρδαλές, η Φουρέιρα τρώει την σκόνη μας!
Εννοείται την έχουμε από κάτω αλλά για EuroTrash σε poll για το καλύτερο τραγούδι η δεκάδα είναι πολύ ψηλά!
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 9:55 pm
citelis έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:Προς Libertus: Εμείς οι Έλληνες φέρνουμε πάντα την καταστροφή! Γιατί να είναι άνευρο?
Προς Citelis: Ακόμα και σε αυτά τα πολλ που ψηφίζουν οι παρδαλές, η Φουρέιρα τρώει την σκόνη μας!
Εννοείται την έχουμε από κάτω αλλά για EuroTrash σε poll για το καλύτερο τραγούδι η δεκάδα είναι πολύ ψηλά!
Ναι, η αλήθεια είναι πως πέφτει αρκετό σπρώξιμο... Φταίει που η χρονιά είναι αδύναμη... Τι να πω πια...
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 9:56 pm
EuroPsycho έγραψε:Προς Libertus: Εμείς οι Έλληνες φέρνουμε πάντα την καταστροφή! Γιατί να είναι άνευρο?

Αυτό λένε οι μέχρι στιγμής περιγραφές. ότι δεν γίνεται τπτ επί σκηνής. Και η πτώση στα στοιχήματα βέβαια.
Επίσης, από τα πλάνα που δημοσίευσε για λίγο η Τερζή στο ig, εγώ δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα. Και να ακούγεται η Jennings από πίσω "Ναι, έεεεεεετσι"
Δηλαδή, τόσο πολύ της άρεσαν;  Πρόβες! - Σελίδα 23 3360738450
Ναι, θα βελτιωθούν, δε λέω, αλλά δε νομίζω σε 2 μέρες να δούμε camera work σαν το Lovewave ή το Love Injected.


EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 10:01 pm
Libertus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:Προς Libertus: Εμείς οι Έλληνες φέρνουμε πάντα την καταστροφή! Γιατί να είναι άνευρο?

Αυτό λένε οι μέχρι στιγμής περιγραφές. ότι δεν γίνεται τπτ επί σκηνής. Και η πτώση στα στοιχήματα βέβαια.
Επίσης, από τα πλάνα που δημοσίευσε για λίγο η Τερζή στο ig, εγώ δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα. Και να ακούγεται η Jennings από πίσω "Ναι, έεεεεεετσι"
Δηλαδή, τόσο πολύ της άρεσαν;  Πρόβες! - Σελίδα 23 3360738450
Ναι, θα βελτιωθούν, δε λέω, αλλά δε νομίζω σε 2 μέρες να δούμε camera work σαν το Lovewave ή το Love Injected.
Απλά ξέρεις τι? Υπάρχουν πολλά τραγούδια στο παρελθόν, που δεν είχαν ιδιαίτερο camerawork, και παλαιότεροι νικητές, οι οποίοι τα κατάφεραν όλοι μια χαρά χωρίς τίποτα στα πλάνα, μόνοι στην σκηνή. Και ξέρεις και κάτι? Μπράβο που έφερες σαν παράδειγμα την Iveta, η οποία εγώ προσωπικά πίστευα πως είναι ακατέβατη 5αδα πήγε ανέλπιστα χαμηλά... Και ξέρεις γιατί? Γιατί ενώ είχε από τα καλύτερα camerawork που έχω δει ποτέ, τελικά το τραγούδι δεν άρεσε τόσο...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 10:10 pm
Στο μολδαβοτραγουδο εχει βαλει το χερακι του ο κοντομπετοβεν συμφωνα με τα λεγομενα του κιρκορωφ.....
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 10:12 pm
EuroPsycho έγραψε:
Libertus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:Προς Libertus: Εμείς οι Έλληνες φέρνουμε πάντα την καταστροφή! Γιατί να είναι άνευρο?

Αυτό λένε οι μέχρι στιγμής περιγραφές. ότι δεν γίνεται τπτ επί σκηνής. Και η πτώση στα στοιχήματα βέβαια.
Επίσης, από τα πλάνα που δημοσίευσε για λίγο η Τερζή στο ig, εγώ δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα. Και να ακούγεται η Jennings από πίσω "Ναι, έεεεεεετσι"
Δηλαδή, τόσο πολύ της άρεσαν;  Πρόβες! - Σελίδα 23 3360738450
Ναι, θα βελτιωθούν, δε λέω, αλλά δε νομίζω σε 2 μέρες να δούμε camera work σαν το Lovewave ή το Love Injected.
Απλά ξέρεις τι? Υπάρχουν πολλά τραγούδια στο παρελθόν, που δεν είχαν ιδιαίτερο camerawork, και παλαιότεροι νικητές, οι οποίοι τα κατάφεραν όλοι μια χαρά χωρίς τίποτα στα πλάνα, μόνοι στην σκηνή. Και ξέρεις και κάτι? Μπράβο που έφερες σαν παράδειγμα την Iveta, η οποία εγώ προσωπικά πίστευα πως είναι ακατέβατη 5αδα πήγε ανέλπιστα χαμηλά... Και ξέρεις γιατί? Γιατί ενώ είχε από τα καλύτερα camerawork που έχω δει ποτέ, τελικά το τραγούδι δεν άρεσε τόσο...


Λοιπόν. Κατ' εμέ, το κάθε τραγούδι έχει τη δική του "προσωπικότητα" και απαιτεί διαφορετικά πράγματα. Η Τζαμάλα και ο Σαλβαντόρ είχαν πολύ εσωτερικά κομμάτια και ενδεχομένως ένα δρώμενο ή ζαλιστική δουλειά με την κάμερα να μην ήταν το ζητούμενο. Η μεν πρώτη είχε τη φωνάρα της και τα γραφικά ως όπλα, ο δε 2ος την αμεσότητα και την ειλικρίνεια. 
Το Όνειρό μου είναι τελείως epic φάση, νομίζω ότι χρειάζεται κάτι πιο εξωστρεφές. Αυτό που είδα με τη Γιάννα ως Καρυάτιδα με μια παλάμη βαμμένη μπλε, και συμβατικά πλάνα...όχι, δε με ικανοποιεί. Προσωπική άποψη πάντα.
Ξέρω πως είμαι λίγο απαισιόδοξος, όμως διαισθητικά, νιώθω ότι ίσως κάτι δεν πήγε πολύ καλά με την προετοιμασία. Θα δούμε την Πέμπτη, όπου και θα αποκαλυφθούν τα "ευρήματα". Τότε πια, θα ξέρουμε τί περίπου πρέπει να περιμένουμε.


EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 10:17 pm
Libertus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:
Libertus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:Προς Libertus: Εμείς οι Έλληνες φέρνουμε πάντα την καταστροφή! Γιατί να είναι άνευρο?

Αυτό λένε οι μέχρι στιγμής περιγραφές. ότι δεν γίνεται τπτ επί σκηνής. Και η πτώση στα στοιχήματα βέβαια.
Επίσης, από τα πλάνα που δημοσίευσε για λίγο η Τερζή στο ig, εγώ δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα. Και να ακούγεται η Jennings από πίσω "Ναι, έεεεεεετσι"
Δηλαδή, τόσο πολύ της άρεσαν;  Πρόβες! - Σελίδα 23 3360738450
Ναι, θα βελτιωθούν, δε λέω, αλλά δε νομίζω σε 2 μέρες να δούμε camera work σαν το Lovewave ή το Love Injected.
Απλά ξέρεις τι? Υπάρχουν πολλά τραγούδια στο παρελθόν, που δεν είχαν ιδιαίτερο camerawork, και παλαιότεροι νικητές, οι οποίοι τα κατάφεραν όλοι μια χαρά χωρίς τίποτα στα πλάνα, μόνοι στην σκηνή. Και ξέρεις και κάτι? Μπράβο που έφερες σαν παράδειγμα την Iveta, η οποία εγώ προσωπικά πίστευα πως είναι ακατέβατη 5αδα πήγε ανέλπιστα χαμηλά... Και ξέρεις γιατί? Γιατί ενώ είχε από τα καλύτερα camerawork που έχω δει ποτέ, τελικά το τραγούδι δεν άρεσε τόσο...


Λοιπόν. Κατ' εμέ, το κάθε τραγούδι έχει τη δική του "προσωπικότητα" και απαιτεί διαφορετικά πράγματα. Η Τζαμάλα και ο Σαλβαντόρ είχαν πολύ εσωτερικά κομμάτια και ενδεχομένως ένα δρώμενο ή ζαλιστική δουλειά με την κάμερα να μην ήταν το ζητούμενο. Η μεν πρώτη είχε τη φωνάρα της και τα γραφικά ως όπλα, ο δε 2ος την αμεσότητα και την ειλικρίνεια. 
Το Όνειρό μου είναι τελείως epic φάση, νομίζω ότι χρειάζεται κάτι πιο εξωστρεφές. Αυτό που είδα με τη Γιάννα ως Καρυάτιδα με μια παλάμη βαμμένη μπλε, και συμβατικά πλάνα...όχι, δε με ικανοποιεί. Προσωπική άποψη πάντα.
Ξέρω πως είμαι λίγο απαισιόδοξος, όμως διαισθητικά, νιώθω ότι ίσως κάτι δεν πήγε πολύ καλά με την προετοιμασία. Θα δούμε την Πέμπτη, όπου και θα αποκαλυφθούν τα "ευρήματα". Τότε πια, θα ξέρουμε τί περίπου πρέπει να περιμένουμε.
Πράγματι, θα δούμε την Πέμπτη. Πάντως, εγώ το κουστούμι του παππού και το μπλέ φόρεμα, δεν τα θεωρώ καλές σκηνικές παρουσίες, οπότε όπως δεν με ικανοποίησε πλήρως και η δική μας πρόβα, προσωπικά ούτε το staging της Ουκρανίας το 2016 δεν μου άρεσε, ούτε της Πορτογαλίας το 2017... Σημασία δεν έχει το τι αρέσει σε μένα ή σε σένα, αλλά το τι θα παρουσιάσουμε εμείς στον 1ο ημιτελικό και πόσο θα αρέσει στο κοινό... Άλλο γούστο, άλλο πρόγνωση! Wink Προσωπικά και εγώ πιστεύω πως παίρνουμε βελτίωση! Και πως τα staging των 2 προηγούμενων νικητών ήταν τελείως μέτρια...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 10:24 pm
Πρόβες! - Σελίδα 23 31841562_630595893999221_5900294499216654336_n
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 10:32 pm
για να δουμε την αυριανη προβα για μαθουμε αν κανουν κατι παραπανω η αν μεινουν σε αυτα που ειδαμε κ ξερουμε ως τωρα. Παντως εκει που γυρναει πλατη καποιο λογο θα εχει. οχι?
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 10:36 pm
Δεν περιμενα να ειμαστε τοσο χαμηλα στο press poll παντως, αλλα δεν ειδαν καν την τριτη πρόβα τι να περιμένουμε.....τελικα μαθαμε τι ισχυει τελικα...η ελληνικη ομαδα ζητησε να διακοπή?
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 33
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Πρόβες! - Σελίδα 23 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 01, 2018 10:40 pm
Πολλες φημες ακουγονται να δουμε τι ισχυει,η πιο γελοια φημη παντως μου φανηκε η ειδηση οτι τα ειδικα εφε μας κρατηθηκαν στο τελωνειο...

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης