The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 6:26 pm
Libertus έγραψε:
liakleo έγραψε:Ω ρε τι έχει να γίνει στα στοιχήματα μετά απ' αυτό!!!

Εμ, βασικά πέσαμε μία θέση. Αλλά δεν ξέρω αν αυτό είχε γίνει πριν από την πρόβα ήδη.

Η Κύπρος έγινε όλη μπλε. Ούτε το μπλε της Γιάννας τέτοιο πράγμα. Η Εσθονία αντίθετα, κοκκίνησε. Λογικά σε λίγο η Κύπρος θα είναι 3η.
Μετά τον ημιτελικό εννοώ (γιατί τον έχω σίγουρο τον τελικό όπως βλέπεις... Twisted Evil )
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5237
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 6:28 pm
liakleo έγραψε:
Libertus έγραψε:
liakleo έγραψε:Ω ρε τι έχει να γίνει στα στοιχήματα μετά απ' αυτό!!!

Εμ, βασικά πέσαμε μία θέση. Αλλά δεν ξέρω αν αυτό είχε γίνει πριν από την πρόβα ήδη.

Η Κύπρος έγινε όλη μπλε. Ούτε το μπλε της Γιάννας τέτοιο πράγμα. Η Εσθονία αντίθετα, κοκκίνησε. Λογικά σε λίγο η Κύπρος θα είναι 3η.
Μετά τον ημιτελικό εννοώ (γιατί τον έχω σίγουρο τον τελικό όπως βλέπεις... Twisted Evil )

Μετά τον ημιτελικό, ούτε που θέλω να το σκέφτομαι. Σε σχέση με την Κύπρο μιλάω... Evil or Very Mad
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 6:29 pm
Όλα καλά για όλους θα είναι!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 6:32 pm
Libertus έγραψε:
liakleo έγραψε:Ω ρε τι έχει να γίνει στα στοιχήματα μετά απ' αυτό!!!

Εμ, βασικά πέσαμε μία θέση. Αλλά δεν ξέρω αν αυτό είχε γίνει πριν από την πρόβα ήδη.

Η Κύπρος έγινε όλη μπλε. Ούτε το μπλε της Γιάννας τέτοιο πράγμα. Η Εσθονία αντίθετα, κοκκίνησε. Λογικά σε λίγο η Κύπρος θα είναι 3η.
 
Για την ώρα στα στοιχηματα η απόδοση μας είναι χειρότερη, ορισμένοι μας δίνουν 1 προς 81.

Η Κύπρος είναι σε πολλά γραφεία τρίτη, αλλά έχει πέσει και η απόδοση της Εστονίας.

Για μένα η Εστονία για την ώρα νομίζω ότι δεν απειλείται - επαναλαμβανω την μικρή επιφύλαξη μου λόγω της διαχρονικής "αλλεργίας" των επιτροπών στα οπερατικά (ο σωστός όρος παρεμπιπτόντως για το συγκεκριμένο είδος είναι crossover νομίζω).
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 6:32 pm
Τι δεν αρεσει στους δημοσιογραφους ρε παιδια????γιατι βασει αυτων κινουνται τα στοιχηματα...δηλαδη ελεος!!!!η μολδαβια σκηνικα ειναι καλυτερη????
Πιστευω πως η Γιαννα εχει αγχος γιατι προφανως ακουει πραγματα εκει απο δημοσιογραφους και φανς που εμεις αγνοουμε και φοβαται μην μεινουμε εκτος τελικου....
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 6:40 pm
Καλά βασικά δεν νομίζω να εχουν ανανεωςει οι στοιχηματικεςε βάση τα σημερινά ακομα,αλλα για κάποιο λογο δεν περιμένω μεγαλη άνοδο ετσι και αλλιως,εμεις η Γαλλία η Βουλγαρία κτλ εχουμε πτώση,η Κύπρος η μολδαβια η Τσεχία,η Φινλανδία  και λοιπά χορευτικά τρασοποπ στα ύψη 
ο,τι και αν παρουσίασαν εκάστοτε
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5237
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 6:43 pm
Μαρια S έγραψε:Τι δεν αρεσει στους δημοσιογραφους ρε παιδια????γιατι βασει αυτων κινουνται τα στοιχηματα...δηλαδη ελεος!!!!η μολδαβια σκηνικα ειναι καλυτερη????
Πιστευω πως η Γιαννα εχει αγχος γιατι προφανως ακουει πραγματα εκει απο δημοσιογραφους και φανς που εμεις αγνοουμε και φοβαται μην μεινουμε εκτος τελικου....

Δεν είναι ότι δεν αρέσουμε, απλά ίσως αρέσουν περίσσότερο κάποιοι άλλοι.

Σε κάθε περίπτωση, κρατάμε αυτό που είπε ο Romanus. Ωραίο τραγούδι έχουμε, οκ σκηνική παρουσία έχουμε, αν τραγουδήσει καλά και η Γιάννα, μια χαρά ευχαριστημένοι οφείλουμε να είμαστε για τη συμμετοχή μας.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 6:44 pm
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 6:47 pm
lol3 έγραψε:Καλά βασικά δεν νομίζω να εχουν ανανεωςει οι στοιχηματικεςε βάση τα σημερινά ακομα,αλλα για κάποιο λογο δεν περιμένω μεγαλη άνοδο ετσι και αλλιως,εμεις η Γαλλία η Βουλγαρία κτλ εχουμε πτώση,η Κύπρος η μολδαβια η Τσεχία,η Φινλανδία  και λοιπά χορευτικά τρασοποπ στα ύψη 
ο,τι και αν παρουσίασαν εκάστοτε

Aυτό πάλι πού το πάς; Laughing
Όλα τα κανονικά τραγούδια "απογοήτευσαν" ενώ όλα τα trash "ενθουσίασαν" στις πρόβες.
Έχω την εκδοχή μου βέβαια γι'αυτήν την τάση του στενού κοινού των φανς, που είναι και αυτοί κυρίως που στοιχηματίζουν.
Κάποιοι απ'ότι φαίνεται έχουν μείνει στις προ 2015 εποχές, δεν πειράζει.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 7:13 pm
Καλά καμία σχέση μεταξύ τους Κύπρος, Μολδαβία και Φινλανδία! Τα βαφτίσαμε όλα trash pop γιατί δεν μας αρέσουν...
NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 7:13 pm
Η Γιάννα πράγματι ακούστηκε υποτονική αλλά βελτιωμένη σε σχέση με τη 2η πρόβα. Πιστεύω πως, αφενός κρατάει δυνάμεις για το βράδυ, αφετέρου είμαι σίγουρος πως θα είχε άγχος αν θα βγουν οι καπνοί, τα πυροτεχνήματα και το παίξιμο με τα φώτα.  Razz
Πρέπει να της έφυγε ένα βάρος τώρα. 

Όσον αφορά τη σκηνική παρουσία, μου αρέσει που υπάρχει μία σταδιακή κορύφωση. Το πρώτο μέρος ατμοσφαιρικό και δωρικό, δίνοντας έμφαση στο κομμάτι και την ιδιαιτερότητά του. Το δεύτερο εισάγει τον ξηρό πάγο και το μπλε φως στο χέρι και, αν είδα καλά, έχει περισσότερο αέρα. Η γέφυρα είναι εξαιρετική. Ειδικά η στιγμή που ανεβαίνουν οι καπνοί και σαν "ολύμπια θεά" "τιθασεύει" τα στοιχεία της φύσης. Αλλά το αγαπημένο μου σημείο ήταν τα τελευταία 3-4 δευτερόλεπτα. Ο τρόπος που στέκεται στο κέντρο της σκηνής και αναβοσβήνουν τα φώτα μέχρι το τελικό fade out είναι εντυπωσιακός. 

Σε γενικές γραμμές, πολύ αξιοπρεπής, λιτή, υποβλητική σκηνική παρουσία και "επική" στην κορύφωσή της. Επομένως, καλό ζέσταμα της φωνής και συναίσθημα το βράδυ και όλα θα πάνε καλά!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 7:17 pm
Romanus έγραψε:
lol3 έγραψε:Καλά βασικά δεν νομίζω να εχουν ανανεωςει οι στοιχηματικεςε βάση τα σημερινά ακομα,αλλα για κάποιο λογο δεν περιμένω μεγαλη άνοδο ετσι και αλλιως,εμεις η Γαλλία η Βουλγαρία κτλ εχουμε πτώση,η Κύπρος η μολδαβια η Τσεχία,η Φινλανδία  και λοιπά χορευτικά τρασοποπ στα ύψη 
ο,τι και αν παρουσίασαν εκάστοτε

Aυτό πάλι πού το πάς; Laughing
Όλα τα κανονικά τραγούδια "απογοήτευσαν" ενώ όλα τα trash "ενθουσίασαν" στις πρόβες.
Έχω την εκδοχή μου βέβαια γι'αυτήν την τάση του στενού κοινού των φανς, που είναι και αυτοί κυρίως που στοιχηματίζουν.
Κάποιοι απ'ότι φαίνεται έχουν μείνει στις προ 2015 εποχές, δεν πειράζει.

Έχουν την τάση να αγαπούν συγκεκριμένα κομμάτα και γενικά πάντα έλεγα ότι η εικόνα τους για τον διαγωνισμό και τις τάσεις είναι εντελώς παραμορφωτικές. Συν του ότι "καιγονται" επι μήνες και μετά επι μέρες βλέποντας τις πρόβες και αγνοούν την "πρωτη εντύπωση".
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 7:22 pm
citelis έγραψε:Καλά καμία σχέση μεταξύ τους Κύπρος, Μολδαβία και Φινλανδία! Τα βαφτίσαμε όλα trash pop γιατί δεν μας αρέσουν...
Μα προσωπικά γιατι σε μένα πήγαινε αυτο μου αρέσει και η μολδαβια με το έξυπνα κιτς staging και η Φινλανδία,τη σααρα τη θεωρω απο τους πιο ταλαντούχους καλλιτέχνες φετος,απλα ήθελα να τονίσω οτι τα πιο ανεβαστικα-χορευτικά κομμάτια (ικανοποιητικοτερος αυτος ο όροςWink ολα εντυπωσίασαν στις πρόβες σε αντίθεση με τα πιο χαμηλών τόνων τραγούδια.Ο Romanus το έπιασε
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 7:23 pm
NoirJo έγραψε:Η Γιάννα πράγματι ακούστηκε υποτονική αλλά βελτιωμένη σε σχέση με τη 2η πρόβα. Πιστεύω πως, αφενός κρατάει δυνάμεις για το βράδυ, αφετέρου είμαι σίγουρος πως θα είχε άγχος αν θα βγουν οι καπνοί, τα πυροτεχνήματα και το παίξιμο με τα φώτα.  Razz
Πρέπει να της έφυγε ένα βάρος τώρα. 

Όσον αφορά τη σκηνική παρουσία, μου αρέσει που υπάρχει μία σταδιακή κορύφωση. Το πρώτο μέρος ατμοσφαιρικό και δωρικό, δίνοντας έμφαση στο κομμάτι και την ιδιαιτερότητά του. Το δεύτερο εισάγει τον ξηρό πάγο και το μπλε φως στο χέρι και, αν είδα καλά, έχει περισσότερο αέρα. Η γέφυρα είναι εξαιρετική. Ειδικά η στιγμή που ανεβαίνουν οι καπνοί και σαν "ολύμπια θεά" "τιθασεύει" τα στοιχεία της φύσης. Αλλά το αγαπημένο μου σημείο ήταν τα τελευταία 3-4 δευτερόλεπτα. Ο τρόπος που στέκεται στο κέντρο της σκηνής και αναβοσβήνουν τα φώτα μέχρι το τελικό fade out είναι εντυπωσιακός. 

Σε γενικές γραμμές, πολύ αξιοπρεπής, λιτή, υποβλητική σκηνική παρουσία και "επική" στην κορύφωσή της. Επομένως, καλό ζέσταμα της φωνής και συναίσθημα το βράδυ και όλα θα πάνε καλά!
Συμφωνώ σε όλα! Καλή επιτυχία στην Jury Rehearsal και στον 1ο ημιτελικό για την Γιάννα μας! Πρόβες! - Σελίδα 20 2717653341  Go Greece!  Πρόβες! - Σελίδα 20 2717653341 Πρόβες! - Σελίδα 20 1719667583
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 7:26 pm
lol3 έγραψε:
citelis έγραψε:Καλά καμία σχέση μεταξύ τους Κύπρος, Μολδαβία και Φινλανδία! Τα βαφτίσαμε όλα trash pop γιατί δεν μας αρέσουν...
Μα προσωπικά γιατι σε μένα πήγαινε αυτο μου αρέσει και η μολδαβια με το έξυπνα κιτς staging και η Φινλανδία,τη σααρα τη θεωρω απο τους πιο ταλαντούχους καλλιτέχνες φετος,απλα ήθελα να τονίσω οτι τα πιο ανεβαστικα-χορευτικά κομμάτια (ικανοποιητικοτερος αυτος ο όροςWink ολα εντυπωσίασαν στις πρόβες σε αντίθεση με τα πιο χαμηλών τόνων τραγούδια.Ο Romanus το έπιασε

Ακριβώς lol3.
Και φέτος ειδικά γι'αυτήν την "τάση" εκτός από τα όσα πολύ σωστά είπε ο impressedguy κατά την άποψή μου παίζει και πολύ βασικό ρόλο η ledless stage.
Αν η Γιάννα καθόταν σαν την καρυάτιδα για 3 λεπτά και κοίταζε σαν αγελάδα την κάμερα, αλλά από πίσω είχε το φόντο του Λούκα Γιώρκα όλοι/ες θα έλεγαν "ουάου, υπέροχη σκηνική παρουσία.... γουΐνερ βάιμπζ!!!1!!!1"

Όσο για σένα citelis, για να καταλάβεις οτι είσαι τελείως off έτι μιαν ακόμη φορά, να σου θυμίσω οτι η Μολδαβία είναι το 7άρι μου και η Φινλανδία το 6άρι μου.
Απλά λέω την αλήθεια. Εννοείται πως όλα αυτά και ειδικά η Κύπρος είναι trash pop! Laughing
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 7:27 pm
Γενικά στους fans κάποια τραγούδια και μπορεί να στοιχηματίσουν για αυτά ανεβάζοντας τα! Στο ευρύ κοινό όμως μπορεί τελικά να μην αρέσουν και να μην έχουν το ανάλογο αποτέλεσμα! Θα γίνει σε αρκετές συμμετοχές αυτό φέτος αλλά ακόμα δεν ξέρουμε ποιες.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 7:30 pm
Επίσης κάποιες συμμετοχές δείχνουν καλύτερες από κοντά από ότι από την τηλεόραση και αντίστροφο και αυτό δημιουργεί διάφορες διαφορές μεταξύ κοινού και δημοσιογράφων που είναι εκεί! Επίσης πιθανόν να παίζει ρόλο και στις διαφορές ψηφοφορίες επιτροπών κοινού. Αλήθεια οι επιτροπές δεν είναι live στη Λισαβόνα για να ψηφίσουν?
NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 7:40 pm
Η Alesia Michelle (γνωστή Eurofan και youtuber) ανέβασε ένα live και έκανε προβλέψεις για τον α' ημιτελικό. Είπε πως η Ελλάδα είναι borderline. Σύμφωνα με αυτή, αν και το staging βελτιώθηκε πάρα πολύ, χρειάζονται πιο "σφιχτές" λήψεις. Το μεγαλύτερο πρόβλημά της, όμως, ήταν η φωνή της Γιάννας. Είπε πως ήταν flat και εκτός τόνου και πως υπάρχει διαφορά μεταξύ αυτού και του "κρατάω δυνάμεις για το βράδυ" χωρίς να βγαίνω εκτός τόνου. Ελπίζω να τη διαψεύσει το βράδυ. Ας μη το χάσουμε στη φωνή τώρα που το φτιάξαμε στη σκηνική παρουσία.  Sad


Από την άλλη αυτή πιστεύει πως η Φινλανδία είναι σιγουράκι να περάσει και πως το Βέλγιο θα μείνει εκτός και θα είναι το μεγάλο "shocker" της βραδιάς.
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 7:56 pm
NoirJo έγραψε:Η Alesia Michelle (γνωστή Eurofan και youtuber) ανέβασε ένα live και έκανε προβλέψεις για τον α' ημιτελικό. Είπε πως η Ελλάδα είναι borderline. Σύμφωνα με αυτή, αν και το staging βελτιώθηκε πάρα πολύ, χρειάζονται πιο "σφιχτές" λήψεις. Το μεγαλύτερο πρόβλημά της, όμως, ήταν η φωνή της Γιάννας. Είπε πως ήταν flat και εκτός τόνου και πως υπάρχει διαφορά μεταξύ αυτού και του "κρατάω δυνάμεις για το βράδυ" χωρίς να βγαίνω εκτός τόνου. Ελπίζω να τη διαψεύσει το βράδυ. Ας μη το χάσουμε στη φωνή τώρα που το φτιάξαμε στη σκηνική παρουσία.  Sad


Από την άλλη αυτή πιστεύει πως η Φινλανδία είναι σιγουράκι να περάσει και πως το Βέλγιο θα μείνει εκτός και θα είναι το μεγάλο "shocker" της βραδιάς.
Αν κρίνω από το σύνολο των απόψεών της, είναι για τα πανηγύρια.... Σιγά μην λάβω υπ'όψιν την άποψή της...
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5237
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 7:58 pm
EuroPsycho έγραψε:
NoirJo έγραψε:Η Alesia Michelle (γνωστή Eurofan και youtuber) ανέβασε ένα live και έκανε προβλέψεις για τον α' ημιτελικό. Είπε πως η Ελλάδα είναι borderline. Σύμφωνα με αυτή, αν και το staging βελτιώθηκε πάρα πολύ, χρειάζονται πιο "σφιχτές" λήψεις. Το μεγαλύτερο πρόβλημά της, όμως, ήταν η φωνή της Γιάννας. Είπε πως ήταν flat και εκτός τόνου και πως υπάρχει διαφορά μεταξύ αυτού και του "κρατάω δυνάμεις για το βράδυ" χωρίς να βγαίνω εκτός τόνου. Ελπίζω να τη διαψεύσει το βράδυ. Ας μη το χάσουμε στη φωνή τώρα που το φτιάξαμε στη σκηνική παρουσία.  Sad


Από την άλλη αυτή πιστεύει πως η Φινλανδία είναι σιγουράκι να περάσει και πως το Βέλγιο θα μείνει εκτός και θα είναι το μεγάλο "shocker" της βραδιάς.
Αν κρίνω από το σύνολο των απόψεών της, είναι για τα πανηγύρια.... Σιγά μην λάβω υπ'όψιν την άποψή της...

Η ίδια μας είχε #2 πριν τις πρόβες.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 7:59 pm
Libertus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:
NoirJo έγραψε:Η Alesia Michelle (γνωστή Eurofan και youtuber) ανέβασε ένα live και έκανε προβλέψεις για τον α' ημιτελικό. Είπε πως η Ελλάδα είναι borderline. Σύμφωνα με αυτή, αν και το staging βελτιώθηκε πάρα πολύ, χρειάζονται πιο "σφιχτές" λήψεις. Το μεγαλύτερο πρόβλημά της, όμως, ήταν η φωνή της Γιάννας. Είπε πως ήταν flat και εκτός τόνου και πως υπάρχει διαφορά μεταξύ αυτού και του "κρατάω δυνάμεις για το βράδυ" χωρίς να βγαίνω εκτός τόνου. Ελπίζω να τη διαψεύσει το βράδυ. Ας μη το χάσουμε στη φωνή τώρα που το φτιάξαμε στη σκηνική παρουσία.  Sad


Από την άλλη αυτή πιστεύει πως η Φινλανδία είναι σιγουράκι να περάσει και πως το Βέλγιο θα μείνει εκτός και θα είναι το μεγάλο "shocker" της βραδιάς.
Αν κρίνω από το σύνολο των απόψεών της, είναι για τα πανηγύρια.... Σιγά μην λάβω υπ'όψιν την άποψή της...

Η ίδια μας είχε #2 πριν τις πρόβες.
Κρίμα! Την απογοητεύσαμε!!  Crying or Very sad
NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 8:00 pm
Χαχα! Το αναφέρω επειδή το κομμάτι ήταν το #2 της πριν από τις πρόβες. Γι'αυτό προβληματίζομαι. Τέλος πάντων, μακάρι να ήταν το άγχος και να σκίσει το βράδυ.

Υ.Γ. Με πρόλαβε ο Libertus.

Βέβαια, η Χαλκίτη είναι επαγγελματίας. Δε νομίζω επιτρέψει να βγει φάλτσα η Γιάννα απόψε και αύριο στον ημιτελικό.  Πρόβες! - Σελίδα 20 417297541


Έχει επεξεργασθεί από τον/την NoirJo στις Δευ Μάης 07, 2018 8:02 pm, 1 φορά
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 8:02 pm
Libertus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:
NoirJo έγραψε:Η Alesia Michelle (γνωστή Eurofan και youtuber) ανέβασε ένα live και έκανε προβλέψεις για τον α' ημιτελικό. Είπε πως η Ελλάδα είναι borderline. Σύμφωνα με αυτή, αν και το staging βελτιώθηκε πάρα πολύ, χρειάζονται πιο "σφιχτές" λήψεις. Το μεγαλύτερο πρόβλημά της, όμως, ήταν η φωνή της Γιάννας. Είπε πως ήταν flat και εκτός τόνου και πως υπάρχει διαφορά μεταξύ αυτού και του "κρατάω δυνάμεις για το βράδυ" χωρίς να βγαίνω εκτός τόνου. Ελπίζω να τη διαψεύσει το βράδυ. Ας μη το χάσουμε στη φωνή τώρα που το φτιάξαμε στη σκηνική παρουσία.  Sad


Από την άλλη αυτή πιστεύει πως η Φινλανδία είναι σιγουράκι να περάσει και πως το Βέλγιο θα μείνει εκτός και θα είναι το μεγάλο "shocker" της βραδιάς.
Αν κρίνω από το σύνολο των απόψεών της, είναι για τα πανηγύρια.... Σιγά μην λάβω υπ'όψιν την άποψή της...

Η ίδια μας είχε #2 πριν τις πρόβες.
Ακόμη καλύτερα Laughing  Αποδεικνύει το πόσο ασυνάρτητη και εύκολη στο να αλλάζει γνώμη! green
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5237
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 8:05 pm
Όλοι που άλλαξαν γνώμη με το που μας είδαν και μας άκουσαν δηλαδή είναι ασυνάρτητοι; Νταξ, οκ...
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 20 Empty Απ: Πρόβες!

Δευ Μάης 07, 2018 8:06 pm
Libertus έγραψε:Όλοι που άλλαξαν γνώμη με το που μας είδαν και μας άκουσαν δηλαδή είναι ασυνάρτητοι; Νταξ, οκ...
ΠΟΙΟΙ ΟΛΟΙ ΡΕ? Συγκεντρωθείτε...
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης