The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

2ος ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) Empty 2ος ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Παρ Μαρ 13, 2020 8:03 am
Ποιες χώρες θα καταφέρουν να προκριθούν ;
Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

2ος ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) Empty Απ: 2ος ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Σαβ Μαρ 14, 2020 2:15 am
1st Half


Αυστρία
Τσεχία 
Εσθονία
Ελλάδα
Ισλανδία
Μολδαβία
Πολωνία
Σαν Μαρίνο
Σερβία


2nd Half


Αλβανία 
Αρμενία
Βουλγαρία
Δανία 
Φινλανδία
Γεωργία 
Λετονία
Πορτογαλία
Ελβετία
Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

2ος ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) Empty Απ: 2ος ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Σαβ Μαρ 14, 2020 2:20 am
Ποια χώρα πιστεύετε θα ανοίξει το ανοίξει το show και ποια θα κλεισει τη βραδιά; 2ος ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) 71255287
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

2ος ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) Empty Απ: 2ος ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Σαβ Μαρ 14, 2020 2:31 am
Η Αυστρία μού δίνει ισχυρά opener vibes, αν και για να είμαι ειλικρινής θα ήθελα να ανοίξουμε εμείς, ΑΝ και ΕΦΟΣΟΝ έχουμε super banging σκηνική παρουσία. Για κλείσιμο μου φίνεται πολύ καλή η Λετονία.  

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

2ος ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) Empty Απ: 2ος ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Σαβ Μαρ 14, 2020 2:35 am
Και μένα η Αυστρα μου βγάζει για opening 
Και Τσεχία θα μπορούσα να φανταστώ 
Εμάς για κάποιον λόγο μας φαντάζομαι στο 6-8 η στο 4 δεν ξέρω γιατί  Laughing

Και για τέλος λογικά Λετονία θα πέσει βέβαια αρκετός ύπνος στο δεύτερο μέρος αφού όλα είναι μπάλαντες και slow κομματια εκτός από Αρμενία κ Λετονια
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

2ος ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) Empty Απ: 2ος ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Σαβ Μαρ 14, 2020 7:01 am
Εγώ για opening act βλέπω Τσεχία & Σερβία,
και για ending act κάποια μπαλάντα
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

2ος ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις) Empty Απ: 2ος ημιτελικός (σχολιασμός & προβλέψεις)

Σαβ Μαρ 14, 2020 8:40 pm
Εδω πολυ πιο ανοιχτα τα πραγματα.Μονο την Ελβετια,την Βουλγαρια και την Ισλανδια δεν θα μπορουσα να δω να λειπουν απο τον τελικο.Απο εκει και περα νομιζω πλεονεκτικη θεση εχουμε εμεις,η Δανια,ισως η Γεωργια,θα ελεγα και Σερβια,Λετονια που εχουν περαση στο κοινο αλλα πραγματικα ειναι no bet δεν αποκλειω κανεναν βασιμες ελπιδες εχουν απο την Αθηνουλα μεχρι τα νεροβραστα της Εσθονιας και της Μολδαβιας.Πιστευω επισης σε αυτο τον ημιτελικο θα υπαρχει και σοβαρη αποκλιση μεταξυ κοινου και επιτροπων ειδικα οσο θα κατεβαινουμε πιο κατω(εννοω θεσεις 7-8-9...)
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης