The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Παρ Φεβ 18, 2011 3:23 pm
Στην εκπομπή «Πρωινό Mou» βρέθηκαν οι Τριημιτόνιο οι οποίοι απάντησαν σε όσους υποστηρίζουν πως το τραγούδι τους «Χαμογέλα» με το οποίο θα διαγωνιστούν στον ελληνικό τελικό για το τραγούδι που θα μας εκπροσωπήσει στη Eurovision είναι αντιγραφή του γαλλικού «Toi & Moi».

«Ό,τι και να ακούγεται εμείς δεν το πιστεύουμε. Υποστηρίζουμε το κομμάτι μας. Ο Νίκος Τερζής, ο οποίος μάς έγραψε το τραγούδι απάντησε σʼ αυτό το θέμα λέγοντας πως "Όλες οι ξανθές κοπέλες δεν είναι η Αλίκη Βουγιουκλάκη" και συμφωνούμε μαζί του. Αυτοί είναι οι ήχοι της εποχής και θα ήμασταν τρελοί αν πηγαίναμε με παλιούς ήχους».

Σχολίασαν όμως και την 3η θέση που κατέχουν (σε όλα σχεδόν τα γκάλοπ προηγούνται η Νίκη Πόντε και ο Λούκας Γιώρκας) σύμφωνα με ψηφοφορίες στο Ίντερνετ: «Είμαστε φαν της Eurovision και ξέρουμε πως αυτές οι δημοσκοπήσεις κατά 90% δεν βγαίνουν αληθινές».

HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Παρ Φεβ 18, 2011 10:06 pm
fanis1972 έγραψε:..τραγουδι με αρχ... ειναι σκεψη? Razz Very Happy
....
ΜΗΝ ΤΑ ΥΠΟΤΙΜΑΣ ΤΑ αρχ... fanis!!
ΣΠΑΝΙΟ ΠΡΑΓΜΑ!! ΕΙΔΟΣ ΥΠΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ!!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Παρ Φεβ 18, 2011 10:14 pm
Masilnto έγραψε:...κι εμενα μου αρεσουν και τα δύο,απλά αυτην την στιγμη κλίνω περισσότερο προς τον Λούκα.
Αν συμβεί κάτι συγκλονιστικό επί σκηνης στις 2 Μαρτίου,που να μου αλλάξει τη γνώμη,έχει καλώς!

ΥES MY WONDERFUL ADMIN!!! YOU ARE RIGHT! Laughing
Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 0
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13985
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Σαβ Φεβ 19, 2011 9:54 pm
H Kαλομοίρα στηρίζει τη Νίκη.
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τρι Φεβ 22, 2011 12:37 am
Paides egw kseka8ara tha pw oti mou aresoun POLU 3 kommatia. Tou Louka, ths Ponte kai ths Valantos.To ka8ena gia diaforetikous logous.
Goustarw omws fetos na steiloume th zeibeikia sto Dusseldorf. Oxi oti eimai e8nikistis, allwste me kserete tosa xronia, alla....AS TOLMHSOYME re paidia mia xronia! Den trexei tpt! Eite vgoume defteroi eite den perasoume ston teliko, pleon ligh shmasia exei, etsi den einai? Toulaxiston tha leme oti to kaname, giati ka8e xrono menoume sthn "ASFALH LYSH". fetos to "watch my dance" omws exei risko kai gi afto to protimw. An omws epilegei eite h Ponte eite h Valanto tha ta sthriksw epishs me olh mou th kardia
Gia ta ypoloipa 3 apla apaksiw.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13985
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τρι Φεβ 22, 2011 12:43 am
cst003 έγραψε:Paides egw kseka8ara tha pw oti mou aresoun POLU 3 kommatia. Tou Louka, ths Ponte kai ths Valantos.To ka8ena gia diaforetikous logous.
Goustarw omws fetos na steiloume th zeibeikia sto Dusseldorf. Oxi oti eimai e8nikistis, allwste me kserete tosa xronia, alla....AS TOLMHSOYME re paidia mia xronia! Den trexei tpt! Eite vgoume defteroi eite den perasoume ston teliko, pleon ligh shmasia exei, etsi den einai? Toulaxiston tha leme oti to kaname, giati ka8e xrono menoume sthn "ASFALH LYSH". fetos to "watch my dance" omws exei risko kai gi afto to protimw. An omws epilegei eite h Ponte eite h Valanto tha ta sthriksw epishs me olh mou th kardia
Gia ta ypoloipa 3 apla apaksiw.
cst003 καλως ηλθες και συμφωνω μαζι σου!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τρι Φεβ 22, 2011 8:29 am
Masilnto έγραψε:H Kαλομοίρα στηρίζει τη Νίκη.

ε, τι άλλο θα στήριζε η Καλομοίρα; τον κλώνο της
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τρι Φεβ 22, 2011 1:15 pm
Νίκη Πόντε
Τι αποκαλύπτει για την παρουσίαση του τραγουδιού της στον Ελληνικό τελικό της Eurovision;


«Είμαι πολύ αγχωμένη. Προσπαθώ να μην κοιτώ όσα γράφονται στα blogs» εξήγησε στην Τατιάνα Στεφανίδου, λίγες μέρες πριν από τον ελληνικό τελικό της Eurovision, η Νίκη Πόντε. «Νομίζω ότι όλα τα τραγούδια θα αλλάξουν πάνω στη σκηνή, οπότε δεν ξέρω» πρόσθεσε όταν ρωτήθηκε αν έχει ξεχωρίσει κάποιον από τους αντιπάλους της, τονίζοντας βέβαια ότι της αρέσει πολύ το κομμάτι της Βαλάντως, αλλά και αυτό του Λούκα.

Όσο για τον τρόπο παρουσίασης του δικού της κομματιού στη σκηνή του τελικού, είπε: «Θα έχω τέσσερις χορευτές, αλλά δεν μπορώ να πω κάτι άλλο. Είναι έκπληξη! Θα χορέψω πάρα πολύ πάντως» είπε η Νίκη. Εξήγησε μάλιστα πως η προετοιμασία απαιτεί πολλές ώρες δουλειάς: «Είναι δύσκολο. Έχουμε πρόβες κάθε μέρα, μέρα-νύχτα και ελπίζω ότι θα πάνε όλα πολύ καλά! (…) Ξυπνάω γύρω στις εννιά ή δέκα το πρωί και κάνω ασκήσεις φωνητικής, μετά πηγαίνω για πρόβες με το χορογράφο και δουλεύουμε μόνοι μας για μερικές ώρες. Στη συνέχεια, έρχονται και οι χορευτές» δήλωσε χαρακτηριστικά.

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τρι Φεβ 22, 2011 1:22 pm
Τι κακό έχω πάθει????? Rolling Eyes . Ακούω του Λούκας μ' αρέσει πολύ κάτι παθαίνω, ακούω της Νίκκι μου αρέσει εξίσου πολύ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!! cyclops Σας πληροφορώ ότι δεν το έχω ξαναπάθει αυτό σε δικό μας τελικό...συνήθως δεν μου άρεσε κανένα Cool ...τώρα έχω πάθει ντουβρουτσά τελείως!!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τρι Φεβ 22, 2011 1:32 pm
ale έγραψε:Τι κακό έχω πάθει????? Rolling Eyes . Ακούω του Λούκας μ' αρέσει πολύ κάτι παθαίνω, ακούω της Νίκκι μου αρέσει εξίσου πολύ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!! cyclops Σας πληροφορώ ότι δεν το έχω ξαναπάθει αυτό σε δικό μας τελικό...συνήθως δεν μου άρεσε κανένα Cool ...τώρα έχω πάθει ντουβρουτσά τελείως!!!


Μακάρι να το παθαίνουμε αυτό κάθε χρόνο!!!

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
????????
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τρι Φεβ 22, 2011 2:30 pm
EvNickGR έγραψε:Αυτό που ξέρουμε είναι ότι θα γίνει σκληρή μάχη στο televoting! Εντάξει όλοι ξέρουμε πάνω-κάτω ότι η κριτική επιτροπή θα δώσει το 12αρι στον Λούκα...άντε γαμώτο και αργεί! Cool Cool Razz



ελα ομως που θα το δωσει στον Τερζη.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τρι Φεβ 22, 2011 2:37 pm
fanis1972 έγραψε:
EvNickGR έγραψε:Αυτό που ξέρουμε είναι ότι θα γίνει σκληρή μάχη στο televoting! Εντάξει όλοι ξέρουμε πάνω-κάτω ότι η κριτική επιτροπή θα δώσει το 12αρι στον Λούκα...άντε γαμώτο και αργεί! Cool Cool Razz



ελα ομως που θα το δωσει στον Τερζη.

Αν το δώσουν στον Τερζή θα φάω τα κοτσιδάκια μου!!!! affraid affraid
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τρι Φεβ 22, 2011 4:08 pm
Απο τη συνέντευξη της Βαλάντως Τρύφωνος στον OGAE Greece:


Μπορείς να μας αποκαλύψεις μερικά πράγματα για την εμφάνισή σου στον Ελληνικό τελικό;
Βαλάντω: Δεν έχουμε καταλήξει σε πολλά πράγματα ακόμη. Το δουλεύουμε αυτό το διάστημα. Ας πούμε φαντάζομαι ότι δεν θα είμαι μόνη μου on stage και ότι μάλλον θα έχω και άτομα στα φωνητικά αλλά δεν ξέρω ακόμη το τι θα φορέσω… Αυτό που προσωπικά με ενδιαφέρει είναι να κάνω μια άρτια εμφάνιση… Θα προσπαθήσω να δώσω και μια καλύτερη ερμηνεία, πιο δυναμική από αυτή που έχετε ήδη ακούσει, δηλαδή με περισσότερες κορώνες και πιο ψηλές νότες αλλά δεν το ξέρω σίγουρα αυτό. Αν μπορέσω θα το κάνω γιατί το τραγούδι έτσι όπως είναι και τώρα έχει δυνατές απαιτήσεις…


Πόσο αισιόδοξη αισθάνεσαι;
Βαλάντω: Είναι ένας δύσκολος τελικός με έξι καλά τραγούδια. Δίνω ίσες πιθανότητες σε όλους…


Aν δεν προκριθείς ούτε φέτος, θα προσπαθούσες ξανά είτε για Ελλάδα είτε για Κύπρο;
Βαλάντω: Είπαμε… Ποτέ μη λες ποτέ!


Εάν δεν συμμετείχες στον τελικό, ποιον από τους 5 θα ψήφιζες για να μας εκπροσωπήσει στον διαγωνισμό;
Βαλάντω: Δεν μπορώ να είμαι αντικειμενική. Πραγματικά. Πλέον είμαστε φίλοι με όλα τα παιδιά. Νομίζω ότι απλά θα ψήφιζα από μια φορά το καθένα.


Είσαι θαυμάστρια του διαγωνισμού;
Βαλάντω: Μεγάλη!!! Παρακολουθώ τον διαγωνισμό χρόνια!


Ποια η αγαπημένη σου Ελληνική, ποια η Κυπριακή και ποια η ξένη συμμετοχή σε Eurovision;
Βαλάντω: Από Ελληνικές ξεχωρίζω αρκετές όπως της Σοφίας Βόσσου, της Καίτης Γαρμπή με εκείνο το εξαιρετικό φόρεμα αλλά και της Άννας Βίσσης το 2006. Από Κυπριακές μου αρέσει πολύ το «Θα ‘ναι έρωτας» της Μαρλαίν Αγγελίδου αλλά και το «S.O.S.» της Έλενας Πατρόκλου και από ξένες μ’ αρέσει πολύ το «Is it true» της Yohanna (Ισλανδία 2009) αλλά βρίσκω παράλληλα πολύ έξυπνη και χαριτωμένη τη συμμετοχή της Λιθουανίας το 2006!! (τραγουδά με σιγανή φωνή «We are the winners of Eurovision»!!)

avatar
????????
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τρι Φεβ 22, 2011 5:28 pm
Mastiha έγραψε:Απο τη συνέντευξη της Βαλάντως Τρύφωνος στον OGAE Greece:


Ποια η αγαπημένη σου Ελληνική, ποια η Κυπριακή και ποια η ξένη συμμετοχή σε Eurovision;
Βαλάντω: Από Ελληνικές ξεχωρίζω αρκετές όπως της Σοφίας Βόσσου, της Καίτης Γαρμπή με εκείνο το εξαιρετικό φόρεμα αλλά και της Άννας Βίσσης το 2006. Από Κυπριακές μου αρέσει πολύ το «Θα ‘ναι έρωτας» της Μαρλαίν Αγγελίδου αλλά και το «S.O.S.» της Έλενας Πατρόκλου και από ξένες μ’ αρέσει πολύ το «Is it true» της Yohanna (Ισλανδία 2009) αλλά βρίσκω παράλληλα πολύ έξυπνη και χαριτωμένη τη συμμετοχή της Λιθουανίας το 2006!! (τραγουδά με σιγανή φωνή «We are the winners of Eurovision»!!)




Λοιπον ΑΝ λεω ΑΝ η Βαλαντω μας υποσχεθει να φορεσει ενα φορεμα σαν της ΓΑΡΜΠΗ, τοτε να την ψηφισουμε ομαδικα....
τετοιο θεαμα αξιζει την πρωτια!!!!!!!!! Razz Very Happy Twisted Evil
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τρι Φεβ 22, 2011 5:39 pm
fanis1972 έγραψε:
EvNickGR έγραψε:Αυτό που ξέρουμε είναι ότι θα γίνει σκληρή μάχη στο televoting! Εντάξει όλοι ξέρουμε πάνω-κάτω ότι η κριτική επιτροπή θα δώσει το 12αρι στον Λούκα...άντε γαμώτο και αργεί! Cool Cool Razz



ελα ομως που θα το δωσει στον Τερζη.

Σιγά! tongue

Η φετινή συμμετοχή του Τερζή θα έχει την ίδια τύχη με την περσινή...! Άν δεν βγει τελευταίο το "Χαμογέλα" θα είναι επιτυχία... Laughing

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
????????
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τρι Φεβ 22, 2011 5:54 pm
EvNickGR έγραψε:Στον Τερζή ? Αυτό αποκλείεται βρε παιδιά, τελευταιο θα βγει αυτό μαζί με τα Κόκκινα Χαλιά! Πάντως αν το δώσουν θα είναι ξενέρα μεγάλη...κωλοκλίκες! Evil or Very Mad


δεν γινεται να βγει ΚΑΙ αυτο τελευταιο ΚΑΙ τα κοκκινα χαλια.
καποιο θα βγει προ-τελευταιο Twisted Evil
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τρι Φεβ 22, 2011 5:57 pm
ε, οχι και στον Τερζή ρε παιδιά. Αποκλείεται. Ή στη Βαλάντω, ή στο Λούκα θα δώσει την πρωτιά η επιτροπή
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13985
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 24, 2011 1:38 pm
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 24, 2011 1:48 pm
"Η παρουσίαση του τραγουδιού θα γίνει υπό τη σκηνοθετική και καλλιτεχνική επιμέλεια του Κωνσταντίνου Ρήγου. Η ανατρεπτική του ματιά θα αποδώσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο την ένταση και το πάθος του τραγουδιού."

Ανυπομονώ να το δω on stage!!!! Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Smiley-bounce006 Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Smiley-love017
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 24, 2011 6:00 pm
KostasGr έγραψε:"Η παρουσίαση του τραγουδιού θα γίνει υπό τη σκηνοθετική και καλλιτεχνική επιμέλεια του Κωνσταντίνου Ρήγου. Η ανατρεπτική του ματιά θα αποδώσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο την ένταση και το πάθος του τραγουδιού."

Ανυπομονώ να το δω on stage!!!! Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Smiley-bounce006 Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Smiley-love017

Ποιά ακριβώς είναι η ανατρεπτική ματιά του Ρήγου π.χ. στο τραγούδι της Θεοδωρίδου Τώρα θα πονάς ? το Hilton?
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13985
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 24, 2011 6:02 pm
dimmyc έγραψε:
KostasGr έγραψε:"Η παρουσίαση του τραγουδιού θα γίνει υπό τη σκηνοθετική και καλλιτεχνική επιμέλεια του Κωνσταντίνου Ρήγου. Η ανατρεπτική του ματιά θα αποδώσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο την ένταση και το πάθος του τραγουδιού."

Ανυπομονώ να το δω on stage!!!! Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Smiley-bounce006 Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Smiley-love017

Ποιά ακριβώς είναι η ανατρεπτική ματιά του Ρήγου π.χ. στο τραγούδι της Θεοδωρίδου Τώρα θα πονάς ? το Hilton?
Laughing
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 24, 2011 6:33 pm
KostasGr έγραψε:"Η παρουσίαση του τραγουδιού θα γίνει υπό τη σκηνοθετική και καλλιτεχνική επιμέλεια του Κωνσταντίνου Ρήγου. Η ανατρεπτική του ματιά θα αποδώσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο την ένταση και το πάθος του τραγουδιού."

Ανυπομονώ να το δω on stage!!!! Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Smiley-bounce006 Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Smiley-love017


Αυτα τα ανατρεπτικά αρχίζω και φοβάμαι πολύ...είναι που είναι βαρύ το κομμάτι,θα το πλακώσουν και οπτικά πολύ και στο τέλος μην βάλουμε τα κλάμματα μόνο όταν θα μας εκπροσωπήσει....αρχίζω πάντως και ξενερώνω λίγο με αυτη την απροκάλυπτη υποστήριξη προς τον Λούκα (βλέπε star κ.λ.π)....πολλές γνωριμίες τελικά η Ελεάνα Βραχάλη Cool ............................................................................................
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 12 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 24, 2011 7:35 pm
KostasGr έγραψε:
υγ.Παρεμπιπτόντως, σε μένα μόνο θύμιζε Παπαρίζου η Ψυχράμη στην παρουσίαση της ΕΡΤ? scratch
TO ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ...ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕ?? No
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης