The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 2:17 am
Mastiha έγραψε:
HOLA έγραψε:Loukas Yorkas with a powerful vocal performance, dancing Greek Zeimbekiko and dancers around a red table.

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 610x
affraid
ΑΣ ΜΗ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΑΝΟΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!Laughing
ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!
Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ....ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΥΤΤΑΡΊΤΙΔΑ!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 2:19 am
Εφιάλτης μου έχει γίνει τα τελευταία χρόνια η ντερμπεντέρισσα!!! affraid Laughing
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 2:20 am
Mastiha έγραψε:Εφιάλτης μου έχει γίνει τα τελευταία χρόνια η ντερμπεντέρισσα!!! affraid Laughing
ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ ΜΗΤΡΟΠΑΝΟ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 2:24 am
HOLA έγραψε:ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ ΜΗΤΡΟΠΑΝΟ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ!



Δίκιο έχεις!!! Νόμιζα ότι το έβαλαν για να κάτσει ο Μητροπάνος να δει την πρόβα!!! Embarassed
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 2:35 am
KostasGr έγραψε:
EvNickGR έγραψε:^To θέμα είναι να μην βγει 1η καμια Αντιγόνη...γιατί οι Έλληνες αν δουν τέλεια σκηνική παρουσία...θα το ψηφίσουν και ας είναι το κομμάτι για Eurovision Junior!

Πιστέυω οτι ο Έλληνας δεν είναι σε διάθεση για νταχτιρντί ειδικά φέτος... Η ψυχολογία του κοινού παίζει μεγάλο ρόλο! Wink Αν η Αντιγόνη είχε καλύτερο τραγούδι, τότε θα ήταν λογικό να φοβόσουν! Απλά αποδεικνύεται τώρα οτι η Νίκκη ήταν φούσκα, κάτι το οποίο υποψιαζόμουν βέβαια, αλλά δεν το είχα και σαν σίγουρο... Στο ελληνικό αυτί άλλωστε πιο οικείο είναι το χαζοτράγουδο της Αντιγόνης παρά το χαζοσλάγκερ της Νίκκη! Wink

Συμφωνώ απόλυτα με τον Κώστα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 2:39 am
HOLA έγραψε:
Master έγραψε:Εχει κοινοποιηθεί κάποιο Βίντεο απο τις πρόβες ή όχι???
ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΧΙ! ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΊΤΕ ΣΤΟ STAR ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ (ΠΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ ΘΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΦΕΤΟΣ!!) ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ!!
ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΣΤΑΡ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟ ΠΑΡΑΤΉΡΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ OR IS IT JUST ME? Suspect

Ναι το Star μας πείραξε. Λες και ο ΑΝΤ1, ο Αλφα, ή ο ΣΚΑΪ συνεισφέρουν στην διάδοση του πολιτισμού, με τα χαζοριάλιτυ, τα τάλεντ (και καλά) σόου, τις οικογενειακές ιστοριές, τα τοπ μόντελ (ο θεός να τα κάνει) και όλα τα άλλα σκουπίδια που παίζουν
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 9:30 am
Εγώ λέω να περιμένουμε λίγο...μια μερούλα έμεινε και θα τα δούμε όλα επί σκηνής. Ακούγονται πολλά για προωθήσεις συγκεκριμένων τραγουδιών από κανάλια , από συγκεκριμένους ανθρώπους, τραγουδιστές, παρουσιαστές κλπ κλπ αλλά όλα θα κριθούν στην αυριανή εμφάνιση....όσο για την Νίκη αυτό το να χορεύει και να τραγουδάει παράλληλα δεν θα της βγει πιστεύω Sad (αν και προσωπικά ήθελα να είναι η νικήτρια) πότε το κεφάλι ψηλά και βουρ για Γερμανία!!!
avatar
????????
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 10:10 am
ale έγραψε:Εγώ λέω να περιμένουμε λίγο...μια μερούλα έμεινε και θα τα δούμε όλα επί σκηνής. Ακούγονται πολλά για προωθήσεις συγκεκριμένων τραγουδιών από κανάλια , από συγκεκριμένους ανθρώπους, τραγουδιστές, παρουσιαστές κλπ κλπ αλλά όλα θα κριθούν στην αυριανή εμφάνιση....όσο για την Νίκη αυτό το να χορεύει και να τραγουδάει παράλληλα δεν θα της βγει πιστεύω Sad (αν και προσωπικά ήθελα να είναι η νικήτρια) πότε το κεφάλι ψηλά και βουρ για Γερμανία!!!


μωρε ας παμε με το κεφαλι ψηλα,
μην γυρισουμε με την ουρα στα σκελια ομως..
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 10:22 am
fanis1972 έγραψε:
ale έγραψε:Εγώ λέω να περιμένουμε λίγο...μια μερούλα έμεινε και θα τα δούμε όλα επί σκηνής. Ακούγονται πολλά για προωθήσεις συγκεκριμένων τραγουδιών από κανάλια , από συγκεκριμένους ανθρώπους, τραγουδιστές, παρουσιαστές κλπ κλπ αλλά όλα θα κριθούν στην αυριανή εμφάνιση....όσο για την Νίκη αυτό το να χορεύει και να τραγουδάει παράλληλα δεν θα της βγει πιστεύω Sad (αν και προσωπικά ήθελα να είναι η νικήτρια) πότε το κεφάλι ψηλά και βουρ για Γερμανία!!!


μωρε ας παμε με το κεφαλι ψηλα,
μην γυρισουμε με την ουρα στα σκελια ομως..

Aαααχ αυτο το τρέμω.... Neutral Neutral Neutral
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 2:15 pm
fanis1972 έγραψε:
ale έγραψε:Εγώ λέω να περιμένουμε λίγο...μια μερούλα έμεινε και θα τα δούμε όλα επί σκηνής. Ακούγονται πολλά για προωθήσεις συγκεκριμένων τραγουδιών από κανάλια , από συγκεκριμένους ανθρώπους, τραγουδιστές, παρουσιαστές κλπ κλπ αλλά όλα θα κριθούν στην αυριανή εμφάνιση....όσο για την Νίκη αυτό το να χορεύει και να τραγουδάει παράλληλα δεν θα της βγει πιστεύω Sad (αν και προσωπικά ήθελα να είναι η νικήτρια) πότε το κεφάλι ψηλά και βουρ για Γερμανία!!!


μωρε ας παμε με το κεφαλι ψηλα,
μην γυρισουμε με την ουρα στα σκελια ομως..

δηλαδή, για να καταλάβω τι εννοείτε, αν δεν περάσουμε τελικό θα είναι λόγος εθνικής ταπείνωσης;

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 2:35 pm
παιδιά καλά θα πάμε μην άγχεστε .... έχω ακούσει 27 συμμετοχές και έχω απογητευτεί Sleep ή μάλλον έχω χαρεί θα έλεγα χεχεχεχε sunny sunny Laughing Laughing γιατί θα τους πάρουμε και τα σώβρακα....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 2:41 pm
ale έγραψε:παιδιά καλά θα πάμε μην άγχεστε .... έχω ακούσει 27 συμμετοχές και έχω απογητευτεί Sleep ή μάλλον έχω χαρεί θα έλεγα χεχεχεχε sunny sunny Laughing Laughing γιατί θα τους πάρουμε και τα σώβρακα....

να τους πάρουμε τα σώβρακα να τα κάνουμε τι; να τα κάνουμε μπουγάδα;;;
ασε που δεν νομίζω ότι οι περισσότερες τραγουδίστριες φοράνε σώβρακα (μερικές ούτε καν στριγκάκι...) Ο μόνος που μπορεί να φοράει σώβρακο είναι ο σκοπιανός και ίσως και ο ολλανδός με το κουστουμάκι του παπού
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 2:53 pm
dimmyc έγραψε:
ale έγραψε:παιδιά καλά θα πάμε μην άγχεστε .... έχω ακούσει 27 συμμετοχές και έχω απογητευτεί Sleep ή μάλλον έχω χαρεί θα έλεγα χεχεχεχε sunny sunny Laughing Laughing γιατί θα τους πάρουμε και τα σώβρακα....

να τους πάρουμε τα σώβρακα να τα κάνουμε τι; να τα κάνουμε μπουγάδα;;;
ασε που δεν νομίζω ότι οι περισσότερες τραγουδίστριες φοράνε σώβρακα (μερικές ούτε καν στριγκάκι...) Ο μόνος που μπορεί να φοράει σώβρακο είναι ο σκοπιανός και ίσως και ο ολλανδός με το κουστουμάκι του παπού

άντε τα στρινγκ τότε!!!!!!!!!!!!! What a Face What a Face What a Face
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 11:10 pm
TO ΛΑΒΑΜΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΤΟΥ ΛΑΚΗ? Ε?
ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΛΕΓΟΝΤΑΣ: ΄΄ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΖΕΪΜΠΈΚΙΚΟ, ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΠΕΤΑΓΜΑ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ!΄΄ Wink
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 11:14 pm
Μα τι σχεση εχει αυτο?Απαγορευεται να σχολιασει το ζεϊμπεκικο?
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 11:17 pm
Masilnto έγραψε:Μα τι σχεση εχει αυτο?Απαγορευεται να σχολιασει το ζεϊμπεκικο?
ΟΧΙ!....ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ!!! ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΕΡΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ! Shocked
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 11:17 pm
HOLA έγραψε:TO ΛΑΒΑΜΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΤΟΥ ΛΑΚΗ? Ε?
ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΛΕΓΟΝΤΑΣ: ΄΄ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΖΕΪΜΠΈΚΙΚΟ, ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΠΕΤΑΓΜΑ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ!΄΄ Wink


Το Γυναικείο μυαλό όμως ε?? Cool
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 11:45 pm
dimmyc έγραψε:....Λες και ο ΑΝΤ1, ο Αλφα, ή ο ΣΚΑΪ συνεισφέρουν στην διάδοση του πολιτισμού, ....
EIΔΙΚΑ Ο ΣΚΑΙ!!!!!!!
ΜΑΘΑΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ 1821, ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΕΣΗ ΕΝΟΣ ΕΘΝΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΤΕ, ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΦΥΤΡΩΣΕ ΣΑΝ ΦΑΣΟΛΑΚΙ!!!

(ΦΩΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ) ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ, ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ, ΕΙΡΗΝΙΚΗ ΟΘΩΜΑΝΙΚΉ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ! ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΙ ΚΑΚΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΑΡΜΑΤΩΛΟΊ ΚΛΕΒΑΝ ΤΟ ΠΛΟΥΣΙΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΟΦΩΝΟΥ ΠΟΛΙΤΗ!
ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΑΝ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥΣ ΣΤΟ Ι.Ε.Κ.ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΣ ΕΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΥΧΕΡΕΣ ΕΛΛΗΝΟ(ΦΩΝΟ)ΠΟΥΛΕΣ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΥΖΥΓΟΙ ΦΕΡΕΛΠΙΔΩΝ ΤΟΥΡΚΩΝ ΝΕΩΝ!!! ΑΧ ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΟΥΛΤΑΝΟΥΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!.........
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 11:48 pm
HOLA έγραψε:
dimmyc έγραψε:....Λες και ο ΑΝΤ1, ο Αλφα, ή ο ΣΚΑΪ συνεισφέρουν στην διάδοση του πολιτισμού, ....
EIΔΙΚΑ Ο ΣΚΑΙ!!!!!!!
ΜΑΘΑΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ 1821, ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΕΣΗ ΕΝΟΣ ΕΘΝΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΤΕ, ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΦΥΤΡΩΣΕ ΣΑΝ ΦΑΣΟΛΑΚΙ!!!

(ΦΩΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ) ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ, ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ, ΕΙΡΗΝΙΚΗ ΟΘΩΜΑΝΙΚΉ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ! ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΙ ΚΑΚΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΑΡΜΑΤΩΛΟΊ ΚΛΕΒΑΝ ΤΟ ΠΛΟΥΣΙΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΟΦΩΝΟΥ ΠΟΛΙΤΗ!
ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΑΝ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥΣ ΣΤΟ Ι.Ε.Κ.ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΣ ΕΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΥΧΕΡΕΣ ΕΛΛΗΝΟ(ΦΩΝΟ)ΠΟΥΛΕΣ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΥΖΥΓΟΙ ΦΕΡΕΛΠΙΔΩΝ ΤΟΥΡΚΩΝ ΝΕΩΝ!!! ΑΧ ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΟΥΛΤΑΝΟΥΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!.........

Laughing Laughing Laughing Laughing

Καλύτερα να μην ανοίξουμε αυτό το θέμα πάντως, πιάνει πολύ και έχω να σούρω...!!! Twisted Evil
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τρι Μαρ 01, 2011 11:54 pm
KostasGr έγραψε:
HOLA έγραψε:
dimmyc έγραψε:....Λες και ο ΑΝΤ1, ο Αλφα, ή ο ΣΚΑΪ συνεισφέρουν στην διάδοση του πολιτισμού, ....
EIΔΙΚΑ Ο ΣΚΑΙ!!!!!!!
ΜΑΘΑΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ 1821, ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΕΣΗ ΕΝΟΣ ΕΘΝΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΤΕ, ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΦΥΤΡΩΣΕ ΣΑΝ ΦΑΣΟΛΑΚΙ!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing

Καλύτερα να μην ανοίξουμε αυτό το θέμα πάντως, πιάνει πολύ και έχω να σούρω...!!! Twisted Evil
ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ, ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΧΡΥΣΆ( ΜΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΧΡΗΜΑ) ΤΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡΙΑ ΤΟΥΣ!!!

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τετ Μαρ 02, 2011 1:12 am
EvNickGR έγραψε:
Διάβασα στο escnation ότι η βραδιά θα ανοίξει με τους υποψήφιους 6, να τραγουδάνε μαζί κάποια τραγούδια! Very Happy cheers
ΜΜΜΜΜ! ΩΡΑΙΟ ΑΚΟΎΓΕΤΑΙ! Very Happy
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια συμμετοχή κλέβει τις εντυπώσεις στις πρόβες?

Τετ Μαρ 02, 2011 2:05 am
Θα υπάρχει σκηνή ή θα τους βάλουν να τραγουδήσουν πάνω σε καμιά ψαροκασέλα;;; confused

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης