The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 2:47 pm
ΑΠΟΡΙΑ ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ Η ΓΙΑΝΝΑ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ????

https://freegossip.gr/eurovision-2018-o-paris-kasidokostas-sti-lisavona-gia-na-stirixi-ti-foureira/
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 2:50 pm
Δε θα μου έκανε εντύπωση να είναι όντως αγορασμένα τα dislike γιατί εμφανίστηκαν ξαφνικά! Το Ισραήλ πάντως και να νικήσει το t/v ούτε 10αδα δεν θα είναι στις επιτροπές!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 3:31 pm
Μαρια S έγραψε:
citelis έγραψε:Στη πλάκα έχουν φάση τα άστρα αλλά ότι μπορεί να υπάρχει κόσμος που τα παίρνει και σοβαρά με ξεπερνάει...
Η ατρολογια ειναι επιστημη αρκει οντως να ξερεις κι αυτοι που την ξερουν ειναι ελαχιστοι..

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 2262866851 Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 2262866851 Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 2262866851 Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 2262866851
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 3:35 pm
Εγώ κρατήθηκα και δεν το σχολίασα!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 3:42 pm
citelis έγραψε:Εγώ κρατήθηκα και δεν το σχολίασα!

Άλλο εγώ!  Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 417297541
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 33
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 3:44 pm
Αλλο αστρολογια αλλο αστρονομια,μονο η δευτερη ειναι αναγνωρισμένη επιστήμη
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 3:46 pm
ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ ΟΧΙ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ ΛΟΛ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΣ! green
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5244
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 5:03 pm
Αναμένουμε...μόλις ήρθε και ο καφές μου... Σούπερ!


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 5:40 pm
lol3 έγραψε:Αλλο αστρολογια αλλο αστρονομια,μονο η δευτερη ειναι αναγνωρισμένη επιστήμη
Αυτο το ξερω...το επιστημη που εγραψα εννοουσα οτι πρεπει να εχεις αριστες γνωσεις του αντικειμενου γι αυτο εγραψα οτι ειναι ελαχιστοι αυτοι οι αστρολογοι και σιγουρα δεν ειναι αυτοι που δουλευουν σε εκπομπες με τηλεφωνικες γραμμες κτλ.
Ακομα και το φλυτζανι που ειναι παρεξηγημενο λιγοι το ξερουν πραγματικα και για να μην παραξηγηθω δεν πηγαινω σε τετοια πραγματα και ουτε τα ζωδια δεν διαβαζω.....
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5244
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 7:04 pm


lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 33
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 7:43 pm
Για πέστε λίγη ώρα πριν το τελικό τι λέει το ένστικτο σας;Εμενα λεει οτι δύσκολα θα το χάσει η Κυπρος
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 7:48 pm
Αναλυτική μου πρόγνωση γι'απόψε, bitches! Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 71255287 

01. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 3893584599 Cyprus
02. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 386784692 Germany
03. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 4281387841 France
04. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 1108759835 Israel
05. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 2385402028 Sweden
06. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 908430217 Ireland
07. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 112107519 Lithuania
08. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 2079574791 Hungary
09. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 112130396 Serbia
10. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 1653448261 Ukraine


-------------------------------------

11. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 3890475653 Moldova
12. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 2076012147 Australia
13. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 3022678371 Estonia
14. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 3543250375 Italy
15. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 2012076653 Czech Republic
16. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 4128892749 Bulgaria
17. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 159910179 Norway
18. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 268027787 Albania
19. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 1631159851 Austria
20. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 4155007829 Denmark


-------------------------------------

21. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 3036501744 Slovenia
22. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 1041688639 The Netherlands
23. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 3875403458 Portugal
24. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 719863474 United Kingdom
25. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 3273882606 Spain
26. Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 3495329110 Finland


σ.σ. Ακόμα έχω το feeling για την Γερμανία... βλέποντας όμως την παράκρουση για την Μπιγονσέ των Βαλκανίων αδυνατώ να προβλέψω την έκπληξη! Δεν αποκλείω βέβαια το ενδεχόμενο μαγειρέματος Γιανούλας και μια νίκη α λα Τζαμάλα...

Το καλό είναι σε κάθε περίπτωση αν και την σιχαίνομαι σαν "καλλιτέχνιδα", μια νίκη της Εντέλας μπορεί να αλλάξει λίγο τα πράγματα στην οπτική του διαγωνισμού στην Ελλάδα. Θα τα πούμε και αναλυτικά σε νέο τόπικ που θα ανοίξω αύριο όσον αφορά όλα αυτά Twisted Evil
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 7:54 pm
Νομίζω ότι το έχω γράψει ήδη, θεωρώ ότι το βραβείο θα πάει Κύπρο με τα χίλια.

Η μοναδική πιθανότητα να μην συμβεί αυτό είναι να τη θάψουν οι επιτροπές, οπότε εκεί το πιθανότερο είναι να ξεπηδήσει στην καραμπόλα η Σουηδία ή να έρθει από το πουθενά η Λιθουανία που είναι το δικό μου 12άρι για φέτος.
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 8:31 pm
Κρατάω τις επιφυλάξεις μου για Κύπρο...θεωρώ οτι δεν θα ψηφιστεί απο επιτροπές.. αν δεν νικήσει φέτος η Κύπρος πάντως δεν θα νικήσει ποτέ!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 8:44 pm
Το καλό είναι σε κάθε περίπτωση αν και την σιχαίνομαι σαν "καλλιτέχνιδα", μια νίκη της Εντέλας μπορεί να αλλάξει λίγο τα πράγματα στην οπτική του διαγωνισμού στην Ελλάδα.


Romanus για να γινει αυτο πρεπει την  eurovision να την αναλαβουν μεσα στην ΕΡΤ ατομα που ξερουν τα υπερ του διαγωνισμου για ενα καναλι αλλα και για μια χωρα σε περιπτωση νικης...και πανω απ ολα να γραφουν στα παπακια τους τα κλισε περι σπαταλης δημοσιου χρηματος για πανηγυρακια....
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 9:11 pm
3η συνεχόμενη χρονιά με "έντεχνο" είναι πολύ για Γιουροβίζιον.
Εχω κι εγώ το feeling ότι θα το σηκώσει η Κύπρος, βλέποντας και το παραλήρημα με το Fuego.
Αντε Γιαν Ουλα σου ΄φεξε!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 9:23 pm
Μαρια S έγραψε:Το καλό είναι σε κάθε περίπτωση αν και την σιχαίνομαι σαν "καλλιτέχνιδα", μια νίκη της Εντέλας μπορεί να αλλάξει λίγο τα πράγματα στην οπτική του διαγωνισμού στην Ελλάδα.


Romanus για να γινει αυτο πρεπει την  eurovision να την αναλαβουν μεσα στην ΕΡΤ ατομα που ξερουν τα υπερ του διαγωνισμου για ενα καναλι αλλα και για μια χωρα σε περιπτωση νικης...και πανω απ ολα να γραφουν στα παπακια τους τα κλισε περι σπαταλης δημοσιου χρηματος για πανηγυρακια....

Μαρία αν νικήσει η Φουρέιρα θα δεχτεί πιέσεις η ΕΡΤ όπως και να'χει για κάτι καλύτερο σαν αντιμετώπιση από αυτό που μας πλάσαρε τα τελευταία χρόνια. Αυτά όμως θα τα πούμε από αύριο.

Καλή επιτυχία στη μουσική απόψε! Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 71255287
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 9:28 pm
Romanus έγραψε:
Μαρια S έγραψε:Το καλό είναι σε κάθε περίπτωση αν και την σιχαίνομαι σαν "καλλιτέχνιδα", μια νίκη της Εντέλας μπορεί να αλλάξει λίγο τα πράγματα στην οπτική του διαγωνισμού στην Ελλάδα.


Romanus για να γινει αυτο πρεπει την  eurovision να την αναλαβουν μεσα στην ΕΡΤ ατομα που ξερουν τα υπερ του διαγωνισμου για ενα καναλι αλλα και για μια χωρα σε περιπτωση νικης...και πανω απ ολα να γραφουν στα παπακια τους τα κλισε περι σπαταλης δημοσιου χρηματος για πανηγυρακια....

Μαρία αν νικήσει η Φουρέιρα θα δεχτεί πιέσεις η ΕΡΤ όπως και να'χει για κάτι καλύτερο σαν αντιμετώπιση από αυτό που μας πλάσαρε τα τελευταία χρόνια. Αυτά όμως θα τα πούμε από αύριο.

Καλή επιτυχία στη μουσική απόψε! Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 71255287
Καλη επιτυχια στην Κυπρο πανω απο ολα κι ας μην ειμαι φαν της φουρειρα αλλα με τοση δουλεια που εριξε γι αυτο της αξιζει.....
Αν ομως δεν ψηφιστει η Κυπρος προτιμω λιθουανια απο κατι αλλες....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 9:31 pm
liakleo έγραψε:3η συνεχόμενη χρονιά με "έντεχνο" είναι πολύ για Γιουροβίζιον.
Εχω κι εγώ το feeling ότι θα το σηκώσει η Κύπρος, βλέποντας και το παραλήρημα με το Fuego.
Αντε Γιαν Ουλα σου ΄φεξε!
Οποτε σπαζοκεφαλια απο τωρα.... αντε και πειθουμε την Ελενα σου λεω εγω τι στελνουμε του χρονου????αργο η ξεσηκωτικο???? Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 3261839802
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 9:33 pm
Μαρια S έγραψε:
liakleo έγραψε:3η συνεχόμενη χρονιά με "έντεχνο" είναι πολύ για Γιουροβίζιον.
Εχω κι εγώ το feeling ότι θα το σηκώσει η Κύπρος, βλέποντας και το παραλήρημα με το Fuego.
Αντε Γιαν Ουλα σου ΄φεξε!
Οποτε σπαζοκεφαλια απο τωρα.... αντε και πειθουμε την Ελενα σου λεω εγω τι στελνουμε του χρονου????αργο η ξεσηκωτικο???? Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 3261839802
Να΄ταν μόνο αυτό το πρόβλημά μας, καλά θα ήταν....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 9:40 pm
Επιτέλους ήρθε η ώρα!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 9:43 pm
ΠΡΟΒΛΕΨΗ για πλάκα περισσότερο! 

1. ΚΥΠΡΟΣ
2. ΣΟΥΗΔΙΑ
3. ΝΟΡΒΗΓΙΑ
4. ΙΣΡΑΗΛ
5. ΓΕΡΜΑΝΙΑ
6. ΓΑΛΛΙΑ
7. ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
8. ΟΥΓΓΑΡΙΑ
9. ΙΡΛΑΝΔΙΑ
10. ΜΟΛΔΑΒΙΑ
11. ΕΣΘΟΝΙΑ
12. ΟΥΚΡΑΝΙΑ
13. ΤΣΕΧΙΑ
14. ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
15. ΣΕΡΒΙΑ
16. ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
17. ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
18. ΙΤΑΛΙΑ
19. ΟΛΛΑΝΔΙΑ
20. ΣΛΟΒΕΝΙΑ
21. ΑΥΣΤΡΙΑ
22. ΔΑΝΙΑ
23. ΑΛΒΑΝΙΑ
24. ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
25. ΙΣΠΑΝΙΑ 
26. ΗΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5244
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 9:54 pm
citelis έγραψε:ΠΡΟΒΛΕΨΗ για πλάκα περισσότερο! 

1. ΚΥΠΡΟΣ
2. ΣΟΥΗΔΙΑ
3. ΝΟΡΒΗΓΙΑ

4. ΙΣΡΑΗΛ
5. ΓΕΡΜΑΝΙΑ
6. ΓΑΛΛΙΑ
7. ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
8. ΟΥΓΓΑΡΙΑ
9. ΙΡΛΑΝΔΙΑ
10. ΜΟΛΔΑΒΙΑ
11. ΕΣΘΟΝΙΑ
12. ΟΥΚΡΑΝΙΑ
13. ΤΣΕΧΙΑ
14. ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
15. ΣΕΡΒΙΑ
16. ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
17. ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
18. ΙΤΑΛΙΑ
19. ΟΛΛΑΝΔΙΑ
20. ΣΛΟΒΕΝΙΑ
21. ΑΥΣΤΡΙΑ
22. ΔΑΝΙΑ
23. ΑΛΒΑΝΙΑ
24. ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
25. ΙΣΠΑΝΙΑ 
26. ΗΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟ

Ε, δεν τρώγεσαι πια!  Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 1142372527


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 9:55 pm
LOL  lol!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις - Σελίδα 8 Empty Απ: Μεγάλος Τελικός - Αποτελέσματα, σχολιασμός, top και προβλέψεις

Σαβ Μάης 12, 2018 9:59 pm
Libertus ριχτου κι αλλες!!!!!!  green green green green green
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης